Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Co je¿ Ja tu s vami mluvim, cela nadsena, ze sem to dokazala a vy na me dlabete¿ No fuj Za chvilku mi vyprsi cas.......... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
honzino, moc si to užij a pozrdavuj a na zdraví, snagria je superní pa a někdy se zase ozvi, zdraví rozpálené česko :-D
Odpovědět
Honziiiiiiiiiii nebrec jen ses mela pripojit dopoledne to vis my pracijici :-D jen si hezky uzivej slunicka, more a pozor na delfiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Niky Trosku mi to tu preskocilo... asi to tu blbne stejne jako u nas... Diky za prani :-D Vracime se az ve stredu, takze casu mame jeste docela dost... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene honzi užívej plnými doušky a pořádně a pořádně papa
Odpovědět
Honiz, ahooooj :-D Uzivejte si u more :-D A privezte si miminko :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky tak si uvědomuji, že jako Marki oslavíme výročí svatbou - jdu za svadkyni sestřenici, která svědčila mi, jen jinde a dne předem, jj příští týden jdeme vybírat šaty, prstýnky a vše kyti a tak jsem zvědavá a těším se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj niki, jak se máš????? a to je super, že budeš oslavovat svatbou???mně už se manža ptá, co si vezmu na sebe a jestli si on má vzít ten svůj oblek :-D :-D :-D :-D kulíšek spí, ale jinak je příííííííííííííííííííííšerný vedro....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
Odpovědět
Profilova fotka
marki opět se míjíme, je mi to líto, moc pozdravuj kulíška, a ať je hodňoučký, já jdu zítra zapíjet chlapečka kolegy manžela, včera se narodil a brzo budu tetou přes koleno, sestřenice má za týden termín, valí se jak kulička no u nás jde manža ve svém obleku,a já no jedinně co užiju budou boty a šperky, zbytek nevím budu kupovat, půjčovat uvidím příští sobotu, to budeme vybírat svatební šaty tak seuvidí
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to niki pěkně užívej, jí se půjdu juknout do města ale přemýšlím o šatech, ci by mi mohla ušít ta švadlenka, co mi spíchla šatičky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šatičky na těhulky jsou asi docela drahý, co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás čekají v sobotu křtiny....nevím, jestli se mám těšit nebo ne... :-| zase uvidím tchýni a ty její kecy....ach jo... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Marki klidek tchyni hod za hlavu, jednim uchem sem druhym tam, jen priblble prikyvuj ale hlavne si to uzivej s mrnouskem a manzelem
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar ženský! Jak se máte? Já se na dovolené měla báječně! Teď už se tak nemám, neb musím pracovat... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj ženskáááááááááááá no kde sješ my tu po tobě slzíme dychtíme po informacích
Odpovědět
Profilova fotka
A co bys chtěla vědět? :-)
Odpovědět
Honzi úúúúúúúúúplně všechno co bylo super, výlety, místa ktererá doporučíš, co se třeba nepovedlo a tak napiš deníček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju navštívit Barcelonu, hlavně díla od Gaudího. :-) Fakt zajímavý. No večer si nenechat ujít zpívající fontány, to je teprve paráda! V hospůdkách zajít na výbornou Sangriu! A třeba i na nějaký papání - ceny jsou kupodivu docela jako u nás (za nějakých 150,- Kč jídlo). V obchodech to je s cenama za jídlo podstatně horší... Pláž jsme měli hrubopísčitou, což je bomba - nevíří se v moři, takže není zakalený, když zafouká vítr, nelítá ten písek všude. A dá se krásně vytřepat z ručníku. ;-) Všude je sposta obchůdků se suvenýrama, až oči přecházejí. :-) Měli jsme v hotelu polopenzi, což bylo super a stačilo to. Jídla bylo co hrdlo ráčí, i španělský specialitky (mušličky, škebličky, chapadýlka, chobotničky...). Co moc nemusím, tak jejich uzeniny (salámy, klobásky...), ale sýry byly dobrý. ... Dojem kazily akorát německý haranti, který dělali v hotelu nepředstavitelný bordel (do dvou do rána, žádný problém ]-( :-p ), ale stačí jim vyhrozit policií a vystěhováním z hotelu a je klid... do další noci... :-| Ještě jsme se chtěli podívat na Montserat (nevím, jak se to píše... :-N ), ale tam jsme se nedostali, neb bylo málo zájemců (vlastě jen my dva...). Tak snad příště... Ještě něco? :-D
Odpovědět
ahojky - v jakém hotelu a letovisku jste bydleli? Jinak ti neměčtí haranti - pod to se můžu podepsat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Slonik - letovisko Calella, hotel Catalonia. ;-)
Odpovědět
tak to muselo být super - my jsme před dvěma lety bydleli v Internationalu (jestli se nepletu :-), je to u pláže) tak přeju příjemný návrat do reality :-(, ale ty vzpomínky x-)
Odpovědět
a k tomu Montserratu - my jsme tam byli, spojili jsme to s Barcelonou a byli jsme rádi, že jsme nevzali dva samostatné výlety. Jinak to bylo docela hezké, ale ten jejich likér zase tak zázračnej nebyl, po roce jsme ho věnovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky toho hotelu mám v přípravným albu... :-)
Odpovědět
co je Monstreat ? já znám jen tu pěvkyni Montserat Caballé - to asi nebude ono :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny.... musím tu veřejně vychváli Marki až do nebes (než jí napíšu IP se soukromým poděkováním :-D ), včera mi od ní přišel úúúúúžasný balíček - byl tam zásyp a krémík pro miminko, dudlík, dětská koupel, nůžtičky a pilníček na nehty, krabička od kapiček, ať vím, co si určitě pořídit, kalendář pro maminku s citáty, 2 bodýčka a k tomu všemu úúúúúúúžasný dopis plný povzbuzení a dobře míněných rad.....ta holka je prostě úžasná x-) x-) x-) Snad jsem na nic nezapoměla....odpoledne to všechno vyfotím, včera jsem nestihla (malovala jsem koupelnu ;-) ... A jak se jinak máte? Já po dovolené prima.....sice nebyla tak "mořská" jako ta od Honzinky (jižní Čechy), ale bylo to i tak úžasné....x-)
Odpovědět
Ahoj Ivet, no vidíš, a já za 14 dní jedu taky na dovolenou do jižních čech - kde jste byli? Honzino, hotel Catalonia jsem viděla v rámci služební cesty, přidal mi moc příjemný a prý tam výborně vaří, takže jste si tu dovču určitě krásně užili. V noci jsem se moc nevyspala, propotila jsem 2 polštáře, přitom mi přijde, že už je to počasí večer snesitelnější...
Odpovědět
Profilova fotka
Peto...bydleli jsme u Jindřichova Hradce - ubytování super, v rodinném penzionku a podnikali jsme výlety do okolí - JH, Krumlov, Budějice, Tábor, Červená Lhota, Holašovice, Hluboká....bylo to moc moc prima, je tam nádherně x-) Kam máte namířeno Vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, mám dotaz - vymýšlíte něco speciálního na 1. výročí manželství??? Čas letí.... Co? Já bych chtěla vymyslet nějaký prodloužený víkend (třeba 14.-17. září nebo tak nějak). Zaplatit penzionek nebo hotýlek někde, kde je to pěkný a kde se dají dělat výlety po okolí - do lesa, na hrady, zámky nebo jiný památky. Dobré papaní, příjemné spinkání... Zatím začínám hledat... A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, zrovínka dneska jsem si řekla, že už se musím podívat po nějakém pěkném "š....ím" |-| hotýlku. chci vyrazit jenom na víkend. tak jsem mooooc zvědavá, jak se mi podaří najít něco útulného (úžasnýho) za málo penízků =-) :-D původně jsem chtěla zamluvit naši chalupu, kde jsme měli odpolední svatbu a jít do restaurace na večeři (tam jsme měli oběd). ale pak jsem si řekla, že by nám nedalo, abychom něco na chalupě neudělali a tak raději pojedu někam do neznáma, kde NIC praktického nebudeme dělat ;-) :-D původně jsem chtěla strávit noc v hotelu SEN, ale ta cena se mi vůbec nelíbila.
Odpovědět
jestli hledáte něco zajímavýho, tak nedávno jsem narazila tady u nás na nový penzion, když jsem hledala ubytování pro zahraniční partnery. ohromilo mě to tou atmosférou... je to v bývalé zámecké kapli a je to vidět... kdyžtak kontakt pošlu do ip - ale nemůžu říct, jaký to tam skutečně je, protože ti němci přijedou až 6. září... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?