Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,tak páááá a brou noc ;-) |-| Kuratkol:Tak u nás to nejnáročnější nebude,my to vezmem hopem :-D
Odpovědět
Jsem si dala obleky vyhledat na netu, všude jsou tak kolem 10 tis. Kč. Nejlevnější mají Quelle, Neckermann a Otto. Netuším, v jaké budou kvalitě. Můj přítel je taky moc nevyužije, takže se mi za to nechce vyhazovat moc peněz. Ale měl by vypadat dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný,to s tebou souhlasím ;-) i za pár kaček,může bít hezký oblek (teda aspon doufám) 8-( :-D
Odpovědět
Taky doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: přítel musel mít oblek prodlouženej - jak kalhoty, tak sako, je to čahoun hubenej jak lunt.. proto to tak je. A fakt ty kalhoty ho dělají ještě hubenější. LAe pán říkal, že to tak mý být, tak snad tomu rozuměl :-D :-p
Odpovědět
Dneska nic ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, kde ste?? ;-(
Odpovědět
Tady...já...
Odpovědět
Profilova fotka
Kurakol já už běžím.. Sandu: ty mě mateš, v pase máš pořád jiné datum svatby ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky ;-) dnes je tu nějak pusto a prázdno =-) Kauculko:Tak to můj přítel má opačný problém,já mu všechny kalhoty musím zkracovat 8-( :-D i když je celkem normálního vzrůstu ;-) a jak jsem psala,tak fotky zkreslují a ve skutečnosti to určitě vypadá ještě líp ;-) :-N A kde jste vůbec všechny??? ]-( :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Můj přítel má taky opačný problém, taky zkracujeme. Já jsem tady, ale je pravda, že je tu nějakou dobu mrtvo. Jak se máš? Jaký byl den?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:Mám se celkem fajn ;-) jen je mi pořád ještě blbě,ale už to snad bude lepší x-)den byl taky v pohodě,ale to jen proto,že jsem se utěšovala že zítra je už pátek :-D :-D :-D Holky na nás kašlou,vid? :-p :-D :-D :-D Já jdu koukat na TV,přítel byl zas na pivku (jako každý čtvrtek) a zase spinká jak miminko :-N tak mám alespon na televizi klid :-D :-D tak zatim pááááááá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: 26.6. Vládne tygr - autorita, expanze, prvkem dne bude voda - vše bude hezky plynout, možná to bude občas trošku divočejší voda . Tygr sám za sebe přidá dřevo a on tu bouřlivou vodu bude krotit, takže nemusíš mít obavy. Přidá vám i růst a vývoj vztahu . Barvička svatby vám dodá potřebný oheň - jiskření a vzrušení a také kov - penízky. Kauculko tak toto vyšlo v té numerologii na náš datum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu o fotky jsem přišla ale díky bohu je má přítel ve svém počítači takže velká uleva jediné co mi mrzí je že jsem přišla co jsem měla uložené svatební noviny oznámko a fotky ze zkoušek šatů:-( Jinak jsem holky vizážistku sehnala psala tu tak snad na podruhý to bude dobrý:-) Kauculko asi jo s těma punčoškama je fakt že v tom vedru a v podpatkách bych měla pěkný puchýře..au au Kuratkol šup šup do solárka:)at jsme hezký holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achóóój, kecalky moje :-) No, nic moc nedočítám ]-( Včera mě došla bižuterie, krásně se třpytí (kuk do albíčka) a už mi přeišel ten dárek pro Jirku k narozkám - ten grilovací set :-) Už se to pomalounku a postupně dává do kupy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera sem tak projížděla časově den "D" a mám problém. Asi budu muset přesunout čas obřadu z 12ti hodin na jedenáctou. Jinak to prostě všechno nestíháme a k obědu bychom zasedli až tak mezi 15h - 15,30h, což mě přijde strašně pozdě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahj kauculko já jsem koukala na tu tvou ižu už včera je krásná a moc ti sluší:-) Oběd ve tři to se mi zdá teda taky docela pozdě:-(ale přeci nebudeš předělávat oznámení =-) =-) =-)
Odpovědět
ahoj holky, Kauculacek: proč myslíš že to nestíháte dřív? Máš hostinu někde daleko od obřadu? My měli obřad v půl jedný, pak jsme se ještě po obřadu fotili, kamarádi nám zatahovali a pak přejížděli 30 km na hostinu....následovalo takový to rozbíjení talíře atd. a v půl třetí už jsme měli polévku na stole. A myslím, že to bylo tak akorát :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: oznámení ještě nemám hotové, takže to zase takovej problém nebude :-) Jj, děkuji, krásně se třpytí, ale přetáščí se, takže budu muset asi pořád upravovat :-( Ještě k tomu sehnat nějakou hezkou korunku :-) Masisvarc: no, obřad ve 12 - do 12,30, gratulace do 12,45, focení do 13,30 minimálně, než se nasoukáme do aut a dojedeme na hostinu, to je 14,15 a jestli bude zátah, to je 100% do 15 - 15,15hod.. a než se usadíme, bude 15,30..h 8-)
Odpovědět
kauculacek: já myslím, že jestli to máte ve 12:00, a hostinu nemáte daleko, tak to úplně v pohodě stihnete do 14:30 hod. Chtělo by to, aby ti to tam někdo trochu organizoval (třeba svědek). Hlavně ty svatebčany, aby je nahnali do aut....myslím, že to bude v pohodě, oni budou mít hlad, tak to zdžovat nebudou, uvidíš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, máš pravdu, asi to řešit nebudu. Budeme se muset pořádně nadlábnout dopoledne :-D :-p Zahoďku a půl jdu domů, máme zabííííjačku :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kauculí zabijačku jo?ty jo mnam:-)kaucul já mám podobnou bižu jako ty a taky se mi přetáčí:-(ale to zmáknem a korunku už mám :-)no je fakt jak to tu píše i misasvarc tak to je akorát...já myslela že to máš nějak daleko tak to je v poho nadlábnou se u tebe a pak jim udělej na cestu svašinky do pytlíku a je to :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo kauculko psala jsem tu ten význam svatby numerologie náš datum tak se mrkni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
26.6. Vládne tygr - autorita, expanze, prvkem dne bude voda - vše bude hezky plynout, možná to bude občas trošku divočejší voda . Tygr sám za sebe přidá dřevo a on tu bouřlivou vodu bude krotit, takže nemusíš mít obavy. Přidá vám i růst a vývoj vztahu . Barvička svatby vám dodá potřebný oheň - jiskření a vzrušení a také kov - penízky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky!!! :)) Sandulko, haven´t seen you for ages! ;-) Prosím tě nevíš, jaká vychází numerologie na moje datum 30.5.??? :-
Odpovědět
Profilova fotka
kaculko ta bižu je krásná, já měla stejnou, ale fialkovou -už jsem ji prodala - a člověka děsně rozzáří!!! :-D je fakt krásná, v reále mnohem hezčí než na foto. kupovalas přes ebay nebo v ČR? A za kolik? :-N Mně se teda taky přetáčela... Jinak holky paní designérka mi napsala moc milý e-mail, že mám prý nadání na návrhy šperků a že ty naušničky už vyrobila a dokonce je zažadí do jejich nabídky:)) Tak jsem moc ráda a potěšená a zvědavá:)) Jojo, navrhnovat šperky, to by byla krásná práce. Proč já blbec studovala ekonomku, že, hahahah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak kauculi na té tvé poslední fotce v albíčku ti to děsně sekne - budeš nádherná nevěsta!!! :-D Jo holky já nechápu, co to má znamenat to sněžení??? Ty jo - březen - Praha - a sněží???? Já to nemůžu rozdýchat, vždyť za 2 měsíce uiž se vdávám!! :)) Bože, co jsem to prtávě řekla??? 2 měsíce??? BOJIM BOJIM 8-)
Odpovědět
sandulko: nebo jak to vychází na moje datum 27.6. ? :-) Holky, ja je možné, že se ta bižu přetáčí? To by přece nemělo. Náhodou se to přetočí při fotografování a bude to vypadat třeba blbě. Člověk aby si to hlídal. dudunko: S tím počasím je to šílené.. Jeden den nádherně tak, že by člověk odhodil bundu a další den nepřetržitě sněží... No svět se zbláznil :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?