Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dyť jo kuratkol, od toho sme tady ;-) Zkuste tam zajít jak je to s tou reklamací.. Já peču - teda, jestli se tomu tak dá říct - 3 věci: bábovku, perník a štrůdl :-D a to se překonávám :-p Taky už bych mohla začít něco "víc", ale sem lenoch :(
Odpovědět
Já na tohle sladké moc nejsem, ale kvůli příteli jsem si říkala, že začnu. Úplně nový mixér.... Dneska se dělá všechno tak nekvalitní. Dřívě všechno vydrželo mnohem déle...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kuratko jsi moc hodná děkuju poslala jsem ti mailíka ;-)
Odpovědět
Ahojky, poslala jsem ti to už. Jsou tam 2 verze. Jednu máš bez toho záblesku, mohlo by se ti to hodit :-) . Nemáš foto i zezadu nebo ze strany?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo mám:-)
Odpovědět
Pošleš prosím? Nabízela ti kadeřnice třeba i jiné účesy, které by se na tebe hodily?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol já jsem z ní byla trochu přepadla:-(ten učes je krásnej ale třeba ho jako odflákla prý až to bude na svatbu že to udělá jako pořádně a tak ...nechápu proč to neudělala rovnou pořádně abych viděla jak to bude vypadat:-(a to si řekla 500,-a jiný účes mi nezkoušela ...dneska celý den přemýšlím jestli nemám sehnat jinou :-| Už jsem ti to poslala děkuju ;-)
Odpovědět
No to musíš posoudit podle toho, jak se ti zdála. Třeba i to, jak dokázala zacházet s těma pomůckama, co používala tzn.hřebeny atd. A taky jak na tebe působila jako člověk. Nezdá se to, ale podle toho se taky dost dozvíš... V den svatby už nebudeš moct kadeřnici změnit... Poslala jsem ti to foto zmenšené, kdybys i tohle chtěla použít. Je pravda, že to měla udělat kvalitně jako "naostro", když si za to řekla takové peníze...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak kuratkol:-(měla to udělat na ostro tot muj názor jinak jako zacházet s pomůckama uměla a byla sympatická ale to líčení fakt neodhadla:-(já vím že líčení na svatbu k vuli fotkám musí být výrazné ale aby mi dala rudou rtěnku a modro kouřový stíny to trochu přepískla schválně ti to pošlu na mail tu zmenšovat nemusíš jen se mrkni a řekni svůj názor:-)
Odpovědět
Došlo bez fotky.. Tak jestli i to líčení stálo za prd, tak bych rozhodně sehnala někoho jiného. Určitě na beremku najdeš doporučení na někoho jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
no sbnad jo kuratkol:-(jsem z toho taková přepadla:-(ach jo :-(jinak mám číslo ještě na jednu vizážistku a kadeřnici tak zkusím ještě tu...myslím si že takový učes učeše každá a pokud by to líčení dopadlo blbě i u té druhé tak se namaluju sama:-)stejně když se namaluju já cítím se tak nejlíp.Jdu poslat ještě tu fotečku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad už ti to příjde:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sandu copak - nespokojenost? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kauculko:-(no nespokojenost:-(ach jo:-(paní příjemná všechno v poho ale učes odflákla ale byl hezký je v albíku díky kuratkol...zmenšila mi fotku tak se podívej jsou uplně poslední...tam jsem na těch fotkách nalíčená sama ale co předvedla ona a ještě jsem za ní jela 50 km a řekla si 500.- :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, ten účes: Je normální, není nijak "těžký".. A co si jí k tomu řekla? A měla si nějakou předohu? Já myslela Sandu, že si chtěla rozpuštěné s kytí živou ve vlasech ? :-)
Odpovědět
sandule: To líčení mi nepříjde špatné, líbí se mi to, jen by to nemuselo být namalované tak moc od očí. Vypadá to jemně na té fotce.
Odpovědět
Profilova fotka
Já ci taky vidět foto líčení ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no kuratkol asi máš pravdu ted mi to řekl i ,ůj přítel...říkal že musím být výrazná ale přesně jak říkáš nemuselo by to být až k obočí:-(asi je to takovej muj pocit..mamka říkala že je to hezký a přítel ted koukal na ty fotky...a říkal na tech prvních co jsem se namalovala jsem nevýrazná a na tamtěch co mě líčila jsem prý výrazná a sluší mi to tak já nevím holky:-( kuratkol mohla by jsi tedy tu fotku s tím líčením zmenšit?dám jí do albíka aby se kauculka mrkla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věř přítelovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: když otevřeš obrázek, v čem se Ti otevře, v jakém programu?
Odpovědět
Profilova fotka
btw: je to napsané vlevo nahoře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě přítel přesvědčil tak já si tu vizážistku asi nechám ale dám si s ní ještě jednou schůzku a řeknu jí at mi zkusí třeba tři líčení ....a pak si vyberu
Odpovědět
Profilova fotka
mám vlevo na hoře číslo fotky a infra view :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jednoduše.. Infra view je i na prohlížení "divnej". Když klikneš na obrázek pravým tlačítkem myši/Otevří v programu/Zvolit program/a tam si zaškrtneš v čem chceš, aby se ti to otvíralo. Já používám Microsoft office picture manager a zaškrtni tam okénko - vždy používat tenhle program k otevírání takovýhlech typů souboru.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Je jednoduchý a krásně se v něm dají upravovat a zmenšovat fotky - i pro laika ;-)
Odpovědět
sandu: Máš to v mejlu... Odkud máš to srdíčko, co máš v albíčku 4.od konce?
Odpovědět
Profilova fotka
A pak už jednoduše když otevřeš fotku v tom programu, dáš nahoře na liště upravit fotografii.. po pravé straně v sloupečku klikneš na komprimovat/dokument/ok a uložit a je to ;-)
Odpovědět
kauculacek: Já používala taky MS Office picture manager, bohužel mi však skončila platnost programu .... Byl to nejlepší nejjednodušší program na fotky a obrázky...
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: přesně tak, je to primitivní a jednoduchý. Zbytek dodělávám ve PhotoFiltru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko kuratkol moc děkuju jdu to zkusit:-) Jinak kuratkol to srdíčko jsem koupila v tom svatebním obchůdku na Praze 6 mají různé barvy a stál 50,- :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?