Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
no sehnala jsem jednu kadernici narychlo.... ach jo....ta moje se proste fikla nuzkama do ruky ze ji to museli zasivat a nemuze nic delat.... do toho me prijde ze nemame spoustu veci :-) nejak operativne se to resi :-) rano me rekli ze pro me spodnicku v salonu nachystanou nemaji protoze jsem jim prej nedala zalohu!!! A o zadne zaloze mi nerekli..byla sem tam jednou a podruhe jsem volala ze ji fakt chci at se mnou pocitaji... proc bych jim taky mela platit zalohu na vec ktere pujceni stoji 200 Kc? ale mam ji i kdyz se mi kruh krci.... konici jsou zamluveni, trava v zamecke zahrade posecena, fontana fakčí..... ...mame nadherne nazdobenou hostinu, venku postaveny vojensky stan a altanky a maskovaci sit.... doma to vypada taky v poradku.....takze jen rano vstat pravou nohou...a to vam tu preju vsem....dobrou! 8-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Tak jsem první, která vám tady může popřát vše nej a ať nám to všem vyjde, když už máme takové krásné datum :-D A počasí bylo na "Oskara" fakt ukázkové, co? Tak se pak pochlubte, jaké to bylo a tak. My dáváme jedničku s hvězdičkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My dáváme jedničku s hvězdičko a ještě 2x podtrženou! Užili jsme si to náramě s rodinou i kamarády, všichni byli unešeni,moc se jim to líbilo.Udělalo mi to velkou radost. Jinak nemohla jsem se trefit na prst,jak se mi klepala ruka :-D :-D :-D ...doufám,že to nenatočili,,,ale určitě jo:) Jak se cítíte?Já jako kdykoliv jindy:) Jen ten podpis vázne:)
Odpovědět
holky byl to opravdu ten nejuzasnejsi den v mem zivote... nejake jednicky s hvezdickama se tomu nevyrovnaji...mame silene moc nadhernych darku....i uplne brutalne adrenalinovych (oba mame seskok v tandemu) ..... vsichni byli naprosto bajecni, vsechno vyslo..... uz mame i nejake fotecky ale album zalozim az se vratime se svatebni cesty..... ahooooj :-) a pocity??? uuuzasny! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem ani před svatbou neměla čas sem zajít a popřát vám, aby ten den vyšel...takže všem teď přeji moc a moc štěstíčka v manželství :-) Jinak to byl pro nás opravdu úžasný a nezapomenutelný den, moc jsme si to užili s rodinou a kamarády...prostě nádhera :-) :-) Jinak jsem se skoro nepodepsala, jak se mi klepala ruka, to bylo asi nejhorší :-) No a jinak se cítím skvěle, na tom slibu je opravdu něco magického :-)
Odpovědět
čau holky, jen jednu malou ukázku přidávám do alba....a´t máte představu ;-)
Odpovědět
selmice: Gratuluji, hodně štěstíííííííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vám všem, co už to máte za sebou - gratulace! Selmi, těším se moc na fotky :-) Lafemme - byla jsi nádherná nevěsta...
Odpovědět
luci : děkuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme..nádhera!
Odpovědět
Jé dík...Ale nejde nás tam moc vidět =-) Což je samozřejmě účel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D však tě známe:) Ale i tak vypadáte nádherně! Už mám zabaleno na svatební cestu....už se těším!
Odpovědět
Článek se načítá
Jé maci, počkej, asi jsem zapomněla...kam jedete? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do egypta
Odpovědět
Jééé... x-) Taky bych jela. My teprv uvidíme, kde :-) A kdy odlétáte?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra dopoledne..taky to máme na last..ve čtvrtek se to rozhodlo při výslužkách:)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: To máš v albu jen jednu fotečku u toho stolu, nebo jsem něco přehlédla? Ale podle té jedné fotečky to to moooc slušelo :-) Taky přidám na ukázku nějakou fotečku, od foťáka budeme mít fotky až za 14 dní, odjel totiž na dovolenou. Maci moc si to v Egyptě užij :-) A na jeké místo letíte? My letíme do Egypta v září a moc se tam těším :-)
Odpovědět
Ahoj :-) ivma: Neboj, jen tu jednu :-) A děkuji ;-) Tobě to taky slušelo! Takže nakonec správný výběr šatů?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, správný výběr šatů :-) Budete sem dávat fotky?
Odpovědět
iv, já teda ne, ale holky už některé mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lafemme: Jakto, že ty ne? No, ale pokud si pamatuju, tak jsi slíbila, že nám nějaké pošleš na mail :-)
Odpovědět
Jasně, pošlu...Budou ale až za měsíc :-( Pak mi napíšete mailíky a určo vám nějaké pošlu ;-)
Odpovědět
Už abyste se vrátily z líbánek, čekám a těším se na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj:) Teploučko teda bylo:)) Byli jsme v hurghadě...a pocity..dobrý,ale není to můj šálek čaje. Pokud hledáte každý den ležení u moře a večer nákupy...supr...ale já se nudila..takže jsme jezdili na výlety a to stojí penízky.Ale výlety náááádheta,šnorchlování,památky....ale všude bordel:) Já teda s araby skončila:)
Odpovědět
už jsem šoupla fotky do alba..ale nejsou to žádný oficiální ale od tet a strýců a kamarádů :-)
Odpovědět
macinka: To já taky nemusím válet se u moře, mám ráda výlety proto nás vždycky dovolená stojí trošku víc a to teď nemluvím o zahraničí. Krom toho blondýna jako ty v Hurghadě, to bylo asi občas náročný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ne, držela jsem se za ruku manžela a oni nebyli tak hodně dotěrní:)
Odpovědět
macinka: Já mám teď šílenou depku z účesu. Přítel mi včera řekl, že se mu to tak nelíbí, tak nevím, asi ji budu muset požádat ještě o jednu zkoušku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co se mu na tom nezdá??
Odpovědět
Mám vlasy do půl zad. Kadeřnice je téměř všechny vyčesala do takových kroucenin, které tvoří vzadu nad temenm hlavy půlkruh a pod ním bude silný pramen vlasů stočený do vlny. Přítel říkal, že mu ten účes nepřijde slavnostní, že nemusím mít dlouhé vlasy, abych je pak měla téměř všechny vyčesané. A já už z toho taky vůbec nadšená nejsem :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?