Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, němčina mi taky není úplně příjemná (a po tomhle víkendu mi je prakticky nepříjemná), ale šéf je rakušan a tak se musím snažit :-p . ;-) emko, stejně je vždycky něco, co člověk nemá a touží po tom. až budeš mít baráček, budeš chtít garáž, pak dvojgaráž, pak bazén, pak jezírko a pak ještě tisíc dalších "věcí". ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, já vím. Máš naprostou pravdu. Taky jsem nechtěla, aby to vyznělo jako smutnění :-N Já jsem teď spokojená s tím co máme a o prázdninách budu ještě víc (teda pokud to jde ;-) ) Jdu si pro nanuka, a láká mě celý polárkový dort...... asi si ho koupím, kdy si to zas budu moct dopřát, že :-D :-D
Odpovědět
AHojky holky, nakukuju... zaučuju ;-) zase mě ráno bolela ledvina, tak piju jak šílená :-D ale jinak jsme s mimi OK Mějte se bájo a já zas zaskočím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ses sežrala ten polárkáč, to ani nejde jinak napsat 8-) A to jsem myslela, že si dám jenom půlku... ale nějak mi nešlo se od toho utrhnout :-D :-D :-p 8-) 8-)
Odpovědět
emko: to znám :-D :-D :-D já zas teď obědvám pařížský salát (spousta majolky a salámu a hrášku) - neodolala jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to si dopřáváte ;-) doběhla jsem si koupit chipsíky ;-) , abych vám nezáviděla :-D a jak vám vůbec probíhá zaučování? a emko, vybrali tvoji novou kolegyňku podle tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Verčo, vybrali tu co jsem chtěla, ale on zas takový výběr nebyl... přišlo jich sice asi 10 ale takový kopyta 8-) :-p Tahle vypadá celkem schopně, takže zatím OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi! Teda, dneska tak brzo? To já ještě seděla v autobusu směr práce a klimbala |-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to já jsem ještě, v době, kdy Emko psala, slastně spinkala a od budíku mě dělilo 11 minut ;-) Četly jste popis Marki, jak rodila? kráááása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, však my tak taky budem jednou rodit, no né? :-D Dneska by se za námi mohla Marki na chvilku podívat, nemyslíte? Už mi tu chybí...
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, jo, to budeme (a u mě už to zase není tak za dlouho, do termínu už máme necelý půlrok x-) ), ale ten její popis mě docela dojal s slzičkám, jak to krásně, citlivě popsala se vším všudy (skoro ;-) )...tak jestli budu mít takový porod jako Marki, budu jen ráda ;-) Jinak má určitě teď běhání kolem Kryštůfka, takže jí dej ještě chvíli, ať se "zaběhne" jako maminka, pak určitě dorazí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, však mně to je jasný, že toho je teď na ni moc (ikdyž si to neumím představit, co všechno to obnáší a jak je to náročný...). Však ona nám to Marki určitě poví, až sem dorazí! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, Marki někde napsala popis porodu? Mě je zase dneska hrozně :-p :-p zase jsem vystupovala z mhd a pytlíky byly v pohotovosti :-p a navíc zatím moc necítím pohyby, tak doufám že je vše OK...
Odpovědět
Profilova fotka
Danielko....tak doufám, že Ti bude líp a hlavně, že je mimís v pořádku!!! Jinak ten popis najdeš v Diskuzi - kategorie Zakládáme rodinu a diskuze Jaké to bylo :o) Držím pěstičky, ať je líp ;-)
Odpovědět
Ivetko, díky.... přemýšlím jak mimčo probudit a rozhýbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, zkus taneček, určitě to máš už nacvičeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, myslíš, že je jenom víc lenošné a proto se nechce hýbat? A kdy jdete k doktorovi?
Odpovědět
Já nevím, je to divný, vždycky se ráno vrtí alespoň trochu a pak obyvkle cestou v tramvaji a dneska ani ťuk.... asi jsem zbytečně vyplašená, ale nevím... Do poradny jdeme až za týden, no počkám tak do 13:00 a kdyby nic zavolám mámě a zajdu si do nemocnice (mám to 15 min tramvají od práce).... vždycky když takhle začnu jančit, vzpomenu si na Jolanu Voldánovou, moderátorku ČT, která v nějakém rozhovoru říkala že když čekala první mimi, šílela kvůli všemu a zpětně to hodnotí že se chovala jako "zpovykaná prvorodička" - což mi přijde že na mě docela sedí... někde jsem četla že pravidelnost pohybů mimi se sleduje až od 28týdne (já jsem 27tt), ale zase, já mám pravidelné pohyby hned od nějakého 18tt... tak nevím... asi ti nic neznamená, ale jak mi bylo dneska od rána zle a bříško mě trochu bolí ¨tak jsem jak na trní |-| Uf to jsem se rozepsala....
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, ale jistota je přece jistota, ne? Ať si všichni trhnou! Tohle je důležitý vyšetřit. Sice je velká pravděpodobnost, že prostě mimi spí nebo je prostě "línější", ale i tak je tu ta škaredá možnost, že se něco může dít. A vyšetření za to stojí - ať si pak klidně doktor klepe na čelo a říká si, že jsi zpovykaná prvorodička, ale ten klid za to bude stát, no ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, raději budu "zpovykaná prvorodička", než abych si pak vyčítala, že jsem něco zanedbala...snad by měli mít pochopení, že je to pro nás všechno nové a moc se bojíme ;-) A jeslti můžeš k mamce do nemocnice, tak aspoň budeš mít jistotu!! Držím pěstičky, ať je mimi jenom líné!!
Odpovědět
Děkuju, já vím, jasně že jistota je jistota, přišlo mi to jako trefné pojmenování ;-) Teď se mi spustila krev z nosu, to je fakt dneska dne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, Ivet to napsala přesněji - raději budu ... než bych... atd. To je to! A vem si, že jsi pár problémů měla, takže ti tvoje obavy nemůže mít nikdo za zlý! Zavolej mamce a uvidíš, co ti poví.
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, neboj, urcite je mimi v poradku. Jenom dneska proste odpociva :-N Ale byt tebou, tak si pro klid duse dojdu na prohlídku. Uklidni te to a jeste ke vsemu mimi bud uvidis, nebo uslysis srdicko - a budes mit radost... jinak se neboj, ze jsi divna nebo tak neco. Ja uz mam jeden porod za sebou a plasim jak mala holka.. taky se porad pozoruju, jak me kde pichne uz bych letela k dr. a kdyz se mi zda, ze mimiska dlouho necitim, lehnu si na zada a on se ozve na 100% Ten tvuj tam ma jeste dost mista, muj trochu min a nekdy kope tak, ze jsem rada za pauzy :-N Holky, nam to tu dneska predelavaj a nejak mi nefunguje cestina na klavesnici, tak to mate bez hacku a carek :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, snažím se, co to dá....teď zrovna mám rizoto v troubě, malýho v náručí a odpadl mi u kojení od prsu...máme teď krásný noci, probouzí se jen jednou po 5 hodinách spánku,,,,což je super....ale dneska nás zlobí kojení, takže jdeme za paní doktorkou ukázat,jak kojíme..včera jsem byla pro změnu na gyndě, protože mi začaly hnisat stehy---a to i přesto, že jsem dělala všechno dle doporučení....i v noci jsem se třikrát sprchovala v oněch místech studenou vodou....tak mi pan doktor vyndal stehy a mám klid.... ;-) spíš mě teď trápí mimouš, protože mi od rána nechce usnout a to už ho kojím potřetí.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Marki! Zrovna před chvilkou jsme tu o tobě mluvily! Děkujeme za krásný popis porodu! A kojení se snad taky upraví, uvidíš. ;-) A mimouš nespí, protože nás chtěl pozdravit, víš?! :-D Pápá Kryštůfku, my jsme tvoje tetky z netky! Tak, teď už nás znáš, tak můžeš jít spinkat! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki...Ty jsi úžasná....takových trablíků a ještě se sem stihneš podívat, ulidnit a povzbudit a rozdat rady ostatním čekatelkám i plánujícím :o) Držte se všichni, to zmáknete...i když to bude teď asi stát hodně úsilí a nervů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, teď mi mimouš usnul, oběd už je taky hotovej, a tatínek teď přijel a dovezl postýlku....konečně...tak já letím, jdeme připravit bydýlko našemu drobečkovi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Marki, to jsou nádherný radosti! Tak ať máte krásný den a zase někdy pa! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Huhú! Tak dnes jsem tu první JÁ!!! :-D Krásný pátek, holky! Taky je u vás tak studený ráno? Já mám úplně ztuhlý prsty... :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Honzi, my jsme měli 10° a svítí sluníčko.....takže žádná zima :-D :-D Dneska mě pěkně bolí hlava, už jsem si i vzala Ibalgin, doufám, že to mimískovi nijak neublíží - ale jinak bych tu asi nevydržela :-( Ale pátek - to je krása, i když má o víkendu pršet..... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?