Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jé kauculko ty se máš psala jsem tu jak máš krásný prstýnky jsou fakt nádherný ty jo ty už budeš mít vše vid,?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, moc se mi líběj :-D No, zdaleka nemám všechno právě že :-( A plno věcí mám "rozdělaných" a nemůžu se nějak někam hnout.. Chjo..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no já jsem zrovna nad tím tak přemýšlela a mám už všechno jen jdu příští sobotu na zkoušku učesu ..sehnala jsem kamarádku no a pak ještě tu vizážistku bych potřbovala ale nakonec jsem si řekla že když jí neseženu tak se namaluju sama:-)jinak nám chyběj stále prstýnky a oblek.-(a boty pro ženicha:-(on je hroznej pořád jen poslouchám máme spoustu času:-)no jo no chlapy :-) :-) Jinak jsem koukala na ten tvůj namalovanej portrét přítele nádhera jsi šikulka:-)kamarádka moje se taky přihlásila na malovaní a je neuvěřitelný co namalovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨Prostě chlapi :-D Jj, on to umí nakreslit každej, jen to nikdo nezkoušel pořádně a věnovat se tomu x hodin.. Každej umí malovat ;-) Lidi nemají trpělivost a to nás na tom kurzu naučili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak trpělivost ?tu já nemám :-(sem hned vzteklá když to nejde:-)Hele kauculko koukala jsi na diskusy numerologie-význam data?nepsala jsi tam co znamená to aše datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, jako neptala sem se, ale jdu tam mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo to by mě zajímalo:-)docela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, mě taky, možná jí písnu. Sem tam psalal, že se jí raději nebudu ptát, ale sem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem napsala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, neodolala si :-D
Odpovědět
Sandule, vždyť v albíčku máš fotku s účesem i líčením. To se ti nelíbilo? V jaké části Prahy bys potřebovala sehnat salon?
Odpovědět
Profilova fotka
misasvarc: no učes byl hezkej ale ta kadeřnice mi řekla že ty lokny nebude natáčet uplně prý je to jen zkouška at si je domyslím a tak...tak mě to docela vzalo:-(a na té fotce v albíčku jsem nalíčená sama líčení od p.vizážstky dopadlo příšerně:-(tak jsem si ekla že si seženu jinou:-(no kadeřnici jsem si už sehnala je to má dlouholetá kamarádka která s otevřela kadeřnický salon jen tu vizážistku ne a ne sehnat:-( Kauculko neodolala:-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sandu: já du na zkoušku účesu 3 dny před svatbou až :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ty si dobrá:-)no já po té mé zkušenoti bych to neriskla:-)ale tobě to dopadne určitě dobře:-) A jakej chceš kauculko účes?polorozpuštěný?a co líčení?budeš se líčit sama?Já když nad tím tak přemýšlím a koukam na ti fotku v albíku tak se mi to líbí asi se nalíčím sama:-)cítím se v tom nejlíp a to je pro mě nejdůležitější :-)
Odpovědět
Sandule, máš moc krásný obličej a vlasy. V drdolu vypadáš o několik let starší (sorry :o) třeba to byl záměr) Viděla bych u tebe něco úplně jiného. Máš někde fotku od p. vizážistky? Kdo tě líčil (klidně mi napiš do IP). Kauculacek: až těsně před svatbou, to bych neriskovala. Jsi odvaha, co když se ti to nebude líbit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten co mám v albíčku jako první asi, něco takovýho prdlejšího :-D :-p A jestli chceš, nalič se sama, si zvyklá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten účes se mi taky líbí už sem po něm koukala v tvým albíčku...příjde mi to neokoukané a zajímavé:-)Já nevím kauculko s tou vizážistkou...to je po druhý co jsem vizážistku zkusila a po druhý težce zklamaná ..přitom nejssem náročná chci jen abych to byla já a ne zmalovaná jak ruská carevna:-))))) :-D :-D :-D :-D asi sem vždycky natrefila na tu blbou no...jo kauculko říkala jsem ti že jak jsem byla na té zkoušce jak mi dělala učes i líčení že je povoláním květinářka? :-D :-D :-D tak jsem v tom měla maglajs :-D :-D :-D ona říkala že je vizážistka ..pak říkala že je kadeřnice a když sem si našla na internetu její web bylo tam psáno že je květinářka :-D :-D :-D :-D to bude pěkný číslo ta paní :-D :-D :-D to mě pobavilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidíš, buď se na maluješ sama (dyť to ve finále zas tak dlouho netrvá) a nebo mamča třeba - ta taky ví, co Ti sluší, či kámoška.. Já mám taky objednanou vizážistku - neznám jí a taky se bojím. Já si maluju jen řasy, takže to bude hukot :-D Misa: No, ona je hodně šikovná, jsem s ní moc zpokojená a věřím, že se s ní dohodnu, kdyby se mi to nelíbilo :-) Ona sama říkala, že nějakou představu má a taky, že COKOLIV si vymyslím, je schoopná mi na vlasech "uplácat" :-D Uvidím, možná se přeobjednám tak měsíc před svatbou.. Jo a taky si už musím koupit permici do solárka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už chodím kauculko na solárko:-)a jinak být tebou tak tu vizážistku bych posunula o měsíc před..kadeřnice jsou šikovné a není to taková tragedie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky už chci začít, ať nejsem jak ředitelka vápenky :-D 2 měsíce budou stačit.. Tu vizážistku nevím na kdy mám - neznám jí, ale sem objednaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha..no na to solárko chodím jednou týdně myslím že to stačí:-)no já jsem taky jak vápenka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ty chodíš jako celoročně pravidelně?? :-)
Odpovědět
Kauculacek určitě bych šla dřív. Tři dny před svatbou se stresovat, že nevyšlo něco přesně tak jak jsem chtěla. Já takhle měla problém s manikérkou. Mám svoje nehty pěkné, tak jsem chtěla jen fancouzskou a nějakou tu ozdobičku. Šla jsem ke kamarádky mámě den před svatbou, neměla jsem ji vyzkoušenou, protože si nehty dělám většinou sama. Ale na svatbu jsem to chtěla od profesionála....sice si řekla jen 100,-, ale já jsem přijela domů a brečela jsem protože to co mi udělala, bych si ani sama nevytvořila. Naštěstí mne zachránila jedna slečna v jednom kadeřnicví. V našem malém městě není moc navýběr a přijít někam bez objednání..... Nikomu nepřeju to zklamání a stres před svatbou. :o(
Odpovědět
Profilova fotka
nene celoročně ne..já se dobře opaluju takže celej podzim sem opálená ještě z léta v zimě to je krize do jara tak to chodím a od jara zas do podzima ne..ale ted budu chodit až do svatbičky:-) Misasvarc: Moc dobře vím o čem píšeš:-)já to zklamání měla trojtý nejdříve se šatama pak kadeřnice a poslední vizážistka:-(neumím si představit že by mě to potkalo týden před svatbou to bych měla infarkt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jj, popřemýšlím o tom ;-) Na nehty jdu na zkoušku měsíc před svatbou :-) sandu: ty se máš, to já se opaluhu hrozně špatně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem se kauculko opalovala blbě a pak jsem začala jezdit k moři a kůže si asi zvykla nebo nevím a od tý doby nemám problém jsem vždycky jak cikánka:-)zkus teda do solárka takový ty specialní krémy...mělo by ti opálení po něm vydržet déle a navíc chrání před spálením ale být tebou tak jestli půjdeš na obyčejný solárko dej si ze začátku tak 10 min. jestli půjdeš na turbo doporučovala bych jen 5 min.já ted už chodím na 12 na turbo a pohoda ale po tý zimě jaksem šla po prvý tak sem si spálila zadek a prsíčka au az :-D :-D :-D ale přítelovi se to líbilo..říkal mi ty mé červené rajčátko pojd ke mě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, spec.krémy používám, od tý doby, co tam chodím, se mi líp opaluje břicho, ale jinak nic moc :-D Já se spálila den před maturákem, měla sem rudý šaty a pleť měla stejnou barvu a jak to pálilo ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ajaj no já jsem měla podobný zkušenosti proto týden před svatbou na solárko nevlezu.. :-p :-D :-D :-D .
Odpovědět
Holky do solárka mám vyzkoušenej jeden krém....nevím teď jak se jmenuje, ale když se s ním natřete, tak při opalování štípe (je i na celulitidu). Používá se hlavne v turbosoláriích. Když vyjdeš jsi celá červená a vypadáš jako spálená, a strašně to hřeje, ale tak do hodiny to pálení zmizí a jsi docela rychle opálená. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To už budeš hezky opálená ;-) Já mám 2 dny před svatbou masáž x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?