Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýý ránko :-) Zasejc tu skoro nikdo nepovídal? =-)
Odpovědět
No jo, je to čím dál horší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ty koráko poslední dobou taky moc obsáhlý věty nepíšeš :-D :-p
Odpovědět
Protože mi příjde, že bych tady psala jen já takovou samomluvu :-). Od 19.3. se začínáme snažit o mimi, tak uvidíme, jestli nám to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak už dlouho máš vysazenou HA kuratkol.? A to ste se rozhodli cíleně zrovna pro tohle datum? :-)
Odpovědět
Od nového roku už neberu HA. Nerozhodli, to je podle ovulace. Mimo ovulaci ani nemá význam se snažit. A březen jsme zvolili proto, že mě to už v práci nebaví. Tak čím dřív, tím líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to budeš mamina x-)
Odpovědět
To se nemusí podařit.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,třeba zrovna se to podaří ;-) ale nechte tomu volný průběh a moc se na to neupínej ;-) x-) a když to nevyjde ted,tak svatební cesta to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,jen tak mimochodem zítra to máme přesně 100 dní do svatby :-N :-N :-N :-N :-N :-p :-D Teda kromě Dudunky a Kuratkol ;-)
Odpovědět
sorbon: Máš v tom přehled :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky čekala sem na půl noc tak dnes jen 100 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaučulko ty prstýnky jsou nádherné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol ahoj:-) Holky já jsem tu dlouho nebyla :-(musela jsem dát počítač do opravy jelikož jsem blbka a zaheslovala jsem si počítač a nepřišla jsem na to jaký heslo jsem dala:-(dneska jsem si ten počítač vyzvedla a zjistila jsem že mi vymazali komplet celej počítač ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Já myslela že mám infarkt všechny fotky ze zkoušek šatiček a a tak:-(ach jo:-(
Odpovědět
sandule: To nechápu, proč ti to vymazali. To je nějaký divný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kurako :-) Sandu: to Ti přeinstalovávali?? :-o
Odpovědět
ahojky, jak je ?
Odpovědět
Profilova fotka
No, včera sem bourala - napasovala sem to pod Avii, taxe ještě vzpamatovávám ;-(
Odpovědět
Aha, jak to ? Jela jsi sama? Co auti?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jela sem z masáže, strašně lilo a Avie to zašlápla a já nedobrzdila.. ]-( Autí má předek na s*ačky..
Odpovědět
Dá se opravit?
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko pane bože jsi v pořádku? ;-( ;-( nestalo se ti něco?kašli na autí hlavně aby jsi byla v pohodě:-(koukej na sebe dávat pozor!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: jj, jde opravit, ale to víš, že to bude něco stát :-( Sanud: neboj, v poho ;-) Dneska mám nějak moc práce :-( Navíc tu na mém PC robí něco iní lidé ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kuratkol oni to museli všechno vymazat jinak by se do toho nedostali:-(nejhorší je že jsem v tom kompu měla uložený svatební noviny ,oznámení a tak:-(no ještě že mám dvoje vytisklé že to jen okopíruju to by mě omyli :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - to sou pěkní šmejdi, určitě to mohlo jít jinak ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to jsem ráda sem se lekla:-(no tak hlavně že tak...a byla jsi u doktora?já jsem měla takhle nehodu v září byla jsem teda v bezvědomý dopadla jsem hrozně ale taky jsem říkala že jsem v poho a nakonec mi zjistili po tom otřesu mozku že mám cevní anomálii ,pak že mám hejblou pánev,zlomenej prst u ruky na to se příšlo až po deseti dnesch....kauculko koukej se opatrovat autí se spraví to je kus plechu......fuj to mě teda vzalo to je to poslední co by jsme tady z holkama chtěli číst že nejsi v pořádku:-(
Odpovědět
Taky myslím, že by to mělo jít jinak. Ještě štěstí, že ty noviny máš. Dělat to celé znovu, to by bylo peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol já už bych je asi znovu nedělala:-(na to bych už nervy neměla:-( kauculko jsou to šmejdi no ale co nadělám nic..jako na druhou stranu jsem ráda protože jsem měla ten počítač strašně přeplněnej a sekal se a všechno trvalo dlouho tak ted lítám na netu jako blesk:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: nééé, já sem se vůbec do hlavy ani do ničeho jinýho nepraštila, ani malinko, jenom šok sem z toho měla :-D Takže žádný strachy. 15 minut na to už sem musela řídit zase jiný auto, takže srach nemám, ale každopádně budu opatrnější - chybama (i těmahle drahýma) se člověk učí.. Ten pán zabrzdil, protože se bál těch chodců - taky se poučil od minule a dává si na ně majzla, protože tenkrát jednoho človíčka zabil.. Takže proto. Ještě se mi z části omlouva.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska deme zhánět oblečení pro přítele, doufám,že ho komplet obléknu i s botama atd x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?