Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Holky, moje jsou za 14 000,- |-| |-| :-N |-| |-| :-x :-x :-x Je to nejnovější kolekce :-N
Odpovědět
Ivma : Jsou krásné, ale na těch tvých se mi více líbí styl výstřihu ;-)
Odpovědět
proboha 14 000? a neni lepsi si je nechat usit za ty prachy? U me bylo pujcovne v Belle v Brne 15 000, tak si je ted za polovic nechavam sit u Asapa v Čině....
Odpovědět
Já bych si je ušít nenechala :-S Mám na to jiný názor... ;-)
Odpovědět
jasny. ;-)
Odpovědět
Holky, už máte spodní prádlo pod šatičky? Já jsem viděla nádherný bílý korzet..vlastně to bylo jakoby body, ale fakt boží...Akorát, aby v tom nebylo teplo.. :-S To je další vrstva (nevím, z jakého matroše to bylo, ale i tak..) =-)
Odpovědět
Já si prádelko koupím, ale podprsenku na svatbu nevyužiji půjdu bez lafemme, řekla bych že ti v body bude teplo. Holky, bude mít punčocháče bílé nebo tělové? A punčocháče nebo samodržící nadkolenky?
Odpovědět
žádný punčocháče.... k čemu v takovým vedru?! a pod šaty mám silikonovou samodržící podprsenku.
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: A které ty šatky mi lépe sedí? Nekoukej ale na ten výstřih :-) Holky ostatní, kdyžtak mi taky poraďte, prosím :-) Fotky mám v albu.... No, tak já rozmýšlím, zda dát za šaty 9 tis. a vy platíte takové hříšné peníze :-) Ale co, je to jednou za život :-) Já si budu brát tělové podkolenky (takové ty samodržící), punčocháče rozhodne neeee....
Odpovědět
Profilova fotka
No,já dala za šaty 5.000 a teda 14.000 je pálka,ale každý to vidí jinak a hodnoty má každý taky jiné:) Já budu mít bílé samodržky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky,všechny vypadáte krásně a šaty máte úžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
A které šaty mi sedí lépe? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ivma : já myslím, že oboje..nevidím v nich nějaký rozhodující rozdíl..Mě se opravdu více líbíš v těch svých vybraných, ale jestli ses lépe cítila v těch dražších, tak do nich běž, a´t pak nelituješ..Člověk přece v životě utratí za větší "blbosti" ;-) |-| Punčocháče mít taky nebudu, to jsem zavrhla hned..V tom hicu :-S Takže body asi nee, ale nevím jakou tu podprdu..mám te´d podprsenku s odepínacími ramínky, ale když je odepnu, tak vůbec nedrží a pořád padá, ačkoliv má po obvodě dva pásy ze silikonu =-) 8-(
Odpovědět
Dobré ránko, dnes jsem si udělala studijní volno |-| :-D
Odpovědět
já budu mít také samodržky bílé prý to lépe vypadá na fotkách, myslím, že po obědě je sundám. A to abych šla bez podprdy mi poradila paní přímo v tom salonu. ivma, mně se líbíš v těch prvních víc
Odpovědět
Profilova fotka
ivma..první,pokud chceš ortel:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevěsťulky, vy, které se budete vdávat v tento krásný datum máte údajně podle numerologie předpovězeno spokojené láskyplné manželství. Součet všech číslic totiž dává dvojku a to je prý předsevzetím štěstí, lásky a spokojenosti. Přeji Vám to, já se budu vdávat až příští rok a tam žádný termín na pátek ani sobotu dvojku nedává :o(
Odpovědět
ditu : Tak to je super :-) ...Škoda, že takovým věcem vůbec nevěřím :-N
Odpovědět
Tak co, dámy, jak trávíte Valentýn???? :-) Drahý má vyjimečně volno, tak si jen tak lebedíme doma. Dopo jsme byli venku a večer se chystáme do kina...A chladíme vínko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My asi dáme taky vínko,ale řekli jsme si ,že se na slavení vyprdnem:) To je pořád nějaké slavení:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jinak mám v albu vyfocené šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda,že jsem vybrala takové pěkné datum...uvidíme,co nám přinese:)
Odpovědět
Tak my taky jako vyloženě neslavíme..spíš si užíváme volného dne :-) A víkendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Objednali jsme pizzu,víno, koukali na p.S. Miluji tě a OBA buleli jak želvy...já teda skoro celý film:))))
Odpovědět
ja dostala uzasnej pisotovo ovocnej dort vlastnorucne udelany s velkym srdickem z jahod, a ruzicku a delala jsem srdickovou snidani(vykrajovala jsem salam a syr srdickem) a vecer nas jeste cekala uzasna koupel plna malych kofetovych mydlovych srdicek a hromadou svicek a mydlovych ruzicek a vinecko - rochnili jsme se minimalne hodinu. A druhy den na lyzovani do Male Moravky :-) myslim ze to nebylo nejaky sileny slaveni. My si delame zamilovany vecery porad :-) vinko do vany aspon jednou tydne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste dobří:) My teda nemáme vůbec čas na rochnění...pořád něco děláme a když ne,tak jdeme ven s partou. Večer většinou jsem tak utahaná,že se mi nechce ani do sprchy..no my tu vanu ani nemáme,ale asi bychom ji stejně nevyužili:)
Odpovědět
my vsechno dulezity proberem prave v te vane...co nas trapi, naplanujem vikendy, co bychom radi...u toho tu sklenicku vinka, syry, nekdy i veceri....to je proste nase relax misto...protoze v pokoji to nejde - televize, pocitace.... ve vane te nic nerusi. nejlip teda kdyz se jeden z nas o to postara a druhy jen prijde (ten unavenejsi) a relaxuje. taky bych na to nemela cas...obvykle po tom uz jen lehnu a spim nebo naopak me to povzbudi jeste neco delat. a co noveho u priprav? u nas nic :-) jen ze bychom radi jeste pred svatbou na relax pryc...nejlip do londyna...ve student agency ted byly akce na letenku zdarma pro druhou osobu... ale zkousim jestli to nejde jeste nekde levneji...ale v tech jejich polatcich aby se cert vyznal....
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi nejsem takový romantik...my relaxujeme a probíráme vše pod peřinami,pěkně v teploučku zachumlaní k sobě.:) my zatím nic neplánujem,vše je hotové.....to důležité
Odpovědět
Profilova fotka
my se bereme 1. srpna 2009 ve 12:00
Odpovědět
zuzies: Gratuluju :-) jste pul hoku pred nama...a kdepak? macinka2: no to my taky obcas, ale to jeste s notasama na perine....ale nekdy mame povidavou tesne pred spanim....kdy obvykle ten druhej chce uz spat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?