Svatební den červenec 2010. Kolik nás je?

Ahojky, tak kolik pak se nás vdává 24.7.? Jak daleko jste s přípravami?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahoj,tak my se taky bereme v tento krásný den. A kde vy? My sokolov.
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky bereme v tento den.A máme skoro všechno kromě oznámení.A ještě musíme zajet na úřad vyplnit papírky.No a vybrat písničku na první tanec.Jinak všechno máme.A byla jsem nervozní že to nestihnem,protože jsme hodně vybíravý,ale zvládli jsme to nějak hopem. :-D
Odpovědět
Ahojky, taky máme tohle datum....bereme se ve Zlíně. Zsnoubení bylo koncem letošního ledna, s přípravy po hektickém únoru a březnu ustaly, ale jak se dívám do kalendáře, čím dál víc to letí, takže bysme měli zase máknout na oznámení a už pomalu ladit detaily, je toho dost :-) Ale je to příjemný "stresík" :-)
Odpovědět
No tak my jsme se ted taky nejak zastavili :-) :-) . My se bereme ve Vendryni. Chybí nám oznámení (hlavně že máme podklad - třeba dodat text :), nemáme oblek ani prstýnky. Jinak to máme zhruba zajištěno. Ale ted mi do připrav skočila ještě jedna zkouška, tak doufám, že ji udělám a popojedeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe musím říct,že to utíká nějak moc rychle.Ještě teď si pamatuju jak jsem v říjnu říkala to je času ještě 3/4 roku a ono už je to za 3 měsíce :-) bojim bojim :-D Ale je pravda že já tu svatbu nějak extra neřeším.Nebudeme tam mít žádný blbosti jako př. balónky a hry a záležitosti tohoto typu.Budeme tam mít 5 dětí malých tak určitě budeme mít o zábavu postaráno.Možná kdyby jsme neměli dítě tak bych se zabývala detaily,ale nějak není čas.Hlavní je že se vezmem a užijeme si příjemný den všichni.
Odpovědět
To je pravda....vždycky si říkám, že se nesmím tak zabývat detaily, protože ono je pak stejně v praxi vše jinak. Člověk má představu a chtěl by to tak či onak, ale říkám si, důležité je vzít se, aby to byl super den a abysme byli spokojení a samozřejmě svatbou to všechno začne :-) Nejvíc přemýšlím nad tím, jaké to bude, až se ráno po svatbě probudím, ten pocit.....už teď je to všechno tak rychlé, utíká to šíleně....snad to v den D ustojím, jsem strašná citlivka :-) Nemáte někdo nějakou dobrou zkušenost s e-shopem, kde jsou skleněné svícínky nebo hezké svíčky? Nebo i tak s výzdobou?
Odpovědět
Profilova fotka
To nemám protože mě tuhle výzdobu budou dělat na tom našem místě kde budeme mít hostinu.nechám to víceméně na nich co mi tam dají,ale samozřejmě vím co tam bude.takže já to hle moc neřeším,ale musím pořešit kytky co tam budu mít na stole. Mě totiž přijde když s člověk zabývá detaily,že ve finále to stejně nikdo neocení nebo si toho ani nevšimne a neví jakou si s tím měla práci to sehnat atd.Tak proč se tím trápit.Stejně se najde vždycky někdo kdo bude mít poznámky.
Odpovědět
taky se bereme, na Nuselské radnici. a nemáme ani oznámení, prstýnky, přítel oblek, hudbu, kytky, dort nic...přítel to odmítá řešit:-( prý to moc hrotim a ještě je čas...tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už se to krátí co... taky vám ten čas od zásnub tak hrozně rychle utekl?
Odpovědět
Utíká to neskutečně. Sem si říkala, že červen ještě v pohodě a najednou tento týden už červenec :-o .
Odpovědět
Profilova fotka
elinalili: a už máš vše zařízené, nakoupené, vyrobené, objednané atd???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,už se to krátí jen 26 dní.A já začínám být nervozní :-D Tak já musím ještě vyřidít kytičky a budu mít vše.Ještě teda musíme vyzkoušet účes a líčení,ale to se ségrou zmáknem je kadeřnice a vizážistka.A co vaší budoucí manžílkové jak jsou na tom?Tomu mýmu se dneska zdál celou noc sen o svatbě a je z toho víc nervní než já.A to mi ještě říkal že až mi bude dávat prstýnek že bude brečet :-D já se z něj picnu,ale je to roztomilý.Ale když bude brečet on co pak teprve já.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojík, ten můj se tváří jako by se ho svatba ani netýkala :-D vše si zařizuji sama,jen když se jednalo o výběr místa pro hostinu a obřad tak toho se účastnil. ale aspoň mi do ničeho nekecá a je to vše podle mě, jen se ho ptám na názor nebo když se nemůžu pro něco rozhodnout... jinač už začínám být taky pěkně nervozní, hrozně to utíká. V pátek jedeme na týden na dovču, tak snad se za dobu naší nepřítomnosti nic nezvrtne.... na jednu zkoušku účesu už jsem byla (u sestřenky), ještě půjdu jednou, líčit se budu sama, nehty si dám udělat - známá od sestřenky, kvítka objednána, menu a dekorace stolu vyřízena včera, ještě dokoupit nějaký alkohol, koláče i zákusky objednány, dort taky ale ještě ho upřesnit. jen doma dovyrábět jmenovky a ozdoby na auta
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš ještě ty jmenovky musíme udělat :-) já taky víceméně si všechno vybírám sama,asistoval jen u místa kde to bude a usvatebního menu protože je vybíravka a polovinu věcí nejí.jinak mi nechal vybrat hudbu na obřad výzdobu atd.Ale taky mi to třeba pak otluče o hlavu když se něco nepovede :-D :-D né to snad ne.
Odpovědět
Profilova fotka
no kdybych měla dát na ženichova slova, tak nevím nevím jak by to dopadlo - na vše odpovídá mi je to jedno a já to nepotřebuji, já to stejně jíst nebudu - koláče, zákusky a pod.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mě říkal že nebude tancovat první tanec a už vůbec ne na Koláře :-D ,ale nic jiného mu nezbyde,tak to vzdal a Kolář bude.a že prý by nemuel být ani obad stačí pusa a prstýnky.No jsou občas kouzelný že jo?My si vlastně tu svatbu děláme jen sami pro ženský:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si říkám, že dělám svatbu spíš pro seme a rodiče :-D :-D však i fotografka to včera potvrdila, podívala se na ženicha a říká - však vy jste jen doprovod, vše se točí kolem nevěsty, ta je středem pozornosti :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to jsem klidná, že to vypadá téměř všude stejně; no nám zas do toho začali kecat ženichovi rodiče - ale ať si kecají, necelé tři týdny před svatbou už fakt ne :) Jinak v podstatě mě čeká zkouška šatů, dvojí zkouška účesu, a šití šatů na panenku. Dneska jsem se dívala na předpověd počasí a je to takové napůl, někde psali, že bude lít...tak snad nám to vyjde :).
Odpovědět
Profilova fotka
no vůbec nestraš.já jsem četla že á být hezky.no tak uvidíme,ještě se to může změnit =-) ale kdyby nebylo alespoň takový vedro jako 35 stupňů,ze mě bude lejt :-D :-D
Odpovědět
ahojky, tak už jen 2 týdny, máte už vše připravené?
Odpovědět
Profilova fotka
my už skoro,ještě musíme vymyslet jednu písničku na obřad a dodělat jmenovky na stůl na ty jsme zapomněli. :-. a v pátek jdu na kytky.no uteklo to jako hrom.
Odpovědět
Profilova fotka
to mi ani neříkejte, já teď byla na týdenní dovolené, tam jsme si na svatbu ani nezvpomněli a teď to tady na mě dolehlo, začínám fakt stresovat... už jen tak málo dní a ještě není vše ok.... ještě nemám harmonogram dne, zasedací pořádek, sepsané meníčko (+tisk všeho), dodělat jmenovky a ozdobu na mé auto... poslední zkouška šatů ve středu, zkouška účesu, nehty a to jsem ještě chtěla dělat tombolu ale to už asi nestihnu
Odpovědět
Profilova fotka
No holky koukla jsem na počasí co předpovídají na 14 dní dopředu a vypadá to že to bude pohoda 22 stupňů,ale znervozňují mě tam ty kapky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
22C??? jejda kdes to vzala??? já viděla všude 32C do konce tohohle týdne (občas bouřka s tepla, ta je hned pryč)a příští týden kolem 28C
Odpovědět
21.7.-31.7.: Většinou skoro jasno až polojasno, jen přechodně oblačno, místy s přeháňkami a bouřkami. Nejnižší noční teploty 19 až 13 st.C. Nejvyšší denní teploty většinou od 30 do 36 st., jen přechodně kolem 27 st.C. Předpověd českého hydrom.ústavu :) :-) :-) Tak snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.meteocentrum.cz/predpoved-... tady jsem to našla,ale taky můžou kecat.no uvidíme,oni taky ty předpovědi mění jako ponožky :-D jistější to bude už příští týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elianalili: snad to vyjde???? to ani omylem, už teď umírám z představy že bude 30-36C, fůůůůůůj
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi předpověd www.medard-online.cz , ale bude to tam až těsně před! ale mě to do puntíku vyšlo!
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: už na to koukám a v ostravě má být "jen" 22C to by bylo ideální jen bez těch přeháněk
Odpovědět
Profilova fotka
já ty vedra fakt nemusím a my tomáme venku a při představě jak stojím ve 13 hod někde nasluníčku ,tak ze mě leje už teď. :-p
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?