Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky 3 měsíce a 18 dní úááááááááááááá :-S :-S :-S :-S to nestihnu ani náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dudu když se mrkneš ke mě do albíka mám tam fotku přítelovi košile s bílou kravatou tak když si tu fotku zvětšíš je na ní položená jedna vývazka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bože, tak málo?? Kolik zbývá mě? No to radši ani nevědět. Hlavně abych stihla zhubnout, zbytek už se poddá. A taky to chce nějaký super krycí make up, mám totiž pleť jak puberťák, achjo... No od toho závojíku asi upustím, přesně, byla bych jak cukrátko... I když nevěsta být cukrátko může :-) No hlavně by to mohlo zničit ten účes, myslím, že závoj jej lepší k drdolům.... Jdu si hodit zeleninu do trouby a taky fotky do albíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu takže ty už jen :-S :-S :-D 2 měsíce 22 dnů? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám 30.května ... takže ne o celý měsíc míň, ale jen o 26 dnů, ale je to tak, necelé 3 měsíce :-N Vývazek vidím, moc pěkný, budu mít podobné.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát je mám jako lepený ty vyvázky a přemýšlím jestli ti bílou k tý bordo mám přišít aby se mi to nerozlepilo =-) =-)
Odpovědět
Holky, ten závoj se příteli na mě líbí, budu ho mít při obřadu, ale pak si ho sůndám, aby vynikl účes. Předpokládám, že budu mít vlasy rozpoštěné nebo polorozpuštěné...... Ale uvidíme, co navrhne kadeřnice...
Odpovědět
Profilova fotka
no nad tím já taky přemýšlím, jestli to mám lepit tavnou pistolí a nebo šít... nevím zatím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak jestli máš tu pistoli tak to udělej s ní ta drží dobře já to vzala obyčejným lepidlem na látku:-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Já vývazky koupila .... Nejsem ten šikovný typ, co by zvládl tyhle práce doma a taky jsem asi krapet líná. Dudunka: Taky držím dietku, ale jím normálně, co mi chutná, samozřejmě měnší množství a po 17 večer už nejím... Dneska ráno jsem měla zatím nejnižší hodnotu váhy při dietě. Šaty si nechám ušít 1.4., aby došly tak měsíc před svatbou. Doufám, že do té doby shodím, co nejvíc, pokud teda neotěhotním...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo holky asi bude jak říká kuratkol lepší když to vyzkoušíte pak k učesu a nebo si ho pučte na tu zkoušku učesu a zkuste to s ním i bez a uvidíte
Odpovědět
Dudunko: Kolik stála přes e-bay ta čokoládová fontána ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda, taxem zpět.. Návštěvu babičky sem nezvládla, šla jsem se záchrannářema do restaurace na nějakou mňamku x-) Nestíhám vás dočítat :)
Odpovědět
A co jsi měla dobrého?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně se už obídek dodělává .... Kurátko, tvoje dieta je asi nejlepší, když já mám bobany, že to do svatby nestihnu, tak jsem si nasadila přísnější. Já totiž jím v podstatě zdravě pořád, ale jsem z těch lidí, kteří přiberou o kilo jen co se na jídlo podívají... :-D Co se týče tvých šatů - já být tebou si je objednám rychle rychle!!!!! Jestli to má být přes Asapa, aby už nebylo pozdě!!!! =-) Zeptej se radši Artichoke, ať pak nejsi nepříjemně překvapená.... No co, v nejhorším nějaké půjčíš, ne? Jo a ta čoko fontána stála málo, asi 500, ale musela jsem si ji vyzvednout v Anglii, poštovné je drahé, no ale zase si pak musíš v letadle zaplatit kufr k odbavení a ten stál asi 800 Kč... ahoj Kauculiiiiiii!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla sem MExickej špíz (fazole, kukuřice, chilli, atd.) s opečenýma bramborama - ještě teď se olizuju x-) Kuratko: jestli chceš objednávat přes Asapa - tak už je skoro pozdě!!!! :-o Tak rychle přemýšlej!!! A to poštovné - to se dá zvládnout ;-) Čiao Dudu :-D
Odpovědět
dudnka: Já jsem s asapem tak domluvená, poslala jsem objednávku a domluvili se, že pár kilo shodím a že začátkem dubna se ozvu. Taky přibírám na co se podívám, mám navíc štítnou žlázu. Půjčit šaty si nemůžu, jsou mi dlouhý a zkrátit mi je nechtějí, že to nedělají. Navíc je půjčují jen na 4 dny a to je málo pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: jestli jsou to solidní půjčovny, tak zkrátit to musí jít - všude kde sem byla to dělají a to že to chceš na víc dní - to by sis připlatila.. Holky neblázněte s tím hubnutím tak :-S
Odpovědět
Já si zas tak moc vybírat nemůžu, mám moc velkou velikost, tu mají málo kde. V Adině mi to prostě odmítají zkrátit, že to nedělají.
Odpovědět
Profilova fotka
No, takže Asap to jistí, ne? :-)
Odpovědět
Jojo...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak šup, objednej.. šněrovačka jistí 5 konfekčních velikostí, ne? :-D ;-)
Odpovědět
to ne právě, psala max. 1-2 inch. tj. max. 5 cm
Odpovědět
Profilova fotka
jenom takhle málo??? to je blbost!!! Šněrovačka si myslím, že jistí víc, ne? ]-(
Odpovědět
To nevím, psala to ta od asapa, co mi bude šaty šít.... Stejně se mi nelíbí roztažená sněrovačka, tak by to vypadalo blbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Když tam bude mít pod sebou látku (né jako ty moje, ta je bez látky a roztažená :-D :-p ), tak to nikdo nepozná.. No, každopádně bych asi neváhala a objednala.. nikdy nevíš, za jak dlouho budou udělané, ať už Ti slíbí cokoliv, aby to do svatby stihli ]-(
Odpovědět
Normálně mají dodávku 25 dní + poštovné. A u mě budou mít 3 měsíce, to by měli stihnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj a už máš aspoň vybrané jaké? :)
Odpovědět
Jojo... mám je v albičku na sobě (detail).
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó, tyhle ;-) Tak fajne :-) Už se těším až budou ušité :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?