Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Ja se hag nedivim a premyslim o tom taky.... :-( me tu zase par znamych sleduje co kde napisu a prijemny to fakt neni....
Odpovědět
Jejda holky, vy mě teda strašíte....teda nenapsala jsem tu nic hrozného, ale i tak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už jsem viděla pár známých na tématu..a teda moc radosti mi to neudělalo...aby se to ptoti mě neobrátilo....nakonec to tu zabalíme všechny ]-(
Odpovědět
Děje se tu něco?? Nebo s :-D e opalujete?
Odpovědět
Asi s tebou všechny odešly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem spálená:))) Dnes jsme s babkami probírali cukroví....
Odpovědět
A na co jste přišly, Maci? Kolik počítáte deka na balíček? Já jsem slyšela, že tak 10dkg...Tak nevím...Jinak my už máme doma oznámko! Je nádherné!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda,tak to nemáme vypočítané....máme koupené talířky 23cm a ty naplníme do výšky a dáme do celofánu....spíš to je počítané na másla...máme zatím 40,to bude stačit...ony to ty ženský dělají opravdu od oka po :vesnicku" takže ví,že při 50lidech je tolik másel a tak:)) Do výslužky dáme tak nějak od oka,kolik nám bude připadat dost.... Gratuluju k oznamení:)
Odpovědět
No my to jedem zítra objednat a samozřejmě to tam neberou na másla, ale na kila a já nemám vůbec odhad... =-) No, ještě to budu muset dneska dopočítat...ale snad těch 5-6 kilo bude stačit Jinak koláče budeme balit stejně.. ;-) Dáváš na ty talířky ještě i ubrousek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já budu objednávat cukroví na kila a budu je dávat do krabic. Paní mi říkala, že na kilo je tak kolem 70 kusů, jedu se k ní domluvit ale až v červenci, tak uvidime :-) Chtěla bych asi tak 15 druhů cukroví po půl kg. lafemme: Co budeš tedy dávat na ta auta...organzu nebo vlizelin? :-)
Odpovědět
na auta? Nedává se na auta tyl? :-N =-) A na stůl tu organzu...Já fakt nevím, jsem z těch látek zmatená :-N No my objednáme asi 6 kilo...A uvidíme, jaké druhy nám nabídnou. Prý dostaneme i ochutnat, tak podle toho vyberem :-) Hlavně bych chtěla co nejvíce bez ořechů...Mám na ně alergii a v rodině nejsem sama.. :-| Jenže u takových vanilkových rohlíčků mám asi smůlu..dají se nahradit i ovesnýma vločkama, ale to by mi asi takhle nupekli, tak to kašlu a budou normální..
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: koukám že nejsem sama kdo má alergii na oříšky :-N no dá se to vyřešit tím, že místo ořechů se tam dají dát mandle - jetsli teda nejsi alergická i na ně ;-) já to tak praktikuju se vším, místo ořechů mandle a chutná to dobře x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj pursi, samozřejmě tenhle fígl znám ;-) Bohužel mě mandle opravdu neva, jen lískáče a vlašáky, ale moje neteřinka je alergická úplně na všechny typy oříšků, tak i kvůli ní to řeším....Ona nesmí ani nic, co by mohlo obsahovat jen stopy oříšků, takže i svatební dorty budou bez. Vím, že by jí to bylo líto, kdyby nemohla ochutnat :-( Ale co se týče cukroví, tak holt dostane jen linecké :-N PS : A navíc, když nahrazuješ oříšky mandlema, je chuť ještě luxusnější, že? ;-)
Odpovědět
pursi : a mimochodem, te´d jsem se dívala na tvé album a máte nádherného kloučka x-) A samozřejmě móóóóc gratuluji k mimi v bříšku a tiše závidím x-) Samozřejmě v dobrém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme na ně dát papírovou krajku jak je pod dortem a pokud ne tak ubrousky ....
Odpovědět
Dobré ránko, kočky :-) Jak se dnes máte? Já učebně....Zítra mám předposlední zkoušku, tak drtím... :-| Ale neva, drahý je až do večera na služebce, tak bych byla stejně sama doma...A co vy? Něco nového?
Odpovědět
Jedu vybirat vino na svatbu :-) tak se tesim ;-)
Odpovědět
To zní výborně x-) Budeš veselá, jestli ze všech i ochutnáš :-D
Odpovědět
tak jsem vsechno ochutnala ale nemohla jsem vybrat :-) tak jsem vzala po jedne petce z kazdyho vzorku a beru to domu vyzouset snoubencovi. sama vim ze teda na svatbe cerveny pit nebudu kvuli satum :-) ale me cerveny moc nejede takze se nemusim litovat.... jsem rada ze vino je zarizeny takze dalsi starost z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
U mě nesmí chybět tramín červený..ten miluju:) No jo Znojmo:))
Odpovědět
Ahoj holky, přeji krásnou neděli! Jak se máte? Já mám zítra poslední zkoušku, tak dnešek bude ještě studijní... 8-( Co se týče svatby, tak už máme doma snubáky a jsou fakt krásné...Mám je schované, ale pořád se na ně chodím tajně dívat a zkoušet :-N No a konečně jsme vybrali dort a já kytku...Uf :-p Holky, taky se vám stává, že když přidáte k fotce v albu popisek, tak se vám prostě smaže? Já jsem popsala snad půlku alba, ale už to tam není... =-) Tak nevím.. 8-( Tak zatím pááá...a napište nějaké novinky, ať mám pak co číst, až si udělám studijní pauzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem chtěla něco v albu přepsat a nešlo to..není to v tobě:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, lafemme: Snubáček si ale přeci nemůžeš zkoušet :-N V albu přepisovat nejde, to se ti hned smaže, musíš to tam psát, když vkládáš fotku. Já když jsem si popsala album a pak se mi to vymazalo, tak jsem tam vložila ty fotky znovu rovnou s popisem a bylo :-) Jinak mám zase dilema...nemůžu se nějak vzdát tech šatiček od La Sposy, takže zase uvažuji, že změním rezervaci...mám ty fotky v albu, tak když budete mít chuť, tak mi napiště, které se vám na mě víc líbí. Šaty č. 2 mám zamluvené...
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli váháš mezi těma dvouma co máš v albu, tak já osobně bych byla pro šaty č.1. zdá se mi, že ti líp sedí ;-) ale to musíš vědět ty nejlíp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky pro č 1......když to porovnám,líp sedí
Odpovědět
no já hlasuji jednoznačně za jedničky....být ženichem a v těch tě vidět, tak mi spadne čelist ;-) A kde jsi na to přišla, že se nesmí zkoušet? To je zas nějaká pověra nebo co? 8-( Vy jste si prstýnky nezkoušely, jestli je máte akorát???? =-) Nebo to jen já? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za radu, hned zítra se půjdu zeptat, zda jsou ty č. 1 ještě volné :-) S těma prstýnkama je to asi pověra, my jsme si je zkoušeli ve zlatnictví a od té doby ne. Chodím se na ně ale také koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem si taky prstýnek několikrát zkoušela x-) nejde odolat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mame hotovy navrh oznameni, pred chvili i predano k tisku prvniho vzorku....je opravdu pekne netradicni a odvazne ale aspon to neni zadna nuda x-) nejvic me tesi ze jsme si ho udelali sami, min me tesi ze jsme nad ti stravili vic nez jeden den 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Jak pokračujete, svatba za rohem ;-) My nakupujeme alkohol ve slevách, mám ubrousky a ted budu šetřit na placení:))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?