Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
@lucy441986 Noo já se teď dívám, že hlásí přeháňky na sobotu. =-) Tak to radši ať neodpovídá předpovědi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, pomalu vyrážíme s koláči, tak nám držte palce ať se nic nevys...! :-( gutgirl: Panáka si samozřejmě dám, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám skládat krabičky, odpo dovezou první várku koláčů, cukroví už tu je, tak večer kompletace... ale před tím jdu na kosmetiku, nehty :-), včera kadeřnice, jen nový přeliv... nervozita pořád stejná... dneska víc, dcera dělá přijímačky na gympl, tak večer se snad dozvíme víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak my máme dneska se svědkyní snad opravdu "poslední" zkoušku šatů.... :-D Nevěřili byste že po tříměsíčním šití šatů pro svědkyni byly zvoleny úplně jiné šaty které tam švadlenky měla celou dobu k půjčení....ale zato se teď barevně hodí mnohem víc k celé svatbě a mnohem víc jí to sluší... :-) No a když už ona byla u těch šatů, já jsem zjistila že podprsenka za 560,- Kč je naprosto o ničem a nějak mi to furt kazí ten celkový dojem, takže jsem zašla k ťamanům, koupila 2 jiné a dneska to snad s jednou klapne.... ]-( :-D Prostě před svatbou se asi musí vždycky něco vy....................... 8-) :-) Stejně tak jak mě včera potěšil a překvapil táta, že teda nakonec na svatbu půjde i s babičkou, ptal se co a jak a dokonce mi ukazoval oblek ve kterým by mohl jít a dokonce by byl barevně sladěný......tak od včerejška večera nějak onemocněl, má něco s krkem, kašle, skoro nemluví....no hlavně že už jsme v hotelu nahlásili počet obědů, atd.....teď budu na nervy jestli teda fakt půjdou nebo ne.... |-| Ještě že cukroví nerozvážíme, už tak je toho až nad hlavu, zítra rozlučka a v pátek až nachystáme rautík na párty, mimochodem s čertvými nehty, protože mi je známá přehodila ze šesté hodiny na jednu.... :-x :-D ...., tak asi lehnu vyčerpáním a budu ráda když se v sobotu v půl šesté vzbudím a nějak to celé přežiju.....nehledě na to že to sletí jako voda.....na nějaké nervy už ani není čas.... x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já mám najednou pocit, že je to v poho :-D . Zítra ráno mám sraz s kamarádkou, nakoupíme nějaké líčidla..nakonec jsem se rozhodla, že si to spáchám sama, protože část máme fotit v pátek a část v sobotu =-) , tak ať to mám prostě oba dny stejně. Pak jedu pro koláčky, na 14 jdu na nehty. V pátek ráno ke kadeřníkovi (barva, stříhání a rada jak zapracovat santýnky do čelenky). V poledne už doma, kde se začnou sjíždět kamarádi. Chlapi budou odpoledne chystat stan a stoly (ty vyzvedáváme zítra v 9 ráno). Bečky piva už máme koupené a schované, slivovice se bude rozlívat v pátek, víno v sobotou. V pátek večer jedeme ještě pro drahého synka k jeho mámě, taky pro cukroví a pro druhý stan. V pátek večer budeme fotit těhupupík. Fotografové si v průběhu dne objedou vytipované lokality a rozhodnou kde teda budeme fotit. No a v sobotu ráno teda musíme zajet pro kytku, pak se budeme fotit, pak se bude stavět druhý stan, pak se bude chystat výzdoba. Na 14 hodin se jede pro jídlo a v 14.45 pro starostu.. v 17 se začne péct maso na ohni, aby na 18.30-19 bylo hotovo, páč v 19.30 začíná čarodějný rej :-D . Hm jsem zvědavá..dnes jsem se dozvěděla, že drahý pozval snad všechny které potkal, tak snad budeme mít dost jídla a pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak táta dneska dovezl dortík a světe div se klaplo to - vypadá krásně roztomile....tak snad bude i dobře chutnat... dneska jsem byla na kosmetice, zítra se pečou koláče a jedeme konečně pro cukroví už na ně mám hroznou chut, tak doufám, že bude mnam... stres po příjezdu dortu trošku opadl.... a hlavně mám před sebou dva dny dovolené -)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vyzvednout kytky na dort a vezu k cukrářce... tak ho třeba uvidím :-), v noci hotové výslužky, tak dnes už část jede pryč... dneska mám pedikuru a potom nákup Makro... a vezeme první věci co Myslivny, zítra to jdu zdobit... včera jsem se nakonec dohodla, že mi zítra ráno udělají gelove nehty, mám svoje hrozné a ani tříměsíční pravidelná návštěva u nehtařky to nezlomila... tak snad to vydržím a kdyžtak mi je hned po víkendu zase sundá, neumím v nich nic, už jsem to jednou zkoušela... ale teď budou hodně krátké, aspoň doufám... nemám břečťan na ozdobu aut, zapomněli mi ho přivézt z chaty, tak asi v noci vyrazím někam do lesa, protože jinak nevím kdy :-). v noci jsme dovybrali a připravili hudbu k obřadu, tak snad to klapne a bude jim to připadat stejně vtipné jako nám...:-) z CHMU na Střední Čechy: Předpověď na sobotu (00-24): Zpočátku polojasno, postupně většinou oblačno, na většině území regionu přeháňky, místy bouřky. Nejnižší noční teploty 9 až 6 st.C, nejvyšší denní 17 až 20 st.C. Mírný východní až severovýchodní vítr 3 až 6 m/s. což nevypadá dobře, sakra.... když máme obřad venku v jednu, tak to už tu ty oblaka a přeháňky asi budou... asi bych se chtěla vdávat dneska, je tam krásně... já už to chci mít za sebou, je to jak o vánocích, člověk se těší na takový malý okamžik takovou dobu před... ještě že to nebude každý rok :-)) tedy doufám...
Odpovědět
@mane30 Hm, to počasí se nám pokazilo :-( Uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale přeháňky přežijeme, hlavně když nebude pršet celý den ;) Občasné přeháňky - to nám jen bude pršet štěstí :) Včera jsme 10 hodin pekly koláče, dnes všechno krabičkovaly a rozváželi výslužky, tak jsem tak znavená, že ani nervní nejsem :-) Jen spím dneska naposledy doma, takže už koukám, co jsem si zapomněla zabalit k našim atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přiznám, že počasí (pršet - nepršet) se u mě ocitlo na posledním místě. Zbláznila se rodina (část mé matky, ta vede v čele), takže poslední dva dny řeším jen to, že se mi připozvávají na oběd přítelé a přítelkyně mých bratranců a sestřenic - nutno podotknout, že jsme už v únoru chtěli, aby nám hlásili počty osob, které chtějí vzít (takže měli možnost) a všichni se zbláznili až po té, co jsem toto úterý nahlásila počty lidí na jídlo. Nějak se nám to vymyká z rukou, kompromis, ať tedy přijdou odpoledne není dostatečně vhodný. Do toho kraluje moje matka, která si ještě přisoluje a navíc vyrábí další umělé problémy. Takže ani nemám vlastně čas na to mít nervy ze svatby - mám je v kýblu, ale úplně z něčeho jiného. Takže jsem dopadla tak, že se těším už jen na to, až bude po svatbě. :-( Já měla tušit, že ta pohoda během příprav až do velikonočního víkendu byla jen klid úřed bouří. Ale co, za dva dny se odehraje ... co, to se uvidí, a pak snad bude zase líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, děvčata, já se s Vámi loučím jako svobodná slečna a lognu se zřejmě jako vdaná paní... U nás vše relativně v klidu, tak uvidíme, zítra ještě donákupy zeleniny, ovoce a nealka, tak snad se nic nevysmolí! Děvčátka, přeji pevné nervy, ať si den krásně užijete a těším se na Vás, a na Vaše zážitky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás bouře - taťka nezvládá, že mě nepovede k oltáři, ale drahý trvá na tom, že jdeme prostě spolu :-( , mě je to tak nějak fuk, ale teď není ani jedna varianta správná. Jinak nám taky pár lidí odpadlo, ale neřeším to. Dnes jsem byla na nehty a jsou úúúžasné. Mám francouzskou, na levém prsteníčku je namalovaná kytka v zelené (aby ženich věděl kam vrazit prstýnek :-D ), druhá kytička je na pravém palci. Velice decentní ale krásná :-) . Já si dnes nakoupila kosmetiku, vyzvedla koláčky a dořešila kytky. Zítra ráno vyrážím ke kadeřníkovi, pak na pedikůru, pak se stavit do práce a honem domů, kde už budou první návštěvníci - pomocníci. Večer na 18 vyzvednout kytky, vyzednout drahého synka, cukroví a stan. Večer fotit těhupupík (doteď jsem žehlila hadříky). Doma mám binec, ale nějak asi prdím na úklid, není energie... Asi bych měla jít spát, protože zítra určitě neusnu..a pokud jo, tak se brzo vzbudím a spánek bude stát zahouby.. Tak všem klidné spaní a zítra pevné nervy při vyřizování těch posledních detailů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme 2500 koláčků a 27 kilo cukroví - všecko rozkrabičkováno, zítra rozvezem, dovezem ještě dorty za dceru a za syna a odvezem všecko do hospody, ale jinak zítra už si hodlám užívat volna s miláčkem....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj čarodky, tak jak jste si to užily?????????? vždycky když jsem tady četla ty řeči o tom, jak to je nejkrásnější den v životě a blablabla, tak jsem si nemyslela, že to sem někdy napíšu, ale je tomu tak, byl to prostě nejkrásnější den mýho života...všecko vyšlo, žádnej zásek vůbec nic, no prostě super... tak pište co vy
Odpovědět
Holky úžasný, jen na celý focení lilo jako z konve, ale tak uvidíme, co z toho fotografové vykouzlí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@snuflinka tak nám nespadla ani kapka za celý den....
Odpovědět
@lucy441986 Jééé, to můžeme jen závidět :-) Ná začalo při obřadu a přestalo, když jsme dorazili na hostinu...celou dobu, co jsme fotili venku - krom posledních 15 minut lilo, takže improvizace s deštníky jak vyšitá....Ale stejně to bylo krásný :-) Tak ať je stejně krásný a krásnější i další společný život ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeju holky všechno nejlepší do společného života a těším se tu pak na nějaké fotečky. Mě to čeká až v červnu, hodně se těším a zároveň mi stoupá nervozitou tep už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my jsme si to taky užili, počasí spolupracovalo, když jsme po obědě fotili portréty, tak začínalo hřmít, ale pršet začalo až dnes ráno. Krásná shoda okolností, když jsme, čerstvě oddáni, vyšli před radnici a formovali se na skupinové focení, začal nad náma kroužit čáp - pochopitelně to vyvolalo řadu komentářů :-D Hostina vydařená, hosté povětšinou chválili, velký úspěch sklidily svatební noviny a hned po nich předtančení ženichovy taneční skupiny. A cestou domů jsme zvládli rovnou i prvomájové líbání pod rozkvetlou třešní, poprvé jako manželé :-). Jen jediná vada na kráse - uteklo to strašně, ale strašně rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak už se hlásím jako paní Kaszová :-D My si den neskutečně užili, strašně ale strašně rychle to uteklo, obřad jsme si museli pustit včera na videu protože jsme byli tak rozklepaní, že jsme ani nevěděli, co nám paní oddávající mluvila :-D Počasí fajn do doby, než jsme se jeli fotit, tak jsme rychle cvakli fakt jen pár fotek a utíkali zpět, honem se zatáhlo a zvedl se vítr, fotky by stály za prd :-( Ale věřím že náš fotograf jistě něco s fotkami vykouzlí :-) Jinak jsem na místě hostiny přepadla tady naši Sonipa, tak koukejte na výsledek, myslím, že je to hezký kontrast barev ;-) A malá ochutnávka nás dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Dobrý den paní Kaszová, tady paní Vyzourková -)))) fotky vypadají skvěle -))) ale návrat do reality všedního dne je náročný -)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, posílám odkaz na naši naprosto nezapomenutelnou svatbu... vše ostatní bylo skvělé a tohle brali všichni naproto s humorem... fotky už nějaké mám, ale tohle stojí zato: http://www.youtube.com/watch?v=9iFgVc... Mějte se všichni krásně, paní Drábková :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka krásný fotečky, na jednu stranu závidím, že to máte za sebou a na druhou stranu jsem ráda, že to mám před sebou - už mi z těch příprav hrabe :-D
Odpovědět
Zdravim vsechne cerstve novomanzelky :-) Sice nepatrim do teto skupiny, ale v sobotu jsme byli s budoucim manzilkem omrknout prubeh svateb na zamku Kacina u KH, zjm. ten obrad venku ve 12h. mladym novomanzelum vzkazuji, ze jim to moc sluselo a preji hodne stesti a lasky. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 masakr :-) ale hlavně, že jste to vzali s humorem, to se ani jinak nedá, počasí neporučíš.............gratuluji a přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj k nám se to hodilo, nejsme přeci suchaři :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 to rozhodně ne, vypadá to, že jste "mokraři" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jsme oba z Povodí Vltavy :-))
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkný, tak to vypadá, že si s námi počasí pohrálo - my měli štěstí během obřadu pralo slunce tak, že se většina lidí spálila -))
Odpovědět
Profilova fotka
@mane30 no tak to je pak jasný :-))) to vám pršelo štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady se ještě oficiálně hlásí paní Svobodová ;-) (když mě tak dnes oslovila paní ve zdravotní pojišťovně, znělo to fakt divně) Kamculenka - super fotky, moc vám to tam sluší, i se Sonipa Lucy - taky moc hezké mane30 - tak to bylo teda brutální, ale zase budete mít na co vzpomínat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?