Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, bylo to naní vidět, i ta holčina, co má teĎ albíčko ze svaaby v předu "Tudosie" .. :-)
Odpovědět
dudunka: My jsme spolu už přes 10 let a pár let (tak 5) už máme účty společné. 1 běžný účet a 1 spořící účet. A funguje nám to. O finance se u nás starám já a vedeme přehledné excelové tabulky už tak 3 roky. Přítel se může informovat o finanční situaci kdykoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
Pádím do hajan holky moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak brouuu,Kauculko ;-) Dudunko,ty řasy vypadají super ;-) ale já než bych si je nasadila,tak bych si ty oči dřív vypíchla 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pa pá zítra ;-)
Odpovědět
kaučulko:paaaa sorbonku: co nového u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Nového ani nic ;-) Tak nějak se nemůžu k ničemu dokopat :-( tak snad zítra se k něčemu dostanu =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou holky!! Pa zitra! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé dudu ty máš nový foto:-))))tam máš červený vlasy?????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Tak dnes tu strašim moooc brzo :-p vezla jsem přítele do práce a už se mi nechce spát :-( tak alespon něco poklidim a asi se pustim do svatebních novin (nebo něčeho takového) =-) :-N :-D Myslela jsem,že tu máme novou nevěstu a ona je to Dudunka :-N fotka mě zmátla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sorbíku a holky : Jj, taky si říkám - ááá, nová nevěsta :-D Já byla vzbuzená přítelem, přijel z noční a byla sem vyhoštěna z plechu :-D Takže snídaně a pak na nákup a vařit.. NNějaká inspirace by nebyla? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde niko.. mizím pracovat, zatímka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky taky vařím:-)přítel jel s pejskem ven je tam krásně a tepločko...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, teď sem přišla taky, z nákupu a ještě sem vyvenčila ty naše kodoušky, je tam úžasně x-) Odpolko jedu do IKEI, budoucí tchýně se nabídla, bude nakupování na svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se ted taky vrátily z nákupu a budeme sázet kytky do truhlíků 8-( 8-( :-D počasí je dneska super,hned mám lepší náladu :-N :-N Za chvíly jedu s autí do myčky a huráááá pro přítele x-) a pak se možná vrhnu na svatební noviny :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, taky sem zpět na chvilej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jojo, změnila jsem fotku:) Taky jsem smazala z albíčka ostatní fotečky kde mě bylo vidět, protože vy už mě znáte a do svatby nechci, aby mě tu někdo známý pozoroval, co chystá. Je to sranda, ale narazila jsem tu na albíčko miláčkovy kámošky, co se bude vdávat v červnu:) Haha, budu tajně sledovat, co chystá:) Jsem to ale potfůrka, já vím. Říkejte mi Bond, James Bond :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achjo, miláček mě zase vytlačuje z PC... ale slíbil, že udělá etikety na víno... Dnes jsme koupili svatební víno!!! Přítel byl v Lidlu a volal, že tam mají super minilahvičky vína, za 19,90Kč. Myjí 3 druhy - červený cabernet savignon, americké růžové, bílé chilské chardonnay. Koupil bílé a růžové na ochutnání, doma jsme je zkusili, růžové bylo úžasné a navíc máme svatbu do růžova, tak jsem ho hned poslala zpět, aby nakoupil potřebné množství !!! Jupíííí!!! Protože já hledala víno už předtím v různých obchodech a nikdy nebylo kvalitní, třeba v Kauflandu mají břečky... V Makru mají víno úžasné, ale zas drahé (asi 32 kč/lahev). No takže mám kočly fakt radost!
Odpovědět
Profilova fotka
škoda že nemůžu na svatbu pozvat vás.... :-( Máme tam tak málo místa, že se tam nevejdou ani všichni kámoši, řešíme to denně, furt ještě děláme ententýky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu koli, budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,já jsem taky uvažovala o minivínečkách,ale nakonec jsem od nich upustila =-) hlavně teda kvůli rozpočtu a dalších financí navíc ;-) hold musíme škrtat,škrtat,škrtat ]-( :-D :-D S těmi kamarády mi ani nemluv,kdyby jsme si to mohli dovolit,tak tam budeme mít snad 200 lidí =-) ale to prostě nejde :-( tak tam budeme mít ty,co jsou nám nejbližší ;-) :-N
Odpovědět
Dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holky :-)
Odpovědět
Tak co dneska vaříme ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já rýži s kuřecím masem a omáčkou uncle beans ;-) Zbožňuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne holčiny mojéééé :-p :-D U nás dnes budou špagety,dlouho nebyli x-) Tak jsem dneska koukala na netu na svatební dorty a úplně jsem se zhrozila ]-( 5000,-za dort je snad běžná cena? =-) :-S Kdybych to uměla,tak si ten dort snad uplácám sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój :-) Špagetýýýý, mňáááám x-) x-) x-) No, Sorbíku, já na ceny dortů ještě jaxi nekoukala, tak netuším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se Kauculko koukni,půjdeš do kolen :-p :-D :-D :-D jako já :-( x-) Možná to bude u vás levnější,ale ty ceny v Praze jsou fakt šílený :-| Zkusim se kouknout ještě někam jinam,páč ta cukrárna kde jsem koukala,není zrovna z levného kraje :-. Objevila jsem super figurku na dort,možná jí z recese objednám =-) Úplně se v ní s přítelem vidíme :-D :-D :-D http://www.svatebnidorty.cz/detail.as...
Odpovědět
U nás to tolik určitě nestojí... Možná je to tím, že jsem ani neříkala, že jde o svatební dort. Necháme si udělat klasický dort jen se svatebním motivem. Děljaí u nás moooc dobrý čokoládový. Mňam. Já byla s přítelem po dlouhé době u jeho rodičů, poprvé jsme se bavili o svatbě s nima. Celé si to organizujeme a děláme sami jako všechno v životě.... To bylo řečí..... Úplně jsem z toho byla špatná. Děláme malou svatbu jen obřad a oběd v restauraci + dort. Pak máme soukromou akci, o které snad ani neví. Jsme říkali, že si necháme udělat 2 dorty, jeden k tomu obědu a jeden pak na tu akci se selátkem. Jeho máti začala, že tak to nemá být, že by měly být 3 dorty, že přítel musí dát jeden dort mojí mamči. Nevím sice, proč by měly být 3, ale jestli náhodou by neměl být i jeden pro ni.... Pak co cukroví.... 6ádný dělat nebudeme, když zo máme jako oběd. Ona zas, že do práce bysme měli vzít, my že do práce brát nebudeme, že tam to máme vyřešené jinak. Tak ona na to, že si teda nechá nějaké cukroví udělat sama pro holky do práce. Pak řekla, že nemá oblečení na svatbu, že je jí vše velké a tak teda, že si koupí teplákovku, že na tu chvilku nemá smysl nějaké obelčení kupovat. Úplně mě vytočila, pořád měla řeči, že ať uděláme malou svatbu a teď takové řeči.... Šklebila se....
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí ta figurka je super :-D :-D Kuratkol: nechápu, proč vám to takhle znepříjemňuje? co jí vadí?? ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?