Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyy sorbonku ta družička je tak sladká, že bych ji samou láskou sežrala! :-) Závidím ti, že budeš mít malé družičky, já žádné děti v rodině nemám :-(
Odpovědět
Já taky ne :-(
Odpovědět
Holky, jsme na 99. stránce. Která z nás bude první na 100. stránce ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko x-) Dudunko:Já mám přímo v rodině jen jednu malou holčičku a té budou v červenci teprve 2 roky a družičky budou holčičky od kamarádek ;-) jedna 5letá a druhá 7letá :-N Já mám náladu pod psa :-( venku hnusně,viroza či co to je se mě furt drží a zítra zas do práce ]-( :-S :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Ahojky, taky na mě něco leze, začalo mě hrozně bolet v krku. Každou neděli se děsím, že zas musím do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Já mám taky vždycky depku z toho,že ten víkend zas utekl :-( ale bohužel pracovat se musí,aby byly nějaké korunky =-) ;-) ani to nezaregistrujem a bude tu zase víkend :-N :-D Mě už se ta viroza drží přes týden a už to ode mě chytl i přítel ]-( :-S :-(
Odpovědět
sorbon: V práci mi to vůbec neutíká poslední dobou, počítám hodiny. Je to šílený, nikdy jsem to tak neměla. Zatím mě bolí jen v krku, nic jiného.... Buď to přejde nebo se to rozvine.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marůdkové moji ..dlouho jsem tu nebyla jsem hrozná já vím...byla jsem v pátek na rozlučce se svobodou ..kamarádka má svatbu za 3 týdny teda holky řeknu vám to byla akce !!!super!!!!tancovali jsme a kecali fakt to bylo hezký ...už ted se těším na svojí rozlučku:-)A co jinak u vás novýho mimo těch viroz? Jo jinak holky neděli nesnáším ]-( ]-( Neděle a pondělí to jsou nejhorší dny ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý, teď sem vylezla z vany. Na včerejší noční akci sem nebyla, hezky sem se vyspala a stejnak myslím, že sem udělala líp :-p Jenom se tam chlastalo.. Dnešní den bude odpočinkovej, Jířa za 2 hoďky odjíždí opět na fotbal a já se budu muset dokopat na to žehlení ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko hoj!!!! žehlení????nééé! tak to ti nezávidím žehlení a loupání brambor přímo k smrti nenávidím..) Ty jsi taky chlastala? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, čekají mě tady plné koše, už skoro nemáme co nosit a to, co se opravdu nemusí žehlit sem už vytřídila a stejně mi tam toho hafo zvóstalo ]-( Ne ne, já hezky spinkala.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Taky mě čeká dnes ještě žehlení a úklid. A to loupání brambor mě taky čeká :-) A taky nás dnes ještě čeká snažení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem právě ted dožehlila,naštěstí toho moc nebylo :-p :-D :-D Sandulko:Já jsem se v první chvíly lekla,že už jsi dělala ty rozlučku se svobodou :-D :-D :-D :-D to musela bít akce ;-) Kauculko:Není nad spánek :-D :-D :-D Kuratkol:Tak at to snažení vyjde ;-) x-)
Odpovědět
sorbonku: Nechceš dorazit na to žehlení k nám ještě? Žehlení nesnáším ze všeho nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já nežehlím vůbec, protože to bytostně nesnáším! ]-( Přítel si své košile žehlí sám a když to není nezbytně nutné, tak je nenosí. No a jiné oblečení se snažím kupovat tak, aby se nekrčilo ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:To víš že jo a kolik dáš??? :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mě teda žehlení nevadí,žehlim každou neděli a tak nějak jsem si na to zvykla ;-) Jdu si vzít paralen a mažu do postýlky,tak zatim páááá |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko jen 1x, pak ty mršky spermijky by nebyly ještě "zralé" a dost mrštné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vstávala až teď, jsem to ale ostuda... přítel není doma a tak nemám co na na práci.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, jaké spermijky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
....sakra furt se nemůžu dostat na tu stránku 100, hehehhe :-) Jinak kuřátko a Sorbonko, hezky se nadopujte vitamínkama!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé no kuřátko psala že se bude snažit a Sorbonka jí odepsala "a kolik dáš???" 8-) Já myslela, že se jí ptá, kolikrát se bude snažit a ona možná mluvila o žehlení prádla, hahaha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde plánujete rozlučku se svobodou? Myslím - jestli doma, nebo někde venku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O žehlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, jestli vůbec budu nějakou dělat... Protože moje kámošky jsou z různých měst a nevím, jestli bychom se vůbec sešly. A upřímně řečeno ani nemám peníze na to, abych třeba 10 holek zvala někam do hospody na drinky... No nevím... Zas možná je škoda to odbýt, co? Zrovna včera byla ideální příležitost na uspořádání rozlučky kousek od našeho. V jedné restauraci měli stiptýz 4 chlapi - vstupné 200 Kč. :-) Něco takového by žádná nezapomněla!!! :-D
Odpovědět
kauculacku: Já asi nebudu dělat rozlučku, nějak na to nejsem... dudunko: Jasný, jen jednou denně. Viděla jsi můj krásný dnešní ovulační testík v albíčku ? sorbonku: No, nějak bysme se už domluvily, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol no fakt jo?mi máme dneska taky snaženíčko :-D :-D :-D :-D to je náhoda :-D :-D Dudu holak jedna zatoulaná ahoj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj Sandulko - taky tulačko!!! :-D krásný snažilkování přeju!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
sandule: Tak to pravděpodobně budeme těhu testovat ve stejnou dobu? Kdy plánuješ testování ?
Odpovědět
Profilova fotka
plánuju testovat když budu mít zpoždění:-)asi cca za 14 dní já jsem to přestala počítat pač sm na to moc myslela a pak nic:-(takže se nechám překvapit:-) Dudu ahojky kočičko moje :-D :-D :-D co je u tebe novýho?se ti to blíží vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kaucul máme na přípravy už jen 12 týdnů hrůůůůza :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?