Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Ahoj, už se na to album chystám, příští týden jdu zkoušet šaty, tak pak uvidím, jakým směrem se to bude ubýrat. Moje představa je taková: obřad - princezna na zámku, je to můj sen od dětství, ve Slavkově máme zamluvený ten největší nejslavnostnější sál, takže tam se ty princeznovský šaty hodí hostina - ta bude na vesnici s penzionu s domáckou atmosférou i domáckým jídlem, tam už to nebude nóbl, ale spíš uvolněné, svatebčani se budou moct převléct do pohodlného, děti můžou běhat po venku, bude se opékat Jinak moje nejoblíbenější barva je bílá, mám ji i hodně doma v interiéru, takže u svatby je to jasné - pouze bílá, žádné barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je dobře že máš ráda bílou..já bílou naopak docela nesnáším, proto budu mít skoro vše v zelené :))) teda samo lampiony budou bílé :D
Odpovědět
U bílé mám jistotu, že všechno sladím, se zelenou to musí být náročnější, když je tolik odstínů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nejsem jistá, že to bude tak úplně sladitelné...ale máme výhodu že všechno bude venku a tam je toooolik zelené, že se to snad nějak ztratí :). Šaty mám světle zelené (na slunku jakoby do zlatozelené) takže ladění chci do jednak do hráškově zelené a pak sytě zelenou..takovou tu břečťanovou - to je i kytka (hm no kytka to teda není ale rostlina) která bude celým dnem nějak propletená
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: ty jsi taky panna...já teda ne..jsem blíženec, lítám v oblacích, ale přítel je panna, tak mě aspoň drží trochu při zemi... :-D máš pravdu...svatba stojí strašně moc peněz, i když člověk nechystá žádný luxus a hostinu o 100 lidech...stejně se ta konečná částka vyšplhá výš než jsme čekali... :-p jinak teď jsem koukla schválně jak daleko jsou od nás ty naše vysněné Hukvaldy a je to 42 km...to jsem teda netušila, vždy když tam jedem zdá se to kousíček.... :-x ale kdekoliv venku když si to člověk přizpůsobí je svatba krásná...mě by se líbila i zahrada někde v horách, na Valašsku, ale třeba v příštím životě... :-D lucy:máš pravdu že je venku fajn, ale tady u nás je to spíš jen teplotou, jinak sluníčko schované a zamračeno...ale i takové počasí mám ráda a kdyby nebyly jiné plány, určitě bych taky přemýšlela nad výletem... :-) ty ještě studuješ? adazbrna: princeznovské šaty jsou moc krásné a jsem moc zvědavá na to tvoje album, co si vybereš...nejen šaty... :-) a hostina na vesnici s pohodovou atmosférou by se mi taky líbila, i to opékání je dobrý nápad, pohodička...ta na svatbě nesmí chybět...a hlavně lidi které máme rádi.. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: jee..koukám že chceš taky na svatbu břečťan... :-) a ty šaty by mě teda zajímaly..nemáš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no podivejme :-D to me tesi , ze nejsem jedina takova crazy nevesta :-D :-D Hardeg znam, neni daleko od ceske strany, pokud je to ten jeden, co znam ja :-D myslela jsem si taky rvne na nejakem hrade, oslovil ny me zamek Vranov, ale ceny me rychle odradily, tak na 2 miste jsem mela jasnou volbu kostela :-D a nakonec to tam bude :-D a odkad jsi ? sonipa: svatba v kostele ve Znojme a hostina prave v Zameckem hozelu na Vranove, ten je primo pod zamkem a je na nej nadherny vyhled, vecer chci udelat foto jak sedim na terase a zamnou ve tme je osvetleny ten zamek, to bude vypadat hezky :-D
Odpovědět
Na Vranově to má moc ráda, zámek je nádherný, znám se s rodinou kastelána. A k tomu břečťanu: chtěla jsem ho na výzdobu stolů, ale bylo mi řečeno, že tou dobou není jeho sezóna, že prý je k mání spíš na podzim, tak jsme vymysleli něco náhradního (bohužel nevím název té rostliny). Tak jak to teda je?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: kolik tam stojí svatba na tom Vranovském zámku? a fotka bude určitě super, i ve dne je to kouzelný pohled když se k němu přijíždí... :-) jezdívali jsme tam do Bítova do kempu, nádherný kraj... ;-) adazbrna: no tak to jsem ještě neřešila s tím břečťanem...paní květinářka mi řekla že stačí přijít tak 3 týdny před svatbou...takže vůbec netuším na co v tu dobu bude sezona nebo ne...tak to jsi mě teda teď zaskočila, doufám, že to nějak dopadne...moc se mi líbí v kytici i jako ozdoba na auto... =-) a co je to za rostlinu ta náhradní...? nemáš třeba fotku?
Odpovědět
Kytky mi bude dělat tatínek, je florista, dnes ho uvidím, tak se ho na to ještě jednou zeptám a poznačím si název té rostliny.
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: jee..ty se máš...tak to máš super... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa : svatba stoji 10tis za 2h i s focenim, me se nelibilo mit vse v jednom miste, preci jen jsem od zacatku doufala v tu limu tak by bylo blbe si ji uzit tak malo kdyz uz bude, ne ? :-D Me bude delat kvetiny mama taky vv tom umi behat, i vsechny kliky aut budou ozdobene, na vyzdobu na limu se musim domluvit, ale vim ze pan psal, ze muzeme mit vlastni, ze to neni problem. holky uz jste resily nejaky rozpocet na svatbu a jak to mate s placenim ? u nas jdou hlavni veci mezi oboje rodice, my si s pritelem platime saty +oblek+boty,prstynky,vyzdobu, oznamka,ja pujdu pul na pul s cenou limuziny s nasema. Dobre je, ze od meho strejdy dostaneme vino na celou hostinu jako svatebni dar , takze taky nejaka kacka usetrena. Kdy budete vybirat prstynky nebo uz je mate ? my nato pujdeme az po novem roce, jak bude nova kolekce 2011 :-D Holky vcera jsme s pritelem o svatbe mluvili,sam zacal,me potesil :-D a delali jsme si srandu, ze ta nase svatba bude pohreb uz od rana, protoze obe nase mamy jsou ubulene, a ja mam strach, ze budu bulet taky, takze si dam nejakeho panaka at jsem volnejsi a ani na jednu mamu se radsi moc divat nebudu :-D a jeste jim obema chceme nechat zahrat Pro mamu od Holki :-D ,jen doufam, ze to v tom kostele pujde a povoli to
Odpovědět
Článek se načítá
S tím placením to máme podobně, k našim nákladům řadím ještě svatební cestu. Udělali jsme si rozpočet, všechny položky radši s rezervou a celkem to hodilo 100 000, ani jsme se nenadáli :-) A to, jak jsem už psala, odmítám všechny zbytečnosti, které jsou teď v módě (čokofontána apod.). Vy už máte svatební cestu naplánovanou? A na prstýnky se chceme jít podívat tak za měsíc, chceme něco hodně jednoduchého a nadčasového, takže novou kolekci nepotřebujeme. Minulý týden jsem si všimla snubáku, který má jeden můj kolega, vypadal nádherně - jednoduchý kroužek s jednou rýhou asi ve dvou třetinách, ale to zlato mělo nějakou zvláštní úpravu, ne normální mat, ale taková jakoby patina, musím po něčem takovém v obchodech zapátrat.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak koukám že i ty máš květiny vyřešené nejlíp jak to jde... :-) no ještě že my tady máme šikovnou "květinářku" u které se nebojím, že bych nebyla spokojená.... :-) a co budete dávat na ty kliky aut? podrobného rozpočtu se trošku bojím, tak jsme ho zatím nesepsali... :-D už teď vím, že to bude víc než jsme mysleli, ale tak nějak zhruba víme kolik za co dáme a tak nějak samo už ty penízky i utíkají....záloha na šaty, záloha agentuře, už to začíná... :-D každopádně si svatbu platíme sami, takže si na ni každý měsíc odkládáme penízky a postupně pořizujeme co je třeba... :-) s něčím určitě pomůže i rodina, ale nějak dané to nemáme, jen vím, že místo svatebních darů budeme chtít raději penízky, abychom si ten náš den udělali podle svých představ... :-) ale vínko na svatbu by se taky hodilo... 8-) hannyy...strejda má s vínkem co do činění nebo to byl jen takový nápad? prstýnky máme předběžně vybrané, jen jsme čekali až nám potvrdí datum svatby, takže teď už tam stačí jen zajet a objednat... :-) a když už jsme u té hudby...mohli jste si i do kostela vybrat svou hudbu? jinak svatba na tom našem hradě taky není zrovna levný špás, agentura nás vyjde na 6900,- (bez ní to nejde... :-| ), poplatek hradu je 4 tis. a úřadu 1 tis. ...to už je 12 a ještě nepočítám za každé auto co projede oborou nahoru na hrad...200,- za jedno...naštěstí nás nebude moc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my mame v plani jako svatebni cestu Spojene arabske emiraty, ale jak to dopadne nevim, pritel zacne do konce roku stavet dum, tak uvidime jak to bude s financemi,ale kdyby ne Emiraty, tak aspon Ibizu bych chtela, vzhledem k memu zdrav.stavu by stejne byla az tak v zari, coz by me osobne nevadilo. Taky nepotrebuji vsechny novinky,co jsou na trhu, dulezitejsi je, ze se budu moct podelit o sve stesti s tema nejblizsima, nas bude neco kolem 35-40 lidi, taky ten rozpocet vychazi na nejaky 80 -100tis :-D no ja doufam , ze nas bude max.tech 35 nechci velkou svatbu. Sonipa: sterjda ma maly vinny sklipek dela si vino sam, a nabidl se nam, ze nam vino doda, a jeste chova holuby vsech barev a tak ho chci poprosit o 2 bile holubicky :-D ty chceme vypostet jak vyjdeme z kostela :-D Ono se to vubec nezda, ale tak my mame 60tis na hostinu, limuzina je za 8000,- vyzdoba za 2500,- oznamka 600,- saty a oblek za +ostatni za 8tis,. prstynky taky za 8ooo,-hudba 7ooo,-cukrovi nevim jak bude a fotograf asi za 5ooo,-kostel za 1500,- , ale jak rikam, tim, ze to hlavni si deli obe rodiny a my ty malickosti, tak to neni zadna tragedie :-D mame to v albicku, kazdopadne to bude ziva kytka takova co bude soucasti me kytky do ruky a bude podlozena bilou stuhou a maslickou pripevnena.
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: já i můj drahý jsme panny takže máme relativně jasno. Co se týče placení - všechno je v naší (hm mého drahého) režii. Což samo není zase takové drama, ale stejně. Počítáme s cca 50ti lidma. Celkovou kalkulaci zatím nemáme, a zatím to radši ani nepočítám. Šaty zatím nemám nafocené - a dokonce ani došité, jsou jen nastřihlé :), 14 dní před obřadem pojedu na závěrečné zkoušení, kde mi je paní dodělá vyloženě na míru (snad něco do té doby zhubnu), a na svatbu mi je přiveze její dcera, takže budou akorát aktuální. Dívala jsem se na tvé plány a teda přiznám se, že mít o o 5-10 let míň tak to co chcete vy by bylo pro mě to pravé :), ale teď už nějak buď stárnu nebo dostávám rozum :)) a budu věrná mé drahé zelené
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem si dala celoodpoledniho slofika :-D kde jste vsechny ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u Tv - četník a četnice, jinak je to hrozný, jak nemám doma toho chlapa tak jsem až teďka obědvala....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem koukala na četnice a k tomu jsem drahému vybírala kalhoty na ..hádejte co :D. Nakonec jsme dospěli k tomu, že si je nechá ušít v Bystřici :)
Odpovědět
Profilova fotka
ten muj odjel kolem pul 12 do francie a ja jsem si dala slofika :-D a obedvala jsem az v pul 6 :-D . ja porad shanim coctailovy kloboucek nejaky ten e shop,jedine co me to vyhodilo je Zuzana"Shop v Brne, divala jsem se i na usa ale je tezke neco hledat kdyz clovek nevi kde.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: co to je??
Odpovědět
Profilova fotka
lucy441986: mrkni ke mne na cz.fotoalbum.eu/HannyyaRadulka/ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Svatební cestu jsme chtěli podniknout,ale raději jsme se dali do opravy domu,na "svatební cestu" pojedem až se mi podaří prodat můj dům a budou nějaké penízky....... ;-) naši vysněnou destinací jsou Maledivy nebo alespoň Egypt,tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) Tak víkend za náma a zase v práci... :-p hannyy: jak to že můžete na svatebku až v září...pokud se můžu ptát... ;-) ? my určitě na žádnou delší cestu nepojedem, jak jsem už psala vyjedem si sami v neděli po svatbě na naše oblíbené hory, uděláme si pěkný večer a toť vše...v létě nás klasicky čeká dovča s dětma, takže na nějakou delší svatební cestu nezbyde čas ani penízky... :-D ale vy to budete mít zajímavé...jak vás napadly zrovny Emiráty?? a myslím že 35-40 lidí není zase tak moc, my jsme teď dělali přibližný "seznam hostí" a vyšlo nám přibližně 44 lidí na večerní párta + ti co budou na hostině (14-18) a to jsme taky velkou svatbu nechtěli.... :-D Jinak moc pěkná výzdoba na auto, taky mám v albu tu svou vysněnou...snad to dopadne... :-) pep.e: tak za sebe můžu říct, že ke mně teda rozum ještě asi nedorazil :-D a nebo je to tím, že se nám představy o čemkoliv časem mění... :-) a zelená svatba není vůbec špatná volba, taky mám zelenou ráda a dovedu si představit svatbu i v jiných barevných kombinacích, snad kromě oranžové... :-D jinak taky hubnu do šatů a zatím se úspěšně daří, tak doufám, že to švadlenka během toho šití nějak zvládne... :-) a nebojíš se vidět výsledek šatů vlastně až v den svatby? Jinak mám holky radost...sehnala jsem tady v bazaru stejné oblečky pro všechny tři naše kluky a zrovna v barvách svatby...tak snad těm uličníkům padnou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sonipa: :-D jj vikend za nami ale ja lezim spruduskama v posteli :-S . Tak ja jsem po operaci ca 4mes srdce, a nesmim na horko, krom toho bude pritel stavet domecek a tak bude plno prace kolem stavby, chce to co nejdriv postaavet aby do leta bylo bydleni, a nam to tak bude vyhovovat,ze kdyz se zadari postavet tak pak si jet na dovcu, emiraty napadly pritele, on rad cestuje a ze tam je nejvetsi hotel sveta a ten chce videt. no tak me je to jedno kam letime, hlavne ze si odpocnu :-D a taky musim se setrit kvuli srdicku, takze treba nemuzu absolvovat dlouhe lety , on leetl 16h na Kubu,ve 2patrovem boingu a to ja bych nezvladla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a není v Emirátech trošku moc horko? -) Jinak mě moc mrzí, že jsi nemocná, ale snad to bude brzo dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: vy máte 3 děti? jak velké? my teda (dohromady) jen dvě :). No a co se týče šatů tak se nebojím, vím že nikdo jiný mi je tak hezky jako ona neudělá, páč zná mě, a kdyby náhodou, tak její dcera (moje svědkyně) ví přesně co chci tak na to dohlídne :). My se na klasickou svatební cestu vůbec nechystáme. Jednak to vypadá, že v dubnu (nebo květnu) budou rodit dvě naše feny, takže min 3 měsíce se nedostaneme z domu
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: kdyz poletime az zari rijen tak se to da,, my uz to mame ozkousene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) hannyy: tak to se musíš rychle uzdravit... ;-) jinak s tím srdíčkem to je mazec...taková mladá...no hlavně že je všechno ok... ;-) a mně by teda vůbec nevadilo že bych nemusela lítat, nějak po tom totiž netoužím, jsem z těch strašpytlů co jim to stačí jednou za život a dost... :-D ale naštěstí mi moře a exotika nic moc neříká, takže to je v pohodě...já spíš ty hory a když už zahraničí, tak severské země.. 8-) pep.e: to budete mít na léto kupu štěnat... :-D jaké máte vůbec pejsky? jinak my máme tři kluky, já jednoho z 1.manželství, tomu bude v březnu 10 a přítel má dva z 1.manželství 8 a 5 let...takže když je máme u nás na prázdniny, tak je pěkně veselo... :-D ale je to fajn...jen by to ještě chtělo holčičku... :-) a jak velké děti máte vy? co se týče těch šatů, když ti je šije maminka svědkyně, tak se není opravdu čeho bát...to máš dobře zařízené... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: máme dvě stafiny a jednu výmarku takže je u nás psí nadělení furt :). (výmarka je drahého, stafiny jsou mé). U nás jsou taky jen kluci, já mám 8mi letého, drahý má 15ti letého. I když je fakt, že já bych radši zase kluka, holčičky mě moc netáhnou, děsím se růžové a šatiček s mašličkama :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?