Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr na kdy máš ty nehty? pořád nevím, jestli tam jít ve čtvrtek nebo v pátek
Odpovědět
Profilova fotka
Hledá se svědek.!!! Tak to mi hezky začíná!!!! včera jsem přišla o svědkyni..... :-S :-S je na rizikovém těhotenství :-S a doktor jí takový "špás"jako je naše svatba nedoporučil!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cheriladynka ale notak, neboj, jistě někoho vhodného ještě najdeš... kamarádka se ráno s chlapem doma oblíkli, na ulici zastavili dva lidi aby jim šli odsvědčit svatbu a hotovo! Taky se dalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 jdu zároveň s tetou v pátek ráno kolem osmé hodiny, dvě a půl hoďky to prý bude celé trvat (nechci žádné umnělé, jen ať si paní poradí hezky s tím co okoušu :-D ), pak honem vyzvednout kytku, domů, a už nic namáhavého nedělat aby se mi nehtíky nezničily :-) I když si myslím, že to asi neklapne, ale jako výmluva by to mohlo fungovat :-D @cheriladynka Moc držím palce ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr jj taky nechci umělé, jen upravit svoje....holky ale včera jsem byla na kosmetice a když mi už asi deset minut trhala obočí, tak jsem se hodně bála, že mi tam nic nezbyde, zbylo a výsledek stojí za to...vypadá to fakt mnohem líp
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se včera konečně pustila do vyšívání poštářku a rozhodli jsme se, jakým stylem budeme dělat voničky, takže můžu proběžně pracovat na dvou věcech. Taky jsem ženicha zapojila do příprav - nařezat a pak hlavně na jemno nastříhat proužky papíru na quillingové kytičky, které budeme dávat na jmenovky a krabičky na cukroví. No, byl u toho pěkně vzteklej. Jinak na nehty jsem já objednaná na pátek odpoledne - někdy ve tři nebo ve čtyři a už taky předem hlásím, že pak už nic dělat nebudu. A taky nechci umělé, mám poměrně pevné svoje vlastní, navíc mi ty dlouhé paznehty pěkně zavazí. @kamculenka O svých vlasech jsem si taky původně myslela, že bude problém něco vymyslet a chtěla jsem vyčesaný drdol, ale paní mě přesvědčila, že je to škoda a že držet to určitě bude. No tak natáčela, na konec jen lehce přelákla a já chodila celý den jak beránek, přestože jsem ty vlasy asi dvakrát rozčesávala. A při česání na ostro prý přelakovává zvlášť každý pramínek, takže se opravdu nebojím, že to držet nebude. Jen je to pak rovnou na umytí hlavy. Jinak normálně mi všechno zplihne tak do dvou hodin, takže už se ani neobtěžuju cokoliv vytvářet.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena Mno mám stejný problém, mě nic prostě nedrží mám vlasy rovné jak vyžehlené (ne že by mi to vadilo) ale fakt na nich nic nedrží...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, děvčata a je to v prdeli. Vybouchl mi řidič i s autem. DO PRDELE!!! Já teď fakt nemám koho sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to, co se stalo? Nezoufej, jeste je cas sehnat nakyho nahradika...ale je to blby - zbytecna komplikace a dalsi vec k reseni, to jo :(
Odpovědět
@kamculenka To se mi taky stalo, naštěstí už před pár týdnama. Nezoufej, určitě někoho seženete. ;-) Já jsem byla včera zkoušet nehtíky a výsledek mám ve fotogalerii. Myslím, že se to povedlo dost dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jkl05 @gutgirl No musí odletět na služební cestu do Londýna. Chtěl, že bude řídit jeho segra, ale žádnou cizí babu na svatbě nechci prostě. Nevím jaká je, neznám ji, nevím jak řídí, třeba bude protivná, nasr... nene, nic takového gut, nehtíky vypadají docela pěkně :) na mě jsou až moc ostré/hranaté a malíček trochu ujel, ale jinak jsou mooooc pěkné :-) fakt :-) Já jdu v pondělí na zkoušku účesu a líčení a na nehty. No to bude hlína! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak to ti nezávidím, je to škoda s tím řidičem, ale myslím, že na to máš taky dost času abys někoho důvěryhodného sehnala. Tak ti budu moc držet palce! :-) @gutgirl Nehtíky jsou moc pěkné, ale já bych si na takové dlouhé netroufla :-D Jsem zvyklá na ty své extra krátké a zrovna ve svatební den bych něměla odvahu zkoušet dlouhé :-) Hele holky to se chodí i na zkoušku nehtů, jooo? :-. Já to teda risknu napoprvé a naostro, ale s tím, že mi je bude jenom zdobit - neprodlužovat, na tom asi nemá co zkazit :-D Zrovna jsem začala tvořit svatební noviny, ufff fuška, snad to stihnu :-) Jaké máte zkušenosti s rodičema takhle těsně před svatbou? Mi to připadá, že ať udělám co udělám všechno je pro ně špatně a ničím se jim člověk nezavděčí...Teď! pár dní před svatbou, jsem zvědavá co budou vyvádět za týden, dva...Máte to taky tak?? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janauhr: Tak rodiče jsou v pohodě, jen se ptají zda mají něco koupit, co je třeba, zda se něco nestalo, nebo tak, ale jinak zatím v pohodě. Já jdu na nehty, abych si s nimi ve svatební den neublížila, nehty jsem nosila dlouho, ale člověk si odvykl a já mám nehty svoje věčně polámané (no jo v práci furt lezu do krabic a dělám s penězmi, to se poláme hned) a chci vypadat jako nevěsta a ne jak brigoška z užranými nehty :-D
Odpovědět
@janauhr já jsem si celkem zvykla na nehtíky, takže pohodka. Byla jsem u kamarádky a už je udělala jako svatební, s tím, že to ještě před svatbou upravíme. :-) S rodičema jsme na tom stejně, mojí mamině se nic nelíbí, všechno je divné, takže přestávám to řešit a všechno jí ukážu až v den D, jinak bych na to neměla nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamculenka - to s tím řidičem je mi moc líto, nemohl by třeba zaskočit někdo z rodiny? Vím, že tam nemáte vztahy úplně ideální, ale třeba by se jeden člověk ochotný našel. Nebo by pak nevyšly auta? Gutgirl - podobně jako holky, nehty se mi moc líbí, jak jsou namalované, ale i na můj vkus jsou až příliš dlouhé a hranaté. Já bych si s nimi byla schopná ublížit nebo je utrhnout. Janauhr - noviny stihneš, já ještě ani nezačala ;-) A co se týká rodičů, tak je to jednoduché, my bydlíme v Praze, ale bereme se na Moravě, takže svoje rodiče mám většinu času dostatečně daleko. Máma dostala na starosti cukroví, já se jí do toho nepletu, jen jsem byla znásilňována o návštěvních víkendech k louskání ořechů. Další věci jí sděluju pouze informativně, a bez přílišných detailů, má jiný vkus a ve třiceti už si do svého mluvit nenechám. Stačily mi její připomínky před výběrem šatů - ve stylu "Měj rozum, uvědom si, jak vypadáš, ať v nich nejsi široká jak almara." Asi by mi opravdu nedošlo, že nemám zrovna postavu modelky, tak jsem si na výběr vzala kamarádku a kromě ní a svědkyně nikdo neví, jak budou moje šaty vypadat. Přítelovi rodiče sice bydlí v Praze, ale kromě toho, že se ptají, jestli nám mohou s něčím pomoct (a my pro ně nic nemáme), tak jsou vlastně tak jako mimo. Teda, možná, že něco řeší, ale já o tom nevím, a rozhodně se nám do ničeho nepletou.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No nevyšly by auta, to je to. Tchyni se radši ani nezmiňuji, ona by zas někoho našla nějakého vyžírku. Naštěstí jsem byla uvědomělá, cinkla kamarádce do Prahy, která mi na svatbu s partnerem přijede a pojedu tedy nejspíš jejich autem... tak ještěže tak! Mají tady rodiče a oboje mají slušná auta a že svolil, že mi to odřídí... :-) zlatí přátelé! Můj fotřík má taky plno "známých" ale na nějakého plesnivého dědka s oplzlýma kecama fakt nejsem ve svůj svatební den zvědavá! Tak, já jsem dnes mamce odevzdala snubní prstýnky, a během víkendu bude můj drahouš odvážet věci k mamce, mě už to trhalo postel zespod, jak to bylo narvané ten úložný prostor těch válend :-D Tak se to poodváží a pak se to v pátek 29. vše odveze z jednoho místa a bude! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je supr. To by pak chtělo se kamarádům řádně odvděčit :-) A propos, krátce poté, co jsem dopsala předchozí příspěvek, volal přítelův táta, jestli by třeba neměli zajet do Litovle a aspoň že našim zavolá (potřeboval telefonní čísla) a domluví se co a jak. Takže řeší, ale tím dobrým způsobem.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena Tak to máš dobré, nám se moje maminka spolčila s babičkou a nic jim není vhod. Domluvíš jim kadeřnici, která by měla jen opravit zplihlý účes po noci před samotným obřadem, tak se jim to nelíbí, že jako chcou od ní účes komplet celý (obřad máme 10:20 - už vidím jak by se to stíhalo), tak jsem si pozvala holičku k nám domů, aby to rodina měla jednodušší, a zase je to zle, protože to se nebudou moci používat natáčky, protože paní kadeřnice si sebou samozřejmě nepřiveze sušák :-| No mazec :-( Forma stravování se jim nelíbí, nelíbí se jim jak hosty ubytujeme, prostě skoro nic.... Vše jsme řešili po telefonu, ale asi to tak vypadá, že přestanu, ať se prostě nechají překvapit. ale jak znám mamku, tak žhavit dráty a vyšilovat bude každý den... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr A jaj, taková přesila, ale aspoň je nemáte tak říkajíc přímo za zadkem. Až bude máma žhavit dráty a vyzvídat, tak můžeš odpovídat ve stylu máme zařízeno/vybráno/zamluveno a bude-li se ptát, jak to vypadá nebo jak, tak "vyhýbavé" odpovědi bude to supr, nechte se překvapit, ať z toho taky něco máte. A pak už se jen obrnit nervama.
Odpovědět
@janauhr Neboj, nejsi v tom sama, s maminkama je to asi vždycky těžší. Já už říkám, ať se nechá překvapit (i když vím, že se jí to stejně líbit nebude) a dělám si všechno po svojem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena @gutgirl Už se mnou asi nemluví, proběhla hádka po telefonu, a od té doby nic... Vypadá to na klid před bouří :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak jsem tu dlouho nebyla...teď s tou prací je toho času strašně maličko... :-p Každopádně ale přípravy finišují, v pátek mám poslední zkoušku šatů, byli jsme na hradě vybrat se slečnou z agentury místo na obřad a úplně jsme změnili původní plány, zkoušku účesu mám příští úterý, na líčení se ještě zítra musím domluvit kdy bude zkouška, taky je třeba zavolat na dort, odeslat slečně z agentury hudbu co jsme si vybrali a dodělat spoustu serepetiček na výzdobu, atd....a čas tak strašně letí....taky máte ten pocit.... :-x :-) ? @kamculenka : tak super, že jsi to s tím řidičem vyřešila....my to vyřešené máme, žádného mít nebudem...samozřejmě z hostiny jo ale z párty pak už ne, to bychom se nedoplatili.... 8-) @gutgirl : nehtíky jsou moc pěkné...taky si budu nechat dělat, ale naostro, v pátek před svatbou...nejlépe večer, abych přes den ještě mohlo dodělat všechny potřebné věcičky.... :-) @janauhr : teda taky to nemáš jednoduché s tou rodinou koukám....u nás to zase vypadá že můj táta a babička na svatbu ani nepůjdou, táta vymýšlí, že tam nikoho nezná a že na takové věci není....takže pokud to tak dopadne budu tam jak sirotek bez rodiny.... :-x @alkena : koukala jsem na ten tvůj účes...pěkné kudrlinky teda vyčarovala z rovných vlasů...a koukám, že máš stejné růžičky jako já, akorát je mám tmavě červené....jak to vypadá v reálu, nejde to vidět?
Odpovědět
Zdravím holky, tak my jsme včera s družičkou nabalily tombolu, dostala jsem od ní podvazek, takže mám něco nového a něco modrého. :-D Jinak na pátek máme naplánovanou rozlučku, tak se moc těším :-D @janauhr snad ne, třeba to bude v klidu, možná pochopily, že to mají nechat na tobě. ;-) @sonipa děkuju ;-) já jsem na nehty zvyklá, takže je půjdu akorát ve středu poupravit a v klidu. V pátek večer už to nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte koťata, jdu zítra na vlasy, nehty, mejkap, to bude prča :-D Chci vidět, co na mě holky vymyslí zítra, fakt si na to počkám jako :-D Jo letí to letí, ani se mi vdávat nechce, ale co už... V pátek mám rozlučku se svobodou, bo pak mám dlouhý týden v práci a pak je svatba, ale asi půjdu jen s jednou kámoškou někam zapařit, vyblbnout se a bude :-) co taky jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hovno, jsem bez řidiče i auta, kamarádka chtěla jet s náma v autě, aby se ten její, který nás nezná, necítil blbě, když nám bude šoférovat, cizím lidem... hm, trochu mě tím zarazila... no co už, pojedu třeba taxíkem, fakt je to v prdeli, nemám auto ani nikdo z rodiny nemá. Do kelu!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka To mně moc mrzí takhle krátce, ale ještě pár dní máš tak honem obvolávat! My budem mít pro nás taky cizího člověka (je to prý taxikář) a budeme ho volat vyloženě JEN, když bude někdo potřebovat odvézt, zavézt, přivézt atd atd. Na svatbě ho taky nechci když ho neznáme...Zkus to taky tak. Někoho známého co máš poblíž, určitě ještě seženeš, a taky ho volej jen až ho bude potřeba. Myslím, že je to nejlepší - a nemáš ho na svatbě. Cálneš jenom benzín a pak nějaká ta výslužka... a je to Držím palce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janauhr: Jsem domluvená zhruba s kamarádem, co mi poveze ženicha, že má kamaráda se stejným autem, a vezme si jen na pivko a benzín, to se snad dá, snad to klapne, bo mě už střelí :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Na zhrubé domlouvání to už není. Zavolej mu, ať víš na čem jsi a taky tě to určitě uklidní, až budeš mít jistotu :-) @gutgirl no snad to pochopily, ale mi to připadá spíš jako by se čekalo, komu dřív rupnou nervy, a už to nevydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr No to musí ten kamarád domluvit s tím svým kamarádem, takže tady volat můžu leda do tmy,... chvíli ještě počkám, jinak zaúkoluju tatíka ať sežene nějakého chudáka důchodce s malým důchodem ale přesto superdrahým autem...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka my to ladíme do čarodějnic když už se tak hezky povedlo to datum, takže klidně poletím na koštěti :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?