Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
taky planuju solarko ale s rozumem...a az tak mesic dopedu abych to neprehnala....mozna mesic a neco pomalicku....v zari mi to krasne pomohlo kdyz sem letela k mori . vzdycky jsem se spalila ale co jsem byla na solarku tak uplne v pohode vsechno.... krem mam jeste z toho zari tak snad je jeste dobrej, co myslis?
Odpovědět
Já myslím, že jo...Když tak mrkni na obal, musí tam být datum.Ještě musím pořešit spodní prádlo...Takyx nevím kde shánět...Ty už máš?Uvažovala jsem i o gelových vycpávkách...Prý to dělá hezčí delkolt =-)
Odpovědět
ja mam gelovou podprsenku (jen ty silikona co se pricucnou k telu) ale myslim ze si ji vubec nebudu brat nakonec- v tom vedru je to zbytecny - a koupim si jen nejaky pekny bily tanga - ocekavam fakt vedro - cim vic vetrani tim si myslim ze lip :-) puncochy si 100% brat nebudu (do sandalu je to blbost) a na vecer? budu rada kdyz si pujdu rozumne lehnout.... vecer bych moc neresila....
Odpovědět
Šelmi, letím na bus, měj se, večer se ozvu ;-)
Odpovědět
ahoj :-) krasny den!
Odpovědět
jinak - kaplan rano psal mail ze odesila nasi zadost na arcibiskupstvi..... ted je treba asi nejvic drzet palce.... ale rikam si kdyz to nevyjde tak se nezblaznim - svyho uzasnyho chlapa si vezmu i bez kaplana ale bude mit to malicko lito :-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem tady...Byli jsme v tom zlatnictví a máme prstýnky ve výrobě. Ke konci měsíce už budou hotové ;-) Ale jsou malinko upravené. Nebudou v kombinaci mat a lesk, ale jenom lesklé, protože mat se prý hrozně ničí a dlouho by tak pěkné nebyly. No a se třemi diamantíky. Protože šest jako na obrázku by se jich nevešlo do tak pěkného úhlu, aby to vypadalo efektně :-) Nebudou totiž tak široké. Už se těším a doufám, že budou pěkné ;-) A boty jsem zatím nesehnala... :-| Ve středu jdem nechat vytisknout oznámka. Takže, mám zachovat tu poslední větu tak, jak je? =-) Budu ti držet pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to už Ivi máte vše zařízené, viď? :-)
Odpovědět
No nazdááááár, kočko, že se taky ukážeš ;-) :-D Ale kdepak, ještě jsme nevybrali dort hlavní, nezašli objednat ho i další dva pro mamky, pak koláče a cukroví, květiny, nemám všechny dekorace (zatím jen ubrousky a svíčky), Chybí mi spodní prádo i příteli, oběma i boty, až přijde bižu musím domluvit zk. u kadeřnice a kosmetičky, A určo jsem zapomněla ještě na milión dalších věcí...Al víš, co ti povím? Mělka jsem nějakou krizi, ale teď mě to zase začlo hrozně bavit :-N :-D A co ty? Jak jsi na tom? :-) Jo, mám dotaz : Zkouška + líčení u kosmetičky je za 600,- Jenže jsem přemýšlela, co když se mi to po zk. nebude líbit? To mi ty peníze asi těžko vrátí... :-S Jak to máte vy? A bavili jsme se o zákuscích...Jsou vůbec potřeba, když budou dorty a koláče a cukroví...? Já si pamatuji, že sestra měla, ale nevím no...My to máme ještě ke všemu venku, tak chci vidět ty zákusky v tom hicu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, já ještě nemám boty, košili pro přítele, rozdané oznámení...cukroví, dort a kytky také nemám objednaný. No, je toho ještě dost, hlavní je, že vím co a kde mám objednat, takže už to snad nebude takový problém :-| Já bych měla mít zkoušení za 150,- Kč s tím, že musíme vyzkoušet více variant. No a ty peníze ti určo nevrátí... My budeme mít pár zákusků na stole + cukroví a dorty, ale nic velkého, protože nás bude jen 16 :-) Jo a 1. srpna má být opravdu hic, tak jsem na to zvědavá... Ivi můžu tě poprosit...jukni mi do alba na mé vybrané šaty, začínám zase váhat :-(
Odpovědět
Jasně, jdu to omrknout... ;-)
Odpovědět
Tak jsem to zkoukla a opravdu ti to v šatech moc sluší.... ;-) Ale to váhání je asi normální...Mě taky obča napadá, jestli jsem neměla vybrat jinak atd...A u všeho!Ale vsa´d se, že až je oblečem v ten den D, budem učesané, načančané, tak budem všechny nejkrásnější princezny..Minimálně pro ty naše brouky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To máš asi pravdu :-) Teď jsem na ně zase koukala, přiblížila jsem si je a zase se mi líbí :-) Je fakt, že jsou to nejhezčí šaty, které jsem zkoušela...tak já už na ně koukat nebudu, když říkáš, že mi sluší :-D No a s těma vlasama je to taky dilema...nevím, zda mít rozpuštěné nebo vyčesané, alespoň, že tu představu o líčení mám :-)
Odpovědět
Tak já budu mít něco mezi....Ani úplně rozpuštěné, ani vyčesané...Jinač to máš super, že tě stojí zk. tak málo 150,- - bomba! Já budu asi taky trvat na tom, že si to zaplatím zvláš´t..Nebudu přece kupovat zajíce v pytli, no ne?A co máte v oznámku za text? Já jsem to tu v sobotu řešila, tak mrkni ;-)
Odpovědět
Stejně se už těším na to, jaké to bude po svatbě...Minule jsme se bavili o tom, kolikrát se asi spletu, až se budu někomu po svatbě představovat atd... :-) Ivi, nevíš, kolik stojí vyřízení pasu? Musím drahého vyslat na úřad. Má ho propadlý, tak bychom mohli po svatbě jet tak akorát do....Řitky za Vondráčkovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Text budete mít moc hezký :-) Tak já dám naše oznámko na chvilku do alba, tak mrkni ;-) Vyřízení pasu stojí asi 300,- Kč a trvá to tak měsíc. Už se zkoušíš podepisovat??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můžeš :-D
Odpovědět
Supr! Něco takového si taky představuji! Jednoduché, pěkné, elegantní x-) Jasně! A vůbec mi to nejde! Blbě se to píše... ]-( Ty to budeš mít jednodušší, viď? A taky nebudeš mít na konci -ová :-) No tak pošlu ho co nejdřív...On mi totiž tvrdil, že nový pas teď stojí kolem 700,- 8-(
Odpovědět
Mimochodem jsem si vzpomněla na věci, co ještě nemám koupené : vývazky, jmenovky, bublifuky a dekorace na auta...A knihu pro hosty!
Odpovědět
Profilova fotka
Budu mít na konci-ová :-) Já jsem si to taky zkoušela a docela mi to jde :-D Ivi, nevím přesně, jak to teď je s tím pasem, třebíš má tvoje drahá polovička pravdu :-) Ale já jsem asi před 3 roky platila 300,- Kč...
Odpovědět
Fakt? Vždy´t tvůj přítel má příjmení končící na -í , ne? Já ti pošlu přes IP své budoucí příjmení.... Kokám občas na téma "První mimi po svatbě". Kdy plánujete vy, Začnete už v Egyptě? Tam by to bylo hezké, ne? ;-) Já bych chtěla už na líbánkách, ale je tolik věcí komplikovaných, že nevím, jak to bude.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, antikoncepci vysadím někdy v září a pak to necháme na přírodě :-) Ale v Egyptě ještě nezačneme...říká se, že po vysazení musíš alespoň 3 měsíce počkat a pak se snažit o mimčo.
Odpovědět
No říká se to různě.....někdo, že máš počkat, někdo, že nemusíš.... =-) To máš super..já bych taky chtěla ;-( no jsem zvědavá, kam pojedem my...Snad nasbíráme penízky na nějakou pěknou dovču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidíme :-) Tak třebíš zase zítra, pa pa
Odpovědět
Papa, taky jdu hajat :-)
Odpovědět
Tady holky vy jste tu ale stacili probrat veci :-) U nas porad vsecko na stejno.... cekani na prstynky :-( a reknu vam je to peknej opruz cekat dyl nez si myslis..... jinak saty super ivma!
Odpovědět
Ahojky! To víš, dlouho jsme se "neviděly", tak jsme udrbané :-N Šelmi, vy jste je už měli mít hotové dávno, vi´d?To je pak na nervy ]-( My zítra jdem objednat oznámko...Spočítali jsme, kolik ho bude zhruba potřeba a vyšlo nám i s rezervou 50ks. Není to nějak podezřele málo? Ale seznam jsem kontrolovala vícekrát a nezdá se mi, že bychom na někoho zapomněli.. =-) A upravila jsem trošku text, tak poraď, co je lepší : Ivana a Vojta... Člověk by neměl jen snít o životě... Proto 1. srpna 2009 na Zámku Fryštát v Karviné začneme žít náš vlastní sen...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak s tím miminkem..měla jsem před 2-3měsíci miminkovské pudy,ted mě to přešlo a ted je má budoucí manžel....:) Tak nějak si říkám,že musím počkat..až se vrátí kolegyně z mateřské aby měl kdo pracovat,zaplatit dluhy..to je do konce roku..a uvidíme...
Odpovědět
Mě to taky vždycky chytne...hlavně po návštěvě Koníka a mé sestry (má 2 děti) :-N Ale uvidíme..všechno se nedá naplánovat... |-| Já bych měla nastoupit někam do práce...Jenže v dnešní krizi a jako čerstvá absolventka..nevím, nevím... :-|
Odpovědět
Holky, je některá z vás na češtinu???? Nevím, jaké z má být u zámku..jestli malé nebo velké...Já bych řekla (co si pamatuji ze školy), že když je tam název i město, tak se píše velké, ne? Ale v albech jsem našla malé =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?