Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... :-) @kamculenka : tak koukám, že jedete upravovat ty šaty celá rodina...to budou asi nervy....ne... :-D my tu svatbu taky chystáme už docela dlouho, ale spíše co se peněz a šetření týče...jinak to zařizování zase tak moc času nezabere, je fakt že se to dá zařídit všechno docela rychle... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já byla o víkendu za švadlenou, aby změnila střih mých šatů, abych se do nich vešla. Myslím že jsme to vymyslely báječně, ještě k tomu teda nakonec i na vrh něco jako bolerko s dlouhým rukávem. Chci být v šatech celý den a venku navečer bude určitě kosa. Jinak jsem si uvědomila, že jsem totálně zasklila půjčení stanů..tak snad ještě něco (za rozumnou cenu) seženu. Nemáte náhodou dobrý tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : ahojky...tak to je super, že jste to se šatičkama nějak vymyslely... ;-) taky jsem byla na zkoušce a dneska jsem měla mít další, ale švadlenka mi onemocněla, tak jsme to musely přesunout.... :-( ale co...chvilku vydržím... 8-) jinak s těmi stany ti asi nepomůžu...se svatbou venku jsme nepočítali, takže jsem ani nad ničím takovým nepřemýšlela... :-x a myslíš že by s tím měl být snad problém....?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Tak nakonec jedeme v sobotu jak bylo domluveno. I šaty jsem byla vybírat s mamkou a tchyní, ona umí polsky, tak se domluví s nima co a jak potřebuju. Jak na mě mluvily rozuměla jsem asi každé 5. slovo, což teda nic moc, jindy problém nemám. No a mamka mi pomůže být v klidu... vždyť víš... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa Tak stany už mám vyřešené...jeden si půjčím z cvičáku 6x2, jeden si půjčíme od hudebníků 6x3 a k tomu máme jeden doma 2x2. Což nám snad bude stačit (nejen v případě deště, ale i vedra). Nebála jsem se, že bych nesehnala, jen jsem nechtěla moc daleko a moc drahý..ty co jsem sehnala budou za litřík slivovice :) Na šaty je ještě čas, uvidíš že vyberete ty nejlepší :). Já jedu na zkoušku první víkend v dubnu (abych už měla pupek veliký zhruba jak v den svatby).
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jj, je mi to jasné.... ;-) :-) mě vůbec nenapadlo že se tam vlastně potřebuješ domluvit ohledně té úpravy a i když jim člověk vlastně jakž takž rozumí, tak ve složitějších věcech to nebude tak snadné.... :-) Jinak já jsem si dneska koupila svatební botky, tak už je zase další věcička doma... 8-) @pep.e : tak super, že jste vyřešili stany...kolik vás vlastně bude? Jinak já už mám šaty vybrané, už se šijou, tou nemocí švadlenky se jen odloží další zkouška.... :-) ;-) Ale jinak jsem teda moc zvědavá jaké si vybereš ty, taky jsem koukala na těhotenské, co kdyby náhodou, a docela se mi líbily.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa To je právě sranda, my ještě nemáme sepsáný počet hostů.. ale protože neplánujeme oběd, ale jen švédské stoly tak to snad nebude žádná hrůza. Když počítám i kamarády kteří dorazí až navečer, tak tam bude tak 60 lidí. S tím, že na závěr večera (teda spíš na začátek noci) se plánuje slet čarodějnic, tak snad nebude pršet abysme přitom lítání nemokly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e : zas ale když bude pršet, tak se nepodaří nás "čarodějnice" upálit... :-D :-D jinak teda budete mít lidí asi tak přibližně jako my...a už jste uvažovali nad tím kolik toho na ty švédské stoly budete potřebovat, kolik třeba na osobu, nebo jak to uděláte?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: mno a jaké botky? Ukaaaaaž :) a ty švédské stoly, to se uvidí, domluvím se s kuchařem kolik nás bude a on mi řekne co a jak a čeho, počítám tak dvě štangle šunky, dvě vysočiny, kilo eidamu a další a další...to mi on snad nějak vypočítá, když dělá v restauraci...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no já se právě nemám s kým domluvit, když si ten raut budem chystat sami...hostinu samozřejmě zařídí hotel, ale tam kde bude večerní párty tam se nevaří, takže to musíme sami...tak to musíme nějak vykutit aby toho nebylo málo a aby tam bylo tak vše co se dává, počítám s nějakou sýrovou mísou, salámovou, nějaké řízečky a masové dobrotky, zeleninku, něco z listového těsta, koláčky, mini bábovičky asi, možná nějaké mini zákusečky, nějaké slané...no to bude ještě oříšek to vymyslet.... :-p a botky mám v albu, tak kukni.... 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik Vás bude? Uvidím kolik toho budu potřebovat já a pak ti řeknu a ty si to dle toho navýšíš... :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : no počítáme tak kolem 50 lidí...tak já si to pak navýším, nějak rozumně aby se to dalo zvládnout.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tak si to pak vynásobíš dvěma... my budeme mít asi těch 27-30 když budu počítat i personál. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa No jedna mísa je na 4 lidi..já si to nechám udělat u studentů hotelovky, takže to bude bez práce 8-) . Koukala jsem na mísy např. ve Sparu, tam píšou 4-5 osob na mísu, a jedna tam stojí cca 500.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka @pep.e No nějak to vykutíme, ale přehánět to nebudem, beztak na tu párty už lidi nepřijdou s úmyslem se najíst....má to být spíš jen taková zábava s kamarády, myslím, že spotřebujeme víc pití než jídla.... :-D Ale určitě se nechám inspirovat, takže až budete vědět co a jak tam budete mít, tak sem s tím.... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa My máme 50 litrů slivovice (vlastní) tak se nebojím že by nám chybělo..plánujeme 20 litrů vína a dvě bečky piva (možná i tři), dvě bečky nealkopiva a dvě bečky kofoly. Snad to bude stačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e :-D no snad jo...já myslím, že to jsou luxusní zásoby... :-D my máme taky v plánu dvě bečky piva, nějaké vínko, no a nad flaškama jsme ještě neuvažovali kolik a čeho....ale 50 litrů slivovice to asi nebude.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Gut botičky... steel forever ;-) no my budeme mít 5l slivovice, 3 flašky vína a nějaké metaxy (ženichova strana) my jsme na slivovici a jelikož nás tam bude s bídou 25, tak to bude bohatě stačit, já moc pít s ženichem nemůžu, ať pak někde netelefonuju, takže.. No a ještě koupíme nějaké pivka a samozřejmě nealko :)
Odpovědět
Profilova fotka
já se zapojím do debaty jelikož i s večerem bude na svatbě hostů asi 100 tak všeho mame moc 50litrů slivovice, 2 bečky piva, vína asi 60 litrů a nealka nespočet, ještě že to vše neplatíme
Odpovědět
Profilova fotka
Cha chaaa! Psali mi ze zlatnictví, máme tam hotové prstýnky :-) zítra je jdeme vyzkoušet a vyzvednout, jestli budou k světu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka ha na prstýnky jsem ještě zapoměla :D to musím pořešit
Odpovědět
Profilova fotka
pep.e: No vidíš, ještě že nás tu máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) @kamculenka : jj, botičky jsou super, jak na svatbu, tak pak na fesťáčky i jen tak... :-) no s tím pitím na svatbě to taky nesmím přehánět, já pak vypínám a to doslova a to bych teda nerada aby mě to jako nevěstu potkalo a neužila bych si celou tu zábavu a noc.... :-) :-D u nás to nebude ale s tím alkem tak těžké, vínko pije málokdo, takže pivko a flašky povedou, no a u těch flašek to taky nějak půjde protože většinou všichni pijou všechno.... :-D Jinak super s těmi prstýnky, snad budou tak krásné jak čekáte a všechno bude ok.... ;-) @pep.e : to je ale docela podstatná a zcela nepostradatelná věc na svatbu.... 8-) :-D vy jste ještě neuvažovali jaké chcete? @magda5 : to buďte rádi že to neplatíte, my táhnem všechno sami, tak to bude mazec.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no já se taky u pití držím držím a pak nějak to přetnu a naráz je mi špatně, takže já budu muset být saaaaakra hodná hlavně jak budu ze všeho nervozní je mi jasné že si dám dvě půlky a půjdu pod stůl :( a to byly časy kdy jsem vypila litr a nebylo mi nic... A ty prstýnky uvidíme, snad je nezmrvili a nematovali to..jinak je praštím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak já myslím, že je určitě udělali tak jak měli, taky jsem se bála, navíc když jsme je objednávali přes net, ale všechno v pohodě... :-) a vy jste ten proužek uprostřed chtěli mít taky lesklý? a co rytinu, dávali jste si? jinak s tím pitím jsem na tom stejně, furt pohoda a najednou ani světlo ani zvuk, s tím rozdílem, že mně teda naštěstí špatně nebývá, to jen tak jednou za rok a to musím hoooooodně moc přehnat...ale už to taky není co bývalo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: no tak u mě je to taky tak, ale prostě je mi zle, celou dobu v pohodě ok a naráz šmytec a už hledám kýbl. Jinak teda ano, proužek uprostřed měl být taky lesklý, no jsem zvědavá, co z toho bude. To matování/pískování se totiž strašně šoupe. Tak jsme to nechtěli. ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jj, to jsem slyšela, že se to šoupe... ;-) a kdy tam zítra jdete? to ani nedospíš, co? a počkej až je budete mít doma a budete na ně co chvíli koukat a zkoušet si je... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jdeme tam dneska ráno kolem 9. drahouš má odpolední směny. No poslední dobou nemůžu spát, to je pravda. Mám blbé svatební sny a kdesi cosi... snad dopadnou dobře, jinak mě trefí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré zasněžené ránko... :-) @kamculenka : no tak to jsem se teda trefila s tím spaním...bohužel teda... :-x Svatebních snů jsem taky už pár měla, sranda jak to má člověk pořád v hlavě... x-) Jsem zvědavá jak vám to dopadne a držím palečky ať se líbí.... ;-) Můj milý má taky tento týden odpolední, tak to jsme na tom stejně... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: jo jsem jak slaměná vdova vždycky doma.. není s kým promluvit... ještěže aspoň mamka se staví na kafe každý druhý den, jinak by mi doma hrabalo... jo to spaní to je poslední dobou pěkný mazec. Ach jo. Ale co, v důchodu se naspím... jo a zas nebudu moct spat :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?