Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak jsem byla zase dneska na skok v práci a zítra zase, si na to zvyknu a pak mi to bude chybět.... ]-( :-D A co vy...jak jste prožily den??? @kamculenka : moc držím palce aby to už bylo dobré.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Kam chodíš do práce??? Jo díky díky, snad to bude OK... Jinak já prožívám den vymýšlením dekorací na svatbu. Chci udělat velkou tabuli s fotkami, jak jsme byli od malinka doteď,... ale nevím kde sehnat ty krabice :-( potřebuju fakt velké. A na další kartony chci najít, udělat a vytisknout vtipy o manželství a dát to na zdi, tam jsou totiž na zdech obrazy pěveckého sboru a jsou snad ještě z doby krále Klacka, tak to chci dát dolů a tam to všechno rozmístit. Ale kde ty krabice vzít, v obchoďácích už jsou většinou škaredé špinavé a potrhané :-( a na balícím papíru to nebude držet. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Leda se s nima v tom obchodě domluvit, aby ti je schovali, než budou ty krabice takové škaredé. Moje máma tak teď obchází obchody a sbírá krabice na cukroví. Anebo zkombinovat ten karton s balicím papírem, abys zakryla tu škaredost, navíc si je tak můžeš sjednotit.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Jo taky mě napadlo na ty krabice dát ještě balící papír jenomže on jak je poskládaný tak se to nevyrovná a bude to škaredé.... asi na to narvu krepový papír... muhehehehe.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy, kde se dají sehnat "prstýnky" do cukroví? Takové ty malé?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no do bývalé práce, jen tak sem tam zaskakuju, ale tak aspoň nějaké korunky navíc... :-) A ty prstýnky jsem viděla někde na netu v nějaké e-shopu... ;-) Jo jinak jsem si dneska byla domluvit kosmetičku na líčení, já si totiž kromě řas nemaluju vůbec nic, tak to nechám v den "D" na profesionálce... :-D No a tak jsem zjistila že budu muset asi vstávat tak ve čtyři ráno abych to všechno stihla... :-p K ní jsem objednaná na 7 ráno a předtím musím ještě stihnout kadeřnici....takže o půlnoci asi padnu za vlast.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No tak já se uklidňuju že času dost, snad ... ale tak jak se znám stejně nebudu spát bo budu nervozní... :-D Mno na netu :-( nechce se mi objednávat pá prstýnků a platit poštovné jako prase velké. V nějakém obchodě to není? Viděla jsem ve svatebním salonu ale za jedny chtěli 12 korun což se mi zdá docela brutální :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no myslím, že u té mojí švadlenky v obchůdku jsem je taky viděla, teď mě to tak napadlo...tak až tam půjdu, tak se kuknu... ;-) No taky už by se mohla ozvat, je to už 3 týdny co jsem s ní naposledy mluvila...to už by mohla být zdravá... :-) A s tím časem...my musíme z domu vyjet tak v 9-9:15, abychom kolem desáté byli pod hradem a v jedenáct nějak připraveni na místě obřadu, takže v osm abych byla už od holičky a kosmetičky doma, abych se stihla navlíct do šatů, zašněrovat a nazout své krásné steelky....to je taky fuška docela... :-D To ty máš času dost.... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já včera objednala 3 krabice cukroví (jen na stůl, bez výslužek), vejdeme se do 3,5tis a nebudou tam rolády (nikdo je stejně nejí, jen jsou upatlané) a zrovna i 100 ks koláčků. Naprosto dokonalé, kus za 3Kč. Už se to hýbe, hurá :). Ještě tento týden musíme domluvit to jídlo, půjčení lavic a stolů
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e:A jaké to máte koláčky? To jsou takové ty maličké ne? My máme ty větší jako standartní koláč a máme za 7Kč/ks. Bereme jich 500. Na stůl, na výslužky... sonipa: No já vůbec nevím jak to celé bude, jak dlouho mě bude kámoška česat, jak dlouho se budu líčit... nevím nevím, kdy musím vstávat teda .... ale to je ještě fakt daleko. Holky, dneska jdu na oční, mám furt problémy s očima, s hlavou... snad to není nic horšího než jen špatné brýle. To zas bude peněz za nové... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Koláčky nejsou takové ty úplně malinké, průměr do 3-4 cm. S tvarohem a povidlama, ale fakt výýborné. U nás jsou všichni na maso, tak to s cukrovím nebudeme přehánět. Původně jsme zvažovali, že by sladké nebylo vůbec..ale tahle varianta je asi nejlepší. Na chuť pro ty, co chcou bude, ostatní si holt dají to maso :). A co se týče líčení a kadeřníka, ještě nic nemám domluvené, jsem strašná ostuda :(. Teda vím kdo bych chtěla aby mě česal, ale ještě to nemám domluvené.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e :No já mám kamarádku co je kadeřnice, dělá to teda doma, ale je v pohodě. Dělá i nehty i líčí. Nehty si od ní nechám udělat, vlasy taky, ale líčit se asi budu sama, říkala že nemá tak světlý mejkap jak jsem já... tak buď si koupit nebo nevím, já mám jen takový ten true match mineral pudr, co se jakoby změní na mejkap, ale nevím zda to bude stačit... Jinak se nalíčím holt sama. No domluvím se s ní jak půjdu na zkoušku účesu. Říkala že po mě penízky nebude chtít, ať to beru jako svatební dar :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka Já bych se taky nalíčila sama..ale budu mít dobré fotografy, a oni mě upozornili, že make-up na focení je dost jiný od toho běžného..takže dám na profíky a nechám se napatlat někým kdo to umí..přece by bylo dost hloupé, kdybych věnovala spoustu času kdejaké "blbině" a na sebe se vykašlala :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No jo je to tak, já se právě taky potřebuju domluvit s tou kámoškou co a jak a jinak budu muset taky nějakou vizážistku sehnat, ale vyvalit 1200,- za to že mi namatlá make up udělá linku a řasenku,... to si udělám si sama :-( je to sakryš zapeklitá věc...
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) @kamculenka 1200 za vizážistku? Jejda, to se mi zdá jaksi moc, já budu platit kolem 400kč. =-) Já jsem si říkala, když mě budou fotit a nahrávat, tak do sebe investuju, ať nevypadám blbě a dá se na to dívat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, pravda, jak tak koukám na netu jsem toho moc nenašla, jen jednu, a ta to dělá se zkouškou 690,- plus 200 doprava potom ke mně ráno. To je taky docela palba. Ještě můj fotograf mi dal kontakt na jednu slečnu ze salonu, tak uvidím a pak jí kdyžtak zavolám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem. Teda, jak se tak dívám, tak jsme si místo svatby vybrali nakonec asi dobře. V salonu, kde si půjčuju šaty, nabízí balíček oblékání-česání-líčení v den svatby za 800, který hodlám využít (i proto, že hezky ráno vypadnu z domu, v salonu mě budou obskakovat a pak si pro mě naši přijedou :-) Už jsem objednaná i na manikúru, ještě pedikúru a bude to. Normálně se nelíčím a vlasy povětšinou nosím v culíku, tak aspoň jeden den chci být krásná :-D
Odpovědět
Je potřeba si aspoň ten jeden den užít péči a krásu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo holky, aspoň ten jeden den :-D jindy už se to mě nepoštěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak ta moje kosmetička ta má svatební líčení za 200,- , samo že k tomu ještě musím započítat úpravu obočí a nevím jestli si bere za zkoušku, to už jsem nezjišťovala, ale myslím, že do 400-500,- se vlezeme a pro ten den mi to stojí za to... :-) Jinak @pep.e super cena za koláčky..... ;-) Já si teda budu cukroví i koláčky péct sama, vyjde to levněji a když můžu na něčem ušetřit tak co by ne....na nějaké pověry stejně nedám... 8-) @kamculenka : tak daleko to zase není, já už mám docela hrůzu jak rychle to utíká.... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa tak to tě obdivuju! Já bych si na to netroufla..a na rovinu teď jsem ráda když můžu jen tak sedět a nemusím nic dělat..teď nám v baráku dělají ústřední topení a už jsem z toho groggy
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : no jo...ve tvém "stavu" se ti nedivím.... :-) ;-) To bych se do toho taky nepouštěla.... 8-) Já jsem teď ale taky nějaká unavená furt, tak snad to do svatby přejde, abych měla dost síly na to všechno.... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Já si nechám koláčky dělat, prý u toho nevěsta nemá být, že se nebude v manželství dařit nebo co... nevím už si to nepamatuju. Ale tak jasně, každý, jak chce :-) Tak, holky, byla jsem u té očařky. No dívala se na mě jak bych si snad vymýšlela nebo co :-( Ale tak byla jsem si vybrat nové brýle, byla jsem tam hodinu a půl, s holčinou prodavačkou jsem se zakecala, jak bychom se znaly sto let :-D a mám fakt neobvyklé, vypadají jako rozepnutý zip :-D netradiční, jako já :-D Nechala jsem si do nich dát neoriginál CRIZAL čočky, jsou to to samé, jen prostě nemají tu značku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka vypadají hezky, na svatbu budeš mít brýle nebo čočky?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 brýle. Čočky bych nemohla mít, nedokázala bych si hrabat do oka...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem měla sáhodlouhý rozhovor s tchýní. Problém vyřešen. Teta se strejdou o které šlo se nabídli sami, že půjdou vypomáhat do kuchyně. Proč? Mají ještě jednu sestru, která není pozvaná a aby nebyla uražená, že nebyli pozvaní. Tak půjdou pomáhat do kuchyně a zároveň s námi budou na svatbě. Děcka jejich tam nebudou. Tak to je fajn řešení :-) hned je lepší nálada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte, jestli na ozdobení auta nevěsty a ženicha stačí i taková ta organza - co se třeba dává do prostřed stolů a tak?? nějak nejsem na panenky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : No tak sláva...problém vyřešen...a jak krásně... :-) ;-) Brýle jsou prima, akorát moc nejde vidět ten zip na té fotce... :-) O koláčcích a všem vím, že by snad nevěsta neměla, ale kdybych měla dát na všechny pověry.... 8-) @lucy441986 : určitě stačí....viděla jsem nazdobené auta jen organzou, tak pokud tam nechceš nic jiného tak proč ne... ;-) My budem na auta taky používat organzu, akorát že já tam ještě budu mít srdce z břečťanu a ženich cylindr s voodoo nevěstou a ženichem.... 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy, to víš, že stačí, je to tvůj den a tvoje autí :-) Já si tam hodím ty fretky a stuhu s růžemi a můj bude mít stříbrný cylind a u něj jednu rudou růži. A bílou stuhu. Hotovo dvacet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnidekorace.cz/dekora... ještě se mi docela líbí tohle - samozřejmě v hráškově zelené a trošku mín hustou tu kytku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?