Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
ja dala obrazek a pro jistotu si nechala udelat vzorek...mel byt fialovo bily...a byl bilo zluty... to me pretekly nervy... vysla mi jedna masle 10m na 20 Kc... holky tu psali ze jedno auto 7 m....
Odpovědět
Profilova fotka
A já myslela že 5m..tak zase všechno špatně:)) Cukrářka je asi barvoslepá:))
Odpovědět
taky myslim ze 5 by melo stacit... cukrarka kdyz jsem si jela vyzvednout podnos pro dort mi rekla - ja vim mel byt filovej tak jsem se na ni tak podivala jestli to mysli vazne a sla jsem pryc...kdyby mi tohle udelala na svatbe tak ji nedam ani korunu a jeste me vytecou nervy... to mi za to nestoji... chtela jse videt jak ten tmave fialovy marcipan vypada... takze jsem zase videla prd... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si řekni o ten marcipán....
Odpovědět
ne e uz to zadavam pritelove zname... staci ze nam bude delat ta cukrarka cukrovi... seznam hostu uz mate? napocitany obedy, neco na vecer?
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to je asi nejlepší..je nezodpovědná... obědových máme 53 myslím, večerových 50 a rautových asi 70....ale nějak lidi nechápou,že by měli dát předem vědět..přítel vždy nenápadně naráží a oni mu řeknou že ještě neví co v práci a tak..dopr...a my budeme brát o deset osob na raut zbytečně víc....:((((Ono je to rozdíl v ceně pořádnej:((
Odpovědět
my mame nastesti docela zodpovedny svatebcany.... spis resime ubytovani a tak....zacina to fakt nejak rychle letet...a co svatebni cesta, resite?
Odpovědět
Profilova fotka
5ešíme,že těch 80.000 mít nebudeme a že musíme nechat co dostaneme na výbavu bytu nebo spíš na zaplacení nadstandartu co jsme si vymysleli...sprcháč navíc,dvojte umyvadlo ,lepší baterie a tak..takže pokud to klapne,Sri Lanka bude v únoru..snad.... Co vy?
Odpovědět
my mame letenky na 3. - hned v pondeli na 3 noci do milana...jen takova cesticka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,taky bych jela:)) Ale budu se těšit na tu naši zimní,jarní:) Ale taky bych si chtěla projet Řím a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
holky co si myslíte o štech vzadu s knoflíkama?
Odpovědět
no my chceme nekam k mori z toho milana - projet si pobrezi. ale Sri Lanka... to teda bude super!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rowennka..mě se líbí víc než vázačka,ale problém je ten,že musí na 100% padnout na tělo....většinou tam je zip a knoflíčky jsou na ozdobu
Odpovědět
Profilova fotka
selmi,pro mě to je paráda,protože jsem byla jednou v životě u moře a to ve 13 ...takž já jsem vděčná za vše,ale přítel zcestovalý a už mu moc věcí nestačí:)ještě našetřit....
Odpovědět
s knoflickama je to tezky, musi fakt padnout a netvaruji postavu...to udela jedine snerovacka...ale vypada to pekne ty knoflicky...
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě nevím - mám už všechno hotovo a teďka nejspíš podvědomně hledám problémy a pak sama sebe přesvědčuju, že je to v pohodě. já to mám vzadu na zip s knoflíčkama jako dekoraci, ale nevím, jestli to nevypadá divně. když jsem to kupovala, tak s tím, že se to dá odpárat - což byla fajn představa, než mi švadlenka řekla, že by tam byly velké díry :-(
Odpovědět
tak to rozhodne neparej, vypada to moc pekne ty knoflicky co jsem tak na satech videla!
Odpovědět
Profilova fotka
no nebudu, ale bude mě strašit to, že tam jsou :-D
Odpovědět
proc? nelibi se ti?
Odpovědět
Profilova fotka
Knofíčky jsou kirásný a elegantní,dělají pěkné záda...
Odpovědět
Profilova fotka
ano, jenomže já odmalička nesnášímknoflíky. Ale uklidňuju se tím, že nejsou klasický s dírkama:-) nakonec se mi ještě zalíbí - snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé:)))já knoflíky miluju nejlépe ty obří:)))
Odpovědět
Profilova fotka
selmice,jak to vypadá s koníky?? Nebojíš se ,že prchne s tebou od oltáře? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
semlice: páni vy budete na koních? Tož to bude krásné...
Odpovědět
koniky - chci se na ne jet dnes podivat a rozhodnout se ktery...jestli oba bile nebo jeden bily, druhy hnedy s lysinkou ve tvaru srdicka... uvidime :-)
Odpovědět
konici - bez nich by to neslo..tak se modlim aby neprselo nebo nebylo mokro - to by bylo po snu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je to krásná představa,těším se na fotky:)) A PRŠET TEDA NEBUDE! Máme to venku:))
Odpovědět
Profilova fotka
no nesmí pršet!!!! my to máme sice vo vnůtri, ale vy byste teda měli po svatbě :-(
Odpovědět
mame to taky venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: no právě :-) popravdě ty koníky si ve vnitř ani neumím představit ;-). Snad se počasí zadaří. Kdybych si mohla vybírat, tak bych brala slunečno a ta max 25 stupňů...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?