Menu Forum

Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

22. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
Registrovala se 14. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1393 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 nevesta to ma ocividne blbe nasazene - trci ji to z hlavy neprirozene.... musi to byt primo na hlave podle me. Pekne splivat s tvarem hlavy.
no jasneze nam musis poslat fotky aspon na mail!!!
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
Registrovala se 13. června 2008 na beremese.cz. Přidala 561 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
Registrovala se 13. června 2008 na beremese.cz. Přidala 561 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 No jsem zvědavá..mám z toho nervy. Já jsem si v životě nic z netu nekupovala. Co když se mi to nebude líbit, Smůla. V obchodě bych si to vyzkoušela a pak teprv viděla... emoticon
selmi, a ty budeš mít něco na vlasy?čelenku, závoj,...?
17. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 ja mam od te firmy vyrobenou bizu na zakazku - fialovou korunku. Vyborna domluva, paradni jednani. Rozhodne tady od nich nemej strach, je uz overena. zkus obejit nejake bizuterie v ostrave treba nejdriv.... mas zatim cas tak byt tebou tak fakt nejdriv nekam zajdu - i v salenech je maji - je mozny ze tam budou mit presne i tuhle a kdyz bude draha tak ji objednat na netu.
zavoj budu mit taky asi - dlouhy s krajkou strceny pod vlasy. Slecna co mi ho proda se vdava tento vikend.
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivma
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Klatovy.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    V Klatovech, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
ivma
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Klatovy.
 Ahojky holky,
tak už nám přišly prstýnky, jsou moc hezké emoticon
Jediné, co nás docela mrzelo je to, že jsme si tam nechali na radu paní ze zlatnictví vyrýt datum 1.8.09 místo 1.8.2009, to 09 není tak hezký emoticon

lafemme: Bižu máš moc hezkou a určitě ti bude slušet i ta korunka, na tmavých a hustých vlasech to bude fakt super emoticon A jinak máme na prstýnkách Ivana a Lukáš. Myslím, že v tvém případě bude hezčí Vojta a Ivana emoticon Ale tak nějak záleží na tom, jak se mezi sebou domluvíte...

Ještě jsem se vás chtěla zeptat, budete dávát do výslužek malé nebo velké koláče?
17. dub 2009 v 09:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 selmi, já jsem trouba...už si vzpomínám, že budeš mít takovou tu-jak já říkám- z pohádky emoticon
17. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 jj je takova prava pohadkova emoticon takovou jsem dycky chtela no emoticon neni to moc obvykle to je fakt.

My mame nejake specialni kolace nejsou to ty klasicke malicek kolacky a ty do vysluzek davat budem. nevim jestli ty male vubec budeme mit? Mozna jo - to resi mama.
17. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Ty malinké jsou zvykem spíš v Čechách, ne, My budem mít normální=větší...No my jsme uvažovali, jestli je mít vůbec..Když si ¨to spočítáš, tak je to hrozná pálka emoticon

Dneska jsem se už u beremka stihla nasnídat a te´d se zkrášluji emoticon Kdyby to viděl drahý, co všechno stihnu udělat u PC emoticon Ve 12 mám být u kadeřnice. Už se táááák těším... emoticon
17. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 kadernici zavidim. me ceka vizazistka na foceni za za 14 dni v pondeli ale vzdycky me to hrozne bavi co mi tam vytvori za silenosti zase. to je parada nechat se nalicit a ucesat...akorat se v tom pak neda jet domu autobusem emoticon protoze vetsinou to je nejakej mazec - kresleni po obliceji a tak.
ja bych se na nejaky vysluzky mohla vykaslat a taky jsem to tak prednesla mame ze jestli nejaky chce tak at se o ne postara a zaplati.
17. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak já jdu jen na normální stříhání atd. Na zkoušku účesu se samozřejmě těším mnohem více, ale to až budu mít bižu.no a chci se pak zároveň objednat i ke kosmetičce a z toho já mám naopak hrůzu emoticon Nemám totiž dobré zkušenosti.... emoticon
17. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 ja byla na kosmetice jednou a taky nic moc.... vyplacla jsem 600, prislo mi to hrozne dlouhy a byla sem z toho nervozni kdyz uz konecne bude konec. ale kdyz te celkove nekdo upravi a sladi to je fakt parada...to si vychutnavam.
ja se ke kadernici bojim.... emoticon jednou me zkazili trvalou - pulka vlasu v haji, na hlave plesaty mista, podruhe jsem si od kamaradky nechala nabarvit vlasy a skoncila jsem tyden v nemocnici na kapackach a do smrti se neobarvim.... takze pro me je kazda navsteva utrpeni protoze mam hruzu z toho co to bude priste.
17. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 ivma . Jééé, ahoj!!!!! emoticon Já jsem tě úplně přehlédla emoticon Tak to děkujem za radu, abychom se nenechali ukecat emoticon Mě se taky více líbí Ivana a Vojta. Jé, a děkuji za schválení bižu... emoticon

Holky, ještě se mi líbí tato korunka: http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2018353&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2131738&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
17. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 selmi: no to máš tedy zážitky emoticon Mě se jednou stalo, že jsem šla ke známé kadeřnici na zastřihnutí konečků (hrozně si zakládám na svých dlouhých vlasech) a její manžel mi pochválil prsa a že jsem pěkná atd....No prostě jsem skončila s mikádem emoticon Dobrá pomsta za jejího muže, co?! emoticon
17. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 korunka je taky krasna! sakrys ted kerou ze? emoticon me se teda moc libi jeji kytka... musim si to ulozit..kytku uz zacinam resit.... tak diky za typ lafemme! emoticon
17. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě taky nadchly orchideje! Já je totiž miluji!!!! emoticon Přemýšlela jsem na kombinaci bílé a jemně lila květy..No a koukni do mého alba, je tam nevěsta s krásnou růžovo-bílou kyticí z orchidejí..

No ani nemluv ...to je teda dilema...Ale nevěstě jsem psala, odkud ji má a ještě se neozvala emoticon Tak nevím...Ach jo. Vám se líbí více která?
17. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 me se vic libi tahle s tou nevestou - ale pozor - kazda se dava do jineho ucesu! ta prvni ma splivat s vlasama a je vylozene jako celenka a ta druha je korunka ktera se jen zasune do finalniho ucesu a doda mu grady.
ja tayk miluju orchideje ale nedokazu je asi poradne pestovat a tak me to stve emoticon rada bych nejakou asi takovou vzdusnou kytku a ne kulatou kytici.a zase bych rada bile s tmave fialovou.
17. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak já už fakt nevím....No já bych chtěla ty vláasky podobně jako má ta nevěsta..vlastně napůl vyčesané, napůl rozpuštěné....Jenžekde sehnat takovou korunku? emoticon A ta čelenka je v sadě i s ostatními věcmi...A je taky krásná... emoticon
17. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 pošli to te paní co si mi poslala na minibazaru - udela ti i klidne celou sadu a muzes si ji treba jeste vytunit nejakou barvickou svatby. maji velky vzornik barev. Me to vyslo na 1000 korunka, nahrdelnik i nausnice.
17. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Takhle nějak, ale ty vlasy ne tak moc připláclé k hlavě : http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2239209&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Má to korunku nebo čelenku? emoticon
17. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 myslíš tu z té firmy šenýr? Ty ji máš taky od nich?
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 to je uzasnej uces! ma spis celenku. korunka je stojaci.
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 selmi, haló, myslíš tu firmu šenýr z Jablonce????
17. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 ano! jestli chces mail tak ti ho muzu poslat pres ip
17. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Díky, zrovna včera jsem se na ně dívala. To jsem nevěděla, že dělají i na přání běžně. Tak jsi mě nahlodala. Popřemýšlím o tom. Ale asi to dlouho trvá ne, než to vyrobí...Já letím k té kadeřnici. Zatím čauky emoticon
17. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 nez jsme si vsechno ujasnili (hlavne barvy) tak to nejakou dobu po mailech trvalo, ja na to nespechala, rozmyslela jsem, merila, kreslila... ale vyrobene to pak bylo tak za tyden a do 14 dni jsem to mela poslany. Kdyz jim hned napises a poslel co chces tak ji mas za chvili doma. Tak peknou a sikovnou kadernici a usmev na rtech!
17. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivma
fotoportrét
fotoportrét
ivma
 Jejej, to jsem ráda, že jste si mě holky všimly emoticon
Ten účes je fakt suprovej, ten ti bude slušet, protože máš husté vlasy a ta korunka k tomu určitě půjde. Jen nevím proč, ale líbí se mi víc ta čelenka...

Já nakonec korunku mít nebudu, mám jí doma, ale moc se mi na mně nelíbí...mám jemné vlasy, takže to vypadá divně... Raději budu mít závoj a možná nejakou živou kytičku ve vlasech emoticon
17. dub 2009 v 11:59  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
fotoportrét
fotoportrét
selmice
3
 to vis ze jsme si te vsimli emoticon ja mam stavy kdy korunku nechci, kdy nechci zavoj a pod.... no hrozny emoticonnejak to dopadne! Ach jo v brne uz prsi emoticon
17. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hag
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
    PRACE u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hag
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
    PRACE u Brna, Region Brno
 Ahojte Košťátka po dlouhé době... zdravím všechny i nováčka ze Zlína emoticon
Jak jsem to dočítala, tak tam byla řeč o mottu... Rozhodně je krásný a vůbec bych se nebála toho, že je osobní. Když to tak cítíte a chcete ho tam, tak do toho...My máme: Poznáš li srdce, které chce Ti věrno být, nech si jen to a nechtěj jiné mít.
Je to takové výstižné a docela poučné do života emoticon Malá výhružka před svatbou bych řekla... emoticon
Šelmičko to mám radost, že Ti něco z toho co jsem psala bodlo pro toho kaplana a doufám že to projde.. Snad jo... My jdeme za kaplanem v úterý poprvé, tak asi budu o krok na před, tak budu hlásit novinky... Prstýnky jsou od pátku doma a jsou nádherný... Ani už nespočítám, kolikrát jsem ho měla od pátku na prstě.. Tak jsem se zamkla, a dala z očí, protože jsem se do nich úplně zamilovala a čučela jsem na ně pořád. Jinak tu byla řeč i o těch jménách... My jsme to taky zdrobnily...Gabriel jde blbě zdrobnit, tak to jsme nechali, a krom toho, mě se to jméno líbí tak jak je.. je docela Originální, takových moc není... A moje jsme nechlali na prstýnek ńapsat jako Hanka.. Přítel to chtěl, že Hana je moc tvrdý.. A stejně mi Hano nikdo za 26 let neřekl...
Dokonce mi o víkendu přinesla svědkyně ukázat svatební sklenice co nám obědnala na památku. Sice jsem si je sama vybírala, ale jsou opravdu luxusní... Moc krásný.. a tam máme taky Hanka a Gabriel...
Z těch mám zatím největší radost...Ženich už je taky oblíklej a obutej, tak teď už jen oblíknu družičky... ještě si půjdu jednou zkusit šaty, protože jsem zkubla jak blázen, tak nevím, jestli mi přes prsa nabudou velký a jestli si nakonec pod ně nebudu muset pořídit nějakou podprdu... Jestli máte někdo tip na něco dobrýho sem s ním.. Jak to má být bez ramínek, tak si s tím nevím rady...
Tak zatím pá pá.. o víkendu sem snad dohodím nějaké fotečky..
Mějte se
17. dub 2009 v 15:49  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, tak jsem doma...Připadám si jako Eva Longoria v těch nafoukanýh vláscích emoticon emoticon

Ivi, tos mě tedy nepotěšila, te´d už fakt vůbec nevím emoticon Psala mi ta nevěsta, že korunku kupovala v Německu, ale že ji má ještě doma, pokud bych měla zájem...Jakota korunka mi přijde víc princeznovská..taková třešnička na dortu emoticon Ale čelenka je taky nádherná emoticon emoticon

hani, a jak říkají příteli? Je to opravdu neobvyklé jméno. Mě se hrozně moc líbí Gabriela.. emoticon Je hned na druhým místě v pořadí pro potencionální dceru emoticon
17. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Dámy, koukněte na to : http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=267416&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

Není to nějak podezřele levné?? emoticon
17. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lafemme (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 no kde jste??? to jsem jediná dneska slaměná vdova emoticon
17. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš