Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
jo aha tak ted uz to chapu nymburk znam.tam jsme jezdili na moc prima turnaje
Odpovědět
ahojte v pondělí tak jak víkend? u nás drobně pršelo, takové přehánky než vytrvalý dest ale každopádně ta oslava co jsme na ni byli musela být vevnitř celkom to šlo, nastávající švagr vypadá normálně :-N , občas se i vtipně projevil tak snad bude ok, hlavní je, že nevěsta je s pokojená ;-) a to fakt je a ty dětské narozeniny? to vám byl šrumec, takovejch děcek a všichni v čarodejnickým :-D měli takovou hru, jako stopovanou v lese, plnit úkoly a tak ale někde tam potkali vosí hnízdo tak se trasa hooooooodne rychle zkrátila, naštětsí moc poštípané nebyly takže se to obešlo jen u dvou, těch nejmneších s brekem a jinak dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Princezničko! Tak u nás víkend taky fajn, byli jsme na svatbě. Obřad moc pěkný, paní oddávající měla moc pěknou řeč, opravu (nic nečetla, všechno říkala "z hlavy"). A pak jsme byli pozváni na večerní oslavu. No, řeknu ti, že to byla - na můj vkus - spíš mega svatba, těch lidí, co tam bylo! A kapela hrála šíleně nahlas, takže jsme se vůbec neslyšeli, ale aspoň jsem si krásně zatančila. :-D No a v neděli jsme si udělali s manželem odpočinkový a klidový režim... :-N ... stejně skoro pořád pršelo... :-D Dneska budu muset uklízet, protože máme doma zase pěkný binec... :-p |-| Ale půjde to dát do pořádku raz dva, když se do toho obuju... :-D
Odpovědět
no hudbu moc nahals taky nesnáším, lidi se pak nemůžou bavit já to nechápu ale to je všude, si myslej, že čím hlasitější tím lepší nebo co o uklízení mi nemluv jsem prala, ale nechce se mi to uklízet a žehlit už vůbec ne ( trička, nic dalšího nežehlím )
Odpovědět
Profilova fotka
Však jsem v neděli nemohla skoro mluvit, jak jsem měla vyřvaný hlas... :-p :-D A žehlení taky nesnáším. Tahle činnost mě fakt nenaplňuje... takže co nemusím žehlit, to jenom poskládám. :-N ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím!Tak to já si prodloužila víkend do včerejška a i když počasí nic moc, plný koš prádla a taky jsem nežehlila. Taky to nemám ráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechápu - když už jsou pračky, sušičky, myčky, ... proč někdo nevymyslí taky "žehličku", co žehlí sama? Jedním koncem bych ten koš s vypraným oblečením do tý mašinky vysypala a z druhý strany bych jen odebírala komínky vyžehlenýho a poskládanýho prádla. Balada!... :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, :-D :-D :-D takový žehlící stroj bych taky brala. mám tam už velkou hromadu a včera jsem neměla sílu vstát a jít žehlit. tak jsem se jen zeptala muže, jestli má ještě něco ve skříni. řekl, že něco tam ještě má a já tam taky pár hadříku našla, tak jsem se na to opravdu vykašlala. a dneska jdu na návštěvu ke kamarádce, tak to asi dopadne stejně jako včera |-| |-| . nějak nemám období pro domácí práce :-p , ale určitě se to zlomí - musí, už je to do nebe volající :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki zářijovky, teda koukám tu to ožilo, ne jsem mimo. nestíhám. žehlení :-| taky mne tu čeká, ale dneska ne. jdu se pustit do kuchyně - dělal jsem bramboraky tak to jdu uklidit a pak se vrátím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Emko o sobě nedává vědět... :-( Už včera (nebo předevčírem?) jsem jí psala SMS a žádná odpověď... :-( Tak doufám, že je všechno v pořádku a prostě jen "na nás" nemá čas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR!!!! Mám pro vás čerstvou novinku!!!! TAK OD DNEŠNÍHO RÁNA, OD PUL OSME MAME KLARKU. 52 CM A 3400 GRAMU A VSE JE OK. D, M, K. Takže všechny Danielce gratulujem, že, holky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásná zprávička a moc moc moc moc moc gratulujeme x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééééé honzi, to je skvělá zpráva! posílám danielce i klárce spoustu gratulací a pozdravů. je vidět, že se klárka uměla narodit - do sluníčka, do teplíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás Danielka všechny moc pozdravuje. Psala mi, že porod byl bez komplikací, že se vůbec nebála, že to čekala horší, že tam měla mamku, která jí na 200% pomáhala a byla jí velikou oporou a že u toho byl i manžel (i když původně nechtěl). Všichni jsou v pořádku a Klárka je to nej miminko na světe... ;-) Další podrobnosti vám sem napíše kdyžtak až sama - až se vrátí z porodnice, jestli na nás bude mít čásek. :-)
Odpovědět
tak to je super, že to zvládla bez problému, obtíží a beze strachu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je veliká gratulace letí ï od nás, moc moc všeho dobrého do života všem třem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, jeden den sem nezavítám a už je tady nový voňavoučký miminečko.....tak moc moc gratulujeme, hurá, další nevěsta na obzoru..... :-D a má tak krásný jméno...taky jsem ho měla jako druhou variantu za Elišku, ale neprošla mi.... 8-) tak ať jsou kočky zdravé a krásné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se vede? Už je pááátek! :-) Včera jsem si přes net objednala puzzle, tak jsem zvědavá, jestli je už dnes budu mít na poště - že bych začala skládat už o víkendíku... :-D A Emko se stále ještě neozvala - nevíte o ní něco některá???
Odpovědět
Profilova fotka
Zase sem tu sama??? ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já se sem občas juknu, ale jdu do vany---=o))) jo, a dala jsem pár fotek na modrýho koníka, tak se tam jukni...=o))
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, už jsem jukala! :-D Na Modrýho koníka jukám docela často... :-D jsem strašně zvědavá a začínám se těšit, až si tam taky založím album. ;-) Zatím čerpám inspiraci... ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kryštůfek je taky Josef? Po kmotrovi, že? Já jsem zase Jana Jan. :-N Jinak musím říct, že se vám fakt povedl, je vidět, že jste si s manželem dali záležet - hlavně na úsměvu! :-D A jak ty křtiny probíhaly?
Odpovědět
Profilova fotka
křtiny byly hrůza, takový týrání malých citlivých dětí jako je to naše, naštěstí to byla fofr akce, takže jsme nedělali žádnej slavnostní oběd nic, což jistým osobám určitě vadí, nám teda určitě ne...ale Josef není po kmotrovi, ale po tatínkovi...stejně jako naše eventuelní holčička bude Eliška Markéta....=o) jinak za kmotru šla kmotra má oblíbená švagrová....(hmhm)...asi tak no.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vážně? Hrůza? Týrání dětí??? Prosím tě a jak takový křtiny probíhají??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Abych ti to honzi nemusela vypisovat, tak jsem to vyjmula z e-mailu pro kámošku..... Máme za sebou křtiny, taková rychloakce...ve středu 26.7.jsme je jeli domlouvat a v sobotu 29.7. to proběhlo...=o) tak akce proběhla skoro tak, jak jsem si myslela.....obchod se sakrálním zbožím měl dovču do 7.8., takže jsme jeli pro křestní roušku i svíčku do Kostelního Vydří, ta rouška je s andílkem, tak jsem na ni ještě vyšila monogram - K J F ....=o))) a křtiny.....???....náš klučík od prvního zazvonění, kdy se šíleně lekl, tak začal řvát, tak se mi ho horko těžko dařilo ukonejšovat a když se mi to podařilo, tak zase začaly hrát varhany a on se zase lekl, tak zase řval....pak se konečně uklidnil, usnul takovým tím mikrospánkem, takže když ho polívali vodou, tak se neprobudil...no, a ke konci se probral a začal řvát, to už bylo skoro po všem, ale znáte to, ty ženský pobožný se musí ještě chvíli modlit, tak jsem ho sbalila v mimitašce, tu jsem hodila přes rameno, čímž zavládlo všeobecné ženské davové zděšení, cože to s tím kloučkem chudáčkem dělám (to víte, oni tam ještě nepoznali objev mimi tašky..=o) ) a celá naštvaná jsem odkráčela ke kočáru...no ještě tomu předcházelo to, že jsem si myslela, že je u malýho Jožka, takže jsem se od něho odvrátila, abych si vzala spadlej dudel, no a on tam ležel na lavici jen tak, bez držení, čímž mě teda Jožka vysoce naštval (odešel pryč a nic mi neřekl) a to byla poslední kapka, kterou přetekla moje trpělivost a já vystřelila jako šíp.....no, a pak to mělo ještě dohru, když Jožka dostal do ruky na památku ten list, na kterým bylo špatný datum, špatný místo i špatný jméno (Kryštof s v na konci...=O( )...no, a protože já to neviděla, tak za mnou přišla moje máti a Jožkova máti, aby mi oznámily, že tam je špatně jméno, což mě dorazilo, proč to říkají ty dvě grácie mně, když já stojím na druhým konci kostela s malým a tyhle věci měl řešit Jožka...=O(( ano, jsem vzteklá po tátovi, tak jsem se tam vztekala...=o) no a tak skončil "slavně" náš křest...no, taky mě na začátku mírně vytočila kámoška, která taky křtila s náma, tak mě nabádala, ať malýho obleču do dupaček (já mu chtěla dát kalhoty,aby vypadal prďácky), aby prý vypadal miminkovsky, že ona to svý mládě taky tak obleče,,,,no a co myslíte, toho svýho krasavce si oblíkla do kalhot a mikči a my přijuchali v dupajdách....no, co na to říct, že...=o)) a úplně "nejlepší" bylo, že to celý halo trvalo hodinu a čtvrt, ten kněz je novej a byl to jeho první křest, takže si to vychutnával..... takže příště křtím v tajnosti,rychle a bez těch zbytečností...i když jsme teda nedělali žádnej oběd, nic...tak to asi v rodině muselo jisté osoby popudit...=o)
Odpovědět
Profilova fotka
:-. Jéje... mno, teda... a manžel? Už dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
s manžou jsme si to vyříkali hned v autě, on i já jsme v poho.... ;-) teď řešíme jiný věci....ten kočárek, co máme z druhý ruky, tak se mu rozbilo kolečko a protože tady nefunguje opravář kočárků, tak máme kočár půjčenej, těžkej až hrůza, a tak přemýšlíme jakej jinej...buď inglesinu magnum nebo od patronu sporťák....tak jsme na vážkách,....ta inglesina je hrozně lehoučká, ale je to 3-kombinace, čemuž se od začátku vyhýbám.....no nic, jdu s malým do města nebo mě vykojí---od pěti ráno kojím po hoďce, tak aby mě nevysáááááááál--=o)))zatím papa m
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, v sobotu jsme byli v obchodě a koukali zrovna na ty Bohemia Patrony....ty sporťáky vypadají docela hezky, manželovi se vyjímečně i líbily ;-) Akorát tam nebyly barevné kombinace, ze kterých bychom si vybrali....ale jinak fakt hezké.....;-) Tak si hezky užijte procházku s malým...jo a fotky jsou nádherné x-) Ten jeho úsměv je ukázkový, na to fakt jednou bude balit ženský x-)
Odpovědět
Marki ahoj Křest koukám super akce :-D aspon bude na co vzpomínat ;-) nebu to jen tak nudně a tiše proběhlej obřad
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?