Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
vsak jasny, mame zarizeneho zatim zastupice :-)
Odpovědět
tak teda vam neco povim...pritel dnes mluvil s vojenskym kaplanem a kaplan ze je to moc hezky, ze by nas rad oddal a ze v pohode vsechno, akorat nevi jestli nam to dovoli mimo kostel(cirkev) - on s tim problem nema a hlavne by mel v lete odletat do AFGHANISTANU... tak se ted musim asi fakt modlit k panbickovi aby mi ho tu jeste na datum svatby nechal! Tak se tesim az mi to pritel jeste v noci vsechno rekne az se vrati domu - zatim to mam jen narychlo z telefonu. hag pomuzes mi prosim nejak zformulovat nejake duvody rozumne proc zrovna venku???
Odpovědět
čau kočky :-) Jak se všechny máte? Zběžně jsem dočítala... Holky, já mám te´d nějakou krizi..přestalo mě bavit všechno tak hrotit a zařizovat, nevím proč....Připadá mi, že tu svatbu plánuju už tak strašně dlouho, že mě to asi omrzelo nebo já nevím...mnohem raději než na beremko teď choidím na koníka a střechu...asi jsem blbá :-N Ale jako neříkám, že se na svatbu netěším, to hrozně moc, ale ty přípravy mě už tak nechytají... :-| Říkám si, že vše důležité už máme a ty detaily se nějak vyvrbí.... |-|
Odpovědět
Vidíš, to já ještě pořád v klidu nemám vůbec nic...ačkoliv tajná svatba, ale šaty, účes...to všechno mě čeká. Musím ještě zhubnout, mám malýho prcka, tak se dávám dokupy :-) I když nevím, jak se mi to povede, ale snad joooooo, tak to právě odsouvám, že se to pak nějak udělá (asi samo, pač ženich je ještě víc v klidu než já, ten možná v červnu začne řešit co a jak s oblekem...). Jak jsou na tom vaši kluci? Probíráte spolu kupy oznámení a dortů na netu, nebo to je tak, že vy se tím brodíte a jim předložíte tři favority a oni si vyberou...?
Odpovědět
lafemme tak to jsme na tom stejně. Všechno už je takřka zařízeno, tak na to prdím, hlavnš mi to už začínalo lézt krkem...Tak teď mám odpočívací pauzu.. Budu se věnovat trochu víc sobě. Zajdu si na nechtíky, do solárka a cvičit, ať jsem fit a přijdu na jiný myšlenky.. Snažím se to vypustit z hlavy aby mi to uteklo... Stejně se nemůžu dočkat, i když m ty přípravy už lezly na mozek... :-D
Odpovědět
axur připomíná mi to moji svědkyni...Vdávala se loni 8.8. a to taky tak že tajně. Mají dva klučiny.. Jeden 14 a druhý patnáct a na přítelovy 50 narozeniny(otec dětí) Ho požádala před davem lidí o ruku s prstýnkama v krabičče, ještě u toho na star..ší kolena klečela a hned co zazněla odpoveď byl úžasný ohňostroj. Tak měl ženich nádherné narozeniny. Tak si říkám proč ne, když chlap neumí romantiku udělat, udělejme mi jim... Ale vlastně jsem chtěla napsat, že datum svatby bylo tajné. Asi po měsíci jsme se šly někam bavit... z Igelitky vytasili hamburgry a bylo nám to jasné. Svatba proběhla. Sice na úřadě, za svědky jim šel ženichův bratr s manželkou a zovna si to s tou svou manželkou taky nechla odsvědčit, protože se taky brali po x letech. Takže svatba dvou bratrů a oba si svědčili. Vytáhli děti z domu, za hřbitovem u úřadu se nasmejkali do svátečního, aby nikdo nic nepoznal a bylo to... Mazec... jsou prostě originální... No a zrovna od téhle akční paní, jsem dostala ty hodinky, jako zákeřnost, že jsou nové a modré a darované, ať si je vezmu na svatbu.. Tak si je na oplátku jako zákeřnost vezmu :-D
Odpovědět
šelmičko, na co to potřebuješ? Oni to chcou na tu žádost o povolení cirkevního sňatku venku? Jestli jo, tak to je mazec... No tak řekni, že sice kostel je chrám Boží, nebo Boží stánek, ale že Bůh je v nebi, tak chceš být oddána nejblíže k bohu pod širým nebem...Od jakživa se říkalo, že Bůh sestoupil z nebe, ne v kostele.. to je jen místo, kam mu jako lidé chodí skládat pokoru a to že věří... Přece pod širým nebem mu musíte být zákonitě nejblíž... To určitě zabere... Zdá se mi to logické a pochopitelné... ne? Teda já bych to tak řekla i cítila...Pokud je někdo věřící a věří v Boha, tak v něj věří všude a ne jen v kostele... Chová se podle jeho učení všude a ne jen v neděli v kostele... to bych taky řekla,to je dost pádný argument....Ale to mě tak jen napadlo, že kdyby to chtěli na tu žádost. To by mělo zabrat a je to logické
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si dnes ráno říkala,že už mě to nebaví:))Už at to mám za sebou:)))
Odpovědět
hag diky moc, tohle je jeden ze super argumentu v ktere doufam. taky jsem nasla data o te nasi zamecke zahrade a vazne ji nechal jeden olomoucky arcibiskup zrekonstruovat jinak by upadla v zapomneni takze je to taky takove svedske misto i kdyz momentalne v majetku mesta.... proste dam do toho vsechno, protoze jak sem premyslela o tom, ktery kostel bych musela zvolit za alternativu tak rozhodne ne ten mistni protoze bych tak akorat prisla mistnim kelisovym do reci a to fakt nemusim...kostel ve krtinach - tam bychom byli jak flusanec - je tak obrovskej ze by nas tam ani nikdo nevidel a navic tam jsou porad ruzne akce... a klid na svou svatbu bychom nemeli...tak snad neco mensiho ale ne uplne maleho najdeme, nekde kde je krasna okolni priroda a udelaji z toho taky takovej malej svatek ze se jim tam nekde na vesnici oddaji lide po dlouhe dobe :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Jé...vy jste mi ale zvedly náladu..Já jsem myslela, že jsem jedianá, která má takové pocity :-N Já už se těším na tu svatbu jako takovou a na to, co bude pak, ale ta doba příprav už je tak strašně dlouho, že už ji mám pokrk... :-S
Odpovědět
Nic si z toho nedělej, bude líp. jsme na to asi všechny stejně... :-(
Odpovědět
http://cgi.ebay.com/Wedding-Crystal-R... maci : Ahoj, Maci, mohla by ses prosím podívat na tuto bižuterii? Jednou jsi mi nabízela, že mi když tak s ebay pomůžeš, protože já absolutně nevím, o co go... :-N Stojí 10 dolarů+ 6 dol. poštovné, že? Nic víc se neplatí? a za jak dlouho, by mi to poslali?Děkuji moc :-) Holky, poraďte prosím, myslíte, že by se hodila ke korunce, co mám v albu? Ty kytičky jsou trošku jiné, tak nevím... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
lafemme - u me dobry, ale porad mam zazity predsudek - perly = slzy takze ja bych si to nebrala. ale jinak je to krasny o tom zadna. ja mam novinku - kolegyne v praci mi sehnala patrovy podnos presne jaky jsem chtela a tak bude i krsny patrovy dort - minidorticky. tak jsem moc moc rada..ale jinak na to ted nejak kaslu a davam si pauzu... vic resim modrou strechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,není problém,objednám...cena je jak jsi říkala....a korunka se myslím hodí..... Přišlo by ti to tak za týden.....
Odpovědět
Ahoj holky, tak podobný jako na ebay jsem našla i na českém eshopu (mrkněte do alba), tak te´d nevím, co vyjde lépe. Jo a selmi, jaké perly? Vždyť je to normálně štrasový náhrdelník... =-) A na pověry já nedám, jinak bych se z toho asi zcvokla :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží na tobě,přes česko máš lepší reklamačky....
Odpovědět
Ahojte Košťátka... já jen na skok, mám hromadu práce... Jinak se to k tomu určitě hodí. Co jsem koukala... Není to nic co by se k sobě nehodilo... Já to zatím řešila jen naušničkama, tak nevím, jestli ten krk v těch mých šatech nebudu mít moc holej... jestli bych nad něčím takovým taky neměla přemýšlet..Na pověry taky nedám, to bych se zcvokla do zajista... ono to beztak funguje tak, že jaký si to uděláš, takový to máš. Ono je do manželství potřeba hodně úcty a tolerantnosti, tak jak do každého vztahu a né hromadu pověr... :-D Posílám pusinky a držte se... Já už budu roznášet oznámení... tak si říkám že je brzy, ale když jsem kukala kolik lidí má problém si sehnat v krátkém časovém intervalu oblečení, boty, natož oblek, tak si říkám, že dám všem dostatek času. A hlavně, ono to pro některé možná i bude finančně náročné... On ten oblek nestojí málo... Co myslíte vy? Pá Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám už rozdané:))teda jen na obřad a hostinu..rautové večerní hosty tak za měsíc...
Odpovědět
Jé Maci ty jsi rychlá... a já myslela, že to přeháním moc dopředu.. tak to do toho jdu taky... tak pá pá Šelmičko jak jste na tom s prstýnkama? Já je za chviličku pojedu konečně vyzvednout. Už mě to čekání napíná jak kšandy... :-D
Odpovědět
prstynky zatim nemame, prej teprv na nich zacne pani delat :-( v patek se jdem fotit na oznameni. mama uz sili ze ho mame mit hotovy ale kdyz mi porad nevime esi nam cirkev dovoli ten snatek venku takze vlastne nevime misto.... no to je teprv cvokarna. u nasich se dnes vsechno zas resilo.... to by jednoho hrablo porad dokola poslouchat nektery reci :-) no tak ja jdu zas neco delat. ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vy už máte oznámka rozdané? My už je máme asi tak 3 týdny doma...chtěli jsme je začít rozdávat až tak v květnu :-) Prstýnky se nám už taky dělají, tak jsem zvědavá, kdy nám přijdou. Paní nám ve zlatnictví říkala, že je stačí objednat až tak měsíc předem a zítra už to bude měsíc a ještě je nemáme, takže kdybych je dala objednat podle rad paní ve zlatnictví, tak se snad nebudeme moct bez prstýnků ani vzít :-| No a jinak budu mít taky drůžičku, přítelovo dvou letou neteř :-) Jediné, co nám ještě chybí sehnat...je nějaká paní, která nám upeče cukrovíčko na výslužky. Z rodiny se do toho nikomu moc nechce :-)
Odpovědět
nestraste s tim rozdavanim oznameni...my mame rodinu po cele CR a prej vsude podle me maminy musime dojet je pozvat osobne...to se nam fakt vyplati :-( ale co asi nadelame.....
Odpovědět
hag: tak jsem to dnes vytiskla ty tve argumetny, dopsala co vim o zamecke zahrade - ze ji obnovil biskup a ze diky nemu tam ta zahrada je tak uvidime, prtiel to zanese kaplanovi a ten to asi posle nekam vejs...musime uz resit to svatebni oznameni ale nemuze protoze nevim jak to bude s mistem - zamecka zahrada nebo kostel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mame taky 1.8.2009, abych to teda zrekapitulovala: obrad mame na terase zlinskeho mrakodrapu, jestli ho nekdo znate, hostina penzion UNO, dal mam saticky pro me i oblek pro zenicha ve skrini, svatebni oznameni vlastni vyroba - dodelavam - foto v albu, rozdavat budeme tak od kvetna pocitam... no co dal? prstynky jeste nemam zarizene, ale zlatniky uz jsem obeslala a mam urceno, kde je nechame udelat, pocitam, ze tam zajedeme taky v kvetnu. Dortik uz mam taky objednany :-) a cukrovi budou zarizovat rodice. Kyticku uz mam vybranou, kvetinarku zaridi tchyne cekatelka, jo a podvazek uz mam taky v suplicku.. taky vyzdobu na auta uz mam a vyvazky pro svatebcany, fotografku zaridi tchan... chybi mi jeste neco? Jaky budete mit program na hostine? Svedci i muj nastavajici jsou pro volnou zabavu, nechteji zadne souteze a tradice, ale ja se bojim, ze tam bude nuda :-(
Odpovědět
Ahojky! Vitame te tu! Oznameni mas moc pekny. Kytky budes mit orchideje nebo ruze - co jsem tak koukala do tveho alba :-) Mrakodrap zni dobre :-) Skoda te volne zabavy, my zas chceme hodne hodne programu :-) Cim vic tim lip - chceme at se vsichni poradne bavi a nesedi jak pecky :-)
Odpovědět
Ahoj kuřátka :-) Tak asi mám vybranou bižu, mrkněte do alba (náhrdelník i náušničky jsou právě k té mé korunce x-) Viděla jsem to i na "živé" nevěstě a vypadá to moc krásně .Tady je lepší foto - mrkněte: http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky, chtěla jsem se vás zeptat, jaký textík a motto si dáváte na oznámko? My chcem jít objednat, ale já si pořád nevím rady. Chtěla bych " Miluji život, protože mi dal Tebe. A miluji Tebe, protože Ty jsi můj život." Ale zase, jestli to není moc osobní...? =-) A taky chceme jít příští týden vybrat prstýnky. Dnes jsem se ptala drahého, jaký tvar jména si tam necháme vyrýt. Já jsem Ivana a MM by tam chtěl Ivka (což jsem ho hned usadila, že jestli si to dokáže představit i v 60 :-D ) a on je Vojtěch, jenže mi to přijde takové až moc formální...Je hloupé tam dát Vojta? Co tam budete mít vy?
Odpovědět
lafemme: my tam mame klasicky jmena ale Votja me prijde mnohem lepsi - zvlaste pokud mu tak rikas. My mame motto moc hezky ale uz si na nej nevzpomenu..... uz je to dyl co jsme na to naposled koukali (mame teprv nas navrh v pocitaci) Ale rozhodne to co chcete je moc hezky a klidne bych do toho sla. je to prece vase oznameni tak si to udelejte podle vasich predstav. a bizu super, ale me prijde uz takova dost proflakla... ale je to jedna z nejhezcich jaky jsem kdy videla!
Odpovědět
selmi, děkuji za radu... :-) Tak mě je jedno, že je na těchto stránkách profláklá....Víš co, moje rodina stejně nebrouzdá po netu a nekouká na nevěsty, takže stopro to znát nebudou.A já fotky na beremko dávat nebudu, takže asi tak...Hlavně, aby mi to slušelo...Chtěla bych tu korunku vidět i na tmavých vlasech, jak vypadá, protože co jsem ji viděla na nevěstách, tak všechny byly blond a to pak moc nevynikne.... :-|
Odpovědět
na brunete ci cernovlasce to je jeste hezci urcite. Uz ji mas doma? Tak se vyfot :-) Nebudes sem pak davat fotky? Jak to?
Odpovědět
No že by se mi to zrovna na této nevěstě nějak líbilo.. http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p... Ne, právě zvažuji, zda ji objednat....Nevím, fotky mi přijdou soukromé a nechci, aby se na ně tady každý díval...Nejsem takový exhibicionista :-N Uvidíme. Ale vám je třeba pak pošlu na mail ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?