Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
@alkena No to je klasika, jejich heslo by mělo být : dneska podáte, zítra ztratíme. To se ti nedivím, že jsi naštvaná. Jsou nespolehliví, taky jsme měli nedávno problémy na poště. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak svatebka jsou vytištěné, teď ještě dozdobit, odírkovat, zkompletovat a svázat a poslat.....uffff....jo a doufat teda že je ta pošta doručí jak to tady čtu.... :-S @alkena : to se ti taky nedivím...to mě ani nenapadlo že je nemusí doručit, teď aby člověk ty lidi ještě obvolal jestli jim to vůbec došlo.... :-p @kamculenka : jinak zkouška se včera nekonala, jsme se špatně pochopily se švadlenkou, chtěla se jen domluvit se svědkyní jaké šaty teda bude chtít, tak jsem vybrali látku, ale super originální, takovou jsem snad ještě neviděla...a domluvily jsme vývazky a podvazek a drobnosti, detaily a zkoušku budeme mít příští sobotu, to už ale obě najednou, tak KONEČNĚ se dočkám..... :-D Ještě by mě teda ale zajímaly ty tvé stužky na auta....to dáš všem ostatním svatebčanům a říkáš 5 mm široká je ta stuha...no to je dobrý nápad...kdy to budeš dělat? Určitě to vyfoť, bych se ráda koukla pro inspiraci...moc se mi to s těmi růžičkami jako nápad líbí... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, dneska podáte, zítra hledáte! sonipa: Asi jsem to špatně napsala. Stuha pro mě a pro ženicha je 5 cm hrubá, na moji půjdou ty růžičky. Pro ostatní svatebčany máme 3 role po 25m obyč tenké bílé stuhy, na tu chvilku, cca 10 min v autě celkem to bohatě stačí. Nejedeme nikam daleko, takže takhle. Soni, až to budu dělat, tak to vyblejsknu, jinak jsou to majinké, asi papírové červené růžičky průměr cca 1cm...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No jo, taky by mě to nenapadlo. Ještě zjišťuju, komu to vlastně nedošlo a zítra asi vlítnu na poštu. Posílali jsme to na dvakrát. Už jsem byla naštvaná na svoji část pozvaných, že se neobtěžují dát vědět, a oni za to vůbec nemůžou. A kdybychom od nich všech nechtěli do 15. února potvrzení, tak snad ani nevím, že nic nepřišlo. Zatím je to šest z devatenácti - všechno z jedné várky. Navíc těch 6 šlo na různá místa a je to přece jen už dost na to, aby to byla náhoda nebo to zvrzaly pošty v místě doručení. Ježíš, mě to tak hnulo žlučí. Co se týká šatů, tak já budu mít z půjčovny. Byl jsem si vybírat hned na začátku ledna a od té doby nic. Ani na netu jsem je nenašla, teda si myslím, protže tam jsou jedny, které by to být mohly, ale vím, že jsem zkoušela dvoje, které byly celkem podobné. Tak si myslím, že to jsou ty druhé. Teď mám na začátek března domluvenou v salonu zkoušku účesu, tak si ty "svoje" budu muset najít, prohlídnout a nafotit ... potřebuju k nim vybrat nějakou bižu či tak. Už se těším. Takže se vůbec nedivím, že už se nemůžeš dočkat zkoušky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo takhle...tak teď už tomu rozumím....no taky budu muset ještě koupit nějakou stužku na ostatní auta...musím ještě koupit vlizelín, tak to objednám asi ve stejném e-shopu, pokud tam bude.... :-) Ale určitě to nafoť, bude to moc pěkné s těma růžičkama.... ;-) @alkena : no já se ti nedivím...člověk se snaží, potřebuje potvrzení od svatebčanů a ono se to prostě ztratí.... :-S A co se týče těch šatů....jakou máš představu? A kolik vlastně vyjde takové půjčovné? Jinak holky jsem konečně dotiskla dneska už i pozvánky, takže co se týče tisku je hotovo, teď už jen dodělat.... :-) Taky jsem si domluvila už definitivně kytky a zaplatila zálohu, ale pravděpodobně se cena nebude moc lišit, takže i tohle už máme z krku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Já to napsala asi špatně, šaty mám vybrané a zamluvené, jen jsem od toho začátku ledna nebyla v salonu ani ty svoje nenašla (myslím) na jejich webu, ale jsou dost podobné těm na fotce (a možná jsou to dokonce i ony, já fakt nevím =-) ). V tom mém salonu mají většinu šatů půjčovné kolem tří tisíc, no já si vybrala jedny z nejdražších - 5200. Měla jsem od začátku jasno, že si nechci šaty kupovat ani nechávat šít. Finančně by to možná vyšlo hodně podobně, ale co pak s nimi, skladovat by zabraly dost místa a pak prodávat by mi bylo líto, takže takhle to bude vyřešené. Jinak jsem dnes vlítla na poštu a reklamovala to nedoručení. Pán mě poměrně ochotně vyslechl a prohlásil, že když je těch dopisů tolik (nakonec jich bylo deset - ehm, půlka z těch, co jsem ten den posílala), tak mi asi vrátí poštovné. Hm, supr, co ty oznámka? Bohužel u obyčejných zásilek není nárok na odškodnění. Ještě po mě chce, abych mu zítra donesla adresy, na které to nedošlo a zřejmě bychom měli jepsat nějaký oficiální zápis, to jsme dens nedělali. Tajně doufám, že ty dopisy někde najdou pohozený, ale asi jsem dost naivní, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem nedávno reklamovala dobírku - 6000 Kč se kdesi zatoulalo.......
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Jo, tak 6000 by mě teda žralo hodně. Jak jsi s tou reklamací dopadla?
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě, byla to šéfova dobírka a ne moje, tak mě to netrápilo, ale dopadlo to dobře, vyreklamovali jsme to, a za dva dny peníze dorazily a za dva další dny přišel dopis, že je reklamace neoprávněná....podotýkám, že se ty peníze toulaly měsíc a ne třeba dva týdny, ale hlavně že to dobře dopadlo jinak holčiny dneska nám dorazily snubáčky, přítelovi do práce a ten mě teď zlobí, že je uvidím až toho 30.dubna....ach jo snad to myslí jen z legrace
Odpovědět
@lucy441986 jéé tak to bych nevydržela až do toho 30-tého :-D musíš mu říct, že si ho přece musíš vyzkoušet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, pošta si dělá opravdu co chce a obyčejnej člověk jim do toho nemá co kecat :-( Ad snubáky - my jsme si je oba zkoušeli hned ten den, co jsem je přinesla domů. A pořád se na ně chodíme dívat, i když teď už ne až tak často. Ale čekat na podívání až do svatby .... taky bych to nevydržela.
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že ho obměkčím ......právě taky argumentuji tím, že co kdyby mi nebyl....
Odpovědět
Článek se načítá
Ne jako opravdu se to musí vyzkoušet, aby se nestalo, že by ti ho nemohl navléct nebo naopak, že by byl volný a hned bys ho někde ztratila. Musíš na něj použít ženské zbraně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mám novinky. Můj nastupuje do práce, i já nastupuji do práce :-) Pecka :-) snad už bude zase líp... Jinak co se týká pošty, to je taky katastrofa, u nás doručování... někdy nedají ani oznámení o zásilce... maras. Už jsem na poště dělala několikrát bordel, docela to pomohlo... ale na jak dlouho no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no tak to je úplně paráda.......to tě vzali jak jsi byla na tom pohovoru teď nedávno, že ti řekli, že jsi měla moc zkušeností po malých časech? jinak se miláček nechal obměkčit, mohla jsem si prstýnek vyzkoušet, je krásnej, ale nesmím ho fotit a ani nikomu ukazovat....tak ho sem dám holt až po tom třicátým dubnu....
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Super zpráva! Tak ať to tentokrát vyjde pořádně a nemusíš zase hned hledat další.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a krásný víkend přeju... :-) @alkena : jo tak to jsme si špatně rozumněly....takže šatky už máš vybrané.... :-) No já si je musím nechat šít, takové jaké chci bych nikde nesehnala...a cena se vyrovná půjčovnému, takže si je pak buď nechám, nebo kdybych je chtěla prodat, tak se mi ještě vrátí nějaké penízky zpět.... :-) @lucy441986 : tak super, že už máte snubáčky...my už je máme doma od začátku prosince a jak píše alkena, taky jsme se na ně furt chodili dívat a zkoušeli si je, no teď už to děláme taky míň ale pořád stejně moc se nemůžeme dočkat až je budeme mít napořád.... :-) @kamculenka : teda paráda...to mi pověz, kde nastupuješ, já furt hledám a nic.... :-S Ale jinak moc gratuluju oběma, hned bude líp, to máš pravdu.... :-) ;-) A nic si z toho nedělej, u nás taky málokdy zanechají oznámení o zásilce, většinou se musím chodit ptát, když na něco čekám..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, děkuji za podporu, lucy, ano, tam kde jsem byla a jak chlap držkoval, že jsem všude byla chvilku. Sonipa: no taky do elektra, otvírá se v Karviné, mám to 15min pěšky... Ale to víš, taky mám strach, ať to nedopadne jak v minulé práci, nastoupím, postaví se prodejna, rozjede a zase budou propouštět :-( fakt se toho bojím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, v albu mám pro Vás další dávku fotek, co už máme doma... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... :-) Máme tu teď kluky od skoromanžílka, tak moc nestíhám, natož vyčíhnout prázdný pc.... :-D Včera došly poštou svícny na hostinu i párty, tak už je zase něco málo doma.... :-) Svatebka vesele rozdáváme a tak nějak se nám hostina rozrostla nečekaně o další dva lidi, nemyšleno špatně.... :-) @kamculenka : jo do toho elektra jsem tuším psala taky, ale jak teď koukám, tak to zřejmě nevyšlo.... :-S Já už fakt nevím, co dělám špatně, že mi to nikde nevychází.... :-( Jinak super fotky, to už toho máte doma taky pěknou hromadu, no já se budu muset polepšit a taky něco nového nafotit do alba ke zkouknutí.... :-) Pak písni jak jsi dopadla v tom obchůdku v Havířově.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak už můžete okouknout i moje oznámení........... jinak ve čtvrtek jdeme pro výzdobu na auto, tak jsem zvědavá co nakonec vymyslíme
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : jeee...moc pěkné oznámení....povedlo se vám.... :-) ;-) Už máš nějakou představu o tom co chcete na auta?
Odpovědět
Profilova fotka
jen zeleno-bílou organzu na přední kapotu ve dvou proudech a na zadní sklo jeden proud....prostě jednoduchost...
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak prstýnky do cukroví máme doma, kartou se neplatilo, naštěstí můj měl penízky u sebe, takže... vyřešeno... pětistovka jenom to hvízdlo... ale máme 120 krásných prstýnků do cukroví, hážu je do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Super oznámko :-) povedlo se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky -) to jsem ráda, že se líbí
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jo jo je fajne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, co to tady je? Nějak nám to tady chcíplo!!! Tak já teda nastupuji do práce :-) 1.3. a 2.3. budu v Říčanech u Prahy, jedu si tam pro pracovní smlouvu a na školení, tak tady nebudu. Pak ještě nějaká školení, tak mi držte palce, fakt nesnáším cestování, je mi vždycky špatně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka ty jo to je super, já bych jela na školení hned....závist tak si to užij -)) jinak m včera koupili organzy na moje a ženichovou auto a krabičky na výslužk a zase je 800 v pytli....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Já si školení teda neužívám krutě mě to nebaví sedět na prcce a nic nedělat, já jsem akční člověk a jak mám být v klidu a sedět celý den a nic nedělat, trpím jako zvíře...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?