Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš teda dobrý..tak nám něco pro ukázku vyfoť:)) AT´vidíme...
Odpovědět
jekote tak něco mám, hodím to do albíčka, ale nejsou to moc profi fotky, in natura je to hezčí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň uvidím,co se líbí tobě:))Já nějak tápu...
Odpovědět
tak je to tam, poslední dvě fotečky, ale je toho dost al epší foto nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý..líbí se mi první fotka náhrdelník s perličkami...přemýšlí o obojku,ale nevím,jestli to nebude tvrdé...
Odpovědět
já si říkám, že to bude podle šatů, takže se ještě uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
čas máme:)
Odpovědět
no a o tom to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nakupuješ něco?
Odpovědět
jako na svatbu??? nebo ted jsem to nějak nepochopila :-.
Odpovědět
musím běžet, kdyžtak se ještě připíchnu večír z domova, ale ted bič a pryč z práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbu myslím:))
Odpovědět
Článek se načítá
halo holky, kde jste kdo????? :-o kotatkoz: japa s tím termínem, bych ti ho pustila, ale nechci jen tak,aby vám ho někdo nevyfouknul, páč my už máme na stopro Manětín, tak mi dej vědět a domluvíme se co a jak 8-) macinka: ještě nenakupuju, zatím tak pokoukávám, máme zamluvený jenom obřad, to je všechno. Nebo jinak řečeno to nejdůležitější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: super, co treba dneska dneska odpoledne? Ze bys tam zavolala a ja hned po tobe :-D Budu doma tak kolem 3 odpoledne, tak pak se tu muzem domluvit... ;) A nebo hned :D
Odpovědět
mě je to celkem jedno, klíďo tam zavolám hned, spíš jak to vyhovuje tobě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No za 20 minut odchazim..kyz to stihnem do ty doby tak klidne ted ;)
Odpovědět
změna, dorazil mi chéfik, takže prosím tě, jestli neva tak odpol. Ozvi se až budeš doma a hned tam zavoláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok :) Vpohode :)
Odpovědět
super, ozvi se a obvoláme to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak jsem doma, az se ti to bude hodit, klidne tam zavolej a jen mi posli vzkaz... pak tam taky zavolam ;) A volas na to cislo co je na tech strankach zamku?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala, ze dneska jsou na ty matrice jen do 14:30, tak to uz asi nestihame :D Zitra tu snad budu od 13h, tak leda zitra nebo to rovnou nechat na pondeli... ;)
Odpovědět
kotatkoz: čauky, prosím tě moc se omlouvám, musela jsem mimo kancelář a k PC jsem se dostala až ted, takže to hned zítra napravím. To znamená, že zítra kolem jedný tam zavolám, zruším a dám ti echo a bude to vyřešený :-) Uff teda nějak je to poslední dobou honička... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vpohodee :) Dokud ten termin mas rezervovany a nikdo mi ho nemuze vzit, tak se nic nedeje :) Zitra v tu 1 by to slo, maji tam byt asi do 14 hodin, tak to mezi 13-14 pak stihnu ;)
Odpovědět
takže jsem zde, až budeš na příjmu tak dej vědět, tam zavolám a zruším, aby sis to mohla zamluvit ty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu jsem taky, tak klidne volej :)
Odpovědět
čauky, tak volám a volám a nikdo to nebere... tak já to budu zkoušet 8-)
Odpovědět
prosím tě jaký jsi měla to číslo,já našla jenom nějaký mobil a to druhý mám doma, jsem hlava děravá, ted se mi paní vysmála, že jsem volala na soukromý číslo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja mam to ze stranek toho zamku - matrika@mirosov.cz , tel. 371 783 034 :)
Odpovědět
no na to jsem volala ted a řekli mi, že to je soukromý číslo.... no to jsem z toho jelen, tak já to jdu zkusit znovu :-S
Odpovědět
tak volám a volám a nic.... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?