Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) hanny: tak to je super...a jaké barvy bude?? :-) jinak myslím, že celý víkend padl na super data, pro svatbu jak dělané... :-D jak budou vypadat šaty vím naprosto přesně, samozřejmě že nebudou naprosto identické s těmi z obrázku, ale jinak jsou to ty co mám v albu..."favoritky"... ;-) Kaly i mušle jsou originální řešení pro prstýnky, ale já nějak nemůžu upustit od polštářku.... :-) Jinak mám dneska taky radost, konečně nám agentura poslala podmínky svateb pro rok 2011 na Hukvaldech a potvrdila rezervaci termínu, takže už nic nestojí v cestě dalšímu plánování.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: tak bude bila s cernymi okny, mrkni na www.limuzinykyjov.cz je pres 8m dlouha, tak nevim jak se bude lamat k nam do ulice, ale snad to ridic zvladne :-D satecky jsou krasne , mas to hezky vymyslene :-D ja se tesim na leden, to je v Brne svatebni veletrh, tak se tam chceme vydat, nasat tu svatebni harmonii jsem zvedava,co nato bude pritel rikat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé kdy je v Brně ten veletrh? Akorát drahého určitě nevytáhnu tak budu muset vzít nějakou kamarádku.. Příští týden se chystáme na úřad domluvit termín a čas svatby (my máme jasno), ale kvůli volbám čekáme až bude jasné kdo bude starosta..
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e, já se tam chystám, datum mám někde poznačené, myslím, že 29.-30. leden... jen teda já se budu drahého snažit ukecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je ve Vaňkovce, nevím, myslím, že něco bývá i na BVV...
Odpovědět
Profilova fotka
marefa: hele tak zjisti termín a dej vědět, ať zjistím jestli se nekryje s Trenčínem :). Jo a už mám kontakt na stany..jen zvažuju jestli chci dva 4x6 nebo jeden 5x10 cenově to vyjde na stejno
Odpovědět
Profilova fotka
Veletrh je 29-30.1.2011 ve Vankovce2 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O super, díky za info :)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis :-)) no problem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Spojíte svatbu nějak s čarodějnicema? My plánujeme navečer udělat trošku změnu a trošku se nahastrošíme na čarodějnice..ale teda jako krásné čarodějnice :), už sháním nos a bradavici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a pěkný páteční večer...nastávající mužíček mi odešel do práce, tak jsem tu... :-) My spojíme čarodějky se svatbou asi jen tím že to bude na hradě, kde se každý rok ten víkend nějaká akce na tohle "téma" koná...takže po čas focení si hosté můžou prohlídnout hrad a pobavit se v duchu čarodějek... :-) Jinak jsme zatím nad dalším programem večera neuvažovali, ale není to vůbec špatný nápad... ;-) hannyy: no koukala jsem na limuzínku a je moc krásná... ;-) a i když nevím jak to vypadá u vás v ulici, tak si ji taky nedovedu představit někde v zatáčce... :-D veletrhy by mě taky lákaly skouknout, ale je to trochu z ruky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: tobe taky hezky vecer bez muze, ja cekam na toho meho az se vrati z kamionove streky ale bude doma jen do obeda zitra a pak jede do francie :-| takze vik bude v me rezii, i kdyz se tesim, ze se vyspim, jsem nejaka nachlazena byla jsem u doktora a mam strevni virozu :-( no my bydlime v bocni ulici od hlavni silnice, kde neni moc mista na vytaceni popr couvani, bude se muset pred prijezdem na tu chvili bloknout provoz, bude so tak to bude zajimave, popr.si vemem policajty, jednoho ve vesnici mame, tak to urco zvladne :-D jen abych ja nemusela bezet az na hlavni k limuzine :-D :-D Jinak ja bych chtela poustet ty lampiony takze nejaky plaminky do vzduchu budou a jinak asi nic :-D chceme sestrenku prevlect za cikanku,ktera prijde vymahat penize za sve a muzovo dite :-D a tak me jen napadlo, ze bych to nechala az tak na 20h a misto cikanky by prisla carodejnice :-D s tim nikdo poccitat nebude, protoze chceme ty rertiky mit spiz po obede, ale toto si nechame nakonec a ani muj muzik to vedet nebude :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My nechceme pouštět lampiony, ale chci mít v sadu pověšené lampiony..jen hledám čistě bílé, všude mají barevné :(
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e : ze by nebyly zadne bile ?? to neni mozne , mrkni v nejakem velkem papirnictvi tam urco bile najdes
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jsem hledala spíš sadu na netu, a bez úspěchu, ale ležím v tom teprve hodinu :))
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: koukni tady...tady mají bílé... ;-) http://www.svatebni-doplnky.cz/store/... hannyy: no tak koukám, že si víkendu taky moc neužiješ, já jdu ještě zítra do práce, takže volno jen v neděli, sice jdem zítra večer na oslavu narozenin, ale tím spíš ta neděle rychleji uteče... :-| no ale ty to máš horší..to toho svého nastávajícího moc nevidíš...co? a s tou čarodějnicí místo cikánky, to je dobrý nápad, to bude překvápko a navíc to datum k tomu...paráda... :-D ;-) Když jsme u těch aut, tak my zase řešíme jiný problém...na tom hradě kde bude obřad, není volný příjezd autům, jen na povolení, takže pro svatebčany co přijedou s námi ano, ale nevím jak to vyřešit s těmi co se budou chtít na obřad jen podívat a pak půjdou třeba až na večerní raut/párty, tudíž se s nima budeme asi muset domluvit už na cestu na obřad, nebo nevím jak to jinak udělat, aby je tam pustili a nemuseli ten kopec šlapat pěšky... :-| co myslíte holky, napadá vás něco???
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych je nechala šlapat pěšky, a nahoře by stál fotograf a všechno zdokumentoval :))), já se chtěla původně vdávat na zřícenině kam se muselo pěšky.. a moc jsem se těšila na to, jak dorazí drazí svatebčané groggy :)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no vidame se 1v tydnu a jinak vikendy ma volne ted teda musi vikend jet, ale jinak si ty vikendy uzivame, do cech jezdime 1 za mesic :-D jen na navstevu nebo pokud rodice maji neco duleziteho k praci coz ted v zime nepripada v uvahu. Zkuste se s nimi domluvit s tim hradem, ze treba v tolik a tolik prijede dalsi skupina svatebcanu, jestli by je pustili nahoru, ja si myslim, ze kdyz je svatba, tak udelaji vyjimku a bude to bez problemu, nebo je uplatit :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
Super díky :) už to prolézám.
Odpovědět
Profilova fotka
to vis :-D ja chci mit mistnost hostiny vyzdobenou v rohach balonkama ale tema dvouvrsstvyma :-D kdyz uz tak uz :-p ty venkovni by mely byt bile a ty vnitrni by meli byt lososove. Pep.e: jaky mas vyhledavas?
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: :-D :-D tak to je zajímavé řešení a určitě by bylo zábavné, aspoň pak na fotkách... :-D proč jsi upustila od té zříceniny? hannyy: no i tak je to dost málo se takhle vídat..ale záleží to na zvyku... :-) a máš pravdu, asi to budu muset pořešit s agenturou, nebo s hradem a hlavně s pozvanými, abychom věděli aspoň přibližně kdo se přijede podívat i na obřad a počítali s nima...ještě že na to máme dost času... :-) nic..jdu do hajan, zítra je taky den a navíc pracovní... :-p tak dobrou nocku holky, snad zítra... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: nam to tak aj vyhovuje vic se na sebe tesime, meli jsme doobu, kdy jezdil francii a byl tamm 2 mes a 2 tydny v cz coz jsem uz po pul roce nedavala, bylo to na hovno :-D ale tim, ze ma praci v rakousku, je to ok :-D tak dobrou noc a hezke sny ........ carodejnice jedna :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sonipa: teď jsem narazila na tvoje album z příprav, wow! Líbí se mi ta originalita a chuť udělat to po svém, snad budeš mít ty vysněné šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: právě jsem si přečetla tvůj textík co máš u alba a musím říct, že toho máme nějak moc společného - já taky svatbu 30. dubna, narozeniny teda 4. dubna a taky 25 let a s přítelem spolu budeme v lednu taky dva roky.... mimochodem na které zřícenině jsi původně tu svatbu chtěla?? mě se hrozně líbil v Rakousku (rok jsem tam žila) Falkenstein a nebo Hardeg -)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...čarodějky :-D Tak koukám, že nejsem dneska sama ranní ptáče... :-D adazbrna: děkuji a musím říct že ta originalita byla tak nějak spontánní, z obou stran... :-) a šaty už jsou domluvené, látky objednané, takže budou, samozřejmě ne úplně identické, fotka je přece jen fotka a hlavně budou bez křídel.... :-D a jaké představy máš ty, chtěla jsem kouknout na album, ale žádné jsem nenašla... x-) hannyy: no tak to se ti nedivím, dva měsíce být sama, to není teda nic moc... :-p to teď už to máte fakt lepší teda...a jak říkám, pokud vám to vyhovuje, tak proč ne... ;-) já si to jen nedokážu představit, jsme spolu každý den a každý den se těšíme, až budem zase spolu... :-D no snad nám to tak i vydrží.... :-D ještě jsi mi nenapsala kde budete mít tu hostinu, že uvidíte na ten Vranovský zámek...jsme tam kdysi jezdili na Vranov na dovču a moooc se mi tam líbilo... :-) Tak...čarodějnice se letí chystat do práce a sem přiletí zase až zítra večer, tak se tu holky mějte pěkně a nezlobte... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo co děláš, že pracuješ tak dlouho? já sem až do neděle doma bez přítele, takže jsem včera usnula už v osm hodin a probudila jsem se něco po čtvrté a už ne a ne usnout, je to tu nějaký moc tichý a studený, když tu přítel není -))
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: ahojky ranní ptáče... :-) taky mi to doma přijde takové bez toho mého miláčka...teď měl noční týden, tak už jsem ráda, že skončila... :-p a dělám normálně jen ranní do půl čtvrté ale dneska si jdu udělat přesčas, protože mi chybí dny na vánoční volno... :-) no a odpoledne jedem slavit narozky od kámošů a spíme u rodičů od přítele, takže net jen dneska v práci a pak až zítra večer... :-D takže tak... :-) a co ty...jak to že jsi do neděle bez přítele...máš aspoň nějaké plány... :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: od zříceniny jsem upustila protože je to od nás teď daleko..tam jsem se chtěla vdávat vždycky, ale teď bydlím o cca 30 km dál. Tím že to chci venku, tak musím volit místa, kde to půjde, kde to nebude daleko, kde budeme moct v případě nepřízně počasí udělat stany, podlážky..a nebudeme to muset hned po obřadu likvidovat. Nechci dát za svatbu hříšné peníze i tak to bude stát víc než mi bude milé (ne že bych byla takový škrt, ale jsem panna, já za to nemůžu :)) ), tak volím to nej co se mi bude líbit, ale aby to nebyl zbytečný přepych :)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: přítel jel pomáhat sestře svého svědka i s tím svědkem stěhovat a malovat a takový ty věci, který její manžel prý není schopnej udělat....ale po vykouknutí z okna, když vidím jak je strašně moc krásně, mě to štve čím dál víc - mohl být nějaký pěkný výlet do přírody....a plán mám takovej - udělat co nejvíc práce na seminárce a diplomce abych ju nemusela dělat, když je přítel doma... hanny a pep.e - jsem si vás popletla, takže otázka - na které zřícenině měla být pro pep.e -)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?