Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
iv : děkuji, ...uvidíme, jak to dopadne... ;-) fifisisi: jé, budeš mít určitě tu nejkrásnější družičku x-) A proč jste se nevzali už před tím, jestli to není osobní |-|
Odpovědět
Osobní to není, nebyli peníze bylo pro nás důležitější zařidit byt než svatba. A je zvláštní, že mi to nějak vůbec nevadilo až Když se Káťa narodila tak já automaticky chtěla, aby měla přítelovo jméno a postupem času mi začalo vadit, že se jmenují jinak než já 8-) Věděli jsme, že se jednou vezmeme a teď je asi ta správná doba. Jsem na mateřské tak mám krásně čas si to všechno naplánovat.
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: Nemáš zač... :-) Jo jo, uvidíme, jak to všechno dopadne :-) fifisisi: Drůžičku budete mít určitě krásnou :-) Určitě jsi se bavila, co tady rozebíráme, viď? :-) My to právě chceme vzít tak nějak popořádku...svatba a pak mimčo :-)
Odpovědět
Aha :-) mě by to taky vadilo...Nedokázala bych žít celý život s někým na hromádce a mít s ním rodinu =-) A chudáci děti, měly by později v hlavě zmatek, proč se maminka jmenuje jinak :-N fifi, a ty nevíš, jak dlouho musí mít matka odpracováno, aby dostala mateřskou? Je to nějak ten jeden rok, že? Já jsem to slyšela už dávno, tak si nejsem jistá...
Odpovědět
Jo, jo, ...přítel navrhoval svatbu už loni, ale já potřebuji mít ve věcech určitý pořádek, takže prvně dodělat školu, pak svatba a pak mimi ;-) Ale někdy se něco může nečekaně přeskočit :-D
Odpovědět
Holky, jsem okoupaná, tak jdu hajat...Vám přeji krásné sny a snad se zítra tady sejdem...A bude to zase o den blíž ;-) Dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:) Jo,na Slovensko se těším a na moře našetříme až zařídíme byt..spolíhám se na svatební dary:)))))))) My ještě tak rok mimi určo nee,prášky vysadím asi po novém roce,uvidíme..myslím,že to není dívné,když nejsou hned děti...po satbě ,teda my, máme další povinosti a šetření a nechci stresovat,že není to a to a do toho mimi a kočárek a postýlka...a ve 23 mám ještě nárok si počkat 2 roky:))Ale necháme to osudu po tom novém roce:)
Odpovědět
Ahoj, tak to nevím, kolik musíš mít odpracováno, aby jsi dostala mateřskou. Já měla odpracováno 6 let :-) Já si teď také myslím, že by mělo být všechno po pořadě. Nejdřív svatba a pak až děti. Protože když jsme byli sami tak mi nevadilo, že jsme utraceli peníza za ledacos, ale teď jak zařizujeme tu svatbu tak na to, že bude až za půl roku tak už nás to stálo dost peněz a bude to stát daleko víc. Tak si občas říkám jestli to není škoda peněz. Ale, jednou se vdát, byl vždy můj sen a doufám, že se povede a nebudu peněz litovat. Všechny mé kamarádky, ketré jsou vdané tak říkaly, že to byl pro ně nejkrásnější den v životě. Tak uvidíme. Holky, máte stanovený nějaký finanční limit do kterého by jste se chtěly vejít? Myslím celkovou sumu svatby? Já, abych to mohla porovnat jestli je to běžná suma. Určitě se musíme vejít do 100 000Kč, ale budeme se moc snažit, aby to bylo méně.
Odpovědět
Profilova fotka
můj sen je 60.000:) Pak nap´šu,kolik mě to nakonec stálo..ale třeba prstýnky nám koupili naši,takže mám ušetřeno 6.500.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nám budou hostinu platit rodiče a jak jsme to tak s přítelem počítali, tak nás by to mělo vyjít kolem 40 000,- .
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: Jak dopadla dnešní zkouška šatiček? :-)
Odpovědět
macinka2, kdybychom se vešli do 60 000Kč. Tak jsem štěstím bez sebe. Budeme muset někde trošku ušetřit jsem zvědavá kde. Dnes to všechno počítám a pořád přicházím na další a další věci které jsou potřeba zaplatit :-. lafamme, také jsem zvědavá jak si dopadla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hostina nás vyjde max na 15,takže máme ještě rezervu...
Odpovědět
Holky, moc vás zdravím!!! :-) Jsem nadšená..mám vybrané náááááááááááádhernéééé šatičky. Fotečky nemám...Ale jsou božííííí!!!! x-) x-) x-) Holky, akorát jsem tam byla mírně na prášky..Byla jsem vybírat s mamkou a ségrou a jim se líbilo něco úplně jiného než mě, tak jim jsem asi zas tak velkou radost neudělala, ale co už...je to moje svatba, tak hlavně, ať se líbí mě, ne? A víte, co mě ještě překvapilo? Koukla jsem na ně te´d na netu a ony na fotce vypadají úplně jinak!!! Takové jednoduché a asi by mě na fotce zas tak neokouzlily..ve skutečnosti jsou fakt krásné moderní, zároveń princeznovské, úplně zářivě bíle s nádhernou výšivkou, která je v trošku tmavším odstínu než šatičky...A dělají supr prsa ;-) No rozepsala jsem se... :-N Máte radost se mnou???? :-D
Odpovědět
:-) jooooooooooo ale dokud nebude fotka neuverime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo radost máme velikou,aspon pošli odkaz na orig. foto:)
Odpovědět
pro ty co jeste nejsou rozhodnute :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahojky, tak prosím, tady je link : http://www.eddyk.com/eddyk/eddykmain.... Ale jak říkám na fotce vypadají úplně jinak...Ve skutečnosti mnohem krásnější... x-) x-) x-) Proč ty fotky tak zkreslujou? :-D
Odpovědět
Jejda..ona se zobrazila hlavní strana..Takže holky, vedle té fotky jsou čísla šatů, tak ty mé jsou BE42 ;-) Klikněte na to..nevím, proč to nejde přímo.. =-)
Odpovědět
lafemme: tedy ty jsou vazne krasny!!!
Odpovědět
No kde jste?????Zase jsem tu sama???? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou moooooc krásný :-)
Odpovědět
Jé vy jste zlaté..... x-) Fakt děkuji x-) Jsem ráda |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik sis jich zkoušela? :-) Ty Be 44, 45 a 34 jsou taky krásný :-) Vlastně se mi líbí všechny :-) Určitě na tobě ale vypadají jinak, než na fotce, viď?
Odpovědět
Je jich tam, ivmi, hodně krásných, ale v tom salónu stejně nebyly všechny (aspoň myslím...některé jsem teda neviděla :-N ) Jasně, vypadají...lépe 8-) :-D :-D :-D Né sranda :-D :-D To je jasné..Vždycky šaty vypadají jinak na modelce a fotce než ve skutečnosti na normální "babě" ;-) Ale opravdu jsou ještě krásnější x-) Prostě už nemám slov :-x :-N
Odpovědět
A zkoušela jsem si jich něco kolem desítky a ke konci vybírala už "jen" ze tří ;-)
Odpovědět
Jde vidět, že je Ordinace :-D ..nebo VKV? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ordinace, ale notebook mi stejně sebral přítel :-) Tak to mám radost, že jsi s výběrem šatiček spokojená :-) A kolik bude stát půjčovné?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si totiž zkoušela nádherné šaty, ale půjčovné je 9 tis., což se mi zdá moc... Ale když se na ně pořád koukám a porovnávám je s těma, co jsem si zamluvila, tak mě to začíná mrzet, že jsem ty peníze neobjetovala :-| Hodim fotky do alba, tak se kdyžtak jukni :-)
Odpovědět
ahoj, lafamme, šaty jsou super ivma, mě půjčovné výjde na 12 000 :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?