Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
joo,šaty mám teprve od pondělka, takže taky ne moc dlouho vím že existují podprdy, u kterých se dá ramínko za krk, i jsem si zkoušela... jenže problém je v tom, že mají jen vystužené a jednoduche... přeci jen chci něco šmrncovního ;-) musím koukat... s těmi botky to máš dobrý niko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to mi taky, mino šaty, nemáme prstýnky (já chtěla bílé, přítel prosadil kombinaci bílá žlutá) dekorace, upresnit kytice, menu taky není, jen návrh, čekám na kalkulaci rastaurace - mimo to stále se rozhodujeme mezi dvěma restauračkama, ženich nemá oblek - jen vyhlídnutý je objednaný, košili ani kravatu - ale pěknou jsem viděla ve středu v Makru - krásnou šampaň podklad, a proužek od světlé po tmavou šampaň až do oranžova, fakt krásná, ani nemá boty, jé nám toho chybí, ale to půjde. musí :-D
Odpovědět
joo jasně že to půjde. já mám jiné obavy. ženich má oblek - světlý mezi krémovou a šedou, padne mu perfektně ale nevím jestli bude ladit k mým krémovým šatům - je to světlá krémová, ne ta tmavá...
Odpovědět
Profilova fotka
No dobrý :-D :-D Takže jsme na tom všechny stejně, ale já už se tím nevzrušuju..já měla největší depku, že se to nezvládne hned na začátku (cca duben), kdy jste se vůbec vy rozhodli, že se vezmete??
Odpovědět
Profilova fotka
proč né, já chtěla taky původně světle šedý oblek, ale firma od které ho budeme mít, šije momentálně jen tmavo šedé až do černa, tak jsem smířená, že půjde přítel v tmavém.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí světlý oblek ale jenom na tmavejch chlapech, takový ty italský a francouzský typy ;-) To doma nemám :-D takže půjde v tmavém :-D Ale jak mu sluší, broučkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, no my vloni v prosinci, zásnuby byly na štědrý den, i požádání o ruku. Já pomalu připravuji od ledna (termín, místo obřadu, kameraman, místo hostiny - vše jen rezervace) postupně jsem chytala inspirace na www.svatby, ale pořádně připravovat jsem začala až v červnu. předtím se mi do toho pletla škola a povinnosti tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla požádána o ruku na Valentýna. Žádost proběhla právě až v dubnu, když nás začali strašit, že neseženeme místo obřadu a vhodný termín. Nakonec měli pravdu...tady u nás by jsme se nechytli. Ale že v JČ to nebylo tak nabytý, jenom nás upozornili, že v září je oddávací sobota jenom jedna - tak jsme to čapli :-D Na svatby jsem taky chodila, ale je to tam dost nepřehledný.
Odpovědět
můj si stojí na svém že v tamvém nepujde a ani ho nenutím... my byly rozhodnutý už dlouho, jsme spolu 9 let, ale oficiálně jsme to oznámili v únoru po mých státnicích :-) řešit jsme začli až v dubnu - restauraci a termín a ostatní až v červnu - s pauzama :-) zase mi nejde net kurnik :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já pádím domů, hezký víkend...
Odpovědět
měj se emko, pěknej víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu jště někdo, já mám koprovku uvařenou, ale ještě mne čekají přílohy a ty játra na slanině, ale chvíli tu budu. je jíro, my jsem spolu taky 9 let, a svatbu dereme jako další veledůležitý krok. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
už jsem tu zase... my budeme spolu 9 let přesně v září, 27. a všichni to od nás tak nějak očekávali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme to slavili letos v červnu, a já i v červnu končila školu, tak jsem si musela nejdříve odpočinout a pak začít chystat. No a v září, já vždycky chtěla podzim, ikdyž začátek je ještě léto, a taky v září prozatím nic neslavíme - narozeniny, svátky,... jo jen svědkyně má 4 dny po svatbě narozeniny, tak si s ní připiju, jindy ji jen volám, je to sice sestřenka ale bydlí v Brně, tak se tak často nevidíme.
Odpovědět
moje svědkyně má narozky hned druhý den 4.9. tak snad na ni nezapomenu - i když toho se bojím, protože budu mít jiný starosti
Odpovědět
Profilova fotka
no já zase byla chvíli mimo, přišel můj z práce, dneska něják časně. tak jsem mu nachystala baštu. a jsem tu, ale asi ten brzký příchod využijeme a někam vyrazíme.
Odpovědět
toho fakt využij, můj se vrátí dnes zase dýl, kolem 19h, ale byli jsme zařizovat dopoledne, tak se to vykonpenzuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zařizovat nepůjdeme, spíše k někomu na návštěvu, uvidíme, a večer je v osum u nás na náměstí koncert nějáké skupiny tak tam skoknem, moná se zdržíme.
Odpovědět
tak si to užijte, já zase na večer připravuju slavnostní véču - Petr měl narozky, jen něco lehkýho, salátek s kuřecím masem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, u nás se to může taky zvrhnout, přítel těď volá našim známým ale nikdo to nebere asi jsou všichni v tahu na dovčách, u vody. snad se mi povede ho vytáhnout ven na procházku a někam na pivko na zahrádku, hlavně a't nejedem autem on si těď stále vozí v autíku. :-D
Odpovědět
tak to znám,přitel si taky všude vozí prdílku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem se ho ptala, kam jdem a díval se na mne tím psím pohledem, kam cože, proč ...
Odpovědět
nenech se ukecat, jen pěkně vyražte, je tam krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tu je pod mrakem snad nás nestihne bouřka, byla tu ve středu i včera tak uvidíme, ale nerozpustíme se, nejsme z cukru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jdu za chvíli pro oznámení. Dneska mi volali, že je hotové, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki lucy, já zase valím po čtvrté do výrobny svatebních šatů a konečně snad budu mít rozhodnuto. ať ti ty oznámka dopadnou dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera už jsem musela jít. Oznámení jsou krásná, pokusím se ho vložit do mého alba. Jinak doufám Niko, že šatky v pohodě. Ty si je necháváš šít? Nevíš náhodou, kdy by se měly rozdávat oznámení? A je u vás zvykem chodit tak 3 týdny před svatbou zvát osobně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vím že ses ptala Niky ;-) My už oznámení postupně rozdáváme. Všichni, kteří na svatbu půjdou už o tom vědí, oznamka jim chceme dát osobně a ústně je pozvat, nedělali jsme pozvánky ke stolu. Protože ale většina bydlí jinde než my, začali jsme s rozdáváním už takhle dopředu. Vždycky, když někoho vidíme, tak mu ho šoupnem :-) Tři týdny před svatbou se mi zdá krátká doba, ale je to opravdu na zvyku. Do práce budeme dávat oznamka tak 14 dní dopředu a těm co na svatbě nechceme (fakt jim to jen oznamujeme) těm bych to nejradši poslala týden před - aby se nestihli připravit a nečekaně přijet :-D Zítra bychom měli mít hotové prstýnky, už se nemůžu dočkat :-) Asi tam během dopoledne dneska zavolám, jak to vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás teď prší,ale je teplo,takže praváčky lezou jedna radost,včera jsme šli jen na malinkatou procházku a vraceli jsme se s plným tričkem hub,neb košík jsme neměli...:)My jsme v sobotu byli v SAPě import a až zkompletuji doufám,že tento týden,pochlubím se.U nás se zve osobně i dřív aby měli lidi čas ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě oznámení... my jsme všechny už osobně pozvali a pozvánky ke stolu taky nedáváme,poslední instrukce dostanou z koláčema
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?