Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jo takhle..no doufám, že já z té organzy zklamaná nebudu teda... =-) na fotku jsem koukala dřív než jsem to tady četla a barva je teda zvláštní, původně jsem myslela že jsou to dvě látky... :-) a kolik vyjde ten tyl? jinak my budeme mít agenturu, protože na tom "našem" hradě pořádá obřady agentura, tak to ani jinak nejde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: aha no tak nas 25m vyslo na 1600kc, coz neni zrovna malo, ale kdyz by se neponicil tak si z toho udelam zavesy :-D do bytu. nene to je v celku jeto v realu jeste sytejsi, ja jsem s tou barvickou max.spokojena. Uz ses ptala na ten prujezd temi auty ?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: :-o vidíš...na to jsem úplně zapomněla... :-D ale asi to nechám až na osobní setkání s paní z agentury, až budem platit další zálohu (tentokrát 90 % :-D ) a domlouvat detaily...tak pak pořešíme ty auta... :-) no jinak ta cena je teda "pěkná" za ten tyl....to je mazec...ale jestli se ti to pak bude třeba hodit na ty závěsy, tak to máš fajn vymyšlené.. :-D no jinak my si jdem konečně zítra vybrat novomanželský pokoj v hotelu kde bude i hostina a zaplatit zálohu, tak zas bude jedna věc vyřízená...protože o víkendu jsme to nějak nestihli a zítra je volnooo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: :-D verim , ze z toho budou hezke zavesy :-D zalohu na ubytovani v hotelua? tyjo to my vubec nemusime, jen v prosinci pani potvvrdim pocet lidi atd a domluvime se pak na detailech. My teda mame hostinu v zameckym a my jako novomanzele mame pokoj gratis ci apartman. Mame dokonce i slevu pro zbytek spicich svatebcanu, coz je taky super protoze cela pritelova strana budou spaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak svátek za náma a zpátky v práci... :-P Jinak včera jsme teda nic nevyřídili, opět nějak nevyšlo... :-D Tak snad o víkendu ten hotel klapne... :-) Musíme tam dát zálohu na hostinu-salonek, ale jen 200,-, ubytování jsem řešila s paní až pak a to nic neříkala...každopádně zdarma to určitě nebude... :-D Detaily budem řešit až tak měsíc před svatbou, říkala že má v plánu kupovat tmavě červené ubrusy, tak se nám to bude hodit jestli to vyjde... :-) No ale měla jsem teď z úterka na středu strašný sen...vzbudila jsem se a už bylo 30.dubna a já neměla nic domluvené...ani tu hostinu, kadeřnici, líčení...no prostě nic...to byla ale noční můra... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: taky jsem uz mela hruzo strasne svatebni sny, nastesti se vzdy nejak probudim :-D ted se mi spiz porad zda, ze jsem tehotna, ale ve realu nic :-| chteli by jsme moc mimi, no musime si holt pockat.
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: tak přesně takovej sen jsem měla asi před měsícem a nakonec jsem u obřadu řekla NE a až pak jsem zjistila, že ten ženich není můj přítel, ale jeden můj EX...probudiĺa jsem se uplně zpocená.... hannyy: vždyt tedka by to už bylo na svatbě vidět, kdybys ted otěhotněla....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak koukám že s těmi sny nejsem sama...to je sranda fakt...je vidět jak moc to zaměstnává naši mysl... :-D hannyy: tak to jsme se teda sešly...my bychom taky moc chtěli mimi, snažíme se od loni od prosince, vzhledem k tomu že svatba měla být původně na podzim a už na svého syna jsem kdysi čekala víc jak rok a půl s jedním mimoděložním předtím než se zadařilo... :-p no a opět se "historie opakuje", jednou už se zadařilo, ale v květnu jsem hned na začátku potratila a teď už to nějak nejde...no ještě že jsem s tím počítala.... :-| a jak dlouho už chcete mimi vy? lucy: a máš pravdu, jedno mé já si říká, že by to mohlo ještě tak měsíc, dva počkat, aby to nebylo moc vidět :-D ale to druhé by chtělo hned.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se o mimi snažíme už od silvestra....takže jsem se fakt hledaly až jsme se našly holky -))
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa:my se o mimi snazime uz rok , od nasi dovolene v turecku, ale jakoby zazrak se nedeje, tak cekame az prijde :-D a pritom kdyz je pritel doma, tak sexujeme az moc :-D ale asi preci jen malo :-D :-D :-D . To je mi lito, ze jsi o to prisla,a mas treba nejakou spec. peci od doktora a i treba stravu ? ma kamaradka mela aasi pred 2 rokama mimodelozni, dr.ji ale rek, ze odleta na dovcu tak at se mezitim jen hlida, jenze v praci ji to po 3 tydnech chhytlo,ze malem prisla sama o zivot, od te doby nic, teed ma nejakeho lecitele, a ridi se vsemi radami, ale zatim taky nic, tak nevim, cemu verit :-S lucy: nam by to nevadilo, chteli by jsme kdyby jsme byli to potom oznamit na svatbe, treba kdybych otehotnela koncem unora :-D tak to by jeste slo :-D Holky jeste se mi zdalo jednou, ze svatba byla na zahrade naseho domu, hrozne prselo, ja jsem mela zasedle hnusne saty, zvadlou kytku, nebylo zadne obcerstveni a ani hoste. taky jsem rekla ne, ze takto se vdavat nechhci a utekla jsem jakoby od olatre :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: a poslala jsi přítele na vyšetření spermatu? u nás se to prokázalo, takže šanci na přirozené otěhotnění máme 0%
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no neposlala prijde mi to jako potupa pro chlapa, ja jsem sice se vysetrit nechala , litam porad nekde po doktorech tak me to tak neprijde, ja jsem naprosto v poradku po vsech strankach. Ale vim, ze kdybych to po nem chtela udelal by to. Taky si rikam, ze asi chyba bude nekde u nej....ale mozna taky ne...nevim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No teda holky...to jsme se opravdu hledaly... :-D Bohužel nejen v tom že mimi chceme.... :-| hanny: speciálního doktora ani nic nemám, ani po tom mimoděložním kdysi jsem neměla a otěhotněla jsem, no a teď u toho potratu říkal doktor že tak končí 1/3 těhu... :-| no tak hlavně že víme že to jde...ono se to jednou povede a snad to třeba taky budeme moct oznámit pak na svatbě... :-) lucy: a jak vy to teď budete řešit, když už máte bohužel tuhle "jistotu"...? No jinak jsme konečně byli zaplatit tu zálohu na salonek na hostinu a vybrat si pokoj na tu naší první novomaželskou noc...a hodně to teda předčilo mé očekávání...uvnitř toho hotelu je to nádherné...je tam úžasná atmosféra, až je mi líto, že v tom salonku nebudeme až do noci... :-D Jo a nechali jsme si změřit velikost prstenů jakou potřebujem a objednáme si dneska prstýnky...původně jsme si měli nechat dělat na zakázku, ale objevili jsme jiné které nás nadchly, takže je rozhodnuto...navíc ušetříme kupu peněz... 8-) :-) A co vy holky..nějaké novinky???
Odpovědět
Profilova fotka
víceméně u nás je to hlavně přítel kdo chce dítě (už mu bylo 35 let, tak by už byl asi rád tátou), takže když moje gynekoložka přišla s návrhem otestovat i jeho, tak to pojal velmi statečně a s chutí -) a řešit to budeme umělým pravděpodobně po svatbě, státnicích a svatební cestě začneme, takže tak někdy v létě.... sonipa: třeba vám se to povede právě v tom krásným svatebním apartmá -)) jinak my jdeme dneska poslouchat kapelu, kterou budeme mít na svatbě, tak se moc těším.... jaký máte ty velikosti? my máme 54 a 66, takže u přítele bude příplatek za velikost...ale budeme je objednávat až po novém roce, teď jsme dali hodně peněz do stavby garáže, tak musíme něco schovat na vánoční dárečky.......
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no taak snad ano a jak rika lucy treba i v tom krasnem apartma se vam to povede ;-) , teda tak to jste taky poposkocili dopredu. my ani nijak ted nic, me zlobi auto, tak ted se spiz chceme dostat ze vseho co budeme platit aby byly klidne vanoce a po vanocich do toho padnem naplno. lucy: tak memu priteli je 31 a po diteti touzi moc, ale nevim, jak by se tvaril na umele , spiz mozna by radsi adopci :-| no nevim, zatim to tak dalleko neni, ale poslu ho nato vysetreni, at vime, jak natom jsme. Jeden cas jsme se hodne hadali a meli jsme velkou kryzi, ted se ze toho patlame ven, uz je to o 80% lepsi, a i prave to, ze stale nejsme v tehu me hrozne deptalo a pokazde to zklamani, a pak mi kamosky rekli, at to neresim, at nato nemyslim a nechame tomu cas........
Odpovědět
Profilova fotka
No holky třeba to vyjde v tom apartmá, byla by to krásná "vzpomínka" na svatební noc... :-D nakonec mám kamarádku které se syn narodil na den přesně 9 měsíců po svatbě... :-D lucy: je dobře že to přítel bere statečně a s odvahou, většina nerada chodí na jakékoliv vyšetření, apod.... S velikostí prstýnků jsme na tom takhle: já mám 52 a přítel 69... :-D Docela rozdíl...o příplatku u těch našich prstýnků nic nepíšou, tak uvidíme... :-) peníze šetříme průběžně a průběžně taky platíme co je třeba...ale asi podle rozpočtu budeme muset po novém roce trochu přidat... :-D a jakou kapelu budete mít na svatbě? my teda kapelu mít nebudeme...v tom salonku mají pc a celý je ozvučený, takže tam si donesem nějakou svoji nachystanou hudbu na mp3 a pak tu párty/raut s kamarády máme v klubu (rockový, metalový, atd.) kam všichni chodí takže tam nám budou hrát kamarádi tak nějak na přání z noťasu (dělávají tam metal párty tak už mají praxi.. :-D ) ..je tam sice zahrnuta v nájmu aparatura, zvukař, všechno, ale myslím, že na poslech tam všichni chodí během roku a tohle bude spíš o zábavě... :-) hannyy: kde vůbec slavíte vánoce...tady v Čechách, nebo tam kde bydlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu nová. Svatbu bych tedy ráda v květnu, nejlépe 13., ale snad vám nebude vadit když se připojím. Jak to tu tak čtu, tak vidím že nejsem jediná kdo řeší miminko. hanny: můj přítel vždycky řikal, že kdyby jsme měli mít mimi díky umělému tak to raději žádné. No a když jsem letos na jaře přišla od pana doktora se zprávou, že já přirozeně počnu hoko těžko, spíš zázrakem, tak pronesl, že teda by to umělé i skousnul. Takže nevěš hlavu. Chalpi jsou vždycko hrozní hrdinové než dojde přímo na ně konkrétně. Mám to lety ověřené. No od léta tedy vlastně pracujeme na miminku, Přítel říká že "zázrak" se stát může. Tak uvidíme.
Odpovědět
Ahojky holky. tak se ozývám po delší době. My teď neděláme kolem svatby nic. Přítel si koupil na konci října oblek a tím to haslo. Pracuji ve školství, takže čekám až bude období "mezi svátky" = "vánoční prázdniny" a snad budeme mít víc času se dohodnout na prstýnkách, oznámeních... S tím ne/těhotenstvím jste mě docela vyděsily. Já se toho strašně bojím. O mimčo se zatím nesnažíme. Počkáme po svatbě, ale já bych je brala hned. No a mám docela strach, že to nepůjde. no ale to budeme muset počkat až po 30. dubnu. Už bych celkem brala, aby bylo po tom. Těším se, ale i bojím, aby se všichni bavili... mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
přítel zase pro změnu prohlásil, že než adopci, tak raděj žádné - vysvětloval to tím, že nechce dítě kvůli tomu, aby měl dítě, ale aby měl pokračovatele s vlastní krví, což při tom umělém vlastně je..... závidím ty školní prázdniny, já sice ještě studuju, ale ted od 1. prosince nastupuju na HPP, takže nějaká dovolená nepřichází v úvahu a když ty letošní vánoce tak blbě vychází, tak si člověk volna v podstatě vůbec neužije.... ty jo, 69 - tak to je dost solidní, protože i na přítelovu 66 se tvářili jako že takovou velikost už roky nedělali -)) skupinu budeme mít Novou Tchýni - je to taková věhlasná skupina v Brně, tak jsem na ně dneska moc zvědavá -)
Odpovědět
Profilova fotka
kucirlib: ahojky..určitě nevadí když se připojíš...13.května je taky moc pěkný termín... ;-) o dva dny později jsme se s přítelem poznali... :-) jinak souhlasím s tím, že ti chlapi co z různých důvodů odmítají umělé oplodnění, si to stejně nakonec rozmyslí, když to jinak nejde... 8-) Ale stát se může cokoliv, takže se pěkně snažte a třeba se povede i přirozenou cestou... ;-) daanka: o vánocích vám to plánování svatby určitě půjde jedna báseň...v té atmosféře to snad ani nejde jinak... ;-) a o mimčo se neboj...ne každému to nejde... :-) ;-) lucy: no docela chápu, že přítel upřednosňuje umělé oplodnění před adopcí...taky si to moc nedokážu představit...ale chápu že když to nejde jinak tak se k tomu někdo rozhodne.... na velikost prstýnků zatím nikdo nereagoval...ten prodejce od kterého jsme si je objednali je vlastně zároveň výrobce...je to ruční výroba...a je tam výběr ze všech velikostí...jinak ale když chce člověk koupit normálně prstýnek tak je trochu problém... :-D skupinu neznám, Brno je trochu z ruky...tak pak musíš poreferovat jaké to bylo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste se teda zase rozepsaly :-D :-D :-D , takze ja to zase spize shrnu. K tomu mimi nemimi, ja sama jsem adoptovana, a vim jake to je, a sama bych se adopci nebranila, neni dulezite mit vlastni krv, ale dat tomu diteti vse.......Ale je to otazka nazoru, a kazdy se k tomu stavi jinak. No ja necham jeste ten cas az po svatbe, kdyby jsme do te doby nebyli v tehu tak pritele vyslu, on jezdi na kamionu a nebudu ho ted pred svatbou tahat nekde po doktorech, krom toho se zaclo stavet, takze je toho moc......Vanoce budeme mit letos 2je :-D nase vlastni v rakousku se psem a 2he s rodinou v cz. Na prstynky jsem taky zvedava, budeme je mit od pritelovyho znamyho ma zlatnictvi a vl.vyrobu takze bud ei nejaka sleva :-D verim, ze se shodnem, mame s pritelem podobny vkus.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak to uznávám že víš o čem mluvíš, když jsi to zažila na vlastní kůži...a díkybohu fungujete jak čtu jako kterákoliv jiná rodina..to je super.. :-) ;-) a máš pravdu...je ještě čas to řešit...taky tomu zatím nechávám volný průběh..jednak u nás by snad být problém neměl, když už máme oba vlastní děti a pak si myslím, že když se "zaměstnáme" svatbou tak to snad přijde samo... :-) dvoje vánoce jsme se synem (a kdysi s ex) mívali taky...jedny u mamky a druhé pak doma na baráku s tátou a babičkou...teď už máme jenom jedny, letos už druhým rokem i s přítelem... :-) jaké budete mít ty prstýnky...žluté zlato, bílé, kombinaci? a koukala jsem do alba ne fotoalbu.eu že máš i krásně barevně sladěná peříčka.... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
sonipa : no diky, vsak se snazim vse ladit :-D jj my fungujeme jako rodina opravdu dobre ;-) i kdyz problemy taky byly, ale tak to je vsude neco....... berinka: taky se tam chystame :-D ale o te svatbe jsem nic necetla :-D no nebyla by spatna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zážitek ze včerejška - skupina se mi moc líbí - jejich hudba i zpěv, takže ted jen zvážit jestli v té hospodě, kde chceme mít svatbu bude dost místa i pro kapelu.......
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: a kde by jste to chteli mit? tak hlavne ze se libilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme oblíbenou hospůdku ve vedlejší vesnici - jmenuje se to U pece, a je to spíš taková srdeční záležitost, než to, že by to bylo uplně super vhodný pro svatbu....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky...víkend byl opět náročný...ale moc fajn jsme si ho užili... :-) A co vy?? hannyy: no máš pravdu..všude je něco, o tom bych mohla povídat, žijeme totiž na baráku s mým tátou a babičkou a někdy je to dooosti náročné..... :-) lucy: s tou hospůdkou mi to připomíná, že tam kde budem mít tu večerní párty/raut s kamarády, tam to taky moc není super na takovou příležitost, ale zkrátka tam všichni chodíme a má to pro nás svůj význam, nakonec jsme se tam i seznámili... 8-) , takže chápu jak to asi máte vy.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: :-D my povidej, ja jsem sla v so s kamaradkou v 6 na kafe navecir a vratila se ve 4h rano :-D spala jsem jen asi 4hodky a pak jsem mela toho tolik co delat a co cert nechtel, byla ta kamoska vecer u me doma nanovo a tak jsme povidali asi az zase do pul3 dorana,a pak jsem ji vezla v 5 do prace :-D jeste ze jsem mela dneska volno a mohla se dospat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: :-D tak to jsi teda měla pěkně náročný víkend...kde já se hrabu... :-D ale tak hlavně že jsi to přežila a že bylo fajn... ;-) my jsme teď začli řešit tu večerní párty na svatbu a teda domluva zatím nic moc...tak tam budem muset zajet osobně a i tak to asi nedopadne všechno podle našich představ.... :-p až mě teda začíná čím dál víc mrzet že ten salonek je jen pro 35 osob a nemůžeme to tam mít komplet i s tím večerem.... 8-( navíc v práci se nějak nemají k vyplacení cesťáků se kterými docela počítám....no nějak se nedaří.... :-| a co u tebe? něco nového? co vlastně děláš za práci? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?