Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Já vůbec nevsázím, ale přítel pořád říkal, ať vsadím, že vždycky vyhraju. Už jsem nevsadila tak 2 roky. Tak jsem to udělala rovnou 3x najednou. 2 losování proběhla už. V 1. jsme vyhrála 97 Kč, ve druhém 20 Kč, dnes čekám na 3.
Odpovědět
Profilova fotka
8-) njn, já nevyhrávám ani v tombole, nikde :)
Odpovědět
Kámoška vyhrála na vesnickém plese kopu hnoje... Netuším, co s tím udělala....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,tak mysli s výhrou i na nás,ju? :-D :-D :-D :-D :-D Kuratkol a vy tam nebudete mít žádné kamarády?Mě by tam teda takový ty nejbližší moooc chyběli =-) =-) ;-) Kauculko:Já jsem rozpočet ještě nepočítala,páč do restaurace máme jít až tak v květnu a tam to všechno rozpočítáme =-) ale pošlu ti do IP co mi napsala jedna holčina,která tam měla hostinu,jsem normálně valila oči z těch cen-teda hlavně z té konečné ceny :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já co jsem spočíatla se vším všudy, tak bychom se měli vejít do 70tisíc.. No, sem na to zvědavá a jestli se vejdem, tak budu ráda (na 50 lidí na hostinu + dalších 20 na grilování večer)..
Odpovědět
sorbon: Nebudeme.... Já nikoho na té svatbě nechci, už tak je to pro mě stresová záležitost... Ještě se stresovat z toho, že by tam byli oni...
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádi jsou pro tebe stresující?? =-)
Odpovědět
Jojo, je to nestandardní situace, v šatech, které obvykle nenosím... Prostě je pro mě lepší, je tam nemít... Máme to fakt jen pro rodinu 20 lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba potom na večer, když už budeš převlečená?? Já si chci ten den užít naplno, i v nestandartních šatech - a o to víc :-D 8-)
Odpovědět
Ne ne, večer se to koná u babičky.... kdybych tam chtěla kamarády, bylo by lepší pronajmout jiné prostory.... A to už by pak bylo zbytečné dělat oběd a pak večer ještě akci.... Rodina mi je blíž než kamarádi, ani nemám potřebu je tam mít...
Odpovědět
Vy se na tu svatbu možná těšíte, ale pro mě je to fakt jen nutnost to přečkat. Nejsem ráda středem pozornosti nebo ještě lépe - nesnáším to !!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuratkol,ale svatba není o stresu =-) =-) =-) Já taky nenosím šaty,ale k té svatbě to prostě patří =-)a jestli máš strach z toho,že by tě kamarádi třeba "pomlouvali"jak v těch šatech vypadáš a tak.tak to nejsou kamarádi :-( ;-) Ale rozhodně je to vaše věc a já ti to neberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha.. tak to promiň kuratkol :-N Já myslela, že to prožívaáš jako my a těšíš se na to, jak si to užiješ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak, jestli e nebudeš cítit v princeznovských, tak můžeš klidně i kostýmkovou sukeň, bo prostě úplně něco jiného.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro denšek se s vámi loučím, přítel se vrací z práce, jdu plnit povinosti :-D :-p
Odpovědět
Prožívám to, ale ne jako že se na to extra těším to ne. Chci to jen nějak přečkat. Jsem ráda, že si přítele beru to jo, ale více by mi vyhovovala, kdybychom se vzali jen my dva. Ale to rodičům nemůžu udělat. Rodině dělám akci večer proto, že si to zaslouží. Udělali pro mě v průběhu života dost. Starali se o mě, když mamča chodila do školy, měla mě v 18 letech na narozky. Těším se třeba na svatební cestu, na mimi a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Každý se těší na něco jiného ;-)
Odpovědět
Jojo, měj se... tak zas zítra.... Dopoledne nebudu, do 13 hodin něco máme v práci...
Odpovědět
Profilova fotka
To já asi budu opět od rána :-D :-p
Odpovědět
Možná je do 9 ráno budu...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kurakol, sobíí, ahojda :-)
Odpovědět
Paaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,páááááá a BROU :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Co jsi dnes dělala celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,už jsem tu :-D No tak dopoledne jsme přijeli z včerejšího flámu (jsme tam spali),uvařeno jsem měla ze včera,takže tohle jsem měla z krku 8-( pak jsem asi 2 hodinky žehlila (jako každou neděli),odpoledne jsem si šla lehnout,ale jen na půl hodky (než mě vzbudila po telefonu provozní restaurace) 8-( No a pak jsem šla dělat véču,hodila jsem si spršku a koukala na Výměnu manželek x-) Takže den jsem prožila celkem v klidu :-N :-D Jinak na zítřek se ale vůůůbec netěšim,páč jdu k zubaři :-( BOJIM,BOJIM :-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)Já ted přijela od mamky:-)nějak jsme se zakecali :-D :-D Sorbonku ty jdeš k zubaří?bolí tě zub?nebo jdeš na prevenci?já zubaře k smrti nenávidím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko :-N Já ted víceméně chodím k zubaři každý týden,pořád mi léčí jeden zub :-( x-) ale taky to k smrti nesnášim ]-( minule jsem přemýšlela,že tu zubařku kousnu (jak mě to bolelo) :-p :-D :-D Já jsem se zas ráno zakecala s bývalou švagrovou,u které jsme spali :-) přítel už byl zdravě nasraný,páč si myslel,že mě tam odsud nedostane :-D :-D :-D no jo no,ženský 8-( :-D Sandulko,já bych taky chtěla vidět tu fotečku tvého nalíčení =-) prosííím ukaž :-( :-D
Odpovědět
sorbon: Ani já se na zítřek netěším, možná bych i s tebou měnila... Určitě to nebude tak hrozné jako to, co mě čeká v práci... Jinak taky zubaře nesnáším ze všech doktorů nejvíc, následuje pak gynekolog. Ale myslím, že by mohlo přijít období, kdy bych ke gynekologovi chodila ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo sorbonku vydrž dám jí tam:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?