Menu Forum

Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

1. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 4 alba. Má 8 přátel. Orlová, Region Karviná.
  • Svatba byla 30. dubna 2011
    Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
Registrovala se 19. července 2010 na beremese.cz. Přidala 496 příspěvků a 4 alba. Má 8 přátel. Orlová, Region Karviná.
 pep.e: emoticon tak nikde není řečeno že holčička musí běhat v růžových šatičkách s mašličkama.... emoticon my taky nejsme ty typy, takže pokud se nám jednou povede nějaká ta malá cácorka emoticon ...o tomhle to určitě nebude...a s těmi třemi kluky bychom si ji už zasloužili... emoticon Vy už máte taky pěkně velké kluky...hlavně teda 15..to už je velký chlap... emoticon A do které třídy už chodí ten tvůj uličník emoticon ?
Ale zase jak koukám máte samé psí holčičky...tak aspoň něco... emoticon Co potom děláte s těmi štěňaty?
9. lis 2010 v 08:15  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
Registrovala se 14. září 2008 na beremese.cz. Přidala 203 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Zlín.
    Tlumačov, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
Registrovala se 14. září 2008 na beremese.cz. Přidala 203 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Zlín.
    Tlumačov, Region Zlín
 sonipa: naše maminky už si prý domluvily holčičku, a moc se těší na růžovou..takže o důvod víc aby to byl případně kluk emoticon. Můj prcek je ve 3tí, ten starší je v 9té. Ale jsou oba moc hodní..teď zrovna s tím mladším marodíme, tak mám čas prolízat web a vybírat nesmysly na svajbu emoticon). JJ, u psů mám radši holky, dřív jsem měla jen kluky, ale s holkama se mi líp pracuje. Štěňata pak prodávám. Ale nejsem velká chovka, zatím jsem měla jen dva vrhy. Baví mě cvičit, závodit, jezdit na výstavy, chov je jen třešinka na dortu (a vrácení určité částky kterou do psů tím vším vrazím)
9. lis 2010 v 08:19  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 pep.e: tak to my máme uličníky jak se patří... emoticon hlavně když se dají dohromady tak to stojí za to... emoticon ale vždycky říkám, lepší když zlobí, než kdyby měli být nemocní... emoticon A koukám že pro tebe jsou pejsci opravdový koníček... emoticon Baví to i syna?
9. lis 2010 v 08:58  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
 sonipa: oni ti naši jsou taky pěkné kvítka, ale já jsem asi dost kliďas tak klukoviny beru jako to, co dělá kluky kluky emoticon, a proto počítám že i velcí kluci (muži) musí zlobit aby byli muži emoticon. Prcek a psi, to je zvláštní. Jeho to baví - předvádět se před ostatníma (nejmladší pejsina je jeho), takže na výstavách a závodech kde se nám daří dává najevo že je to jeho pes emoticon), doma spoléhá na to, že všechno ošéfuje maminka emoticon
9. lis 2010 v 09:16  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 pep.e: emoticon je mi to jasné...maminky přece zvládnou všechno.... emoticon emoticon ale tak až bude větší tak ho to třeba bude zajímat i doma..i když chápu, že povinnosti kolem asi nejsou moc zábavné...malý má sice jen andulku, tři křečky a kočku (o kterou se ale stará babička emoticon ) ale i tak ho vždycky musím vyhnat aby jim uklidil, sám by jen blbnul a hrál si s nimi... emoticon emoticon a i když u kluků ty klukoviny taky celkem toleruju a přítel rád říká že u mě mají děti anarchii emoticon , tak muži by už zlobit nemuseli...teda aspoň ten můj nastávající... emoticon u toho bývalého jsem si toho totiž užila tolik že mám vybráno do konce života.... emoticon
9. lis 2010 v 09:35  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
 sonipa: ale ono je zlobení a zlobení emoticon). Moji mužští (syn a drahý) zlobí, ale tak, že nedělají nic, co bych nemohla přežít..ten menší vymýšlí klukoviny, nosí poznámky ze školy (ale nic závadného), venku drandí na kole takže se děsím že se přerazí..ten velký zase rád a hodně pracuje (pracuje vlastně furt) a když má chvilku času tak je v lese /protože je myslivec/. Naštěstí mám taky náročné koníčky a tak si skvěle vyhovujeme emoticon. Samo otec prcka zlobil tak, že to už nebylo zlobení..to bylo na nasrání emoticon a proto šel z kola ven emoticon
9. lis 2010 v 09:42  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 pep.e: emoticon no, tak to jsi napsala přesně...i za mě teda... emoticon a to "zlobení" co se dá přežít je prostě život a u dětí normální stav... emoticon a pokud vám oběma ta zaměstnanost koníčky vyhovuje, pak je to naprosto v pořádku... emoticon my zase máme společné zájmy, takové časově nenáročné...tak jsme spíš pořád spolu...holt každý to má jinak.. emoticon
9. lis 2010 v 10:41  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 sonipa: me bavi celkove cestovat nevadilo by mi ani irsko ci finsko nebo hory, hory mame radi oba na lyze a tak, ale zase 2 dovolene v roce no zatim tam nejsme , ale verim, ze si je jednou zacneme delat emoticon na srdicko beru jeste leky, tak to jakztakz jde emoticon

pep.e : my mame uz po 3 Alpskeho jezev.brakyre emoticon je to mala rozmazlenkyne a tvrdohlava emoticon ale je bozi a je sikovna na dohledavani cerne . Neboji se rany a v reviru je jak doma emoticon
9. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: tak to mně by stačila ta letní dovča...když tak podzimní nebo jarní..ale v zimě máme nucenou dovču a stejně ji na horách netrávím, raději než lyže mám turistiku...na sníh moc nejsem... emoticon emoticon
9. lis 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
pep.e
4
    Tlumačov, Region Zlín
 hannyy: ony ty naše potvory jsou taky rozmazlené až běda. S výmarkou jsem letos složila vlohy, podzimky a vodky, s mladší stafinou vlohy, byly jsme na leskách, ale nějak ji tam hráblo a nefungovala jak jsem zvyklá tak jsme odstoupily emoticon
9. lis 2010 ve 14:25  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 holky a jaky budete mit prubeh celeho vaseho dne ? emoticon
9. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Dobré ránko holky... emoticon
hanny...tak průběh dne jsme přesně ještě nějak neurčili, nesepsali, ale představujem si ho nějak takhle...ráno ty blbosti kolem účesu, líčení, šatů, atd....všichni se sejdou u nás na zahradě, nazdobíme auta, ženich přiveze kytky, "přijde si pro mě" emoticon , pojedeme všichni na hrad na obřad (11:00), pak tam uděláme fotky, pojede se na "hostinu" (14:00), tam budeme tak do 18:00, pak se přesunem na místo párty/rautu a bude se pařit a veselit jak dlouho budeme chtít... emoticon no a na noc se zase vrátíme, necháme odvézt, na místo "hostiny"...je to hotel, takže toho využijem, ať nespíme doma...a po první manželské pozdní snídani šupnem do auta, zajdem se rozloučit s dětmi, dáme někde obídek, dojedem na ty naše hory, lehkou turistikou dojdeme na chatu a uděláme si pěkný večer a noc jen pro sebe... emoticon emoticon tak...to jsou naše svatební dva dny... emoticon
A co vaše..holky???
10. lis 2010 v 05:18  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Dobre ranko, ty jsi snad ranni ptace, ne ? emoticon emoticon emoticon emoticon
To je hezke, je pravda, ze je super, ze tak hned nekam vypadnete, patri to k tomu. My mame namyslene takto : Rano v 7 vstavani jdeme spolecne se psama, snidane,prijde kadernice a kosmeticka v 1 emoticon ma kamoska, nachystam veci ke zdobeni aut, mama bude chystat pohosteni, prijede fotograf tak na 9 aby me taky nafotil behem cesani a vzal i nas dum a prijezd k domu, nez bude u nas more lidi,pak prijede na 10 cela pritelova strana mladi nazdobi auta, pritel prijde pro me, bude se pred barakem zatahovat nebo taky chytat brana, na 11 je objednana lima a jedem, obrad je na 12 pocitam tak do 13 pak se vyfotime u limy a v lime a pred kostelem atd, odveze nas na hostinu to uz ten muj manzilek pojede semnou emoticon ubytujeme hosty a pojedeme se odfotit na vranove a k rece atd. pak obed tak na 15h pripite a nejaka ta rec na 16h prijde muzika budou nejake ty tradice atd. prvni novo tanec a volna zabava,na 18h raut teply a studeny ,, zase nejaky ten zertik a unos nevesty a v 22h pousteni lampionu ,na konec prijde carodejnice emoticon proklit meho muzika, ze ji zpitvoril dceru a bude zadat vykupne emoticon .
Jinak salonek hostiny bude mimo tabule vyzdoben bilo lososovyma balonkama a naseme fotkama na nejakem okrasnem provazku ci co a kolikama pripevnenyma a svatebni noviny, mame ale male o asi a5 ca 10-12stranek a 1dny ne pro kazdeho, mame to v leske folii zatazene a v okrasnych deskach.
10. lis 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 No ranní ptáč jak se to vezme... emoticon Když má nastávající manžílek ranní, vstává ve 4 do práce, tak vstávám s ním (ještě mě to drží emoticon ) a nachystám mu svačinku, čajík a většinou vařím ještě oběd, aby byl na odpoledne jak přijdem z práce a já měla do práce a den předem odpoledne se mi většinou nechce, tak to dělám takhle ráno a pak už se mi spát nechce na tu hodinku, tak už tu lítám po netu... emoticon Když má odpoledne nebo noc, tak už takové ranní ptáče nejsem... emoticon emoticon Takže tak....
Koukám, že ty už to máš vymyšlené úplně do detailů...to my teda ještě ne...ale to přijde...například jsem přišla na to že společně se mnou se bude česat svědkyně a fotograf (kamarád) taky přijede a bude dokumentovat celý den, no a mohla bych takhle pokračovat drobnostma na celý svatební den... emoticon
Akorát bys teda mohla trochu přiblížit nějaký ty tradice kterým teda moc nerozumím....třeba to že se bude ženich před barákem zatahovat nebo chytat brana...aspoň doufám, že jsem správně pochopila, že to je nějaká tradice emoticon ... emoticon emoticon
A výzdoobu taky ještě nemám dovymyšlenou...možná tak trochu na hostinu na stůl...ale na tu párty/ratu ještě teda moc ne... emoticon
A holky...jak řešíte nějakého toho řidiče na svatbu???
10. lis 2010 v 07:30  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Joo...a holky...včera jsem si byla zkoušet nějaké svatební šaty v saloně, jen tak abych viděla, jak vůbec budu vypadat v tom co mi švadlenka ušije...a docela to šlo.... emoticon
10. lis 2010 v 07:33  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Sonipa: tak uplne prvni tradice bude,kdyz pritel vystoupi, tata nebo bracha mu zavazi oci,pak se vynda pred dvere sekyra a lahev vina, to ceko se chopi prvne to bude jeko kredo, bud bude sekyra a bude pracovity nebo capne po flassce a bude pit emoticon ale u toho ja nebudu, jen si necham rict vysledek emoticon ,2 je zatahovani ci chytani brany,toje kdyz se vychazi z domu prijdou lidi z vesnice da se jim pohosteni vino adt a oni vykupuji od bud.manzela me, a vybrane penize putiji pal k nam emoticon ,3 bude po obradu, chceme venku pred kostelem po hazeni ryze na nas poustet 2bile holubicky stesti,4.rozbiti talire,5.jezeni spolecne polevky a my budeme mit deravou lziici emoticon ,6.krajeni dortu,7.1novo tanec,8.hazeni kytice,9.zavazani oci manzelovi a musi poznat podle noh ktera je moje emoticon 10.unos me,11.novodobne pousteni lampionu stesti se vzkazy a 12.prijde carodejnice emoticon
takze tak nejak, bude to vzdy promichane s hudbou aby se to natahlo.
10. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: teeeda..a kdo vám to bude všechno organizovat? my nějak ty tradice neřešíme...vím že se cosi dělá, ale to by měl chystat spíš někdo jiný než nevěsta a ženich...ne?
10. lis 2010 ve 13:40  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lucy441986
2
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 tak já to mám naplánovaný takhle: noc před svatbou rozhodně nebudu spát jinde než doma, protože s přítelem spolu žijeme už delší dobu, tak nevím, proč bych měla takovou důležitou noc trávit někde jinde než s ním, ráno se posbírám sednu do auta a pojedu k rodičům, tak kadeřnice, kosmetička, šaty atd. mezitím přítel zařídí kytky vyzvedne svoji maminku a tak nějak kolem dvanácté se všici sejdeme u mých rodičů a společně pojedeme do Brna, kde máme ve 14 00 obřad, potom pár fotek, odjezd na hostinu, obídek a potom at si dělají co chtějí a my s manžílkem a fotografem pojedem na další focení a pak už prostě podle zábavy pokračování...
10. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 sonipa: mame domluvene lidi, kteri se toho vseho chopi emoticon neboj ja budu mit myslenky nekde jinde emoticon
10. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: takže už to máte s těmi lidmi domluvené....to jste jim navrhli vy, nebo s tím přišli sami? emoticon a jak to řešíte s tím řidičem, kdyby bylo třeba někoho odvézt?
10. lis 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 sonipa: mame domluvene 2 bratrance od nas, kteri budou mit nase 2 auta k dispozici na odvoz tech, co budou chtit jet domu, nabidli nam to sami, ale je pravda, ze jsme si na ne mysleli jen oni byli rychlejsi s tou nabidkou emoticon a dneska jsem byla nakupovat koupila jsem 24m krasne duhovolososove organzy na tabuli a mini dekoraci na oznamka, chceme si je rucne zkraslit emoticon
11. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Krásný páteční den holky... emoticon
hannyy: tak ty už máš doma organzu...a jak to že není v albu abychom se koukli... emoticon emoticon ? s těmi auty to máte vyřešené fajn...nám se teda ještě nikdo nenabídl, tak se budem muset poptat, ale spíš bych to viděla z řad známých, rodinu moc velkou nemáme...
lucy: my taky budeme určitě spát noc před svatbou doma, jednak bydlíme u nás na baráku a jedna zas všechny tradice ctít nemusíme... emoticon emoticon a všichni ostatní přijedou taky k nám...přítel mezitím vyřeší děti, zdobení aut a kytky, takže u těch mých "příprav" nebude a uvidí mě až si pro mě přijde než pojedem...takže efekt bude stejný... emoticon
No jinak jsme si holky už rezervovali salonek na hostinu a rozhodli jsme se že tam zůstanem i na noc (je to hotel), o víkendu si zajdem vybrat pokoj a zaplatit zálohu, takže zase jeden bod co je třeba zařídit bude vyřešený... emoticon
12. lis 2010 v 10:31  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Sonipa: mm emoticon dodam me to ani nenapadlo emoticon ale bude to na tom webovem :
cz.fotoalbum.eu/HannyyaRadulka/

jeste jsme resili co na auto, jestli zive kytky nebo umele,co vypadaji jako zive, tak asi ty umelea jen zivy brectan do toho,ziva kytka na prisavce je mezi 1500-200kc a to se mi davat nechce, kdyz to rychle uvadne a je to na vyhozeni pak.
12. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hanny: tak moc? a kde? mně tam kde si necháme dělat kytky říkala paní, že na auto tak do 500,-.... emoticon a každopádně chci živou, umělé kytky nesnáším... emoticon chci srdíčko z břečťanu a do toho pár růží stených jako v kytici...nebo jiných kytek...to ještě nevím jestli to budou přímo růže...každopádně tmavěčervené... emoticon mám něco podobného v albu...
12. lis 2010 ve 13:58  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 sonipa: tak fotka nebude, nevim proc, ale pc se asi zblaznil, stahla jsem to z sd karty do slozky ale ten pc to nevidi i kdyz to ja vidim a muzu ten soubor otevrit emoticon akorat me to ted nastvalo emoticon tak ve Zn tech kvetinarstvi neni tolik,aj kdyby jsem si to nakoupila jednotlive, tak jen ten korpus vyjde na 500kc tak na to kaslu, nato abych mela kytku za 2litry hodinu na aute to mi prijde jako tezky byznys a pak ji stejne vyhodis, to ty 2litry vrazim do neceho jineho.je to otazka nazoru,ale videla jsem uz kytky, ktere clovek nepozna pokud nato nesahne.
12. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: no to s tím že je to zbytečnost na tu chvilku na auto je pravda....ale něco si tam dát člověk musí...no...ale jestli to máte u vás tak drahé, tak chápu že na to kašleš...to bych taky za tu kytku nedala... emoticon každopádně než umělou kytici, raději bych volila látkové růžičky jen tak na organzu...mně se ty umělé kytky prostě odjakživa příčí... emoticon ale jasně že je to věc názoru...takže proč ne... emoticon
s tím pc to snad vyřešíš...někdy si taky stáhnu fotku a nevidí ji...nevím proč, ale pak za nějaký čas to už jde... emoticon
12. lis 2010 ve 14:17  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 Dobré ránko... emoticon Kde jste kdo holky....??? emoticon
15. lis 2010 v 08:06  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 sonipa: emoticon budou to ty latkove rizicky, ja jsem se spatne vyjadrila emoticon promin emoticon , umele hribotvni bych si tam nedala. Jeste neco vybrat pro pritele, on je v tom takovy neutralni, tak snad neco vyberem. Fakt se ti to stava? to je divne, ze ? tak tomu memu pc dam nejaky cas emoticon pritelovi jsem ten tyl ukazovala mooc se mu libil.
15. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
fotoportrét
fotoportrét
sonipa (36 r.)
25
 hannyy: tak to jsme si špatně rozuměly...ty látkové jsou pěkné, taky jsem uvažovala že je koupím na výzdobu...a teď jsem našla nádherné svíčky...ale musí se koupit celé balení a vyjde na 349,- 12 ks..i když to zas není tak drahé, když to tak vemu...no možná příští měsíc, teď už máme objednanou organzu a oblečky pro děti...a musíme zaplatit zálohu agentuře... emoticon to jenom letí ty peníze, to je děs... emoticon
akorát nevím o jaké tylu to mluvíš co jsi ukazovala příteli.... emoticon ?
16. lis 2010 v 11:17  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 sonipa: no prvne jsem si pres net objednala organzu do prostred tabule ale barva byla jina nez na obrazku, neforemna atd....tak jsem se divala na tyl.....je foremnejsi a leskejsi, no a abych zase nevyhodila penize pres net tak ho ma mama objevila nahodne v jednom krame tak jsme ho sli koupit a kdyz byl drazsi vic jak o polovinu ale pevny a kvalitni a hlavne duhovy emoticon no proste super. Vy budete mit agenturu na svatbu ?vyfotim to pres tel tak to bude mensi format a vlozim sem do alba snad to pujde
16. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš