Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj niko, miláček už je z nemocnice doma, zjistili mu ledvinové kameny, ale už šel i do práce, protože momentálně bolesti nemá. Lékaři řekli, že to musí vyjít přirozenou cestou (v moči). Ale právě to, jak ty kamínky cestují, tak to je to bolestivé, co ho zkolilo. Má tam pravděpodobně ještě jeden, ale lékaři řekli, že může vyjít ven kdykoliv. Dnes, zítra, za rok. No a přece nebude doma a čekat, až vyčurá nějaký kamínek, ne? On je silný chlap a zvládne vše. Ale zpátky k něčemu příjemnějšímu. V úterý jsem volala, jak to vypadá s oznámením, které už máme 3 týdny objednané a paní v salonu mi řekla, že se omlouvá, ale že tam tiskaři udělali chybu, takže to tam poslali znovu a mělo by to být dneska. Říkali, že mi zavolají, ale jaksi nikdo nevolá, takže snad bude, uvidím. Ještě že pochybili tiskaři a ne já. No vidíš, už jsou ty přípravy hned o něco veselejší, že? Já už jenom měsíc a půl a ty hned týden po mě. Strašně se těším, ale zároveň jsem nervózní až hrůza. Přítel se nějak do toho moc neangažuje, ale mně to nevadí. To jsou ty naši chlapi. Zatím ahoj a když budeš mít čas a chuť, tak mi můžeš zase napsat. Já to tady sleduju věčně...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda, já ty to problémy znám né sice kameny, ale mívala jsem záněty ledvin, tak že vím jaké má oblesti. Teď se mi prozměnu ulomil kus osmičky - zubu. a moje milovaná hodná zubařka je nemocná, tak jsem se šla podívat na dveře záskoku, jak ordinuje - ta zase dovolenou, tak další dveře tam taky dovolená, a k dalšímu záskoku už jsem nešla. zatím mne to moc nebolí, ale uvidíme, jinak to budu muset veřešit po víkendu. Ale já zubaře nerada, a kdyžtak tak tu svoji, snad se brzo uzdraví. s tím oznámkem to je pech, já si ho dělám doma, tak je to v klidku. Já dneska stihla zavolat vizážistce, co mne bude česat a líčit, a obědnala mne na zkoušku - vlasy - možná i úpravy (střih, barva) až na 17.8 a celkovo zkoušku i s líčením na 30.8. prý ať to má v paměti. tak uvidíme, nevím jestli se mám na ni spoléhat, nebo zajít i jinam. Vůbec ji neznám, ale měla ji vloni kamarádka a byla fakticky moc krásssně učesaná a nalíčená, tak uvidíme. no zatím papa, musím jít vařit, jedu na víkend pryč a můj je doma a jde do práce, tak mu musím navařit ať tu neumže hlady.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasné, přece nemůžeš nechat tvého miláčka hladového, aby si to s tou svatbou ještě nerozmyslel. S osmičkama jsem si dokonale vytrpěla. Byla jsem 2x na operaci. Měla jsem kořeny od osmiček až pod předníma zubama, tak jsem měla rozřezanou celou pusu, fuj hnus. 2 mám teda venku a 2 mě ještě čekajá. Já musím být opravdu strašně moudrá, když mi vylezli všechny 4. Tak zatím pa...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a já jdu ke kadeřnici (bráchova přítelkyně), takže to je v klidu. A na kosmetiku jdu na zkoušku až týden před svatbou. Taky ji osobně neznám, kamarádce namalovala obličejík hezky, tak doufám, že si poradí i se mnou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsou to ale problémy, já mám taky všechny 4, jednu dole dokonce i s blombou, ale ta horní se mi opravdu rozšťípla, mám dost místa tak mi ji doufám zubařka zpraví, ikdyž možná by bylo lepší kdyby šla ven, a bude po starostech, ale takový zákrok mi udělá jen ta moje, k nikomu jinému nejdu. teď jsem si vzpomenula, že budeme mít na svatbě víno z Čejkovic, kousek od Hoodnína, je dobré , máme tam známé, už se na něj teším.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby jsi s tou zubařkou nedopadla jako já. Pořád jsem to odkládala a nakonec jsem v nedělu nemohla vydržet, jak mě to bolelo, plato ibalginů v sobě a nic nezabíralo, i slzička mi ukápla, snad jsem za ten jeden den i zešedivěla :-D No jo, my tady máme dobré vínečko, hlavně opatrně, když budeš mít bílé šatky, aby jsi je moc nepošpinila. Červené se těžko čistí... Já se tady v té práci snad nedočkám 15 hodin. Už mě to tady nebaví. Tak si zpříjemňuju chvilky na beremese.
Odpovědět
no, když už jste u toho zubaře, já jsem dala přítelovi nůž na krk, že jestli si nedá zuby dohormady do svatby, tak si ho nevezmu :-D má totiž ulámaný přední zuby-jezdil závodně horský kola :-) měl by to stihnout, někdy v půli srpna jde na korunky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, snad to přežiju. k tomu vínečku mám ráda červené André, ale na svatbě budu pít asi jen vinný střik z bílého, přeci jen je ten den tak náročný, že to nebudeme přehánět,že :-D
Odpovědět
taky mám nejraději vinko, ale chci se držet zpátky :-D no jak by vypadala nevěsta ožralka! asi příšerně a taky si to chci užít a ne že se zkouluju :-) jinak holky, už mám botky! ted se jen na nich naučit chodit, nejsem moc zvyklá na podpatky ;-) až je vyfotím hodím je do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je jiro, já teď právě sedím u pc v mojích botkách , tedy jen v levé, ta pravá je jaksi více roztáhlá, to jak byla v obchodě, jak ji lidé zkušeli, bohůžel jsem si kupovala právě tento poslední pár a ještě k tomu mám levou nožku o 1/4 čísla větší a botky jsou tak akorát. tak v nich chodím a prošlapuji, žehlím v nich vařím a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Nika: Co miláček, už má navařené?
Odpovědět
taky jsem v nich chvili chodila, akorát máme doma plovoučku tak mám strach abych ji nepoškrábala :-|
Odpovědět
Článek se načítá
budu taky vařit, ale až večír - narozeninovou véču, brouček měl ve střčedu narozky a ještě jsme se k oslavě nedostali... co vaříš niko?
Odpovědět
Profilova fotka
Já je budu muset taky trošku prošlápnout, ale jsem na podpadky docela zvyklá, jen aby mi neodraly nožky, ale na boso nepůjdu, budu mít samodržící punčochy, takže ani strach nemám, že bych měla puchýře. Holky, chtěla jsem se zeptat k těm punčochám. Mají být k bílým šatům bílé nebo tělové?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy, dala jsem vařit polévku, ta se teď vaří sama, ale pak se pouštím do koprovky, u té bohůžel musím stát, ale brambory můžu škrábat u pc ale asi budu jen číst, no a pak mám v plánu ještě játru na slanině, tak uvidíme, ale večer tu budu, jedu až zítra brzo ráno, a moc se těším jedu si pro synovce budu týden hlídat takové odrostlé mimi (14 měsíců) moc se těším, co budeme provádět :-) Jira, já mám taky plovoučku, a zatím nic, jinak já mám jen tvrdý podpatek, šlapku mám košenou podrážku, ale jde to.
Odpovědět
lucy, ptala jsem se nedávno v salonu na ty punčochy a tam mi řekli že je to jedno, kámoška měla bíle šaty i bíle punčochy... takže toť otázka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já tady budu až v pondělí, jelikož mám přístup k internetu jenom v práci. Tak se měj moc hezky, užij si to. Zatím ahoj...
Odpovědět
pravděpodobně si koupím jak tělové tak šampáň, tak jako tak to chce mít jedny náhradní. skusím až jaké půjdou líp k šatům a ty druhé do kabelky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říkají, že k bílým šatům bílé punčocháče. Já budu mít šampaň šaty a nejsem si jistá, asi půjdu v tělových, protože odstínů šampaň je víc, tak aby to nevypadalo blbě ;-) Já už chci taky botýýýý!!! Už se mi o tom i zdálo, že jsem se musela vdávat v keckách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jira: No mám docela problém, já jsem strašně nerozhodná a prostě nevím. A ještě si musím koupit nějaké pěkné, pohodlné a sexy prádýlko. Snad narazím na takové, které mně bude hezky sedět...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy ahojki a užij si krásný víkend, :-)
Odpovědět
to já zase od pondělka budu stávkovat, jedeme na dovču, jen tak po Čechách... takže do neděle tu průběžně budu
Odpovědět
Profilova fotka
Nika: Tobě taky přeji hezký víkend, dneska jdeme do kina, tak se moc těším. Pa
Odpovědět
lucy, zase když budeš mít bílé prádýlko, tak se k tomu hodí bílé punčošky. já bílý šaty mít nebudu, zase bud shánět šampáň ale jak říká emko, je více odstínů - to jse ani netušila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé prádelko, já byla přes týden savená u našich a tam šijou krásné prádlo, tak jsem skočila do prodejny a narazila na super slevy, a koupila soupravičku pod šaty za super cenu 420,- uplně super, bílou s krémovou výšivkou, tak to mám bez starosti, ještě nějáku krásnou košilku na večer a je to z krku.
Odpovědět
já sedívla dnes po prádelku, ale neuspěla jsem :-( sháním podprdu za krk kvůli šatům - viz album, ale zatim je to problém. ještě jsem neobešla všechny krámky u nás, takže ještě nestresuju, aj je čásek ...
Odpovědět
Profilova fotka
no ta moje má ramínka na háčky tak to jde datí normálně i za krk, zkus se kouknout po něčem takovém.
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, začínáš mě děsit :-D Ty už máš snad úplně všechno. To my jsme pěkný flákači, ale říkám si, že se to určitě stihne :-) musí ;-) Teď jsem koupila i ubrousky na stůl - chtěla jsem vínový/bordó, ale mám takový spíš červený. Ale říkám si, čert to vem, vždyť to nikdo kromě mě neví, že to není ono... a na tom to nestojí...jsou důležitější věci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klidek, ještě nemám šaty, a ty jsou důležité ne!!!!!!!! a vlastně ani ustálenou barvu svatby, původně to byla šampaň - bordo, ale teď to bude asi šampaň oranžová. Jo botky jsem si koupil k původním šatům - byly ve barvě slonová kost a vínová, botky jsou takové smatanové¨a zkoušela jsem je jak k bílým šatům i k různým odstínům šampaň a jako by se přispůdobily. jsou prosě zázračné :-D
Odpovědět
emko, nám toho chybí... prstýnky, menu, dekorace, doplňky k šatům, spodní prádlo, ani objednaný dorty, koláčky... ženich nemá kosili, kravatu, boty... neřeším... zvládnem to... kak říkáš musíme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?