Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,dej mi 5 min. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí, bižu nááádherná a sehnat korunku už nebude problém ;-) Perličkových maj všude plno..!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Kauculko děkujiiii ;-) :-D no snad nějakou objevím,času zatim dooost :-D Zatim pááá,jdu koukat na Výměnu manželek :-p ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa pá, já taky mizím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbi, zkus www.bijoux-trend.cz, já mám od nich perličkovou dle vlastního návrhu -už dorazila a je nádherná! Ještě jsem si navrhla naušnice perličkové, ty dorazí tak do 14 dnů - 3 týdnů. Ta moje korunka ani nebyla drahá, necelé 300! :) taky jdu na manželky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,děkuji za tip ;-) koukala jsem tam,ale přijde mi že tam je všechno štrasový :-( a zas takový profík nejsem,abych si něco navrhla sama :-( :-D :-D Budu hledat dál a když náhodou ještě něco objevíš,tak šup sem s tim ;-) :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) Teda holky, poslední dobou nemám co po ránu dočítat :-D
Odpovědět
No to je pravda. Asi už máme většinu nakoupenou, tak o čem psát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já nevím, určitě ještě všechno zařízený není ;-)
Odpovědět
Tak úplně né, ale většinu třeba jo. Jinak mi vyhořel vizážista. Krachnul a nedal mi to vědět. Náhodou jsem se u něj zastavovala, když jsem byla na Moravě a místo jeho studia je nějaké jiné studio už.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak rychle zhánět jiného ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No to jo... snažím se..
Odpovědět
uuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kuratko :-) Já už su doma a poslouchám místní rozhlas :-D
Odpovědět
Je tady nějak pusto a prázdno poslední dobou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooojííííček :-)
Odpovědět
Ahojky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jakpak se máme??? :-D
Odpovědět
Pořád stejně, co ty? Ses tu dlouho neukázala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo já se mám bolavě (záda a kyčel) a upracovaně :-( jinak vše ok :-D :-D :-D zase poletim ale asi se zastavim až přijdu domu z práce :-) zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky ;-) vy jste teda ukecaný :-p :-D :-D Já jsem zase nějaká chcíplá :-( rýma,klouby bolí atd. :-( ]-( takže na svatbu ted nemám ani pomyšlení :-( ale je pravda,že je tu poslední dobou pusto a prázdno =-) =-) =-)
Odpovědět
A chodíš do práce nebo jsi doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne né,jsem v práci :-| v dnešní době se hold nevyplatí marodit ]-( a penízky potřebujem ;-) takže makám jak divá :-D :-D
Odpovědět
To nevyplatí.... Dneska jsem zhřešila v mé dietě... dala jsem si večer polívku... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,ta polívka ještě není takový hřích ;-) :-D a jednou za čas je hřešení povoleno ;-) Tak já se jdu nahřát do vany a zalezu do pelechu,tak zatim pááááááá x-)
Odpovědět
Paaa
Odpovědět
sandule: Kde jsi ? Už jsi tu dlouho nebyla....
Odpovědět
dudunko? kaučulko ?
Odpovědět
Profilova fotka
Čus Kuřátko, kuk do IP :-) Dobrou, holčiny! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?