Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : :-| tak to mě teda moc mrzí Kami....to je hodně zlá situace...a doba...co teď..? Ale nevěšejte hlavy, všechno se dá nějak vyřešit.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Nevím jak to vyřešit, já jsem bez koruny, únor zaplatíme z březnové výplaty a pak jsme v háji ... můj má sice nárok z pracáku na podporu v nezam. ale její výše nám nepokryje ani základní nájem, kde je plyn, elektřina... telefony... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no a co sociálka...ti vám nedoplatí do nějakého toho minima, nebo jak to je? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Na sociálku můžu jít až v dubnu, pro příspěvek na bydlení, protože se bere poslední čtvrtletí což byl leden únor březen, min. čtvrtletí jsem pracovala, tak bychom nedostali nic. To je právě to. Jenomže pokud můj nic nenajde, tak od dubna bude mít menší podporu a s penízky od sociálky na příspěvek na bydlení zase nevyjdeme. Nepoplatí se to všechno. A to nepočítám jídlo!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no tak to už mě pak nic nenapadá...asi bydlíte v pronájmu, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo máme nájemní byt, od RPG... kde jinde chce člověk dneska bydlet že :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : a co sehnat něco menšího, levnějšího?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: S tím, co jsme do tohohle bytu vrazili peněz to nepřichází v úvahu. Kompletně opravený balkon, kompletně opravená koupelna, nová kuchyňská linka na zakázku... neexistuje jít jinam... nejde to prostě... už se tu vrazilo do toho bytu moře peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka máme standartní panelákový dvoupokoják, dělaly se úpravy podlah, úpravy elektroinstalace, nemůžeme to tady jen tak nechat... to prostě nejde... a jít do malého a jak přijde mimi zase do velkého? A furt někde vrážet peníze? To nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jo takhle...no tak to chápu, to bych taky jinam nechtěla, když už si to člověk udělá podle sebe a vrazí do toho peníze... :-| Tak pak leda rychle něco sehnat...vím že se to špatně realizuje, taky sháním už měsíc a půl....ale chlapi mají více možností... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mají mají no, ale i tak to není nic s medem i pro ně... taky je výběr hodně omezený.. ne výběr, jako nabídky...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : to máš pravdu, je třeba zkoušet co se dá...já bych brala cokoliv, jen abych měla už příští měsíc normální plat, podpora je o ničem... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja nevim, ale opet se nejak v tech zivotnich situacich slevame dokupy :-| my jsme teda particka :-D @kamculenka : no to je hrozna situace, ale ver mi, ze se z kazde situace da vyjit, nebude to hned , ale da se to, podivej se treba na internet na nabidky praci, vem treba zatim nejaky uklid v nejake firme , tata ma ve firme uklizecku a ta ma 8tis mesicne . nebo rodice by mohli pomoct ci sourozenci ? boze tohodle jsem se bala ja aby ten muj neprisel o praci , co by jsme oba delali, ty 3 mesice byli sice tezke , ale ted uz to zase pujde pac jdu konecne zase zitra do prace ;-) , verim , ze i ty neco zvladnes ......
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: Myslíš, že nehledám?? Brala bych cokoliv, i tu uklízečku, ale prostě není!! Není není není!! sonipa: přesně tak, fakt bych brala všechno a měla normální plat než sedět doma na zadku se založenýma rukama..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kamculenka : ja nerikam, ze nehledas...... ;-) a z jakeho jsi kraje ? muzu se divat taky po netu je hodne stranek .... nebo jakou mas skolu a co umis nebo cos delala pred tim, to by mi pomohlo vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : tak to je super, že už máš práci....a copak jsi našla... :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : budu delat servirku v jedne pizzerii ;-) jidlo piti gratis ;-) ca 70euro na den + tringeld :-D snad nejaky budu mit a kazdy druhy vik se budu tocit s kolegem na 5 dni v tydnu od 10-20h , on sice chce od 10-22h ale ja se s nim chci domluvit jen do 20h kvuli memu srdicku a taky psovi, ten bude muset byvat sam doma :-( no z toho trnu njevic :-( neni nato zvykly, ale holt to bude muset vydrzet a kazde ut je zavreno , takze pujdu po, st,ct, pa, so a nedeli chci mit volnou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky a já jsem na neschopence....snad až mi bude líp tak budu mít i čas napsat pár stránek diplomky.....jen doufám, že když je ta neschopenka ve zkušební době, tak že mě nevyhoděj z práce.....to bych na tom byla už jako vy.....už at je léto, teplo a pohoda...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : no to muzou pokud jsi ve zkusebce, ale zase kazdy normalni clovek vi, ze onemocnet muze kazdy :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jj snad to bude v pohodě....jak se těšíš zítra do práce? máš strach? já se vždycky cítím hrozně napjatě když jdu někam poprvý...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : tesim se moc , po 3 mesicich to bude vitana zmena, ale to vis ze budu napjata, budu se rozkoukavat a ucit co kde je a tak :-D myslim,ze to bude fakt curina :-D :-D rozdelim si pak pauzu tak abych mohla prijet ke psovi vyvencit ho a jet nazpatek
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je paráda...jak to máš daleko od bydliště? to já kdybych to takhle dělala, tak projedu denně o 50 km víc a strávím tím hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 : mam to ca 10km od bytu takze je to v norme ;-) , jinak jeste jsem si vzpomela, ze ve zkusebce muze sef vyhodit bez udani duvodu tzv.jak se rika na telefon, zavola, ze uz te nepozrebuje a konec. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka je to blbá situace, ale ne neřešitelná. Holt budete práci hledat oba dál, i když to nebude třeba práce ideální, lepší něco než nic. A svatba..no pokud trváte na svatbě, dá se vzít i sami dva, jen se svědky, bez šatů bez výzdoby, jen pro to slůvko "ano" :)), a pokud všechny ty ostatní věci k tomu chcete, tak svatbu odložíte, vždyť se nic tak hrozného neděje. Jste mladí a máte spoustu času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 Holky teda, my jsme tady spolek..já na neschopence od listopadu.. jj zkušebka je riziko, je fakt, že u nás ve firmě pokud někdo ve zkušebce onemocněl už se nevrátil..ale nechci tě strašit :(. Já pracovala jen na dvou místech, kromě roční přestávky na mateřské na jednom místě 5 let a teď na posledním 6, naštěstí jsem na pracáku nikdy nebyla :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e říkám si, že firmě, kde jsme tři lidi a z toho jen já zaměstnanec to bude trošku jiné, a přeci jen za ty dva měsíce už mě toho naučili hrozně moc, že by se jim kvůli týdnu doma nevyplatilo učit to znovu někoho jinýho...no uvidíme....nechám se překvapit, pořád ještě bych nebyla v tak prekérní situaci jak vy - mám ten nájem z bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: no svatbu nám dělají rodiče, tak nevidím důvod, proč by se měla odsouvat a nebudu platit opravu prstýnků, když už tam máme vyryté datum. Rodiče by nám to v životě neodpustili, neudělat svatbu se vším všudy. hannyy: Tady se prezentovat přede všemi nee, kdyžtak IP. A jsem právě z Moravskoslezského kraje, takže naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e Jako štve mě, že svatba na krku a všechno se nám takhle pos. ... já vím že za to nemůžeš, ale prostě to štve no.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka no tak když tě nepálí svatba tak vám jde jen o peníze na přežití pro vás..určitě něco najdeš neboj ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?