Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo dvojdílné, no budou zkracovat sukni, já jsem už vyfocená, jak si to švadlena zakracovala špendlíkama.. ale jinak jsem ji fakt před sebou měla moc dlouhou :-D jedu pro ně 5.4. A co jinak, jaký byl víkend, ženy? My oslavovali narozky včera, pozvala jsem tchánovce na oběd a vše bylo v pohodě, sranda byla... kdyby to tak bylo vždycky!!
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo dvojdílné, no budou zkracovat sukni, já jsem už vyfocená, jak si to švadlena zakracovala špendlíkama.. ale jinak jsem ji fakt před sebou měla moc dlouhou :-D jedu pro ně 5.4. A co jinak, jaký byl víkend, ženy? My oslavovali narozky včera, pozvala jsem tchánovce na oběd a vše bylo v pohodě, sranda byla... kdyby to tak bylo vždycky!!
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jo dvojdílné, no budou zkracovat sukni, já jsem už vyfocená, jak si to švadlena zakracovala špendlíkama.. ale jinak jsem ji fakt před sebou měla moc dlouhou :-D jedu pro ně 5.2. A co jinak, jaký byl víkend, ženy? My oslavovali narozky včera, pozvala jsem tchánovce na oběd a vše bylo v pohodě, sranda byla... kdyby to tak bylo vždycky!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no ony jsou ty šaty šité delší asi kvůli botkám...většina má podpatek, tak s tím asi počítají... :-) To se máš že už je budeš mít doma tak brzy, i když vlastně nevím, jestli bych je já sama chtěla mít doma, svádělo by mě to furt na ně koukat a ještě bych se jich do svatby překoukala... :-D Víkend byl fajn, odpočinkový, akorát teda v sobotu jsme byli plavat a na kafe u nastávajících tchánovců a to se trochu protáhlo, že jsme přijeli domů až o půlnoci... 8-) To je fajn, že se vám oslava vydařila...a čí narozky jste to slavili? @lucy441986 : tak to máš určitě radost z nových věciček...a jaké budou ty prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Moje narozky. Nee šatičky se objednávaly nové, delší sukně, protože vepředu byly ok ale přes tu moji maxiprdel se vzadu strašně zvedaly, byly asi 10cm nad zemí což vypadalo debilně. Tak teď přímo na mě budou zakracovat sukni. Jinak šaty doma mít nebudu, budou u maminky 8-) u našich doma, tady bych je neměla už kde mít a stejně se budu u našich oblíkat a chystat, tak mi je už mamka schová u nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to teda všechno nejlepší.... :-) ;-) to já budu muset šatky někde schovat asi tady u nás, nevím kde je jinde dát....a určitě se budu chystat tady...ale možná zůstanou do svatby u švadlenky, třeba se tak nějak akorát došijou a bude ochotná mi je tam nechat, uvidíme....nakonec si mám od ní půjčovat asi i spodnici, tak tam stejně před svatbou budu muset... :-) to mi připomíná že jsem zase měla dneska svatební sen...vyprávěla jsem tam svědkyni o těch svých snech, že nemám nic domluvené ani připravené a jen den D...a v tom snu už byl a nevypadalo to jinak.... :-D sranda....
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo ty svatební sny... solidně mi z nich už hrabe... v noci se budím někdy až hrůzou... no děs a hrůza... nevím už ani, kdy jsem se pořádně vyspala... :( Děkuji za gratulaci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : taky máš svatební sny.... :-D ale teda asi nějaké noční můry když se budíš s hrůzou... :-D a ty sis byla zkoušet ty šatky už v těch botech co máš koupené na svatbu? já už se nemůžu dočkat až mi švadlenka zavolá...snad to nebude trvat dlouho.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo už poprvé jsem jela se svat. botkama, ať vím co a jak, takže ano, už to mám dělané i na botičky. A jo mám noční můry. Fakt mám hrůzu jak to s tchánovcema dopadne, i když, včera jak tu byli užili jsme si srandy kopec! A to jako že je co říct!
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no tak vidíš, to je super, třeba už to tak zůstane a na svatbě bude stejně veselo jako na narozkách... ;-) tak žádné noční můry...svatba je přece veselá a příjemná událost.... :-) jo a odepsala mi už ta paní s těmi dorty, mám ji zavolat a domluvíme se...jinak jsme u skorotchánovců zjisili že ji možná asi taky znají, no svět je malý.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Jo já to furt říkám že svět je malej :-D no snad to tak zůstane, ale nevím nevím no...
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: je to prstýnek od Rýdla model 50/01, akorát nebudu mít brilianty po celém obvodu - pak by tam totiž nešlo ani nic vyrýt ani by nešel zmenšit popř. zvětšit, takže tam budu mít jen tři...ale i tak snad budou krásný a díky veletržní slevě jen 13 500 Kč za oba... jinak dneska mi operovali přítele, ale už jsem za ním před chvilkou byla a vypadá, že je v pořádku, tak snad to klaplo a bude to dobrý.... holky ty sny vám nezávidím - mně se spíš zdají pracovní sny typu, že jsem ještě neudělala tohle a tamto, ale o svatbě naštěstí nic dramatického....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucy441986 a co bylo příteli? Co se stalo, pokud to tedy není tajné nebo moc indiskrétní...
Odpovědět
Profilova fotka
nee není to vůbec indiskrétní - byl s kýlou -))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes jsem si koupila nádhernou bižu (teda bižu.. je to stříbro). Těm co to nemají daleko doporučuju bižu ve Zlatém jabku, mají tam super slevy, moje sada původně za 1200, já mám za 520. A přesně se mi trefili do vkusu. Taky jsem si předběžně domluvila kytku (na detaily mám přijít 14dní před termínem), ale už vím, jaká zhruba bude. Prstýnky jsem nestihla, to holt ještě musí počkat a na boty počkám až začne jarní sezona, v zelené teď prostě fakt nic neseženu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucy441986 ahoj , můžu se zeptat jaké byly na veletrhu slevy, kontkétně na prsteny. Já se chystám tento víkend do Vankovky tak at vím s čím počítat, díky
Odpovědět
Profilova fotka
my šli na jistotu ke stánku pana Lukáše Rýdla a tam byla sleva 10 %, ale nejlepší bylo, že nás díky tomu, že jsem je koupili přímo od Rýdla vyšly ještě výrazně levněji než od Bisaku, který ten prodej zprostředkovává...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) @kamculenka : musíš myslet pozitivně a bude to ok, uvidíš... ;-) @lucy441986 : tak prstýnek jsem bohužel dle modelu na stránkách nenašla...tak nevím jak to... :-N cena je super, ale teda pro nás spíš myšleno ironicky... :-D jinak doufám, že se ti přítel brzy uzdraví....kýla je pohodička, aspoň v mém okolí za poslední rok tuhle operaci prodělali dva lidé a všechno v pohodě... :-) @pep.e : gratuluji k nákupu "bižu" ....jak vypadá, nějak podobně jako máš v albu? :-) a co kytka, jaká teda bude? taky se pořád chystám jít se domluvit ale ještě jsem neměla štěstí natrefit na tu příjemnou paní v květinářství, vždycky je tam jedna která na mě byla jednou tak příjemná, že se jí raději podruhé vyhnu.... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dívala jsem se že ho mám i tady v albumu ještě z doby, kdy jsem nechodila do práce a měla jsem na to čas.... přítele jsem dneska dovezla domů a zatím ho bolí bříšku, ale jinak vypadá živě -)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dostala k narozeninám taneční podložku! Jupí! Jinak, přípravy stojí na mrtvém bodě, času je dost a nějak není co zařizovat... lucy: věřím, že mu bude rychle líp, nevím sice co ty máš doma, ale můj chlap jak je nemocný to je vždycky na umření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taneční podložka - to je takový to jak šlapeš podle toho co ti na obrazovce vyskakuje? nebo něco méně vědeckého? jj taky tady už tři hodiny skučí, že ho bolí bříško, typickej chlap -) ale jelikož je to poprvé za dva roky, a většinou jednou za měsíc skučím já, tak se mu to promíjí -))
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jo jo je to to šlapací a je to fakt sranda :-) je to super a dá se u toho parádně cvičit, dala jsem tři písničky a až pak mi došlo že jsem zpocená jak hadr a udýchaná jak po maratonu... :) pro mě super věc, sama se cvičit nedonutím a abych někde lezla mezi ty barbíny to by mi musel pánbůh do volů nadat...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Bižu zítra vyfotím. je teda samo taky zelená :))), ale nakonec ještě hezčí než mám v albíčku. Na kytku mi teda řekli, že stačí 14 dní před svatbou, teď jsem jen chtěla hrubý nástřel (hlavně druh kytek). Takže základ budou zelené karafiáty, ze kterých se udělá taková jakoby koule, do toho se dají kuličky takových jakoby zelených bambulek (název jsem zapoměla), a k tomu něco jako sedmikrásky (trošku větší ale menší než kopretiny). Okolo bude takové zelené šáší (ne břečťan, lístečky jako malinký fikus), stonky prodloužené trávou. Nebude to takový ten pucek, ale střapáč hodně přírodního vzhledu. Do vlasů na drátku čelenka na které budou ty zelené kuličky. A teda ještě se asi nechám ostříhat na krátko (rozcuch - dřív jsem to tak roky nosila) a půjdu zpátky do červené..v melíru si připadám až moc nevýrazná :D (i když s břuchem budu výrazná až moc)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak jsem si konečně v klidu sedla k pc... 8-) @lucy441986 : tak co nastávající manžílek...už je to lepší? ;-) @kamculenka : teda já vůbec nevím o jakou tanečné podložku jde...ale asi to může být zábava...to já mám doma rotoped a teď chodíme se skoromanžílkem plavat na bazén, už jsem zapomněla jak je to fajn pocit...kdysi jsem chodila 3x týdně, ale co jsme se poznali jsem zlenivěla.... :-D @pep.e :tak jsem se chtěla kouknout na tu tvou "bižu" a ještě jsem ji tam nenašla... :-) A koukám, že jsi odvážná s těmi vlasy, nechat se ostříhat, ale pokud jsi to nosívala, tak proč ne... :-) Jinak jsem teda taky dneska zašla do květinářství a shodou okolností jsem tam natrefila na tu šikovnou paní květinářku, takže kytičky jsou domluveny, zítra se mám stavit pro orientační cenu. A nakonec to teda budou tmavě červené Amarylis v kombinaci s pár kusy tmavě červených růží a černými sušinkami v kulaté kytce, kolem bude obmotaný břečťan a jeden šlahoun bude viset dolů, možná to doplní zelenou nebo černou trávou, to ještě dořešíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Ahoj, jsem skleroza..už je to v albíčku :). Já právě vždycky nosila červenou, teprve poslední asi rok jsem se snažila dostat zpátky do své přirozené barvy..teď mám vlasy skoro do půli zad, jenže mi začaly děsně padat a obávám se, že až se mimi vykulí tak to bude ještě horší tak je možná dobré jít do střihu rovnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : no tak už jsem koukla....moooc krásné to budeš mít, taky mám ráda zelenou i stříbro... ;-) :-) a s těmi vlasy jsi teda ještě víc odvážná než jsem myslela....já mám taky tak dlouhé vlasty a nedala bych je ani za nic.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa odvážná jsem byla když jsem byla mladá :D to jsem měla i reflexní červenou v kombinaci s reflexní růžovou, do toho už nejdu..ale nějaký zrz s oživením bych brala, a hlavně ten krátký rozcuch je celkem dost pohodlný. Už se vidím jak se mi bude chtít sušit dlouhé vlasy když bude skřítek vstávat v noci furt a něco s nima dělat..krátký sestřih má tu výhodu, že umyju, dám pěnové tužidlo, s hlavou dolů vyfoukám a konečky vytáhnu voskem :). Vlastně už se na to docela těším :D.
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : :-D no to koukám, že se těšíš...pak asi fakt není na co čekat.... :-) i techniku máš zmáknutou....pak to bude asi opravdu dobrý nápad.... ;-) ale musíš se nám tady pak ukázat.... ;-) já zůstanu u toho co mám na hlavě teď, nakonec vlasy jsou to nej co na sobě asi mám, tak bych byla blbá s nima něco provádět.... :-x :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Je to podložka kterou zapojíš do PC a přes program si pouštíš písničky a běhají ti tam šipky a ve správný moment musíš tu šipku stlačit nohou. Skáčeš po podložce prostě :-) Taky bych vlasy nedala, přijde mi to lepší než krátké. Krátké jsem nosila a to bylo furt,... foukat, vosk, tužidlo, lak, blbosti. Tady vlasy hodím do culíku nebo do drdolu, copu a je vyřešeno. Do krátkých bych už opravdu nešla. pep.e: A když nebudeš mít čas si foukat dlouhé vlasy (já je teda nefoukám), jak budeš mít čas si foukat a tvarovat ty krátké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak to může být docela zábava ta podložka.... :-) já jsem zas slyšela o snímači pohybu na x-box a pak hraješ hry tím že se hýbeš, to musí být super, to bych chtěla, ale asi to bude stát hodně... :-p jinak souhlas s nefoukáním si vlasů, já si je umyju, učešu a čau... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?