Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Kulturní dům Karviná Nové Město. Pěšky to mám 3 minuty. Courákem 5. Nakonec bude asi sranda. Našim totiž budou v termínu měnit okna a zateplovat barák, tak po baráku bude bordel a na baráku lešení. No ty fotky budou maras. Asi pojedeme ode mně. Ach jo, zdobit auto kvůli minutové jízdě... došla bych to i pěšky, ale už slyším ty kecy svatebčanů. A auta budou třeba PO obřadu. Všude to je kousek... ale zas...kdyby pršelo budu za auto ráda i na 100m :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo tak v kulturáku je ta obřadní síň....tam se v létě vdávala jedna známá...co máme na facebooku.... :-) No to je sranda mít to takový kousek, ale auto je stejně i tak nepostradatelné, už kvůli hostině, o dešti nemluvě....ale ten 30.dubna NEBUDE....!!! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: ne, déšť nebude, nesmí!!! :-D no je to fakt kusek, to bych došla, ale mám poslouchat kecy ostatních... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no to ne...navíc je myslím trošku divné chodit po městě jako nevěsta.... :-D A ten déšť je zakázanýýýý...!!! Nic..letím do skladu vybírat papír na oznámka...tož zatím.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak dobře vyber, no mě by to právě nevadilo, projít se po městě, všude zajít pěšo, je to debilní jet 5min cestu autem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Tak jdi pěšky a pojedete až z obřadu :). Vžďyť je úplně jedno co si řeknou lidi, důležité je jak to chceš ty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa kéž by...
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No to bych poslouchala keců, že jsem nechala jít dědečky pěšky a já si courám šaty po městě!! To radši do toho auta nasednu teda...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky vás tu dámy všechny zdravím. Chodím vás tu číst už nějakou dobu, ale teprve dnes jsem se rozhodla zaregistrovat a přispět. Jak jsem pochopila, tak nejednu z vás trápí nemalé starosti, tak vám přeji, ať se vše co nejdřív vyřeší k vaší spokojenosti a máte starosti jen se svatbou :-D My se s partnerem budeme brát v mé rodné Litovli (přestože oba bydlíme v Praze) a rozhodli jsme se, že auta nebudou. Od mých rodičů je to na radnici asi tak 100 metrů (přímý dohled) a z radnice na hostinu metrů asi 500. Takže si holt uděláme svatební průvod. :-) Ani jedni rodiče proti tomu nic nenamítali a ostatní hosté nám zrovna do tohoto nemají co mluvit. Navíc čekáme, že spousta z nich využije na cestu vlak, takže by byl stejně problém poshánět dost aut. Nějaké auto v pohotovosti mít budeme, na vožení věcí a tak, ale s jednosměrkama, co máme po centru je to jinak stejně na delší dobu než na pěšky.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: taky jsem chtěla jít pěšky, dalo by se, ale... do parku kus, na hostinu asi 3 kilásky... my to ujdeme, ale víš jak... Tak budou auta no, aspoň si ho užiju, když už si ho platím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka Jasně, u nás je přesun otázkou opravdu jen minut, i tím nejpomalejším tempem, u vás už je to přece jen dál.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: no tak jasně, nejdál na hostinu... no ale jak už jsem psala, kdyby pršelo (nesmí!) tak budu ráda i za auto na 10 metrů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alkena Ahoj, vítáme tě tu :). Já si myslím že svatební průvod je skvělý nápad :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e : To teda! :) ale musíme si být 100% jistí počasím a neobjednávat zbytečně auta, jinak je to na nic, ale jako svatební průvod super věc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e Děkuji :-) kamculenka: Mě to právě s tím průvodem napadlo, už ani nevím jak, a tak nějak se mi to zalíbilo, že se mi toho nechtělo vzdát. Naštěstí to prošlo. Počasí moc neřeším, opravdu je to jen kousek, ale možná pro jistotu nějaky šikovný deštník by to chtělo.
Odpovědět
Profilova fotka
alkena: Tak pecka... už se těším na fotky a dojmy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa dnes jsem si na tebe vzpoměla v asku - měli tam dost dobré černé svíčky, řekla bych jak dělané pro tebe.. 6 ks za 69 kč?? tak nějak..já jdu v neděli do ikei do brna, tak snad tam něco co se nám bude hodit najdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : jj chodim kazdy den po,st,ct,pa,so,ne prozetim ut je volno to je zvreno, to budu cely den jen lezet :-) , pak se budu s kolegem tocit o vikendy , abych mela taky nejake volno.... dneka to vubec neutikalo, na rozjezd jsme delali 17 pizz naraz ! me malem porazilo.. a pak uz jen sondacky , nejvic trpi nohy, ale jedla jsem uzasne spagety , delal je sef, takove jesem v zivote nejedla :-D jinak sefik dela pro me i snidani :-D takze urco nezhubnu ba naopak :-D :-D @pep.e : :-D ted jsem nepochopila, fenka bude mit stenata a vy cekate mimi ?? :-D :-D to nasi maji alpskou braku, myslim, ze uz jsem to psala, a ona najednou nechce chodit ven :-D to je hrozne ji premlouvat a to ji je asi 5 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) @kamculenka : Tak papírů tam měli tolik, že mi to zamotalo hlavu a nevěděla který vybrat.... :-p No ale stejně už bylo pozdě na to aby mi to nařezali, tak tam pojedem asi zítra ráno a do té doby se snad rozhodnu.... :-D @pep.e : tak to je pech, koukala jsem a Asko tady nikde poblíž nemáme.... :-| No tak aspoň vím, že existujou.... :-D Já jsem v Ikei nenašla nic a to jsem do ní vkládala takové naděje.... 8-) @hannyy : teeeda ty se máš....i snídani od šéfa, tak to si tě tam teda hýčká.... :-) A když už jsme u té pizzy, to my si včera zašli se známýma na jednu do naší oblíbené pizzerky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No to už tak bývá když je člověk vybíravej :-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Naše jedna fenka čeká štěnda, druhou chci v únoru nakrýt, a do toho čekáme mimčo i my :). Letos se u nás bude rodit jak o překot :). Přijde mi rozumější mít štěnda dokud budu s břuchem, než až bude skřítek na světě :) @sonipa já zase v asku marně hledala zelenou a smetanovou..kdybych chtěla oranžovou tak už mám nakoupené všechno :). Dokonce ani v makru žádné schopné svíčky apod nebyly :(. My jedeme do Brna na výstavu (vyjímečně jen na čumendu, budu tam předvádět štěně z mého chovu, ale pojedu bez psa), takže bude možnost zajít i do obchodu..když vezu hordu čoklů tak do obchodu nemůžu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a holky my dnes slavíme výročí :). Teda slavíme..to nebude to správné slovo, protože drahý nejradši slaví prací a já se chystám k babičce a do knihovny..ale jako máme výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: Gratulacééééééééé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : gratuluji, gratuluji...a kolik to už je??? :-) @kamculenka : to máš naprostou pravdu....vybíravá jsem až až.... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsem vám holky ještě neřekla jaké jsem měla dneska ráno.... :-x Jsem od čtyř vzhůru, nejdřív šel nastávající manžílek do práce, pak malej přišel s horečkou a pak slyším nějaké rány, ale myslela jsem že to někdo zavírá dveře u auta na parkovišti, tak jsem ani nevstala, no a za chvíli přišel táta že venku stojí záchranka a policajti, teď už jsou tu kriminalisti, páska na těch schodech, krev a za tu dobu co je pozoruju, tak mi došlo že nám tu někdo skočil z okna chodby naproti v baráku…a já jsem to slyšela…to je tedy hnus velebnosti… :-S :-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No "teprve" dva roky..ale řekla bych, že to neuvěřitelně letí :). A teda..to u vás..no strašné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : to jo, běhá mi mráz po zádech.... :-| Kdybych se šla podívat co to bylo za rány tak to vidím, no možná dobře že jsem nešla... :-x :-S A máš pravdu, letí to letí....my budeme mít 2 roky 15. května....skoromanžílek se těší že teď už budeme slavit jen jedno výročí a to svatební.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No to je fakt, ještě že jsi nešla! Hrůza, bojím se, že by to pak měl člověk před očima celý život :(. mě kolikrát stačí něco jen vidět v TV a už se mi o tom v noci zdá :(. No drahý se dnes náááhodou podíval do kalendáře, kam si kdysi dávno napsal že dnes máme výročí a nááhodou si všiml že máme výročí. Byl velice překvapený (v jeho případě je to fakt náhoda, datumy jdou mimo něj, často marně přemýšlí kdy má narozeniny on). My se seznámili 4.1, začali chodit 4.2, zasnoubili se o rok pozděj 4.7.. no a mímo se má narodit taky 4.7. Jenom ta svajba bude na čarodějnice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : jezis, ty mas teda rano hrozne.... no bud rada, ze jsi nevstavala se podivat co se deje, protoze bys toho cloveka videla, a to by bylo jeste horsi...... :-( No hycka me, ja nevim, je hodnej si myslim,ale prisnej....vse musi byt dokonale..... :-S @pep.e : je tak to bude tento rok u vas miminek azaz :-D to je hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no hnus velebnosti, to je masakr :-( jejdamane... To my máme 4. výročí 13.2. , datum svatby jsme ani nějak nevymýšleli speciální, nebo pro nás zvláštní, takže proto ten 30. duben. čarodějnice, jaro v rozpuku... A vlastně od seznámení to bude 4 roky, 2 měsíce a 17 dní, takže taky nic tak extra :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?