Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte vztah opravdu prověřený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, jsme si souzení! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
3333. příspěvek! :-D Ahoj, jak se dneska máte? Pracovně, co? Já taky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, teda ty tady jedeš ;-) :-D ;-) :-D to už bys měla dostat nějakou odměnu - třeba čokoládičkovou medaili ;-) mám napsat adminovi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, konečně jsou tu slibované fotografie... ;-) viz mé svatební album papa m.
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, zase vedle! :-D Ten 3333. příspěvek né můj, ale této diskuse, přece... :-D :-D :-D ;-) A jdu kouknout na fotky od Marki. :-D
Odpovědět
ty jsou tak hezký Markí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Marki, to je paráda! Moc se mi líbí! A taky mi přijde naprosto úžasný, že jsou všechny ty fotky (od těch lehce erotických, přes mimivbříšku až po tyhle) dělaný ve stejným stylu. Určitě z nich máš udělaný krásný album! Mně to jednou - díky tobě - taky nedá a až budu těhu, tak si taky nechám takový fotky udělat. A s mimi taky tak. Jupí! (no, jen jestli najdu tak šikovnýho fotografa, jako máš ty). Ještě jednou děkuju!!!! :-)
Odpovědět
Ahoj holkí, jsem teď na skok v práci... Máme se bezva, až na ty nevolnosti (moje obvyklá písnička :-D ), ale zítra jedu na 14 dní s babičkou na chalupu, tak se pekelně těším Doufám že u vás vše OK
Odpovědět
Profilova fotka
Dani a budeš tam na telefonu? Jé, to budeš mít príma! Uplně ti to závidím - v dobrým, jasně že. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ty fotky jsou úúúúžasný, maličký je krásný....a vypadáte vyloženě jako šťastná rodinka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, ženský! Tak od Emko žádný další zprávy. Ještě je 2v1. :-D Teda jen jestli mi nezapomněla napsat... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ahojka Emi má ještě chvíli čas ne? jen at mrnous vydrží co může
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ještě pár dní. Ale stát se může cokoliv, ne?
Odpovědět
no to jo, ale jen to ne pár dní je kolik? a jestli je to holčička tak si počkáme o něco dýl , se musí učesat a namalovat a napudrovat a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, přesný datum si nepamatuju, ale mám pocit, že jí zbývá nějakých 14 dní. ;-) Takže se mimi může klidně narodit už někdy teď... no a nebo až za "měsíc"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem se sem zase na chvilku dostala. Hlásím stále 2v1 :-D Ale už toho mám vážně plný kecky............. ty vedra mi dávají zabrat... Další dítě plánuju na zimu :-x a nebo spíš už vůbec, dvě nám budou bohatě stačit :-D :-D Nezlobte se, že nebudu na nic reagovat, ale nedočítám, na to nemám čas :-N Doufám, že jste všechny šťastné a spokojené. Marki, ty fotky jsou úžasný.... My se jinak máme dobře, jenom mě děsí, že mi dr. při UTZ minulý týden nahlásila váhu 3,30 kg tak čekám zas nějakýho obříka.... přeci jenom ještě nám zbývá 15 dní +/- Musím vydržet do vysvědčení a pak ať to klidně přijde :-N Už se na toho mrňouska strašně těšíme, máme všechno připravený, postýlky ustlaný v obýváku i v ložnici... Tak se mějte krásně a já se zase stavím, pa. :-) :-)
Odpovědět
Emi tak mi teda budeme držet palečky at drobet poleví vedra, a at se mrňousek dere na svět až po 1. červenci hlavně at je všechno jak má být a pokud starší bráška donese na vysvědčení něco co se vám nebude líbit, ta se moc nezlob nebo dostane za odměnu mladšího sourozenečka už v pátek :-D a moc si oslav vysvědčení neužijete
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, že by to byl kluk jako buk? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Psala jsem Danielce, jak se jí daří a odepsala mi (mimo jiné) toto: Máme se fajn, relaxuju a teším se na porod. :-) Zítra jdeme kamarádům na svatbu, tak se moc těším. :-) Takže je v pořádku. To je dobře. ;-) Emko se mi s žádnou novou zprávou ;-) neozvala, takže všechno je při starým... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vrátila jsem se z dovolené a koukám, co je tady novinek! marki, fotky jsou úúúúúúúžasný. miminko je moc krásný - vlastně vy jste vůbec celá rodinka moc krásná ;-) . emko, držím palce, ať vám s miminkem všechno dobře dopadne. o vítkovi vůbec nepochybuju, že udělala mamince s vysvedčením radost ;-) :-D . honzi, ještěže tě tady máme - ty jsi nositelka zpráviček od maminek ;-) a zatím jsou všechny dobrý ;-) s těma příspěvkama jsem se sice netrefila, ale v té době jsi i ty měla něco málo přes 3333 (asi 3345) :-D - takže nedorozumění je hnedka s námi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jaký bylo volno? Příjemný, že? :-) My jsme byli s manžou doma a skoro nic nedělali, super! No, v tom vedru toho stejně moc dělat nešlo, že... Tak jsem se "snažila" trochu opálit, abych měla nějaký ten základ a u moře se moc nespálila (což je u mě docela normální...) :-p Tý jo, pořád mi nějak nedochází, že už v sobotu letíme... :-N :-D Sestra se v sobotu v noci vrálila z dovolené v Bulharsku, tak jsme se byli podívat na fotky, pěkný to tam měli. :-) No a co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, kam nakonec poletíte? do španělska? nebo jste se rozhodli pro něco jiného? celý minulý týden se mi líbil. vůbec bych se nezlobila, kdyby to tak bylo aspoň každý měsíc ;-) :-D . a počasí je taky úžasný. po tom loňském "létě" si vážím každého letního dne a moc si to užívám ;-) . vůbec mi ty vedra nevadí. hezky se prohřívám a užívám si jižanské náladičky ;-) . my už máme dovču za námi (byli jsme necelý týden v rakousku (oblast salzburg) a taky jsme si to hezky užili. manža minulý týdne nastoupil do nové práce a tak máme 3 měsíce (zkušební doba) smolíka. respektive manža. já si jedu v září na 10 dní zase do anglie. ale zase o to víc si užíváme víkendy a děláme si takový malý dovolený :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
a nevím, jestli už emko porodila?
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, do Španělska, jasně! :-D Odlet z Brna, což je super! Do hotelu s polopenzí, s bazénem, ... přesně tak, jak jsem si to přála. ;-) Uvidíme, jaký to tam bude. Doufám, že dobrý, protože je to naše do této doby nejdražší dovolená. Říkáme jí Naše svatební cesta nebo taky Líbánky... :-D Tak si to chceme užít. :-) Odlítáme v sobotu kolem jedenácté dopoledne (tak na nás můžeš myslet... :-D ). A vracet se budeme tu další středu, ale dovolenou si beru celých 14 dnů, takže do práce půjdu až pak v pondělí. Jinak - ani Emko, ani Danielka mi neposlaly žádný nový zprávy, takže se asi ještě nic neděje... ;-) Uvidíme, co přinesou dny příští. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, určitě si to užijete. španělsko je moje nejmilejší země. je tam spousta atrakcí. a ikdyž "jenom" ležíte u moře, tak je taky co dělat. mě tam baví i to ležení u moře a koukání se po ostatních lidech a dovádění ve vlnách a čtení a zmrzliny. no prostě ti závidím (v dobrým). :-D :-D :-D a budete pracovat na miminku? nebo si ještě počkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, já vím! Nejmilejší země je to i Ivet. :-D A spousty dalších tady... taky proto jsem tak zatoužila tuto zemi navštívit. A trochu poznat - alespoň co fakultativní výlety umožní. :-D To mi připomíná, že musím rozměnit penízky... ať tam máme za co nakupovat. :-) Kdys tam byla? Kolik tam tak co stojí? Je problém, že neumím slovo španělsky? :-N S mímem se uvidí... manžel by chtěl, ale já.... já nevím.... čím víc se to blíží, tím z toho mám větší strach... :-N Asi su divná... (hrozně se bojím té změny, všechno bude jinak, už celý život.... =-) ) Nevím, jestli jsem na jakoukoli změnu připravená... (zvlášť, když nevím, jaká ta změna bude, že...) Chtělo by to, aby se mi zbláznily hormony a nenechaly mě se v tom takhle "rýpat"... prostě všechno hodit za hlavu. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím. Přeju všem příjemnou dovolenou. My už jí máme za sebou. Honzi, nespěchej, zatím ti nic neutíká. Mě se zas hormony bouří, ale rozum mě drží. :-D Neboj ono to příjde dřív nebo později. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, v turistických oblastech je to trochu dražší :-S , ale jinak to na mě působilo stejně draze jako tady v čr. španělé mají rádi, když trochu - pár základních slovíček umíš. ale umí dobře anglicky. a rozumí německy, ale nechtějí tak mluvit. :-) a s miminkem to na tebe asi opravdu musí přijít ;-) . ale stejně si říkám, že idkyž se miminku přizpůsobíme, tak zase miminko bude muset žít náš život a ne nějaký čítankový. tím chci říct, že miminko šidit nebudu, ale rozhodně si nepřekopu život o 180°. ale to se mi teď plánuje, že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Veri, to se mi líbí - ten tvůj pohled na věc. Má to něco do sebe. :-) Díky za něj. :-) Nikdy jsem nic španělsky neřekla, takže ikdyž mám nějakých pár slovíček (z netu) napsaných, stejně budu mít strach je vyslovit (to víš, abych to správně přečetla... :-N ). No, budou se muset spokojit s mojí špatnou angličtinou... :-N Šak to nějak půjde. Doufám, že nebudem potřebovat nic složitýho... :-o :-N =-) :-D Chalusko, však já nikam nespěchám! Kdyby jo, tak už mám aspň deset děcek, no né? :-S :-D (jsem docela zvědavá, kdy se dostanu do té kategorie "holka, dělej něco, ujíždí ti vlak"... ;-) ). Proč tě drží rozum?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?