Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tady taky svítí sluníčko (a otepluje se, odpoledne má být až 24), ale ráno, když jsem šla městem do práce, tak foukal hodně studený vítr. :-p A jak si "užíváš" poslední dny v práci? Už ti moc nezbývá, že? Jo jo, o víkendu pršet... hmmm... Ale nemáme nic naplánovanýho, takže to nebude snad taková pohroma. A manža jde v sobotu do práce, :-( , takže budu asi muset hodně uklízet. 8-( ;-) Já jsem tak šťastná, že máme tu myčku, to je tak super vynález! Nikdy bych nevěřila, že teď budu mít pořád tak krásně uklizenou kuchyň! Je bezva mít o starost míň!
Odpovědět
ahojka zářijky absolutně nestíhám dočítat ale pozdravti musím Emi kolik že ti zbývá? 14 dní ? kolegyně odchází dneska, včera dostala dárky ( kuk do alba mého jestli jste zvědavé )
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, už jsem koukla, jsi šikulka - takhle krásně bych to asi nezabalila. A můžu se zeptat, kolik to stálo? Moc se mi to líbí - víc, než takový ty klasický, co má kde kdo. ;-)
Odpovědět
ta hračka stála 1450 tady u nás v Plzni kupovala kolegyně, prý měli i jiné bravy i jiná zvířatka na aplikaci jinak se to dá prý najít i na netu, ale při osobním nákupu zjistila, že není materál jako materál, tohle naše je krásně super jemnoučké heboučké plyšové ale prý měli i něco jako hnusnou drsnou pytlovinu
Odpovědět
Ahoj holky, tak hlásím že mimi se včera nakonec nějak trochu občas pohnulo, tak jsem to nechala být a asi fakt nemělo svůj den protože dneska od rána už zase radostně skotačí :-D Já dneska začínám svůj předpředposlední pracovní den (pak pondělí úterý) a tralalá x-) A jinak se zase odpojuju a svištím zaučovat kolegyňku, která je mmch moc příjemná a hodně chápavá, takže mě trochu mrzí, že tu spolu nebudeme déle a moc se nepoznáme, protože je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani! Uff, jsem ráda, že to teda nic nebylo. :-) Každý z nás má jednou za čas takový langsam den, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, to jsem ráda, že je mimís zase "ve své kůži", hlavně, že to byl jen planý poplach ;-) Užij si poslední dny v práci, ať na to vzpomínáš v dobrém x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě zbývá ješte přesně 10 dní, končím 26.5. (mohla jsem jít dneska naposledy, ale řekla jsem si, že 6 týdnů před porodem mi stačí). Princezno, ty jsi to krásně zabalila :-) Nechceš mi poslat taky nějaký dárek?? :-D :-D ;-) Třeba prázdnou krabičku, takhle krásně zabalenou, já bych si to klidně vystavila....vždyť je úplná škoda to rozbalovat :-N :-N Dani, to je fajn, že je mimís v pohodě... mě taky takhle trápí .... vím o něm většinou celý den s menšíma přestávkama a jakmile se mi dýl neozve jsem nervozní... už aby byl v postýlce :-N :-N Ale to se zase budeme bát jinak... to už máme napořád :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi a ty tu za náma za těch deset dní už nebudeš chodit, že? Nebo máš přístup na net?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, doma net nemáme. Mám možnost připojení jenom u našich, ale předpokládám, že u nich budu v tomhle počasí každý den na zahrádce, takže se na vás přijdu mrknout a budu podávat zprávy. Ne pravidelně, ale budu ... slibuju :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííí! Tak to jsem ráda! Hele a máš teda na některou z nás kontakt, aby mohla třeba poslat sms, že už se něco děje nebo už se událo? Já ti mobil klidně pošlu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je slovo do pranice :-) pořád jsem přemýšlela jak vám dám vědět, že už a co :-D :-D Jestli ti to teda neva, napiš mi mobil do IP. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Píšu! :-D
Odpovědět
Emi tak jo, klido neco vytvořím taky napíš IP s adresou bud to poslu postou a nebo někdy dovezu osobně ( přeci jen některé věci nejde jen tak ještě zabalit do krabice )
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak všechny jste? Už se víkendujete, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím v pondělí. Dneska mám nabytý den a u PC nastávající pracovnici :-) Takže na vás během dne mrknu, ale mockrát asi ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi a ostatní taky! (pokud tu někdo je...) Jaký byl víkend? U nás převážně uklízecí - ale mám z toho dobrý pocit, krásně jsem si porovnala věci v kuchyni :-) A prohlíželi jsme si fotky - z dovolených, z přestavby domku, z výletů... a zavzpomínali jsme si, to bylo taky moc fajn. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, máme vymalováno v předsíni (kde nám v sobotu večer spadla štuka ze stropu ]-( ]-( ]-( ), ale šikulka manžel vymyslel výtvarnou techniku takže je to zamaskováno :-D Včera jsme orientálně tančily na vernisáži výstavy Umění porodit - 14 větších či menších velrybek :-D - doufám že seženu foto a dám ho sem - byl to úžasný zážitek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já chci vidět fotku! :-D To muselo být úžasný! A vzpomněla sis na mě - zeptala ses Tamary? ;-)
Odpovědět
HOnzi, ty jofka, ty jsi moje černé svědomí :-D |-| |-| =-) ... zítra se zeptám, slibuju!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ti pro jistotu poslat připomínací esemesku? :-D ;-)
Odpovědět
Já to snad zvládnu |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdepak jsou ostatní? Taky u vás tak krásně svítí sluníčko? Jen těch mraků by mohlo být míň... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky krásně svítí sluníčko :-) To zaučování to je věc.... už mě to neba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, neboj, ještě pár dnů a budeš mít pokoj, ... ehm... totiž, budeš mít úplně jiný starosti. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já jdu zítra taky, tak Danielce kdyžtak připomenu, že neměla na něco zapomenout :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to bude pojištěný ze všech stran! :-D Teď jen, jak se s tím vypořádá všudypřítomná těhotenská mlha... :-D :-D :-D Né, to je sranda! Budu ráda, když na mě nezapomenete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, sem se trošku lelka, aby tě to nenaštvalo... :-N Tak dobrý. :-) A kdyže bude další kontrola?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, nenaštve mě to, sama se na to ráda a často vymlouvám :-D Na další kontrolu jdu pozítří, už se nemůžu dočkat x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?