Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu som a su přežraná špaget :-D x-)
Odpovědět
Já ještě v práci....
Odpovědět
Holky, tak dneska máte absenci, jestli dneska nic nenapíšete :-D .
Odpovědět
No holky ? Jste si založily nějakou jinou místnost nebo co ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, brééé ráno páteční :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holkýýý, to se snad ještě nestalo, že by tady žádná večír nevykecávala :-D
Odpovědět
No to teda ne.... divný...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kurtakol, jak je? :-)
Odpovědět
Jsem byla na anglině teď. No těším se, že 14.30 dnes vypadnu. Je pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
Kurakol, ty si poslední dobou nějaká "smutná" |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, tu je poslední dobou mrtvo ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já nemohla... Včera jsem se svíjela v křečích a dnes šla k doktorce, mám asi nějakou střevní vizózu... Takže neschopenka... Ale mám i dobrou zprávu - dorazila mi bižu!!!!!! úžasná, nádherná, k posrání krásná (to bych radši neměla říkat, ať se mi to nestane doslova, co , hahahahha :-D :-D :-D :-D A JAXE MÁTE????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dudu - střevní virózu? Ej, tak ty sou nejhorší, to tě opravdu lituju!!! ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Doktorka říikala, že je toho teď nějak moc, prý jí s tím chodí do ordinace několik lidí denně... Je to virové... A v Praze je těžké něco nechytnout, v metru a tak:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tys taky něco podobnýho měla? Na jak dlouho to je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak pokračuje oznamko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky kočky :-p :-D Dudunko:Tak to ti nezávidim tu střevní virozu :-( já v úterý brzy ráno cestou do práce musela stavit na benzínce,páč jinak bych se asi posrala :-D :-D :-D to se mi takhle po cestě ještě nestalo :-( :-D :-D Jinak dudu,koukala jsem ti do albíka a všimla jsem si že tam máš umělé řasy =-) uvažuješ o nich na svatbu??? Já jsem o nich taky přemýšlela,ale mám strach z toho,aby se mi při proslovu oddávajícího neodlepily :-D a jak ti to dopadlo s Kastelánem??? Jinak AHOJKY všem :-p :-D
Odpovědět
Ahojky, kde jste byly včera? Jsem tu trčela sama.... Právě jsem na cestě na Moravu, frčíme si to po dálnici.... Jak je? Nějaké smělé plány na víkend ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já mám taky nějakou virozu střevní:-(koukám že to má asi skoro každý ted...Jinak já jsem si řasy koupila a právě nevím jestli je mám použít..taky se bojím že se odlepí..kamarádka je měla a drželi jí teda celej den jen jí potom k večeru už byli nepřijemný tak je sundala:-) Jinak dudu to je super že už máš bižu já už mám taky vše:-)scháněla jsem ještě takový vrtlky do vlasů a potřebovala jsem jich deset a měla jsem jich jen 5 tak už je mám jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já valím na balet.. Jinak o řasách sem přemýšlela, ale asi na to kašlu, každý mě zná takovouhle přirozenou, tak taková budu i v den D :-D
Odpovědět
Neštve tě to každý pátek, že musíš na balet ?
Odpovědět
Profilova fotka
Chodím i úterky :-D No, v pátek mám balet už od 1.třídy, sem si trošku zvykla už :) Až po baletě mám vždy "konec týdne". Už fakt letím!!! Přijdu pozdě, tu zas vykecávám :-N Pá večír
Odpovědět
Tak pa kaučul
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, je tu někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk,já jo :-D :-D Tak jaký byl balet?už ti začal víkend,vid? =-) Tak jsem dnes udala další oznámení,takže celkem 5 už jich je fuč :-p :-D A jak Kauculko pokračuješ ty s oznámením?už jsi se pustila do svého portrétu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nacvičujeme zasejc na další vystoupení, takže opět záhul :-D No, do svého se teprva chystám psychicky :-p Jo? Už rozdáváš?
Odpovědět
Profilova fotka
No pomalu ale jistě se jich zbavujem :-D a podstivě si zapisuju,komu jsme ho už dali ;-) Portrét se ti určitě povede,jsme viděli jak jsi moooc šikovná ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) ale hlavně se do toho musí chtít, což se mi jaxi tóóó, nóóó. Jssem zase KO po celým tom týdnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mi Kauculko povídej,s tim chtít :-( já mám rozdělané svatební noviny,musím ještě dodělat 10 jmenovek,udělat etikety na výslužkové krabice a tisíc dalších věcí :-( a taky se mi do toho vůůůbec nechce 8-( ;-) Kde zase lítají holky? =-) ]-( :-D na nás pěkně kašlou,mršky jedny ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky mám plno rozdělanejch věcí a nějak se nemůžu hnout z místa :-( No, pěkně to tu zanedbávají ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?