Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
1
2
42
Já :-) Ale debata probíhá spíš v tématu duben 2011, holek s tímto termínem jsou tam mraky, protože to je jediná dubnová sobota po Velikonocích. Snad nebude díky tomu problém s dodavateli...
Odpovědět
jj, naše je to taky datum. A koukám kolik lidí si ho vybralo. Hold Velikonoce nám letos nepřály, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Vím, debata je i v dubnu 2011, ale tohle datum samostatně tady ještě není... 8-) :-D Zatím jsem se ale setkávala spíš s datem 23.dubna...taky pěkné, ale čarodějky a následný 1.máj nás oslovil víc, původně jsme totiž měli 2.dubna, ale máme strach že bude zima a protože se svatba bude konat venku na hradě, tak aby nám tam hosti nezmrzli.... :-D A kde svatbu plánujete vy???
Odpovědět
Profilova fotka
taky se pridavam k tomuto datumu :-D my budeme mit svatbu ve Znojme v kostele.
Odpovědět
My zámek Slavkov, večer bude na hostině opékačka, tak taky doufám v příznivé počasí. Jinak včera to bylo přesně 6 měsíců do termínu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Jj..už nám zbývá míň než 6 měsíců...o jeden den... :-D My to budeme mít na hradě Hukvaldy, tak koukám, že tu máme už tři místa...kostel, zámek a hrad... :-) A co věcičky...co všechno už máte? adazbrna: a to budete mít venku jen tu opékačku, nebo i hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: my ladime vyzdobu momentalne, jinak terminy na vse mame podchycene a v prosinci zacneme choddit na katechyzmus, mam rozepsane vsechny veci a casovy plan, takze od noveho roku kazdy mesic neco zaridime, my budeme mit vecer teply a studeny raut a kolem 10h budeme poustet lampiony stetsti :-D doufam , ze se budou unaset smerem k vranovskemu zamku, ten je vecer osvetleny, byly by to hezke fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se přesouvám taky z dubna 2011 za Váma, my budeme mít ve 14 00 na Špilberku v Brně, nemáte představu v kolik hodin se ten den stmívá??
Odpovědět
Ahoja. jj, už "jen" 6 měsíců bez jednoho dne. Taky jsem na to včera vzpomněla. :-D hanny: My plánujeme balonky taky kolem 10 (no prostě až bude tma a aby u toho mohli být i ti malincí svatebčani. Tak se třeba ty naše balonky potkají, ;-) Už víš kde je koupíš, je se dívala na net a ceny se pohybují všelijak. Nemáš nějaký typ na laciné? SONIPA: My taky plánovali 2.4., ale Velikonoce vyšly letos děsně pozdě a protože to chceme v kostele, tak jiný termín v dubnu nezbyl. Nejdřív se mi to nelíbilo, ale teď jsem nadšená. Pojím to s předevečerem prvního Máje a většinou nám okolí termín chválí. A sranda byla, když jsme to oznamovali dědovi a ten nám řekl, že oni se s babičkou brali ve stejný den, jen teda v roku 1955. :-D Takže jsme ho tím dojali, aniž bychom to chtěli. :-) Teď jen aby všechno šlo dobře a všem nám zdraví přálo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak už se nemůžu dočkat až se mi ozve ta moje švadlenka že přišly ty vzorky látek a začneme šít...jsem už úplně "nemocná" z těch šatů... :-D hanny: na ten katechismus budete chodit oba? jste pokřtění nebo ne? Vranovský zámek je nádherný, to souhlasím...a kde budete mít hostinu že na něj uvidíte? lucy441986: taky krásné místo...Brno je vůbec pěkné město... ;-) ale v kolik se v ten den stmívá to netuším...ale možná by se to dalo najít někde na netu.... :-) daanka: v kostele před Velikonocemi neoddávají =-) ? my jsme taky chtěli pořád začátek dubna, ale jak píšeš, nadchl nás ten 30. duben že je to na čarodějky, navíc bude tepleji a jelikož v neděli pojedem na mini svatební cestu na hory, tak k tomu ten 1.máj je přímo dokonalý.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daanka: chcete balonky nebo vylozene lampiony stesti? videla jsem lampiony kolem 34kc/ks, balonky heliove by jsme chteli mit primo v mistnosti slavnostni hostiny v rohach :-D sonipa: my budeme chodit oba, pritel je teda pokrteny, ja ne, ale vzhledem k tomu, ze je z jneho kraje, musime pozadat na kraji teda v Brne , aby on mohl mit svatbu v nasem kraji, pry je to jen formalita, kterou za nas vyridi farar :-D
Odpovědět
HANNY: Ahoj, plánujeme lampionky štěstí. :-) Ale právě nevím ani kolik jich koupit a kde. Heliové balonky ne. Na přípravy plánujeme taky chodit oba. Přítel není pokřtěný, ale prý to nevadí. Jen se teda bude muset cosi poslat do Vatikánu. Z těch příprav mám docela strach. :-| SONIPA: Před Velikonocemi je půst, takže se nemá slavit. Takže ani svatba. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) Jo takhle je to s tím kostelem a Velikonocemi...já se v tom moc nevyznám, vím že kdysi jsem taky chtěla svatbu v kostele ale přešlo mě to...možná tím že mi tenkrát bylo nějakých 18....takže je to hoooodně moc let zpátky... :-D Ale netušila jsem teda jak je to složité... :-o Můžou se v kostele vůbec brát rozvedení, když už jsme u toho....? A my balonky neplánujeme...nevím, neuvažovali jsme nad tím, ani nad lampiony, je to teď nějak v módě, ale nic mi to neříká... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam nove albicko tak mrknete, sem na beremese mi fotky nejak nejdou nahrat http://cz.fotoalbum.eu/HannyyaRadulka/ jinak lapmiony budu obednavat na www.ddomalujdoma.cz budu objednavat 1ks na rodinu. Me ty pripravy moc bavi je to sranda,ale musim rict, ze moje mama je ma zachrana, tim, ze ziju v rakousku a svatba bude v cz, bych asi nestihla zaridit nic a s ni to jde lehce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domalujdoma:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam nove www na ty lampiony , pri objednani 10ks te 1 vyjde na 29,-coz uz snad ani levneji nejde, nejsou to ty obri ale akorat do ruky :-D lampiony-levne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... ;-) hannyy: jak dlouho už žiješ v Rakousku? tam budeš žít i po svatbě? :-) když už jsme u těch lampionů...kolik se jich vypouští? Já jsem dneska byla u kadeřnice a zjistila jsem že se stačí objednat po novém roce, takže pohoda... :-) A co vy..už máte vybranou kadeřnici....a co účes? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ziji uz 5 let v rakousku, budeme tu zit i po svatbe, a az nas to prestane bavit, tak pujdeme do cech, ale zatim tu mame oba praci a hl.dobre palcenou, tak nas to do cech netahne :-D ,ja budu brat do kazde rodiny nebo paru 1 lampion,protoze se da popsat ze vsech stran,a tam kde budou deti vezmu pro kazde dite 1. Jinak uces konkretni nemam, resila bych ho az tak v unoru, mam kadernici ve stejne ulici co bidli rodice v cz, takze se nemusim nikde objednavat, spiz premyslil, ze bych sla uplne na blond,a nechavam si ted rust vlasy, az do svatby nebudou strihane jen konecky a prostihat , :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás to vypukne taky na čarodějky..teprve minulý týden jsem si uvědomila že už je to za půl roku.. šaty mi šije svědkyně maminka, fotografy mám domluvené, svatba a vše bude u nás v sadu, takže hledám catering (dostala jsem dobrý tip na učně). No a teď prolézám všem přípravy a hledám tipy na co jsem zapoměla a co by se mi ještě líbilo..ale tím že to chceme venku tu moc inspirace nenacházím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak to se vám nedivím, že se vám sem nechce, proč taky když se vám tam daří... ;-) a jakou máš teď barvu vlasů, že chceš jít na blond? pep.e: no my už jsme tomu byli blíž, než jsme změnili termín na čarodějky...takže pro nás je to zase za půl roku... :-D ale jinak to moc dlouhá doba není, sletí to jak voda.... 8-) máš velkou výhodu, že ti má kdo šít šaty, myslím tím někdo známý...na kolik tě tak vyjdou? já si nechávám šít u švadleny a předběžná cena je 5-6 tis. ....jinak svatba v sadu je moc fajn nápad...líbí se mi svatby na zahradách, asi kdekoliv venku...ta naše bude taky venku, na hradě... :-) jakou inspiraci hledáš?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: mam melirek blondaty, ale chtela bych kompletni blond, myslim, ze by mi to sluselo o neco vic , ale takovou tu peknou prirodni barvu nic umeleho :-D pep.e: ja teda obdivuji vsechny, ktere se do toho pusti, mit venku svatbu, nevim, preci jen pocasi clovek neporuci a zanma to mela ve vinici, holky tam se strhla takovou boure, ze i stany pro lidi a vse s vitrem slo k zemi, no a samozrejme bile saty nebyly pak bile, ze :-D ne po tehle zkusenosti jsem rekla, ze v zadnem pripade venku :-D :-D jj a jakou inspiraci hledas ??nebo co konkretne? vyzdobu ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: šaty a drahého košile dohromad 3,5tis. Ještě teda musíme vymyslet něco na ty ramena, ale to mi asi taky ušije ona. Co se týče inspirace - chceme to opravdu hodně přírodně, žádné cukrbliky, krajky a podobné věci, na to mám alergii. Takže pokud možno jednoduché. Autem pojedeme drahého teréňákem (pouze pro dva, a v kufru psi) tak hledám něco, čím tohle auto (přírodně) nazdobit. taky hledám tip na vývazky..zase ideálně přírodní, a potom přemýšlím jak vyzdobit místo. Nechceme klasickou hostinu, svatba bude až v 15 hodin, jen rauty..takže nebudou ani stoly, ani pevný zasedací pořádek. No a ještě stále zvažuju jestli chceme DJ nebo ne.. hannyy: gumáky jsou povinná výbava všech, já už se moc těším na naše polomyslivecké svatební fotky na posedu, u rybníka a v gumákách! (myslivost je něco čím dost žijeme + naše psí smečka) takže opravdu gumáky nepovažuju za nic závadného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, tak ač se mě tenhle termín a ani duben netýká, tak všem vám přeji krásné přípravy a ať jsou čarodějky pohodové a s hezkým počasím... bo já se na ně těším... a hlavně na ty gumáky, pep.e - aneb voda nevadí, ale ohýnku se radši budem vyhýbat, bo se chci dožít své svatby... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: :-D tak nase obe rodinky taky ziji myslivosti, ale svatbu bych takovou nechtela, jsem mezi myslivcema rada, ale mam tech vsech akci behem roku tolik, ze by mi to na svatbu uz vadilo, ja budu mit tu klasiku, princeznovske nabirane saty ( krajkovane) :-D atd. hele nato auto bych se poradila s floristkou, kdyz ji reknes predstavu, vim,ze ti udela cokoli a ne klasicke pany a serpy atd. Me buude delat mama jak na me tak pritelovo auto teda pokud nebudu mit limu ta by mela byt nazdobena, prirodni dekor.aji kliky aut chceme mit nazdobene, vse si budem vyrabet sami, a ty klasicke serpy nebudou.
Odpovědět
My budeme mít hostinu v penzionu, který má myslivecky laděný interiér, jsou tam takový ty trofeje. Ale nebudu to řešit, výzdoba bude decentní, z bílých květin, žádné trapárničky jako umělé lístky, svíčky, krystaly.
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: tak ja bych ty traparnicky neodsuzovala, kazdy ma jinou predstavu, ale je pravda, ze k mysliveckemu ladeni interieru se to nehodi, spiz bych volila zivou vyzdobu a prirodni materialy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) hanny: no jestli se na úplnou blond cítíš, tak proč ne...ale určitě bych to zkusila trochu dřív před svatbou, ať se to když tak dá ještě změnit... :-) a k té svatbě venku...je fakt že počasí se pokazit může, ale myslím že nám to bude při tom obřadu celkem jedno a zbytek už je uvnitř... :-) pep.e: tak cenu máte teda super... ;-) já jsem si dneska byla vybrat látky na šaty a až přijdou začneme šít, nejpozději prý v polovině prosince a při jednom jsme si domluvili i vestu a kravatu pro ženicha, abychom k sobě pěkně ladili... :-D jo a taky polštářek pod prstýnky... S výzdobou jsem si zatím moc hlavu nelámala...až se nám bude něco líbit tak to koupíme a bude...akorát v barvách máme jasno...a to i na výzdobu aut... :-) marefa: s tím ohýnkem souhlas.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marefa: díkec teta, doufám že si to užijem, těšíme se aj na vás a naše půlnoční čarodějné blbnutí :) jo protože chci kaly - kytku, tak chci i prstýnky ne na polštářku,a le taky v kalách
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak velka radost :-D budu mit Limu :-D ale jak rikate, taky se tesim na to blbnuti, myslim, ze 30.4. je skvele a vyjmecne datum, druhy den je 1.maj lasky cas :-D co si vic prat :-D :-D Ten napad s kaly a prstynkama je super ! originalni , ja chci prstynky na velke morske musli :-D sonipa: a mas nejake tipy jak budou saty vypadat ?
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: taky se těším, jen doufám, že bude v sadu hooodně rozkvetlých stromů, abychom, když už nás neupálí, hned druhý den neuschly... :-D A prstýnky umístěné v kalách, či na mušli - krásný nápady... ;-)
Odpovědět
1
2
42
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?