Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuřátko no ta bižu je krásná, ale blbě vymyšlená, fakt se to přetáčí, můžu potvrdit :-S PS kuk do IP!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky;-) Kauculko:Ta bižu je úžasná ;-) :-Nčetla jsem,že uvažuješ o jiné hodině na obřad =-) já bít tebou,tak se na to pěkně vyprdnu :-p :-D My máme obřad až ve 13h.a obědvat budem až tak ve 14.30h.ale budeme mít teda malé občerstvení pro hosty u nás doma,než pojedem na obřad (aby nám do oběda vydrželi :-D )no a fotit se půjdeme až poo :-N Dudunko:Ta moje bižu se taky tak nějak divně přetáčí 8-( jsou to vlastně perličky na vlasci a vypadá to na krku prostě divně)tak uvidim,jestli s tim něco vykoumám ;-) :-D Jinak k tomu počasí,namám co dodat-je to šílený ]-( ]-( :-( :-D
Odpovědět
sorbonku: ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,ahoooj ;-) :-D Jsme tu zase zůstali sami,vid? Tak co v práci,už se ti to tam trochu uklidnilo,nebo je to pořád stejné? =-)
Odpovědět
sorbon: No tak nic moc, klid před bouří, která udeří ještě silněji...později... :-D
Odpovědět
sorbonku: Jak jde snaženíčko?
Odpovědět
Profilova fotka
No ted teda vůbec nejde :-D jak mi pořád ještě není dobře,tak na to nemám ani pomyšlení 8-( :-D :-D A co u vás?dodržujete podstivě vaše dny :-p :-D =-)
Odpovědět
no my teprve budeme začínat zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - ahojky sorbon - jak se máme??? Chtěla jsem Vás jen trochu potěšit - doufám, že to nejsou bludy a budete mít všechny krásnou svatbu :-) http://www.treking.cz/sluzby/pocasi-p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,no supeer Japonka ;-) :-N tak podle kalendáře by jsme měli mít krásně,jen doufám že to vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, kéž by Vám to vyšlo. ;-) :-) A co jinak??? Přípravy a hubnutí???
Odpovědět
Taky doufám
Odpovědět
Článek se načítá
japonka: Já už mám dole min. 6,5 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: gratulujůůůů, já jsem taky nadšená - mám dole trošku víc než jsem očekávala - 17,8 kg a vesele pokračuju dál ;-) :-)
Odpovědět
japonka: Já jsem začala v lednu.... A co bys řekla, že ti nejvíc pomohlo a pomáhá v tom hubnutí ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!!! ty kráso, 17,8 kg??? Jak to děláš??? Já se stydím, právě jím čokoládu... No jo, první den MS:))
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůů tak podle toho kalendáře by i na moje datum 30.5. mělo být "hezky". To si moc přeju!!! :)) O takovém kalendáři jsem nikdy neslyšela?? Funguje?? Třeba aspoň ve větším procentu případů? =-) kéž by... :-N
Odpovědět
dudunko: Já jsem v něm vyhledala data, která jsem si pamatovala, jaké bylo počasí a všechno mi sedlo (dovolené, oslavy atd.) Třeba na to něco bude...
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: já taky hubnu od 1.1.2009 - pod dohledem doktorky. Mám speciální plán na základě lékařského vyšetření. Mám výrazně snížený energetický příjem , musím potraviny odvažovat a jíst podle seznamu dovolených potravin, ale funguje to bezvadně. A naprosto bez cvičení - no mám dvě malé děti, tak se i tak naběhám dost. Tak holky, at vám to všem dopadne na jedničku :-)
Odpovědět
Holky, dobré ránko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kecalky :-D Já zdrhla ze zabíjačky, dneska toho mám nějak dost. NAvíc tam dorazilo plno kámošů od Jirky, takže se semnou víceméně nikdo nebavil - tak co tam ]-( Dudu děkuji - ta fota jsou focená přes zrcadlo, které se mi fááákt nechtělo leštit :-D Sorbi: jj, nakonec ten obřad posouvat nebudu, kašlu na lidi, pořádně se nají dopoledne, že jo ;-) Japonka: wow, super!!! Měli bychom mít krásné počáško x-) Kuratkol: no, ono taky hodně záleží na tom, jak tu bižu nasaší, abys jí už při zapínání neměla nijak přetočenou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojky holky moje,už jsme doma z výletu :-p :-D :-D Takže,už máme oblek+košily+kravatu pro přítele a krásnééé šaty pro družičku (pro druhou družičku jsme nekupovali,páč ta už je má)foto vložim ;-) Japonko:Tak to klobouk dolů,skoro 18kg.supééééér ;-) :-N já už jsem to zas porušila,namám prostě pevnou vůli ]-( ]-( ;-( Kauculko:Takže tě vyšachovali ze zabíječky a udělali si z toho pánskou jízdu,bych je hnala ]-( :-D 8-) ale je fakt,že bych taky šla domu (kdybych si tam připadala jak páté kolo u vozu) ;-) alespon můžeš odpočívat po té zabijačce =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné šatí pro družičku :-) No, teď mě tam lákají zpět, dokonce i někteří kamarádi si tam vzali své přítelkyně, ale už jim na to kašlu, nějak mě přešla nálada :-( ]-(
Odpovědět
kauculacku: Jak to ? sorbonku: Družička se moc netváří nebo se mi to zdá ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: nějak nevím, asi sem se do tý nýlady dostala sama. Tchán by mě tam musel hodit, a pak pro nás zase přijet. A nebo tam jet autem, ale nepít. Ani jednu holku neznám, s klukama si nemám co říct. PRostě půjdu asi žehlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí: manželovi sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Ona se tak tváří pořád :-D :-D :-D :-D nééé,jen když jsem jí fotila,tak hodila takový ksichtík :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dětska se tak tváří :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?