Svatební den 30.dubna 2011. Kdo se taky vdává?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak nakonec jsme se rozmysleli pro tohle datum...kdo další bude mít na čarodějky svůj den D a kde vymění koště za snubní prstýnek... 8-) :-D ?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) @kamculenka : z toho si nic nedělej z takových řečí, přece to není tvoje vina, kdyby žil sám tak na tom přece o nic líp není.... :-p A jak to teda vyřešíš s tou podprsenkou? Půjdeš bez? To už jsem taky slyšela že prý korzet stačí sám o sobě, ale mám z toho trochu strach.... :-. @hannyy : no jo...pak by sis měla najít nějaký zájem, který tě zbaví aspoň jakž takž myšlenek na svatbu, když už není jiného zbytí... :-| a co práce, vypadá to nějak nadějně?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Ahoj, tak nakonec asi půjdu bez, uvidím jak půjdu na zkoušku šatů, buď to nějak opraví a nebude problém a nebo si narychlo skočím někam na tržiště tu podprdu koupit. Uvidím uvidím. Jinak můj drahý je doma, lehl v noci s horečkou a bojuje doteď, má teploty nad 38, za chvilku jedeme k jeho doktorce a odvézt nemoc.lístek do práce. Jedu jako jištění kdyby se mu udělalo zle, je zesláblý. Nenechala bych ho ani řídit, ale když já se toho bojim :( 6 let jsem neřídila a doufám že dnes nebudu muset začít. Jinak má navařenou česnečku, vařím mu čajíčky z majoránky a medu, na lince je cibule s cukrem... no uvidíme uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : vubec ne, stale nic, posilam vsude same vyplnene dotazniky s zadosti, ale nic..... jesteze i v tomto on stoji pevne pri me, vidi., jak jsem nervozni a protivna, kdyz me to chytne :-D ze si vsimam malickosti, pacd nato mam cas :-D ale bere to sportovne :-D jinak , me saty jsou maji taky korzet, jsou prvne na zip a pak na snerovani, a nepotrebuje cl pod to podprsenku, krasne drzi, zkousela jsem v nich i skakaz i bezet :-D a bez problemu, ne ale vsechny korzety tak drzi, to je lepsi si v tech staech zkusit opravdu vse :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : ojoj...nemocný chlap to je horší jak dítě.... :-D a teď to řádí všude, ten můj je taky nějaký churavý, nějak se mu zarazila rýma a bolí ho hlava a uši a neslyší a nejde to a nejde uvolnit.... :-p potřebovala bych nějakou babskou radu co s tím.... =-) a řídit se neboj, je to pohodička, taky jsem se bála a teď už v pohodě, jde jen o to si zvyknout.... ;-) @hannyy : :-D no úplně tě vidím jak běháš v těch svatebních šatech... :-D ale máš pravdu, je lepší si to vyzkoušet abych se pak nemusela hlídat při každém pohybu.... :-p já budu muset zajít za tou svou švadlenkou, asi toho má teď hodně když jsou plesy, ale říkala že první zkouška tak v půlce prosince a je půlka ledna, tak se trochu bojím jestli na mě nezapomněla... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: já neřídila 6 let, fakt si to nelajsnu, zabít sebe a drahouše... a navíc máme tank - kombíka... děkuji pěkně, je mi zle jen při pocitu, že bych měla sednout za volant.. jenomže musíme odvézt nemocenský lístek... a kutíme jak, on je v háji a já s řízením taky... je to v pytli ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak nemocenský lístek stačí poslat poštou, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Hehe, naivko, jsme tam volali, oni ho chtějí hned a ještě dnes...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : tak se ji ale radeji ozvi :-S aby na tebe vazne nezapomela ]-( . no vazne jsem v nich delala vse, to musis ozkouset, tak aspon se pak nebudu bat se hnout a koledovat si o nejkay trapas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : fakt jo? a co když tam člověk tak nemocný, že tam prostě zajet nemůže, to je nezajímá...?? :-S @hannyy : :-D to jo...z toho bych měla taky strach, pak se člověk už nehlídá a bylo by to.... :-D švadlence se určitě připomenu, i když teď po těch svátcích se mi moc nechce, bojím se abych se do těch mír co mi v listopadu změřila, vešla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: vyřešeno, ostrava se nejela. Doktorka zakázala, drahouš měl 39.8°C jako mazec no. Jinak u doktorky jsme byli od 12.50 a vypadli jsme 15.35, a to jsme byli 5. !!! Jako neskutečné!
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : zrovna jsem si sedla jeste ke kalendari, chci mit pekne datum, kdyz uz se to odlozilo, my mame zatim vybrany 14.4.2012 ale objevila jsem i 3.3.2012 :-D tak jedno z tech dvou to bude, jake se libi tobe ? :-D na pozdejsi mesice to nepripada v uvahu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kamculenka : no tak to je síla...ale znám to taky...u doktora je to vždycky na dlouho... :-p každopádně dobře, že vám to tak dopadlo....a co mu teda je, že má tak vysoké teploty.... :-o ? @hannyy : jak to že pozdější měsíce nepřipadají v úvahu.... :-) ? já bych teda raději volila ten duben, už kvůli počasí.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : no v lete nechci kvuli teplu a memu srdicku, taky to vidim na ten duben, ale i ten brezen muze byt hezky, uvidime jaky budou ty dva mesice po strance pocasi letos a zkusime to nejak rozseknout :-D rikala jsem si, jestli se nekdo bral treba 1.1.2011 to je krasne datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky mate FB ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dneska zázrakem dala jednu zkoušku, takže ještě jednu....trošku vám závidím, že máte tolik času na přípravy....já nestíhám nic... ale jinak jsem si zrovna i dneska říkala, že je pěkný svatební datum -)) jj fb mám
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Typická chřipka... bohužel... hannyy: Mám FB :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy : jo takhle...no uvidíš jaké bude počasí, ale začátkem března je ještě dost kosa... ;-) 1.1.2011 je určitě pěkné datum, ale brát se zrovna na nový rok bych teda nechtěla.... :-D ale zrovna nedávno jsem se dověděla že od přítele teta a strejda se brali na silvestra, to je teda mazec.... :-D fb mám....kdo tady nemá.... :-D :-D :-D ???? jooo jinak jsem dneska mluvila s tou svou švadlenkou a zrovna se mi tento týden chystala volat, jestli můžu přijít na tu zkoušku v sobotu, tak jsme se domluvily a teď musím rychle nějak zázračně shodit aspoň něco z těch svátků abych se do těch šatů vůbec vlezla... :-p :-D @lucy441986 : tak to gratuluju.... ;-) no musí to být zápřah škola, práce, přípravy....to ti teda povím...ale určitě to zvládneš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no naštěstí přítel není žádnej lenoch, takže dneska umyl nádobí, o víkendu, když jsem ležela v knížkách, tak uklízel, ale není to ono, pak jdeš na záchod a vidíš přesně místa, na který ani nešáhl, ale i tak je to prostě mužskej zázrak asi... ale dneska su totálně unavená, zítra jdeme za panem farářem no a od čtvrtka se začnu učit na další zkoušku....ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : oj...tak to si chudák užije.... :-| to bude asi na dlouho, co? ale taková vysoká horečka u dospělého to je síla.... už jsi nafotila ty věcičky ze včerejška.... :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No snad to na dlouho nebude, jinak nebude na nájem :-( mno to jo v noci měl zimnice, celou dobu u doktorky se třepal přitom byl rozpálený jak kamna. Ne nefotila jsem to, drahouš spí a nechci kramařit a vytahovat to. Nafotím to pak, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : jasné...však není všem dnům konec.... :-) ;-) s tím maroděním je to teď naprd, člověk se bojí jít k doktorovi aby měl za co žít.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: Právě, to je to. Přijdeš o dost peněz a udělá to dost velkou trhlinu v rozpočtu. Hlavně když pracuje jenom jeden ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... ;-) @kamculenka : jo no...to udělá...jenže někdy to prostě jinak nejde...a kolikrát člověk zanedbá zdraví jen proto aby nepřišel o penízky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: přesně tak,... :-( mno ale koukám že drahoušovi nějak otrnulo, včera umíral a dneska už je nějaký moc živý. S mobilem dělá kraviny, nechce se mu spát, moc ale nejedl no. Ale nechat se obskakovat, to jooo...
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : tak nejvic se mi libi ten duben, preci jen uz je to jaro ;-) to ja jsem se dozvedela od mamy, ze meli s tatou tajnou svatbu ! :-D takze ani tenkrat to nebylo jednoduche :-) , ale me by to na silvestra treba nevadilo, to datum je super , ale ja mam radsi teplo :-D i kdyz zimni fotky pokud je snih muzou byt taky krasne
Odpovědět
Profilova fotka
@kamculenka : tak buď ráda že už mu je líp... :-) ráno je to vždycky lepší... ;-) ale obskakovat to oni rádi, to víš a známe to asi všichni... :-D @hannyy : no fotky když je čerstvý sníh můžou být pěkné, ale já mám teda raději teplo, takže bych svatbu v zimě určitě nevolila.... :-) takže duben to nakonec bude?
Odpovědět
Profilova fotka
sonipa: No jo no ale i tak, ta změna... včera umíral a dneska hola hej... mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonipa : bude to duben :-D :-D :-D :-D preci jen je to muj mesic narozeni :-D ted jsem si vybavila, ze mama rikala, ze tento rok nechce ze byuz brala 2012 , protoze tata ma v pa 60,ja 1.4. mam tech 25 a pak mela byt svtaba, ale pristi rok to nebude o moc lepsi :-D pac prvne teda ty m,e narozky, ale 26 co to je za vek :-D o 2 tydny pozdeji svtaba :-D 3.6. ma bracha 30let a 25.6. ma mama 60 let :-D :-D :-D to si clovek nevybere :-D bude se porad chlastat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu děsně dlouho nebyla :), předpokládám že přípravy výrazně pokročili. My byli dnes zkušebně na úřadě, abysme zjistili co všechno potřebujeme..a zasekli jsme se na tom, že drahý musí mít originál rozsudku o tom, že je rozvedený...hm to jsem zvědavá kde to seženeme :(. Jinak se teď o víkendu konečně musíme domluvit za 1) kdy bude svatba (čas, páč dopoledne je to o 1tis levněji než odpoledne) - jenže zase když bude svajba např. 11.30 tak musíme mít oběd (čemuž jsme se chtěli vyhnout - uvažovala jsem o obřadu až kolem 15 hod s tím, že by byly jen švédské stoly) 2) kolik lidí pozveme 3) co se bude jíst . To je jediné co zatím nemáme dořešené. Tento víkend se jdu domluvit za švadlenou (návrh šatů už mám od září), ale je změna.... páč jestli vše dopadne jak to vypadá tak jako nevěsta budu ve 32 týdnu a teda budu mít buben a budu se sotva valit :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?