Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ale musíte chvilku počkat než to naběhne ono to chvilku trvá
Odpovědět
Profilova fotka
Pak mrknu a písnu, musím jít dělat řízky přítelovi na zítra, jede do školy..
Odpovědět
Profilova fotka
:-)taky jdu dělat drahýmu véču tak zatím papa a pak písni :-)děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
A oni Ti tam nejdou dát proč? Máš je ve špatným formátu?
Odpovědět
sandule: máš pravdu, dietka je od zítra, ne do zítra :-), to bych toho moc neshodila. Jinak šatičky moc hezký. Aby ti ty šaty byly, až shodíš :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se ty šatičky nezobrazily :(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku: Nejdou no prý je velká a já to neumím dát do jiného formátu no:-( Kuratkol: já vím:-)to byla legrace:-)já kolikrát když po sobě čtu tak mám takový překlepy a hrubky:-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nezobrazily?ajaj no a máš mail?pošli mi ho di IP a já ti je pošlu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť na lide.cz píší, že má obrázek jen 82 kb, což by Ti mělo jít :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ty šatičky mi určo budou měla jsem je totiž jen tak tak :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Já čekala jak dlouho a taky se mi to nezobrazilo :-( ale viděla jsem je na té malinké fotce a vypadají krásně ;-) Kuratkol:Já taky od zítřka držim dietu,bude to můj miliontý pokus :-D a dokonce jí se mnou chce držet i MP (můj přítel)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím holky nak to blbne nechápu to:-(kauculacku máš je v mailíku :-D kdo chce taky ráda pošlu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sorbonku děkuju je škoda že se ti to neukázalo no:-(kauculackovi jsem je poslala na email tak jestli chceš pošli mi tvuj na IP a já ti je taky pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku už jsem je poslala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo sandu, ty šatky jsou krásný. V jednoduchosti je krása!!! A ta vlečka, ej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí?????jééééé to jsem ráda:-)mě se taky moc líbí ale nikomu jsem je nechtěla ukázat aby měli překvapení:-)tak to jsem ráda:-)Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
a kde se courá zbytek poroty? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta vlečka se naštěstí dá přichytnout ze zadu na šaty takže když mi bude potom překážet tak jí připnu jsou krásný jen jsou v barvě šampaň původně jsem chtěla bílý ale pak jsem si je oblékla a už nechtěla sundat půjčovné 6.500,- :-S :-S ale zas jsou překrásný no amužík bude mít oblek v barvě šampan no a ted holky váhám jestli košili do bordó nebo fialová...ale asi ta fialová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Sandu,já zírám :-. ty šatky jsou nádherný a moooc ti sluší ;-) Tak to já to s šaty budu mít o hodně těžší,páč na mamuty šaty nedělají-ale co,záclona to jistí :-D :-D :-D Chci jít vybírat až tak v březnu,snad do té doby ještě něco zhubnu :-( x-) Sandu:Bordo i fialová-obě jsou to krásné barvičky (jen ta bordo je vidět na každé svatbě) ale výběr je jen a jen na tobě ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: u nás je to dieta ve dvou taky :-) Já teda netuším, jak si budu zkoušet svatební šaty. Pocházím z Moravy, žijeme v Praze. Nikoho tu nemám, tak nevím, kdo mi ty šaty bude zapínat/utahovat :-), když přítel (budoucí manžel) je se mnou vybírat nemůže. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol dyt jsme z Prahy :-)jestli chceš pomůžem ti:-)))))od toho tu jsme :-D :-D :-D :-D Sorbonku :moc děkuju fakt jsem holčiny moje moc ráda že se líbí.Víte jak to je mě se líbit můžou ale ostatní to vnímají jinak proto jsem potřebovala od Vás radu:-)Sorbonku zajdi do svatebního salonu ADINA tam mají velký výběr a hodně velikostí určitě si vybereš:-)Já jsem měla zas problém s výškou:-(mm jen 156cm a všude mi říkali nemáme a když měli byl to děs takže jsem to taky neměla jednoduchy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol.To tu nemáš žádnou kámošku? :-( :-) nebo nějakou kolegyni z práce x-) A jakou vůbec plánuješ barvičku svatby,koukla jsem ti do albíčka a tam jsem nic nenašla :-. Holky a v kolika letech se vlastně budete vdávat?Mě bude v den svatby ještě 28 ale hnedka měsíc po svatbě 29 (baba stará) :-D :-D :-D takže svatba 26.6. a nar.26.7. :-) Takže mládí v pr........ a do důchodu daleko ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Tam se právě chystám jako první a pak mám vyhlídlý ještě jeden salon na Kladně-tam jsem autem po dálnici coby dup x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já je mám z Kladna z Buštěhradu:-)jedině doporučuju ,Jinak mě bylo ted 30.12. 26 let takže jak říká sorbonek jsem už baba stará:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku ještě ti doporučuju svatební salon Sofie na Kladně moc příjemná obsluha a šaty vonavoučké a čisté ale to samé můžu říct o buštěhradským salonu tam mě sestra majitelky nadchla fakt profesional a jestli jsi sorbonku malinko při těle tak si vybereš v Buštěhradě tam opravdu odejde každá nevěsta spokojená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ceny jsou tam od 2500,-za šaty až do 6.500,-já bohužel mám ty nejdražší no:-(ale určo si vybereš)fakt
Odpovědět
Profilova fotka
jinak kuratko:ty šaty ti v salonu vždycky obsluha oblékne a i sundá toho se bát nemusíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:Tam jsem to asi myslela,ten salon.myslím že to je z Buštěhradu.Ale nevim jestli tam mají i větší velikosti,četla jsem tu,že jo.Tak budu muset udělat průzkum :-D Baba stará jsem já,vsadim se,že jsem tu z Vás nejstarší :-( :-D Holky,tak já pádim.Zítra do práce,fůůůůůůůůj ]-( pápápápá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo hola hola práce volá.-)určitě sorbonku jed se tam podívat fakt si vybereš budeš znás nejkrásnější:-)papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY!!!!!!Já to dokázala šaty jsou v albíčku:-)))))))))))))))))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?