Svatební den v srpnu 2009. Kdo má ještě toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, má někdo datum 1. srpna 2009? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 163:) takový pidičlověk:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co máš krom šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jen trable s šatama :-) a termín na zámku, který budu asi rušit a konečně konečný počet svatebčanů:-) a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my teda seznam svatebčanů vůbec nemáme, jinak vše důležité je zařízené....pomalu pokukuju po dekoracích ,ubrusech a tak ...
Odpovědět
Ajoj!!! :-) My máme termín, fotografa, hostinu a 6 dekoračních svíček na stoly :-D S tím jsem si doposud vystačila. :-D Jo a taky mám domluvenou svědkyni ;-)
Odpovědět
Ja mam svedkyni, objednane saty pro svedkyni, dnes sem zamluvila kameramana, mam zamluveneho fotografa, objednavam saty u Cinanu (i pro svedkyni), domluvene misto hostiny, misto obradu, jeste chceme na matrice zmenit cas obradu, domluvenyho chlapika co nam roznese obedy, objednany brindak a figurka na dort :-). V patek se pojedem podivat do Prostejova na oblek pro zenicha :-). Nejhorsi bude asi zorganizovat tolik lidi aby nebyl zmatek... z toho mam nejvetsi strach...
Odpovědět
Proč měníte čas obřadu?Na kolik to máte?
Odpovědět
No dali jsme to na půl 2 ale přijde mě to už dost pozdě když chceme mít jak hostinu tak prase ještě večer... takže sme si říkali o hodinu dřív ať nemáme tak hladové svatebčany..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda :-) No už mám aj hostinu a svatební noc:-) a fotografa :-) ajsem domluvená na výměnu šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda..budeš měnit?Za jaké??? máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
macinka2: No co mám dělat když mi nesednou... Psala jsem té paní, jestli když to neoůjde zapravit, tak jestli si můžu půjčit vodtamtať jiný. a ona, že určo jo.tak tam v sobotu jedu. http://www.svatebni-salon-hodonin.cz/... asi ty předposlední na těch fotkách s růžovým pozadím. ale jen, když mi odtama odpáře takový kamínky, co jsou na tom vršku
Odpovědět
tak ja mam akorat objedny misto hostiny a jsem domluvena s fararem :-) row ty jsi zatizena proti kaminkum, ze? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
butt: Nazdárek :-) Já nemám ráda kamínky. Ani na zásnubáku nejsou :-)
Odpovědět
rowa:vsak jo, budes to mit na sobe ty, jen se mi strasne libi, jak kaminky jsou nejvetsi problem :-D (nic ve zlym!!)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou :-D Já vím, že jsem pošuk, ale ze srdce nesnáším takovou tu holčičí přezdobenost a tak. Navíc si myslím, že zrovna na těhhle to ten vršek vyloženě kazí :-) Ale to nic není. Nejsem ani schopná vlézt do něčeho, co má knoflíky nebo srdcovitý nebo véčkovitý výstřih :-D
Odpovědět
ses divna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale hřeje mě to u srdce, páč aalespoň vím, že jsem originálně divná :-D :-D :-D
Odpovědět
vsak jo, je potreba divnych lidi, abychom my normalni vynikli :-D rowy, ale ja ti celkem rozumim, nez jsem potkala myho chlapa, tak jsem taky nesnasela vsechno takovy to holcici a vystrihy, podpatky a tak, no a on si me zmenil k obrazu svemu a ted to nosim a ani mi to neprijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jájak co, ale nemám r-Dáda přezdobenost.podpatky bych nosila, ale mám 180 cm, takže to nejde :-D já razím heslo-v jednodichosti je krása :-) jo, výstřihy možu, ale jen kulatý, nebo všechno hezky zarovnaný :-D
Odpovědět
row hlavne, ze jsi spokojena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak :-) no já už pudu chrnět. hezky se vyspi :-)
Odpovědět
row pa dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jdu příští týden zkoušet šatky, budu vás pak moci poprosit o spolupráci?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se to datum opravdu rychle blíží, viďte? No, ale my už něco zařízené máme :-)
Odpovědět
ivma:ja myslim, ze ti tady vsechny rady saty "zkritizujeme" ;-) a jj blizi :-D
Odpovědět
jen doporučení pro moravské nevěsty - pokud ještě nemáte oblek zkuste OP Prostějov přímo v podnikové prodejně v Prostějově. My tam byli v pátek a dali jsme za oblek S.Oliver nádhernej a luxusní 600 Kc (200 kalhoty a 400 sako) Mají tam teď brutální výprodej. Oblek do 2500 seženete určitě. Taky jsem tam koupila látku na výzdobu na svatbu (fialovou) za 140 kc 4 m.
Odpovědět
Ahojte :-) Díky selmi za tip! ;-) Jestli půjdem kolem, tak určitě nakouknu... ivma : Tak co šatky?Který den jdeš zkoušet? Už se těšíme ;-) Já jdu v únoru a moc se těším no a zároveň bojím...Je to zvláštní pocit.Už bych je ale chtěla mít vybrané x-) A moci si odškrtnout další bod v seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak dneska jsem byla zkoušet další šatky. Vybrala jsem 4, ze kterých si budu vybírat, tak se na ně jukněte a dejte mi prosím vědět, které si myslíte, že mi nejvíce sluší :-) Jinak ty pod č. 2 a 4 mi byly velké a v mé velikosti si je budu zkoušet až v únoru a ty pod č. 3 chci celé bílé a ty si budu taky zkoušet až v únoru... Tak jsem zvědavá na váš názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivma: Ahoja. Jsou to všechny krásný šatky:-) Ale mě se na tobě nejvíc líbily asi ty druhý. No ale podle mě ti slušej všecky :-)
Odpovědět
ivma:me jsou ais nejsympratictejsi c.3, ale je otazka, jak budou vypdat jen v bile :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?