Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Holkýýýýýýý, kde jstéééé ??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,tak to ti v práci teda nezávidim :-( Kuratkol:Toto se bohužel nedá naplánovat,musim tě zklamat :-( ;-( ale každopádně ti budu moooc držet palečky ;-) ;-) x-)
Odpovědět
Pořád doufám, že to výjde napoprvé :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) dneska jse neměla moc času:-( Voda už je o.k.zítra mažu do práce:-) Dudu zrovna nedávno jsem si vzpoměla na ty tvé talířky a jak to asi dopadlo tak to je super:-) Kuratkol:bud v klidu v každý práci je něco...navíc jestli chceš otěhotnět musíš to tam hold nějak překousnout protože změna zaměstnání by se ti mohla blbě podepsat na mateřský:-(tak bud silná a drž se:-) Kauculko pěšínka to byla jo?tak to by mě nenapadlo mě to připadlo perfektní:-) Jinak holky ten můj netancuje:-(ani když je opilej takže první novomanželskej tanec určitě bude ...ale jak dopadne????to jsem sama zvědavá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: U nás v práci je to horší, než normálně hrozný... Jakmile otěhotním, jdu na nemocenskou... Nebudu se tam v tom stresu trápit. Jinak my tančit nebudeme, máme malou svatbičku a pak hurá do přírody na pečenýho čuníka :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jééé pečenej čuník mńam :-D :-D tak to se nedivím taky bych pelášila honem na čuníka:-)
Odpovědět
Jojo, už se těším... Doufám, že už tou dobou budu těhotná...
Odpovědět
Profilova fotka
BAFFFF :-D Čiao dívky, slečny, budoucí manželky a maminky :-D :-D :-D Kuratkol: 1) Tak, řekněme, že tady u nás v práci to není jiný... Vloni sme tady měli zátah - protikorupční, a táhne se to dodnes, dokonce i pár lidí z mého okolí vyšetřují na svobodě = takže atmosféra by se dala krájet.. 2) Propouští se (vloni v říjnu 60 lidí), teĎ v dubnu by to mělo být dalších x lidí a od října by měla být totální reorganizace´= takže každej bojuje sám za sebe, na nikoho se neohlíží 3) Okolo mě jsou 3 pánové (můj šéf, zástupce ředitele a ředitel), a jsou nehorázně ješitní = priority a naše "neplnění" požadovaných úkolů v tom nejrchlejším intervalu = sme neschopné.. 4) Lidi, kteří sedí na 11tkách platových třídách, nejsou schopní za 10 let své existence tu vyplnit správně přiblblej cestovní příkaz a vypl'nujeme to za ně my, co máme 7ky třídy .... v každém zaměstnání je stres... a o to víc, když už je tam člověk delší chvíli a uvědomuje si, "jak to tam funguje" (nebo spíš nefunguje).... ALE... pořád si říkám" "Máš práci - buď ráda"!!! Nemusíš být bez příjmu, hledat novou práci, znova se zaučovat když jí konečně najdeš a konec konců už tam máš vybudovanou pozici a hlavně základ, ze kterého se ti počítá mateřská!! Takže Kuratkol, s*r na lidi, nestresuj se a přežívej ;-) Stejně jako x dalších lidí, kteří tu práci zatím mají :-) Sandu: Jj, při tom malování je opravdu znát každý milimetřík - bohužel.. Dneska to nafotím a ukážu Vám to :) Holký: zítra si jdeme asi vyzvednout prstýnky x-)
Odpovědět
kauculacek: Ahojky,, optimisto.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo? ;-(
Odpovědět
Tady pořád někdo chodí za mými zády... Vůbec mě to v práci neba...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooj
Odpovědět
ahoji zlatickanchtela jsem se zeptat nevite kde sezenu ty truhlicky ????koukam na net a nikde nic :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
martinci: kočí to nevim ale zkusim se ti mrknout
Odpovědět
tri dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kukam a nic nemuzu najit ............ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
martinci: a máš nějakou představu???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-dekorace.cz/?p=pr... něco takového???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýý, já teĎ chvíli dělala, že pracuju, ale už sem tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: ahoooooj kočíííí :-) já taky pacuju ale s váma u počítače:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to já po většinu času taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ahoj Martíí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já nic??? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Terýýý? co ty nic??
Odpovědět
Profilova fotka
nooo napsala si ahoj martíííí....a ahoj Terýýý nééé :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóóóój Terýýýýýýýýýýý a k tomu tady máš ještě hudlánka :-D :*
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :-D tak jakpak se máš a tak????
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak včera na mě padla taková pochmurná nálada - mám plno věcí na svatbu rozpracováno, ale nějak se nemůžu hnout z místa :-D Ale zítra snad už budou prstýnky doma, příští týden snad vybírat oblek, kreslím oznámení a dodělávám svatební noviny atd.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My musíme taky vybrat nějakej oblek...už konečně..jsem zvědavá jestli něco seženem...A prstýnky nám už měli přijít a pořád nic :-( já už musim taky začít něco kutit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně teď zajistit na obadu hudbu a žádosti.. Jenže já sem strašnej lenoch, ono se to nezdá :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?