Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že to nebude extra kvalita, to je mi jasné, co bych taky chtěla za stovku, že jo :-)
Odpovědět
luciena: např. boty :-D
Odpovědět
no ono to ma vyhodu ze v tom nedube zas sileny vedro...ale maji jen cerny. S vyhrabala posledni ale Mka a L i XL a XXL maji.
Odpovědět
My potřebujeme stejně to největší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, třeba boty :-) Ikdyž teď už to ve Zlíně moc nejede, spíš Slavičín, tam je Prabos, ti dělají super botky :-) To musím vědět, když z tama pocházím a v Prabosu jsem pracovala :-D
Odpovědět
luciena: Tam dělají i boty na zakázku.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ty máš teda přehled ;-)
Odpovědět
luciena: Jistě, když mám k dispozici internet, jsem ve vědomostech nepřekonatelná :-D :-D Ne, kecám, tohle jsem náhodou opravdu věděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kdoví jestli :-D :-D
Odpovědět
luciena: No nážně :-) 8-)
Odpovědět
cekam cekam na sefa, rikal ze do dvou prijede a porad nikde... chci mu dat tu vypoved a predat praci :-( a hlavne vypadnout
Odpovědět
selmice: Tak to je hustý, přijdeš do nové práce s novým jménem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo blby je ze uz se mnou chteli vyplnovat vsechny ty papiry a musi pockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Selmi, tak třeba tě šéf nechce pustit, tak si dává na čas :-)
Odpovědět
selmice: Trocha napětí jim neuškodí :-)
Odpovědět
no jeste prej 20 minut.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je ale hrozné, když víš, co všechno máš ještě na práci a někdo takhle zdržuje, co? A má nějaké zdůvodnění pro to zpoždění?
Odpovědět
3denní služebka luci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať pohne zadkem, to se mu z té služebky tak moc nechtělo?
Odpovědět
ahoj holky, tak já dneska vyzvedla šaty...hrůza-ženská neměla nic přichystanýho, vůbec nevěděla že přijdem, přitom jsme byli domluvený, prostě si to nenapslala, šaty nebyly zkrácený,závoj nemohla najít, bižuterii mám jinou, hodinu sem tak zkejsla než to všechno vyžehlila a zkrátila, mám fakt zkaženu radost,a jestli sem doteď byla v pohodě, tak teď sem na mrtvici, nějak mi to teď dochází......svědkyně mi odřekla na poslední chvíli,problémy s domluveným ubytováním (také si zapomněl napsat pan majitel), mě omyjou, chce se mi z toho fakt brečet,nejradši bych to zrušila...pevný nervíky!!!!!!ať vše vyjde podle plánu
Odpovědět
juici: To je hrůza, člověk může stokrát plánovat a pak se najde pár nespolehlivých blbců a průšvih je na světě ]-( Neklesej na mysli. Mě vždycky pomůže, když mě přítel chytne do náruče a pochová jako miminko :-D
Odpovědět
nam zase na povolenku do VVP napsali jen polovinu lidi...a te druhe asi udelame hostinu nekde pred lesem??? aaach joooo.
Odpovědět
selmice: Nepropadej panice ;-)
Odpovědět
Čau holky :-) No koukám, že průser za průserem... :-S Přeji nám všem, aby se už nic důležitého nezkazilo..Já mám dnes asi nejnáročnější den. Vše musí být do večera nachystáno :-o Věci jsme už k našim převážela včera, mám tam i šatičky atd, ale dnes večer mě ještě čeká příprava tabule, úklid (máme to v restauraci mých rodičů), pojede se pro dorty, nachystá se letní zahrada a jestli půjdu spát v jednu tak bude dobře. No dříve bych asi stejně neusla =-) |-| Holčiny, něco jsem si vymyslela na ženicha : Ten barák, kde je restaurace je strašně velký, takže tam je i více vchodů a tak. Takže až pro mě drahý přijede, půjde určitě přes zahrádku směrem ke vchodu k restauraci a tam bude čekat sestra(svědkyně) a předá mu "nevěstu" = naši převlečenou servírku, no mezitím já si to obejdu druhou stranou, takže on mě bude čekat ze stejných dveří, jako tu servírku, pak se ale otočí (určo mu dá někdo echo :-) ) a já budu k němu pomalu kráčet :-D Trochu ho zmatu ;-) Teda snad se to dá pochopit :-N Princip je prostě v tom, že vyjdu od jinud, než on bude čekat, takže menší překvápko :-)
Odpovědět
lafemme: Chudáček ženich, už takhle bude nervozní a zmatený a ještě taková lapálie. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen at ženichovi dá co proto:))) Holky,přeji hodně štěstíčka a těším se na fotky! Tak držím palečky,pa! Bude to kráááása!
Odpovědět
Taky se loučím!!Jedu k našim. Holky, a´t nám to zítra vyjde na jedničku s hvězdičkou... ;-) A až si pak budem zase psát, budem už vdané paní! Mějte se krásně...Papáááá :-)
Odpovědět
me se posr... kadernice...smikla si novyma nuzkama kus ruky...na posledni chvili jsem shanela novou......
Odpovědět
holky, mě dnes mamka přešívala celý šaty, v salonu mi přišili kus sukně nahoru, ještě že je mamča švadlena, tohle zjistit zítra, tak mě švihne...teď jen doma poklidim, pak se půjdu zkrášlit na zítra... selmice: to je pech, tak půjdeš zítra bez zkoušky na účes? já doufám že to špatný už sem si vybrala
Odpovědět
jo a teď jsem dělat tombolu, přítel lítá po tescu a schání věcí :-) tak snad to do rána stihnem, rozhodli jsme se opravdu na poslední chvílí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?