Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zítra jde přítel do práce,tak toho využiju a do něčeho se pustím =-) teda doufám že přemůžu lenost :-D :-D Já pořád nevim odkud si objednám koláčky+svatební dort a hlavně nevim,jak dlouho dopředu si to mám zamluvit =-) =-) =-) pořád mi to vrtá hlavou :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už bych to objednala Sorbíku, tím nic nezkazíš ;-) a někde, kde už máš zkušenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já nemám nikde zkušenost :-( to je ten problém :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kámošky, či mamča?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že by mi to upekly??? :-D :-D :-D :-D :-D to néééé,to by to dopadlo :-D Ale máme tu učnovskou pekárnu,tak tam zkusim skáknout a koupim na ochutnávku svatební koláčky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Néé, jestli nemají s někým zkušenosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To bohužel nemají :-( ale Sandulka mi psala číslo na nějakou paní z Kralup,tak zkusim asi jí =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jí zkus a uvidíš, jak na tebe bude působit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky všechny!!!!! :)) Sandulko no jo musíme to přetrpět:) Sorbonko tak mě se stalo včera taky něco podobného jak tobě s benzínkou, haha, podrobnosti si nechám radši pro sebe ;-) Jinak kočky já vás nezanedbávám, ale máme s přítelem jen jedno PC a on u něj sedí docela dost často... Teď jsem mohla na chvíli vlítnout za váma, protože sedí u zpráv, ale pak mě zas vyžene. No ale dělá svatební noviny, tak mu jsem za to moc vděčná:))) Jinak já mám taky spoustu věcí k dokončení... Měla bych si někam napsat seznam, ať na to nezapomenu... Kuřátko jak to dopadlo na dálnici? Ve zprávách bylo, že byla směrem na Brno vážná havárka a kolony, nezůstali jste v nich??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudunko ;-) My máme s přítelem taky jen jedno PC,ale smůlu má on-já ho k tomu nepustim :-p :-D :-D :-D :-D :-Dvždycky se vymluvim na to,že zařizuju svatbu :-D To je tvůj přítel šikula,že vyrábí svatební noviny ;-) to já to jen svému příteli dám ke schválení,ale že by je vyráběl,tak to nehrozí ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám přítele v práci na noční x-) Holky půjdu asi do hajan.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To teda nevím, an co budu čučet v tv - fakt tam nic nedávají ]-( Stejně během 5ti nminut usnu :-D :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
dudunko: Na dálnici jsme to objeli, bylo to na těch informačních cedulích a bylo to v poho. Šíleně teda pršelo, že ani stěrače nestíhaly. Už jsme dorazili domů. kauculacku: V televizi teda toho moc není skoro nikdy, to máš pravdu. My naštěstí máme kabelovku, tak se dá dídvat aspoň na jiné programy.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky kabelovku kuratkol, ael i tak, stejně usnu ;-) Teď se akivuju na mbank - nový účet =-)
Odpovědět
Jojo, taky u mbank mám spořící účet.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď se hrabu v tom internetovým bankovnictví - no, zatím se tam v tom moc nevyznám :-( Ebanka to měla lepší..
Odpovědět
Na to si zvykneš, já si zvykla... i když od ČS se mi líbí mnohem víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, je to nový, pak se to okouká :-D Nic holky, já mizím asi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme m-bank, tam máme společný účet. Holky, jak to plánujete dělat z financema po svatbě?? =-) Posílat vše na 1 účet, nebo jen nějakou částku?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak máte pravdu, v bedně je prdlačkla ;-) Půjdu naložit maso na zítřejší oběd (pro přítele, já musím jen suchou rýži nebo brambory!!! :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa kauculko! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, s přítelem žijeme 4 roky a každý máme svůj účet a jedeme dohromady, jestli mi rozumíš.. A funguje to skvěle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme úplně stajně jak Kauculka a zatim nám to tak vyhovuje ;-) Dudunko,jen suchou rýži nebo brambory? =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sorbonko, doktorka mi to tak naordinovala - jinak se asi poseru!!! :-D :-D :-D No a máš pravdu, přítelovi jsem vděčná za ty noviny, je děsně šikovný přes grafiku, on ovládá correl a tak a má fakt cit pro design. Dělal přes 2 roky na marketingu...
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky máme každý svůj účet + 1 společný, kam občas nalejeme trochu pěněz (každý stejně) a máme k němu 2 karty. Nakupujeme z něj potraviny, věci na svatbu a tak... Máme to jen krátce, ale mě štvalo platit vždy ze svého účtu a pak skládat účtenky.. Většinou totiž nakupuju já...
Odpovědět
Profilova fotka
já z mého účtu platím všechny složenky přes net a z jeho pak vybíráme a žijeme celý měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,já jsem se lekla,že držíš tak přísnou dietu a úplně jsem zapoměla,že máš běhavku :-D :-D :-D :-D :-D S tím společným účtem to ale není vůbec špatný nápad =-) každý by jsme tam posílali určitou částku a pak to využily třeba na dovču ;-) Zkusim to doma prodiskutovat 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ten máme taky, ale moc často se nám nezadaří, že něco "zbyde" :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
;-) No jo, s prachama je kříž. Mě to s tím účtem řekla segra, že je to fajn. Pak příjde mateřská a na vlastním nebudete mít nic a budete se doprošovat almužny... Já bych po svatbě zavedla společný, vše na něj a něco bokem na svém, třeba nějakou tu tisícovku, aby měl člověk vlastní svobodu - na své koníčky, oblečení, na dárky a tak, ale jinak společně, ne? Stejně tak můžu být nezaměstnaná jednou já, jindy přítel... Nebo jednou budu víc vydělávat já, jindy bude mít lépe placenou práci on... Prostě já beru manželství "vážně" i v tomto smyslu, proč si každý "hrát na vlastním písečku".... I když rozvedené holky by mi asi za pravdu nedaly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ty řasy chci holky zkusit... Já už si jedny koupila (včer v DM drogerii, za necelou stovku), ještě jsem je nehodila do albíčka... Kauculi, máš pravdu že v přirozenosti je krása, ale já jsem přírodní blondýna a mám i blond řasy a taky docela krátké a nevýrazné. Řasenka sice pomůže, ale nikdy to není 100%, ale jen třeba 80%:)) Mimochodem víte, že Denisska měla na své svatbě také umělé řasy? Právě ona mi poradila to DM... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?