Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Uvidíš no, někde je mají drahé ale někde v pohodě, poohlídni se třeba ve svat.salonech, tam je hodně mívají, třeba narazíš na dobrou cenu :-) já měla jeden za cca 4Kč/ks
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak potom co jsem se smířila s tou dnešní odpolední a přehodila si švadlenu, domluvila se s nastávající tchyní a svědkyní, že tam půjdem v sobotu místo zítřka, když musím do práce, tak mi přišla vzápětí sms že se nástup odkládá o týden, jsem myslela že mě švihne.... ]-( No takže ještě týden spočnu doma teda.... :-p @lucy441986 : účes máš šikovný a melírek to jistě ještě trochu oživí.... ;-) A ty prstýnky už si teď dovedu představit, mě v první chvíli napadla látková stuha, teď s tou na vázání dárků už je mi to jasnější.... x-) :-D @kamculenka : jj, kéž by to chtělo vyjít....pak to i odtajním, neboj se nic.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem zase jednou u rodičů, takže jsem učinila další pokrok v přípravách. Byla jsem dnes na zkoušce účesu (mám v albu) a moc jsem si to užívala a jsem nadšená. A taky už nemám strach, že mi účes nevydrží. Na té zkoušce mi to jen lehce přelákla a ještě teď vypadám jak velikonoční beránek :-)) Cestou domů jsem si rovnou zamluvila kytky, budu mít kulatou složenou z bílých chryzantem a oranžových růží. Pak jsem si ještě zašla na matriku a vyfasovala seznam skladeb, tak máme co dělat po večerech :-) No, a ve středu ještě přijde na řadu zamluvení dortu a výběr obleku pro ženich, tak na to se teda moc netěším, bude chtít být rychle hotový, tak mu to bude jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásím se po týdnu. Tak máme doma už svatební skleničky a tchýni přišla domů naše fotka na jedlém papíře na druhý svatební dort 8-) tak pecka... hned to hážu do albíčka :-) A jak se jinak máte? Já makala jak urvaná, 5 dvanáctek za sebou v obchodě. Ale práce mě baví. Ještě příští týden jedu na zácvik do toho Starého Města u Uh. Hradiště a pak už si budu až do otvíračky zařizovat svoje území u nás na prodejně v Karviné ... :-) otvíráme 6.4. tak budu mít dost času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Pokud jsem to všechno dobře spočítala, tak bys měla v týdnu nastupovat do práce, t ak přeju, ať se ti daří! @kamculenka pěkné skleničky a super nápad na dort. A je fajn, že tě práce baví, hned se pak do ní chodí lépe :) My tento týden zvládli ten oblek a pak jsme se do salonu vraceli ještě jednou, protože si ženich rozmyslel, že by ještě chtěl vestičku. A tak nakonec ji má ;-) Včera jsem si na plese odzkoušela punčochy samodržky z M&S. Držely skvěle, vůbec se mi nerolovaly. Akorát teda nedělají bílé, takže je rozhodnuto o tělové barvě :-p A ani mi v nich neklouzaly nohy v tanečních botách, což je pro mě super zpráva. Co mě však na plese trochu rmoutilo, je moje dřevitost :-| Beru si tanečníka, tak je tanec docela důležitý, ale to, jak zapomínám kroky, které skoro každý týden chodíme trénovat, je síla. No co, ví, co si bere.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Tak tak, co si chce brát, to má! :-D Můj kolega ze Starého Města u Uh.Hradiště se taky žení 30.4. docela sranda, jak to vyšlo :-) v takové velké firmě a hned v jeden den dvě svatby zaměstnanců :-D Jinak já se psychicky připravuju na další týden mimo domov, nedělá mi to dobře, být pryč celý týden :-( No, co se dá dělat, aspoň tam jsou fajn lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak včera jsem byla na další zkoušce šatů a už se to krásně rýsuje... :-) Taky jsem koupila stužky na auta a peříčka na stůl a objednala jsem si u švadlenky ještě vlizelín, přes týden budu muset všechno nafotit a dodat vám sem fotečky ať kouknete.... 8-) Taky jsem včera byla poprvé ve svatebních botkách a zjistila jsem že je budu muset pěkně rozchodit jinak v nich pak celý den nevydržím.... :-p @alkena : gratuluju k nákupu obleku....a nic si z toho nedělej, já taky žádné tanečky neumím... :-D ;-) Jinak do práce jsem neplánovaně nastoupila už ve čtvrtek na ranní a dneska mám první noc... :-p :-) Tak snad to přežiju... :-D @kamculenka : moc krásné skleničky.... ;-) Taky mi došlo že my ještě žádné nemáme.... :-N A super, že tě to v práci baví, mě zatím taky, chytla jsem dobré místečko, tak doufám, že už se to nezmění.... 8-)
Odpovědět
@alkena samodržící dělají i v bílé a mají i nádherné krajky, koupila jsem je teď v prioru asi 120Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@razinka Ahoj, já nemyslela, že se nedělají vůbec, ale zrovna ne ty MS. Vyhovuje mi na nich, že je mám odzkoušené. Ještě uvidím, zatím je čas, ale stejně neplánuju ukazovat nohy a už vůbec ne svoje tlustý stehna :-p , takže punčochy budou vidět akorát v botách.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka No, hezky se vám to sešlo, to je pravda. A neboj, týden uteče a jak se pak budeš těšit domů ;-) Ale je fakt, že když jsem teď jela k mým rodičům už v pátek večer a partner přijel až v úterý večer, tak mi to taky přišlo dlouhý, i když jsem se rozhodně nenudila :-) @sonipa Jo, jo, boty určitě pořádně rozchodit, lepší mít puchýře a odřeniny teď než ve svatební den. Jo, a s tím tancováním, jako já se kvůli tomu nehroutím a nemám deprese, ale je fakt, že mě to mrzí. Tancování totiž i mě samotnou baví, bohužel jsem poněkud dřevěnější a sklerotická. Jo, a přeju, ať ti nadšení do práce vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že na 30. 4. 2011 toho je požehnaně. Já taky:) No jo, čarodejnice jsou oblíbené :) Snoubenec tvrdí, že to bude mít aspoň rychle odbyto - ráno ženich večer vdovec až mne upálí :)) Nemáte náhodou někdo nějaký nápad jak ten den na čarodejnice oživit? Nějaké soutěže, zábavu atd atd..? A není tu náhodou nevěsta, která bude mít svatební oslavu U Ogara? Vím, že tam kromně mně bude ještě jedna svatba, tak co kdyby náhodou...:)
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No kdyby tu aspoň nebyla taková nuda od rána nic moc zákazníků, tak to je o ničem sedět a čučet do zdi :-( janauhr: Vítej mezi čarodějnice a ve kterém měste máš svatbu? Vizovice?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka Ahoj, jo jo, svatbu mám na zámku ve Vizovicích, tak snad tam v tu dobu ještě nezmrznem :) Jinak sháním nějakou super sedící čarodejnici, kterou bych mohla vyzdobit své auto, nevíte o něčem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se včera vrátili z úžasné dovolené v Rakousku, parádní lyžovačka, sluníčko, sníh, no prostě nádhera...a opět jsem se přesvědčila, že si vážně chci vzít nejlepšího chlapa na světě -)) jinak ted začnou vrcholit přípravy - cukrářka si napsala seznam, co všechno chce nakoupit na pečení a je toho celá A5, takže to bude masakr....nakonec bude 25 kg drobnýho cukroví, 8 řezů a 5 rolád...a to jsem chtěla 25 kg všeho dohromady...ach jo... jinak je hrozný být zase v práci po něčem tak krásným jako je dovolená...
Odpovědět
ahojte, taky se budu vdávat tohle datum:) zdálo se mi, že je ze všech nej:) a víte že den před námi se žení princ Wlliam s Katy? :-D jsem se tomu musela smát a docela mi to je jedno, já mám 30. a ten den si nenechám nikým skazit. Řešila jsem tuhle, zda pozvat ženu svého pravého otce, jelikož ji vážně nemusím a ona se drze pozvala na svatbu, jako že když jde otec tak může i ona..Chtěla jsem ji setřít, ale asi budu mlčet. Nedávno jsem se dozvěděla, e peníze, které jsem měla mít na svatbu, má dostat její rozmazlený spratek na auto. Ani nevíte, jak jsem byla dopálená!!!si to ještě rozmyslím, zda ji pozvat, nechci, aby mi tam dělala ostudu a taky měla blbý kecy... Ale to ještě uvidím, ještě jsem jim nevezla oznámení:)) A jak vám jdou přípravy? včera jsem byla vybrat šatečky své malé sestřičce, která půjde přede mnou a bude rozhazovat lupínky:) už se hodně těším, ale taky zároveň už to chci mít za sebou:))Jsem asi divná:))
Odpovědět
Profilova fotka
nejsi divná, taky se těším, ale zároveň si hodně oddechnu až to bude za mnou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. @svovi Taky se na svatbu těším, užívám si přípravy, ale i se těším, až to všechno bude za náma, bude to úleva. Jinak zkus mrknout na témata jako Jak nepozvat příbuzné nebo soutěž o největšího škodiče svatby či podobně, taky tam holky řešily podobné problémy, tak třeba najdeš nápad jak se s tím vypořádat. Jsem ráda, že tyto starosti nemáme. @lucy Návrat z dovolené je vždycky těžký, ale bez ní by to nebylo ono. A vy máte seznam surovin jen na A5? Mě když ukazovala mamina seznamy na Ačtyřkách .... :-. Nechává píct na třech místech, dala jsem jí tohle na starost, já jen vždycky celý víkend strávím louskáním ořechů. A kolik toho bude kilo, to snad ani radši nechci vědět, stačí mi jen ty krabice, co se hromadí u nás v pokoji, až přijedu příště, tak snad ani nebudeme mít kde spát! Ale tak zase budeme mít okolo 60 lidí, tak se to porozděluje.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena tak nám naštěstí louská ořechy babička a děda, ale jinak tady ta A5 je na cukroví - drobný, řezy a rolády, pak se ještě budou píct koláče, ale na ty seznam nemám....
Odpovědět
Profilova fotka
Ořechy už máme naloupaní a odevzdané paní cukrářce, tak snad to bude mňamka :-) Ještě nás čeká výběr hudby na pochod do a ze zámku a domluvení hostiny v restauraci. Pořád uvažujeme, jestli náhodou nebude třeba objednat ještě nějaké občerstvení po večeři - tu budeme mít na 18:00 hodin formou rautu. Jestli bude zábava do půlnoci až rána....nebudou mít ti lidi ještě hlad?? =-) Nevím nevím... holky, poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem ze 14denního školení doma. Abych pravdu řekla, nějak se mi vdávat nechce. Poslední dobou se pořád jen hádáme, leze mi doslova na nervy. Nějak mě přešla euforie ze svatby :-( ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Ahoj, a nejsou to jen nervy na pochodu? Byli jste oba bez práce, termín se blíží .... @janauhr Soudě dle sebe, kdybych se najedla v šest, tak kolem půlnoci už bych teda hladová byla. My budeme mít tak kolem půl třetí klasicky oběd a pak kolem šesté sedmé se taky nachystá raut (převážně studené mísy) a to by snad pak už stačit mělo, budou lidi chodit ujídat průběžně. Tak nevím, ono to asi nakonec vychází stejně jako tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Já nevím, ale cítím se jak 20 let po svatbě, kdy mě na něm dráždí každé slovo :-( do prkýnka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamculenka: Tak takový stavy mívám taky, to asi není nic neobvyklýho. Kupodivu, když se přípravy rozběhly naplno, tak je to u nás lepší (teda, jako ne že by nebyly, ale ne tak často).
Odpovědět
Ahoj holky.. Taky se vdávám 30. dubna.. Až teď jsem našla tuhle diskuzi:) Tak se pochlubte jestli máte už všechno zařízené? Zjistila jsem, že ode dneška za 6 týnů to vypukne..
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No já mám pocit že s námi to jde z kopce prostě. Nevím, třeba to bude lepší jak začneme naplno pracovat a všechno teď jsem byla 14 dní pryč a sralo mě všechno. buxik: Zítra jdeme za kuchařem vybrat něco dobrého a domluvit se na rozpisu potravin, jinak už máme relativně všechno, až na cylindr na ženichovo auto, ten co jsem koupila za těch 55 Kč je pro ostudu, 3leté dítě by ho udělalo líp :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena ahoj díky za odpověď, no my právě budem mít kolem 18:00 večeři formou rautu, a bude to mix teplého i studeného. Většinou prý v té restauračce dělali buď to anebo to, takže když my budeme mít obojí, tak snad toho bude dost až do půlnoci či skororána. No asi se ještě půjdu poptat přímo té paní, co to má v restauraci zařízené, jak to tam u nich normálně chodívá a kolik toho na tu večeři vlastně bude ať mám klidné svědomí a nebojím se, že nám hosté umřou do rána hlady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsme dnes s drahým byli s kuchařem vymyslet jídelní lístek. No, teda za jídlo to bude pěkná palba, ale budou to mňamky! Předkrm: Rajčata plněná šunkovou pěnou a půlka vejce s pěnou, banketka Polévka: Hovězí vývar s játrovými knedlíčky Hlavní jídlo: Kuřecí stehenní maso v kabátku z anglické slaniny, bramborová kaše a saláty, zeleninová obloha (kaši si nabere kdo jak bude chtít, bude kaše i obyč.brambory) Dezert: Dort, káva Večeře: Ražniči z vepřové kýty, americké brambory Večerní raut: Salámový dort Salámová mísa Sýrová mísa Kuřecí miniřízečky Různé omáčky Zelenina Šopský salát Salát s ovocem a čínským zelím Plus na stole brambůrky, koláče, cukroví, oříšky... Já myslím že u mě hosté hlady neumřou :-)
Odpovědět
@kamculenka Panejo :-) Za takovou hostinu by Vám měli přinést pěkně tučný svatební dar. Mně se úplně sbíhají sliny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Ahojky, tak se to u nás tak nějak uklidnilo, Sláva! :-) usamovapravaruka: Díky, no uvidíme co bude, jsem sama zvědavá... ne že by se svatba dělala kvůli peněz, to samozřejmě ne, ale tak každá kačka dneska dobrá, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak my máme 3. dubna první ohlášky v kostele, takže od teď už prostě každou neděli budeme trčet v kostele...ach jo, že já raděj nevybrala matriku -) a to mám 4. dubna narozeniny a chtěli jsme zase vypadnout na nějakej hezkej víkend pryč... jinak v neděli jdem domlouvat taky jídelníček, tak díky za inspiraci -) už se nám to blíží -)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?