Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
@kamculenka super figurka :-D :-D To sis objednávala z tohoto e-shopu? Přemýšlela jsem, že si z tama taky něco objednám. Jak dlouho jim to trvalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Pěkná figurka, ale my nebudeme mít dort takže to nemusíme řešit :). A nevím jestli by nás vystihovalo to, že on táhne k oltáři mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahoj ahoj, no už se těším na obrázky oznámka :-) Já mám, děvčata, hotové vývazky! Jupí :-) gutgirl: no ve středu jsme objdnávali, platili z účtu a dneska balík dovezli! Dokonce, nevím, co to, ale z pošty mi poslali SMS že mi jede balík a pošta mi i volala že mezi 13-15 přijede balík, zda budu doma! Jsem koukala teda... pep.e: K nám to pasuje, mě vleče můj drahý :-D takže nás vystihuje perfektně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : moc pěkné vývazky....dělala jsi je sama.... :-) ? Postavička na dort perfektní.... :-D Oznámko mám v albu, teda jen jednu část, ještě musíme koupit papír na přední stranu a černou stužku a svázat.... :-) Taky už mám objednáno pár věcí z e-shopů ale furt se nemůžu dokopat to jít zaplatit.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo, sama, drahouš ohýbal špendlíky a zapichoval kytičky, mamka mi stříhala stužky a já jela jak fretka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : takže společná práce.... :-D tak to má být.... :-) taky jsem si je chtěla dělat, ale asi to nechám na švadlence... :-) zítra dělám zkušební koláčky...já totiž normálně peču jiné ale tyhle jsou prý výborné tak je chceme zkusit jaké budou, taky vememe odpoledne nastávajícím tchánovcům do Karviné a vemem taky ukázat oznámko, tak jsem zvědavá co oni na to... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No tak to joooo, tak pěkně zkoušej. Jasně, dělba práce musí být... :-) tak ať se v Karviné líbí, my jsme dnes doma a mám na programu "jen" krabicové výzdoby... tzn. panel s našimi fotkami a panely s vtipy o manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Kamculenka, sonipa, hezké přírůstky, holky. Taky si budem dělat vývazky sami, ale na to je zatím ještě čas, ještě ani nevíme, kolik že to vlastně budeme mít lidí. Jinak my se dnes chystáme podívat na svatební veletrh, spíš už jen posbírat inspiraci na dort, kytky a nějaké další detaily. Takové ty podstatné věci už pochopitelně máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Taky jsme měli jet na svatební veletrh koncem února, ale je to už zbytečnost, všechno už máme, dort už je taky objednaný (datum 30.4. je po velikonocích a všichni budou mít plné ruce práce i na ty velikonoce, a navíc 30.4. je docela oblíbené datum) tak ať už jsme dohodnutí. A neplašíme. Takže pro nás je svatební veletrh už nepodstatná záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a právě jsem si z e-bay objednala bílé punčošky do podvazkového pásu, Tady u nás je prd... Jupí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak taky už většinu věcí máme, ale chtěla jsem se jet podívat, jao že střeba nechat inspirovat. Dort y už máme taky zamluvené, ale ještě jsem se nebyla domlouvat na přesné podobě. I když k tomu jsem tam stejně nic pořádně nezaregistrovala. Ale zaujalo mě pár kytic, jenže zrovna jak na potvoru, ty moje nej nemají na internetu ani na letáčku. Byli jsem tam asi 45 minut, ale aspoň jsme koupili stuhy a kytičky na vývazky :-) Super, že už budeš mít i punčošky. Mě spodní prádlo ještě komplet čeká, strašně se mi do toho nechce, tak to pořád odkládám :-.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: No já a spodní prádlo...prsa jsem sehnala zase jenom v polsku. A to jsem byla i v drahých renomovaných obchodech! Ach jo! No já teda nevím zda na veletrhu budou dorty, vím že tam mají šaty, prsteny, oznámka, ale o dortech holky nic neříkaly... no však uvidíš. A jakou chceš kytičku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka Prsa v Polsku? :-D to zní legračně. Já kupuju podprsenky leda od značky Triola. Stojí sice kolem 800 ale žádné nejsou tak úúúžasné
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Jo v Triole jsem se byla několikrát ptát a koukat a nikdy mi žádná nebyla ani nepasovala :-( tentokrát taky ne. Teď mám prsenku za 100 z Polska a perfektně drží tam kde co má a nikde nic nevylízá...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Triola je taky můj tajný tip. Máme jednu prodejnu kousek od domu, ale nejsem schopná se tam dokopat. A když jsem jednou šla kolem obchodu s prádlem, tak sem tam vběhla, jako že teď nebo nikdy a šla do zkoušení ... a jako obvykle nepochodila. A ještě jsem zjistila, že jsem opravdu dost přibrala (jako ne že bych to nevěděla, oblečení se mi zmenšuje pravidelně) a v prsou teda docela dost. Takže mám šanci jen tam, kde vedou velké velikosti, super. Jéžiš, já tak nesnáším zkoušet si oblečení ....
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena Já mám u nás oblíbený obchod, kam přijdu, vyzkouším, prohlídnu vzorník..a pokud se mi něco, co nemají v mé velikosti fakt moc líbí, tak mi to objednají, do týdne je to v obchodě (a neplatím poštovné takže to vyjde levněj, než si objednat jednu z eshopu). Teď jsem kupovala, velikost F (chjo :-( ) a je úžasná a nádherně sedí, a prsa tvaruje přesně tak, jak má :). Potřebuju širší ramínka a mám ráda celovyztuženou (ale bez vycpávek - fuj!) s kosticí. Vypadají dlouho krásně a jsou moc příjemné :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e a holky : Jak perete prsenky a spodní prádlo?? Jestli nedělám nějakou chybu. Taky mám prsenky většinou vycpané, s kosticemi...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, dneska máme výročí... jsou to 4 roky co jsme spolu :-) seznámili jsme se asi... no dopoledne přes mejly a odpoledne asi o půl 6 večer jsme se viděli :-) Dostala jsem rudou růži a lindor čokoládové bonbony v plechovém srdci, prý vykládaném krystaly swarovski http://www.lindt.cz/lindor-srdce/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a krásnou neděli přeju... :-) Tak my jsme včera nakoupili papír na oznámka a ještě nějaké blbůstky na tu naši svatební párty...taky jsme ji téměř dokonale u skorotchánovců naplánovali.... :-D @kamculenka : tak to je paráda, to máš dneska krásný den.... ;-) Jak dopadly krabicové výzdoby?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no dle mých představ moc ne, ale už vím, jak to opravím, aby to bylo koukatelné, tak snad to bude dobré a vyjde mi to, jinak jsem v louži... :) Tak pecka že to máte všechno tak pěkně vymyšlené :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Nenosím krajky, takže kalhotky peru na jemné prádlo normálně v pračce. A podprsenky (ty s kosticí a vyztužené) jen v ruce. Nejdřív odmočím a pak operu. Když jsem právala v pračce i když jsem měla takový ten sáček na prádlo tak se často poškrábaly, navíc se časem povolila kostice a hlavně to vyztužení už nedrželo tak hezky tvar.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Aha, no tak to asi nedělám zas tak blbě. Taky dávám do pytlíku a peru to na ruční praní. Přidávám tam i semtam takové ty pleteniny, halenky pletené a tak. Ať se nevytahají vlákna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, zdrávím po nádherném víkendu. Valentýnský speciál byl opravdu romantický - dali jsme si squash, saunu, masáže, výšlap asi 15 km no a hlavně ta večeře včera to byl zážitek i s živou hudbou, takže po večery taneček no nádhera......asi to za ty prachy stálo -))) jinak dneska máme výročí 25 měsíců -))
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Tak to je paráda, že jste si to tak hezky užili, a k výročí gratulace :).
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Gratuluji gratuluji, takže taky máte 13. každej měsíc, jooo? No to je hezké, my taky, dnes tedy 4 roky :-) A je báječné, že jste si to tak užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj zatím slavíme každýho 13. ale teď Pavel prohlásil, ža po svatbě bude už jen jedno výročí a to svatební -) ach jo....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : :-D tak přesně tohle říká můj nastávající manžílek taky.... :-) Jinak super víkend, to jste si určitě užili... :-) ;-) @kamculenka : určitě to uděláš tak aby to bylo podle tvých představ... ;-) A kdyby se náááhodou nepovedlo, tak svět se přece bez toho nezboří...natož svatba... :-D ;-) @pep.e : vidíš, to mě nikdy nenapadlo, že se může podprsence praním v pračce ublížit...já je tak peru běžně....tak to bych asi neměla.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, gratuluju k vašim výročím. My teda na měsíce nepočítáme, ale 13 máme taky, jen květnovou, takže na 4. výročí už budem letos manželé :-) Jo, a podprsenky peru jenom v rukách, nemám odvahu kostice házet do pračky.
Odpovědět
Profilova fotka
@alkena : tak to jsem asi jediná kdo má tu odvahu....až si koupím novou tak si o ni teda začnu starat pečlivěji... :-) Jinak máme taky zatím výročí v květnu, dva dny po vás... :-D Ale letos budeme mít teprve druhé....takže už ho tím pádem ani nestihneme oslavit.... :-o :-D I když myslím, že si ho oslavíme i tak.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo holky, taky už prý budeme slavit jen to výročí svatby :-) ale tak i tak jsem stejně každý měsíc 13. dostala aspoň kytičku nebo čokoládku, jako k tomu výročí že jsem s ním každý další měsíc přežila nebo co :-D Já mám prsenky vycpané a je pravda když jsem je prala v pračce obyčejně, že se to prostě to vyztužení zmuchlalo a byly takové... ee... tak je teď peru na ruční/jemné a prsenky jsou v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?