Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
ahojte Majko fakt? jééééééééééé a víc tam není, velikost, váha, barva vlásků, počet zoubků a tak :-D
Odpovědět
Princezno, já vím jen tady to, co se napsalo do diskuse svatba na vysočině vero Dnes v 08:19 napsala | Ahoj holky! Tak jsem se včera dočetla ve Vysočině, že se 2. května narodil Kryštof Filípek. Tak už je z Markí mamina.
Odpovědět
Tak jsem Vám to chtěla napsat, když Markí patří semka ;-)
Odpovědět
Hodná jseš
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Marki má teda fakt klučinu? Ona to tušila! A narodil se 2. května? Tak to by je mohli už brzo pustit domů, že? Třeba se tady co nevidět objeví! Já se na ní už tááááák těším!!!!
Odpovědět
no já myslím, že pokud to funguje tak i v Jihlavě , a už jsem to tu i psala, tak obvykle maminky, co rodily začátkem týdne, pustěj před víkendem dom, aby ulevili sobě, pojišťovnám a tak vůbec tak snad by mohla jít dneska dom jestli je vše ok, jako že určitě je
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že by nás tu odpoledne pozdravila??? To by bylo něco!!!
Odpovědět
Kámoška co rodila v Jihlavě, tak mohla být už třetí den doma, potřebovali volný místa :-D :-D Jinak druhá šla dom 4 den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak uvidíme... každopádně si myslím, že po víkendu (to znamená v úterý) tu už určo bude. Ale tajně doufám, že to bude už dnes. x-)
Odpovědět
Jéééééééé, to je úúúžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marki má kluka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) Zrovna dneska jsem si povídala s jednou paní v obchodě že se rodí samý holčičky :-N Ahojky všem, Honzi, byla jsi nemocná? Nebo moc pracovitá :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, to druhý! :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdepak je dneska Emko??? Emi, přece ještě 14 dnů! Tak kde se touláš??? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Honzi, děkuju za IP, já mám také pracovní peklo, nicméně snad ti stihnu dneska napsat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, já si říkala, kde jsi - jestli máš moře práce nebo jsem tě ubombardovala tou IP... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo? Jak to? Už se dovolenkujete? Vy se ale máááááte! Tak Marki, už nás nenapínej! Teda mě nenapínej (niko jiný tu není) a pojď si za mnou povídat! :-D
Odpovědět
Dřu jako kůň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes "nemusím", hodně jsme toho měli teď ty dva dny, takže dneska oddech (a navíc má paní šéfová dovču, takže je to jednodušší), no, v úterý to zase začne... :-p :-)
Odpovědět
Od úterka tu mám za sebe nástupkyni, tak tu nebudu asi vůbec :-( ;-( Honzi přijedeš na sraz? vyřešily jste ty narozeniny?
Odpovědět
Profilova fotka
No, nějak to budu muset vyřešit. Určitě udělám maximum, abych mohla přijet. Ale vidím to buď jen na sobotu nebo jen na neděli. Oba dny nevyjdou - mamka bude slavit narozeniny, takže podle tradice bude dělat sváteční oběd, který bude v sobotu nebo v neděli. Hele, leda bych to ukecala na sobotu a po obědě - na večer šup za váma, přes noc a další den by to bylo v pohodě. Nebo oběd v neděli - to bych přijela v sobotu a večer zpět nebo až v neděli zpět, to by se vidělo... A možná bude mít něco i sestra, nebude moct třeba vůbec, tak se oběd bude konat jiný víkend a bylo by to úplně bez problémů (to víš, sestra vždycky byla taková "preferovanější", takže pokud ona řekne, že něco má, tak se oslava přesune na jindy, pokud bych to řekla já, byla bych něco jako zlá dcera, které jsou přednější kamarádky než vlastní máma, teda ne tak drsně, ale tak nějak by to bylo chápáno....) Uvidíme. Ale stopro přijedu, aspoň na jeden z těch dnů! Neboj! Však si chci šáhnout na mimíska, to si přece nemůžu nechat ujít, no né?
Odpovědět
Supér!!!! :-D A kdyby ti to přesto nevyšlo, pojedu tě navštívit já a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No výborně! Tak už nemám žádný stres, že bych tě s pupíkem nezastihla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska byl poslední den uzávěrky a nějak mi to vůbec neodsejpalo :-p . naštěstí už jsem všechno odeslala, tak snad mám až do úterka pohov. a díky té hrůze pracovní mi unikla ta úžasná novina - marki je mamina! to je super a úžasný, že to všechno tak hezky vychází. za 71 dní tady bude malý emčátko a za 99 dní malý daielátko. a my s honzi budeme hodný tetky z netky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tetky z netky? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ty seš dobrá! Koukám, že taková uzávěrka má taky něco do sebe!!! :-D :-D :-D Veri, však my taky brzo budem, neboj! Už se to začíná rýsovat, no né? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak zatím se mi rýsují jenom špeky :-D :-D :-D ale doufejme, že brzy už brzy budu skládat veršíky i na nás :-D teď už se zase rozloučím, protože to dneska balím. dělám hrozně moc chyb a tak jak se říká - v nejlepším se má přestat ;-) :-D přeji vám všem (asi jenom tobě honzi) krááásný víkend a v úterý ahooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tobě taky! Ahoj! Já už taky jdu! Pa v úterý! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jsem tu jen na skok. Z pondělí na úterý se nám narodil náš drobeček Kryštůfek Filípek, 3,5 kg, 52 cm, vlásky tmavé, očička tmavě modrá (zatím). Tatínek byl u porodu a byl to náš nejkrásnější zážitek, hrozně emotivní a pro mě ta nejlepší opora...prostě doporučuju všem mít tatínka u sebe. Všechno to trvalo 6 hodin a vyklubal se ve 3,10 h ráno. Vůbec to není tak hrozný, vlastně na to rychle všechno zapomenete a radujete se ze zdravýho a krásnýho mrňouska. Doma jsme od včera, takže dneska v noci tatínek poprvé poznal našeho dráčka - v noci totiž moc spinkat nechce, za to přes den je to andílek. Tatínek se v něm vidí, je hrozně pyšnej... ;-) teď už nebudu mít tolik času sem chodit, ale jakmile budou fotečky, tak vám je sem dám. Mějte se krásně a radujte se z každýho dne...pa Markí a Kryštůfek :-D
Odpovědět
Ahojky markinko, moc a moc gratuluju ke Krystufkovi a preju cele rodine hodne stesti :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, taky chci poděkovat všem, co mi poslaly gratulace. nevím, kdy se tu zas objevím..... ;-)
Odpovědět
Marki, moc gratuluji:-)
Odpovědět
Markí moc moc grtauluju , hlavně a't jste zdraví a hezky rostete a už se těším na toho vašeho "dráčka" na fotkách
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?